Esileht Pereelu ja suhted Vastikud teiste kodudes

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 154 )

Teema: Vastikud teiste kodudes

Postitas:

Mul just tekkis tahtmine anda külalistele kasutatud voodipesu. Mul on niigi kolm teismelist kodus, kellel tekib suures koguses pesu nädala jooksul. Pühade ajal ühed ööbijad tulid, teised läksid. Kõik autodega. Oleks võinud ju oma voodipesu auto peale tõsta. Kokkuvõttes pesin ja kuivatasin iga viimast kui varu voodipesu veel kaks nädalat hiljem, sest praeguse ilmaga pesu kuivab halvasti. Mul pole kohta, kus kuivatada kümnele inimesele jagatud kahtekümmet lina-tekikotti pluss veel saunalinad ja padjapüürid kõigile pluss veel oma pere pesu ja voodipesu ka. Kui veel oleks keegi ööbima jäänud, poleks muud olnud teha kui kasutatud pesu uuesti välja jagada. Ma ise ööseks külla minnes tõstan alati oma voodiriided või magamiskoti kogu pere tarvis auto peale. Muidu mulle külalised meeldivad aga nad võiksid ise ka veidi vaeva näha, et nende vastuvõtmine nii töömahukas ei oleks. Vaaritad ja koristad ju niikuinii kõigi järelt.

No aga selline asi tulebki ju enne kokku leppida, et kas vooditarbed kaasa või mitte. Aga kui sa oleksid külalistele kohapeal öelnud suurte silmadega, et sul ei ole lisatekki? Või ikka ise ei teinud suud lahti õigel ajal? Meil nt on ainult 1 lisatekk ja padi – sest ei ole kusagil hoida. Mäletan, et mehe vanemad üks hetk tahtsid meile kangesti osta juurde, et nad ei peaks ka (autoga) tassima – võttis ikka tükk aega, et selgeks teha – asi pole ju rahas, vaid ruumis, kus me hoiame neid. Järgmine kord lihtsalt palu kõigil oma vooditarbed kaasa võtta.

Kuna samad inimesed aastaid käivad, siis tegelikult nad teavad, et ma eelistan, et nad ise voodipesu kaasa võtavad. Aga kes ütles, et unustas, kes tuleb ” ebamugavat trajektoori pidi ja ei jõudnud kodust läbi”, kellel läks kiireks jne. Eks nad on harjunud, et küll ma midagi ikka kapist neile peale leian. Muidu toredad ja armsad inimesed, ainult see üks asi…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 08:46; 06.01 08:49; 06.01 10:58; 06.01 11:01; 06.01 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu linad saavad sirgeks ja hakkavad lõhnama alles siis kui keegi nende vahel mitu ööd magab ????

Sul on lihtsalt vilets haistmismeel. Võõra inimese lõhna tunneb linadel ikka juba esimese kasutuskorra järel.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 08:46; 06.01 08:49; 06.01 10:58; 06.01 11:01; 06.01 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu linad saavad sirgeks ja hakkavad lõhnama alles siis kui keegi nende vahel mitu ööd magab ????

Sul on lihtsalt vilets haistmismeel. Võõra inimese lõhna tunneb linadel ikka juba esimese kasutuskorra järel.

oleneb kui tugevalt ja mille järgi inimesed lõhnavad.
olen allergik ja palun lähedastel inimestel minuga kokkupuutel mitte kasutada lõhnastatud vahendeid kui vähegi võimalik. neid kes ennast kreemides leotada armastavad ööseks ei kutsugi.
kui see linade vahel magaja just mitu päeva pesemata ei ole siis peale ühte ööd ma veel lõhnas erinevust ei taju.
haistmismeel on ka kehvemapoolne, loomulikult – terve elu allergilist nohu.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 08:56; 06.01 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tulegi kohe eriti midagi meelde. Tavaliselt on kodud mida külastan palju suuremad ja ilusamad kui mu enda oma ning ka paremas korras.
Aga häirib näiteks ühe tuttava koer, kes hakkab kõigi külaliste peale hüppama nii et teeb lausa haiget ja ilastab, lakub nägu ja kõrvu. Loomad mulle meeldivad, aga omanik võiks suuta teda ohjeldada siiski natuke.
Veel häirivad kleepuvate kätega ja röökivad lapsed mu läheduses.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 12:35; 06.01 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui wc-s puudub õhuvärksendaja

Pole kunagi olnud. Milleks see seal? Kui ka külas sellis tpurki WCs näen, kindlasti ei kasuta ma seda. Korralikus WCs on korralik ventilatsioon. Miski pole rõvedam kui sireli- või jasmiinilõhnaline s*tahais tualettruumis. Anna 2 min tualettruumil ventileeruda ja rahu majas. Kui ei ventileeru, tuleb ventilatsioon korda teha.

