Esileht Pereelu ja suhted Vastik naabrinane

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Vastik naabrinane

Postitas:

Kas “teie” meelest on loomulik, et need mehed, keda “te” tunnete, jätavad iga “teie” väikese kapriisi pärast oma praegused kaaslased hooletusse ja tormavad “teil” kraane parandama, puid lõhkuma, “teie” ülekäte läinud lastega riidlema, pirne vahetama ja poekotte tassima? Kas “te” oma mehe puhul (kui “teil” selline on) peaksite loomulikuks, et samal ajal, kui “teie” olete palavikus imikuga kodus okset rookimas, käib “teie” mees oma vana sõbrannaga kusagil veinitamas, sest issand kui õudne stress ikka on isa olla, kastead.

Ei, ei ole loomulik. Üldse mitte! Aga siin pole ju asi sõpruses vaid selles, et mees on puruloll töllmokast tõbras. Sõprusest on asi sama kaugel kui kuu maast.

Ühtki meest ei saa sünnitava naise või haige lapse juurest meelitada kardinapuid üles panema, kui ta ise seda ei taha. Ja veel vähem kutsuks SÕBER või SÕBRANNA. Teil on mõisted puha sassis. Sinu kirjeldatud asju ei teeks ju sõbranna vaid vamp. Miks te neid sõbrannadeks nimetate, on arusaamatu.

See, et mehel on pähklisuurune aju ja kolmeaastase sõnavara (üks kahekümnest sõnast, mida ta suudab häälida, on sõbranna), on arusaadav. Aga miks te selisega sigite, pole arusaadav. Paremat siis ei leidnud või mis. Normaalset isa oma lastele. Häbi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 11:26; 13.10 11:47; 13.10 15:12; 13.10 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina koliks sellise mehe juurest niikauaks ära, kui ta on oma otsused teinud ja kui siis ka viga tuleb, siis läheksin lahku. Selline mees laseb end naabrinaisel jooksutada ja mees tahab lihtsalt hea inimene olla. Eks meestele on kiitus oluline ja naised, kes abi vajavad tunduvad meeste jaoks õigem saak. Naabrinaisega kisa tegema ei hakkaks, isegi kui oleksin pühaviha täis ja tahaksin inimese läbi sõimata. Sind päästab vaid naiselik kavalus ja teadmine, kuidas meeste mõtlemine toimib. Nullkontakt oleks ka päris hea nipp, ära üldse suhtle selle mehega nt mõnda aega, ise suhtlust ära alusta. Petmise peaksid ära tajuma iseenesest, mehe kõnest ja silmavaatest. Kui armastust ei ole, siis mis ikka jännata. Lase mehel oma viga kahetseda piisavalt kaua, ole uhke, see tõstab su väärtust. Ja hiljem tee omad järeldused.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina koliks sellise mehe juurest niikauaks ära,

Sellised olukorrad tekivadki siis, kui inimesel pole kuhugi kolida.
Normaalne, sõltumatu inimene ei laseks ju sellisel kombel omal peas istuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.10 16:47; 09.10 07:11; 13.10 11:38; 13.10 12:57; 13.10 14:31; 14.10 07:16; 14.10 14:26; 14.10 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine, kellel on 3 väga head meessoost sõpra.
Mul on alati hästi õudne selliseid lugusid lugeda.
Olen ise juba üle 20 aasta oma mehega koos ja ausalt, ma ei aja oma sõpru meestena taga.
Ma ei arva, et ma tunnen neid paremini kui nende naised. Ilmselt ma tean mõningaid asju, mida naised ei tea aga see ei ole mitte sellest, et me nüüd koos sõpradega mingeid hulle saladusi nende naiste eest hoiaksime vaid et lihtsalt aeg-ajal nad räägivad asju natuke teise külje pealt (näiteks, kuidas toetada oma rasedat naist jms).
Kahel mu heal sõbral on olnud valusaid lahkuminekuid ja ma olen alati väga õnnelik kui nad endale lõpuks naise leiavad. Mu parima sõbra puhul võiks sellel naisel minupärast kasvõi saba ja sarved olla aga kui sõber temaga rahul, olen ka mina nende üle rõõmus.