+31
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 05.01 19:55; 05.01 20:36; 06.01 13:29; 06.01 21:37; 06.01 21:39; 06.01 22:09; 07.01 16:58; 07.01 17:18; 07.01 17:22; 11.01 12:51; 12.01 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tulegi kohe eriti midagi meelde. Tavaliselt on kodud mida külastan palju suuremad ja ilusamad kui mu enda oma ning ka paremas korras.

Aga häirib näiteks ühe tuttava koer, kes hakkab kõigi külaliste peale hüppama nii et teeb lausa haiget ja ilastab, lakub nägu ja kõrvu. Loomad mulle meeldivad, aga omanik võiks suuta teda ohjeldada siiski natuke.

Veel häirivad kleepuvate kätega ja röökivad lapsed mu läheduses.

Ojaa, me läheme mehe õue juurde maale külla ja nii kui autoust vähegi paotad, on suur sopane koer kohal. Ei allu omaniku ühelegi käsklusele, saab veel pai ka, et ei oi ta on nii rõõmus, et te tulite.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind häirib vanemate korterite-majade lõhn. Tihti pole need nii puhtad ka. Tolmused, pudised ja loomakarvased põrandad häirivad. Sellistes kodudes ma hea meelega söòki ja võimaluse korral jooki ka ei tarbi kui pakutakse, seda enam kui kodus valmistatud.
Mul on üks töökaaslane, kes aeg ajalt sööma kutsub enda juurde ja vahest on tööasju ka ajada. Ta ise käib ka veidralt riides ja kummalised hügieeni kombeid olen tööl märganud, seega ta kodus tunnen veel ekstra ebamugavalt.

Koerasõber olen ka aga tema kodus olev koer pistab oma koonu nii eest kui tagant täitsa hargivahele. Väga ebameeldiv. Sellega seoses tuli meelde, et pesemata loomad ka ei meeldi. Ja see, kui oma loomi teistele peale surutakse, kõik koerad ja kassid mulle ka nüüd ei meeldi.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.01 14:25; 06.01 23:13; 06.01 23:19; 07.01 04:19; 08.01 10:51; 08.01 17:08; 09.01 17:43; 12.01 04:37; 13.01 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kiiks on ka wc. Olen käinud Nõmmel asuvas villas, kus pott oli nr 2 triipe täis ja poti ümbrus oli kollane. Oleks ette teadnud, oleks välisjalanõud jalga pannud. Peres väikesi lapsi polnud. Seal peres oli ka viisakuse ja üleolevusega tõsiseid probleeme. Enam ei suhtle nendega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei salli, kui terve õhtu jooksul ei tule kõne alla mingitki teemat perekoolist.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta, millal me viimati kellegi juurde ööseks külla jäime, seega kirgi kütvatest voodilinadest kaasa ei oska rääkida.
Aga mind häirib see, kui kellegi kodu on parema kujunduse või planeeringuga kui meie kodu. Või kui mingit head planeeringut pole osatud hästi ära kasutada või kui kodus on segadus ja süsteemitus. Või kui on heas piirkonnas kallis kodu ja sisustus on valdavalt suvaline Jyski kraam.
Hügieeni koha pealt on mu sõpruskond tubli, mingeid kakatriipe ega pissiloike pole õnnestunud kohata. Küll oli ühel tuttaval kodus üllatavalt läppunud õhk. Aa ja teise tuttava juures häiris see, kui palju hambaharju neil vannitoas topsis oli, kolm korda rohkem kui pereliikmeid.

+10
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 17:09; 06.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hügieeni koha pealt on mu sõpruskond tubli, mingeid kakatriipe ega pissiloike pole õnnestunud kohata. Küll oli ühel tuttaval kodus üllatavalt läppunud õhk. Aa ja teise tuttava juures häiris see, kui palju hambaharju neil vannitoas topsis oli, kolm korda rohkem kui pereliikmeid.

Meil on näiteks igal pereliikmel kaks hambaharja. Me reisime nii palju ja ööbime nii sageli kodust väljas, et on hea, kui saab ühe hambaharja õhtul juba sisse pakkida ja teine jääb veel koju vannituppa kasutamiseks. Aga me ei hoia neid üldse topsis, vaid igaüks hoiab enda riiulil.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 08:46; 06.01 08:49; 06.01 10:58; 06.01 11:01; 06.01 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenus veel üks kodu, kus polnud wc’s prügikasti ja üldse ainus prügikast asus köögis. Ei tea kas perenaine ise viskab oma tampoonid wc-potti, aga minul oli küll ebamugav seetõttu.

+6.5
-19.5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 12:35; 06.01 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenus veel üks kodu, kus polnud wc’s prügikasti ja üldse ainus prügikast asus köögis. Ei tea kas perenaine ise viskab oma tampoonid wc-potti, aga minul oli küll ebamugav seetõttu.

Oh siin millalgi oli teema sellest just, et miks prügikaste WCs pole. Ja siis enamik vastajaist arvas ka, et milleks, et külaline saab ka ju oma tekitatud rämpsu kööki prügikasti tuua. Väga lahe muidugi, eriti kui seltskond köögis just istubki, ja siis see naisterahvas tuleb, käsi selja taga ja hakkab kohmetunult köögist prügikasti otsima. Ja eriti äge, kui see prügikast juhtub parasjagu veel täis ka olema, siis peab mingi “augu” ka kaevama, et uus prügi kogemata maha ei potsataks.

Need põhimõttelised vetsuprügikasti vastased tõid ainsaks põhjenduseks selle, et seda vetsuprügikasti on vastik tühjendada. Selle peale pole tuldud, et väike kilekott prügikasti asetada ja sellega siis toimetada.

+15
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 23:48; 06.01 17:51; 07.01 10:34; 09.01 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenus veel üks kodu, kus polnud wc’s prügikasti ja üldse ainus prügikast asus köögis. Ei tea kas perenaine ise viskab oma tampoonid wc-potti, aga minul oli küll ebamugav seetõttu.

võibolla see perenaine on juba ammu menopausi jõudnud, emakas emaldatud või kasutab selliseid rasedusvastaseid vahendeid, nii et tal päevi üldse polegi?
palju imelikum oleks eraldi hoida wc-s prügikasti selleks, et äkki mõni naiskülaline vajab ja seda siis külalise iga wc-s käigu järel “kontrollida”, eriti peres, kus on vaid arvukas meessugu + pereema, kel päevad enam ei käi.

+23
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi-oi, mul ka vannitoas/WC-s prügikasti pole. Külaliste vastuvõtmise ajaks parandan selle probleemi (ajutise lahendusena), minu jaoks pole oluline olnud.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 17:09; 06.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll väga sageli kellegi juures ei ööbi, kuid ühistranspordiga liiklejana mul kunagi oma voodipesu kaasas pole. Samas pole minu jaoks probleem magada juba kasutatud voodipesuga – ma eeldan, et inimesed pesevad ennast ja mingit teise inimese lõhna ma siiani tundnud ei ole.

Oma šampooni ja seepi ka kaasa ei võta. Pole selle peale tulnudki. Ja mul oli väga imelik, kui üks mu sõbratar, kes minu juures töö tõttu üsna sageli ööbis, alati küsis, kas ta võib minu pesuvahendeid kasutada – muidugi võib, mis totter küsimus see on?!

Kuna ma olen üsna lühinägelik, siis terve hulk siin mainitud probleeme (tolmurullid, kakatriibud) jäävad mul enamasti märkamata. Aga mulle ei meeldi pesemata nõud kraanikausis ja üleüldine laga või kaos, nii et sageli maandun ma neid nõusid pesema ja koristama. Üks mu hea sõber alati ütles, et küll on hea olla võõrustaja kui külalised kõik korda teevad.

Üldiselt – igaüks elagu, kuidas tahab. Ma ju ei pea minema sinna külla, kus mulle ei meeldi, kokku võib saada ka “neutraalsel”, nt puhtal kohvikupinnal.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.01 20:29; 07.01 07:58; 08.01 20:18; 09.01 05:04; 10.01 02:28; 11.01 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui wc-s puudub õhuvärksendaja

Pole kunagi olnud. Milleks see seal? Kui ka külas sellis tpurki WCs näen, kindlasti ei kasuta ma seda. Korralikus WCs on korralik ventilatsioon. Miski pole rõvedam kui sireli- või jasmiinilõhnaline s*tahais tualettruumis. Anna 2 min tualettruumil ventileeruda ja rahu majas. Kui ei ventileeru, tuleb ventilatsioon korda teha.