Kui nüüd küsimus on, et miks siis meessõbrad – vot ma ei liigita inimesi nii rangelt isasteks ja emasteks, oluline on milline inimene on ja mitte sugu, nahavärv, rahvus jms.

Ehk et kas asi oleks täpselt sama hull kui naaber oleks olnud mees?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk et kas asi oleks täpselt sama hull kui naaber oleks olnud mees?

Ilmselt küll.
On ju selliseidki teemasid siin üsna mitu olnud.
Et mees kodus ei püsi, vaid kogu aeg on sõbra juurde vaja “appi” joosta. VÕI on see sõber kogu aeg külas ja kipub ööbima jääma.
Iga liialdamine on ebanormaalne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.10 16:47; 09.10 07:11; 13.10 11:38; 13.10 12:57; 13.10 14:31; 14.10 07:16; 14.10 14:26; 14.10 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ju tutvusime alles ülikoolis ja ma pole teda näinud löntpõlvelistes sinistes dressipükstes rahvastepalli mängimas ega matas kahte saamas.

Kle, jäta oma jutt nüüd.

Ma olen sinust ilmselt noorem, aga ei mäleta halligi ühestki klassiõest, kuidas ta kahe sai või rahvastepalli mängis. Kuigi ühe klassiõe vastu oli mul isegi “tervadatud” tähelepanu.

Samuti mäletan, kui 7-12 olin, hoovisõpradest ja -sõbrannadest ainult nägu ähmaselt.

Mäluprobleeme ei ole, vastupidi.

No ju te polnud siis sõbrad. Mina oma sõpradest küll mäletan. Nii malevaõhtuid kui eksamiärevust, esimestest armastustest rääkimist jne jms. Seepärast nad mul ka sõbrad on ja mina neile, et meil on pikk ühine minevik ja koosarenemislugu.

Ausalt öeldes, mina ka ei mäleta oma sõprade esimesi kogemusi. Ja mul pole paju sõpru, ning mul pole mälu probleemid.
Ja samas, ega see täiskasvanud inimene pole samasugune, nagu ta oli lapsena. Sina tead oma sõpru hoopis teisest küljest, kui abikaasad. Üldiselt partnerid teavad neid külgi, millest sinul aimugi pole. Seega mida sa tuutad, ei tea sa midagi paremini.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes, mina ka ei mäleta oma sõprade esimesi kogemusi. Ja mul pole paju sõpru, ning mul pole mälu probleemid.
Ja samas, ega see täiskasvanud inimene pole samasugune, nagu ta oli lapsena. Sina tead oma sõpru hoopis teisest küljest, kui abikaasad. Üldiselt partnerid teavad neid külgi, millest sinul aimugi pole. Seega mida sa tuutad, ei tea sa midagi paremini.

Absoluutselt nõus.

Ja need “kahesaamise” ja “esimese armastusest rääkimise” mäletajad on nagu kamp luuseritest vanamehi, kes kokku saades jutustavad, et “aga vat ikka nõuka ajal oli lahe ja tegime seda ja seda” jne, sest vahepeal pole lihtsalt midagi uut ja põnevat peale tulnud.
Areng seisab või puudub sootuks. Rääkimata sellest, tõesti et see inimene, keda nemad omastarust mäletavad või koos arenesid (ise mitte niiväga), pole üldsegi enam need, kes nad olid eile.

P.S. Esimesest armastusest rääkimine???? Perekoolikas ei suuda isegi ämmaga rääkida, et ma tahan teist torti, mitte sinu oma, ja sa tuled nüüd järsku sellise asjaga lagedale…
BS.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.10 16:47; 09.10 07:11; 13.10 11:38; 13.10 12:57; 13.10 14:31; 14.10 07:16; 14.10 14:26; 14.10 17:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Vastik naabrinane