Ja kui astud WC-st välja ja teine inimene just tuleb või lausa ukse taga ootab, siis paned selja vastu ust ja enne 2 min sisse ei lase?

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 20:38; 06.01 20:47; 06.01 21:52; 09.01 19:14; 11.01 02:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühes teises kohas olin kord suvel külas, võtsin esikus sandaalid jalast ja olin paljajalu ja astusin taksikoera pissiloiku. Pidi veel head nägu tegema, sest pererahvas naeris nii heldinult.

See oli ju õnn siis, et oli suvi ja olid paljajalu, palju ebameeldivam oleks olnud sinna talvisel ajal sokkides või sukkpükstes sisse astuda.

Tunnistan ausalt, mina olen andnud külalisele kasutatud voodipesu. Tema enda poolt kasutatud muidugi. Ämm oli nendega eelmise külastuse ajal ühe öö maganud ja järgmine kord pidi jälle üheks ööks jääma, meil aga väike pesumasin ja väike korter ilma heade pesukuivatusvõimalusteta, kuid neljaliikmeline pere. Absoluutselt kogu aeg rippus mingi pesu neil vähestel kuivatusnööridel, mis meil ära mahtus. Ei pidanud patuks külalisele veel teiseks ööks tema enda kasutatud voodipesu anda.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 20:38; 06.01 20:47; 06.01 21:52; 09.01 19:14; 11.01 02:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need koerakirjeldused on nii naljakad. Olen ise koerainimene ja kõik kirjeldused on tuttavad- nii jalgevahenuusija, ilatilgutaja, näolakkuja kui mudane pealehüppaja. Minu meelest on kõik koerad ülinunnud kui nad külalistele oma rõõmutantsu teevad, aga saan aru inimestest, kellele see ebameeldiv tundub. Õnneks oma koer on hea käitumisega, käib ohutus kauguses külalise ümber tiiru ära ja pikutab ülejäänud aja.
Aga kõige rohkem häirivad mindki kehvad suhted pererahva vahel. Harmoonilises kodus seevastu on nii hea olla, olgu või linad triikimata:)

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui palju hambaharju neil vannitoas topsis oli, kolm korda rohkem kui pereliikmeid.

Meil on ka, küll kaks korda rohkem, sageli topsis. Lihtsalt reisihambahari pärast reisi saab korraliku loputuse ja kuivab nädalakese topsis. Siis läheb oma toosi ja kohvrisse valmis.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 05.01 19:55; 05.01 20:36; 06.01 13:29; 06.01 21:37; 06.01 21:39; 06.01 22:09; 07.01 16:58; 07.01 17:18; 07.01 17:22; 11.01 12:51; 12.01 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui wc-s puudub õhuvärksendaja

Pole kunagi olnud. Milleks see seal? Kui ka külas sellis tpurki WCs näen, kindlasti ei kasuta ma seda. Korralikus WCs on korralik ventilatsioon. Miski pole rõvedam kui sireli- või jasmiinilõhnaline s*tahais tualettruumis. Anna 2 min tualettruumil ventileeruda ja rahu majas. Kui ei ventileeru, tuleb ventilatsioon korda teha.

Ja kui astud WC-st välja ja teine inimene just tuleb või lausa ukse taga ootab, siis paned selja vastu ust ja enne 2 min sisse ei lase?

No igatahes ei püüa ma peeruhaisu kannikeselõhnaga varjata, mis niikuinii ei õnnestu. Mitte kellelgi. Ka sinul mitte.

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 05.01 19:55; 05.01 20:36; 06.01 13:29; 06.01 21:37; 06.01 21:39; 06.01 22:09; 07.01 16:58; 07.01 17:18; 07.01 17:22; 11.01 12:51; 12.01 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastikud on inimesed, kes teiste kodusid arvustavad. Istugu oma briljandina hiilgava vetsupoti peal ja imetlegu omaenda ideaalsust.

Oletan, et minu sõprade hulgas nii inetu ja tühise hingega inimesi ei ole.

+15
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No igatahes ei püüa ma peeruhaisu kannikeselõhnaga varjata, mis niikuinii ei õnnestu. Mitte kellelgi. Ka sinul mitte.

Ja see, kui inimene vähemalt püüab, on hullem kui üldse mitte üritadagi? Üks kahe silma vahele jäänud tolmurull muidu puhtas kodus on hullem kui liiva ja prahti täis põrand?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 20:38; 06.01 20:47; 06.01 21:52; 09.01 19:14; 11.01 02:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No igatahes ei püüa ma peeruhaisu kannikeselõhnaga varjata, mis niikuinii ei õnnestu. Mitte kellelgi. Ka sinul mitte.

Ja see, kui inimene vähemalt püüab, on hullem kui üldse mitte üritadagi? Üks kahe silma vahele jäänud tolmurull muidu puhtas kodus on hullem kui liiva ja prahti täis põrand?

Kui inimene üritab, siis ta ei ehita maja, kus kempsus pole ventilatsiooni. Isegi minu 1892. aastal ehitatud talumajas 1955. aastal majja ehitatud kemps. Selles oli aknake, mis renoveerimise käigus sai muidugi ventilatsiooniga asendatud. Aastal ca 1993. Ja vesitualetiga, seda juba eelmiste elanike poolt, kes olid lihtsad tublid maainimesed..

Pole isegi sattunud kellelegi külla, kel oleks nii halb venilatsioon WCs, et peaks üht haisu teisega varjama. Aga loomulikult, kui sul on selline maja, siis pigem tõesti vist mingi lõhn kuni saate kaasaegse ümberehituse teha. Rahapuudust mõistan ma täiesti.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 05.01 19:55; 05.01 20:36; 06.01 13:29; 06.01 21:37; 06.01 21:39; 06.01 22:09; 07.01 16:58; 07.01 17:18; 07.01 17:22; 11.01 12:51; 12.01 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just tekkis tahtmine anda külalistele kasutatud voodipesu. Mul on niigi kolm teismelist kodus, kellel tekib suures koguses pesu nädala jooksul. Pühade ajal ühed ööbijad tulid, teised läksid. Kõik autodega. Oleks võinud ju oma voodipesu auto peale tõsta. Kokkuvõttes pesin ja kuivatasin iga viimast kui varu voodipesu veel kaks nädalat hiljem, sest praeguse ilmaga pesu kuivab halvasti. Mul pole kohta, kus kuivatada kümnele inimesele jagatud kahtekümmet lina-tekikotti pluss veel saunalinad ja padjapüürid kõigile pluss veel oma pere pesu ja voodipesu ka. Kui veel oleks keegi ööbima jäänud, poleks muud olnud teha kui kasutatud pesu uuesti välja jagada. Ma ise ööseks külla minnes tõstan alati oma voodiriided või magamiskoti kogu pere tarvis auto peale. Muidu mulle külalised meeldivad aga nad võiksid ise ka veidi vaeva näha, et nende vastuvõtmine nii töömahukas ei oleks. Vaaritad ja koristad ju niikuinii kõigi järelt.

Kas sa oled seda oma külalistele öelnud? Mul on maalilises kohas asuvas maakodus sama – ühed külalised tulevad, teised lähevad nii jõulu kui jaanipäeva ajal. Peame umbes selliseid dialooge:
– Me tuleme! Mis me kaasa võtame?
– Palun võtke endale voodipesu
– Kas midagi magusat ka?
– Ei, aitäh, me oleme ettevalmistused teinud
– Aga midagi me peaks ikka võtma?
– Kui te muidu ei saa, palun võtke siis pakk tualettpaberit / pakk majapidamispaberit / kott kohviube/ pakk teed (mille järele parajasti vajadus on)

Keegi ei ole solvunud, keegi ei pese nädalaid voodipesu ja keegi ei nurise (sh ka pererahvas), et külalised ainult kommi toovad ja praadi söövad ning tualettpaber sageli otsakorral on.

Aga teema oli, et mis häirib? Peresõbra abikaasa külalisi ei armasta – tema mees kipub siis liigselt napsutama. Proua jälgib abikaasat kullipilgul ja igast tema liigutusest on tunda olukorra kangelaslikku talumist. Sellised võltsviisakusega küllakutsed võiks olemata olla. Miks me läheme, on omaette pikem teema. Aga see päriselt häirib. Kasutatuna tunduvad linad ja triipudega potid ei sega – ise tõstan ka kuivatist otse kappi, mõni korts sees ja triibud võis jätta hr / pr Eelmine Kasutaja. Koeri ja kasse nätsutan rõõmuga ja pererahva lastele / peenardele / kokakunstisaavutustele pööran ka tähelepanu. Toidulauad on piisavalt rikkalikud, et sealt endale sobivat leida ja alkoholi ma ei armasta.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teiste kodud on nende kodud ja mind ei häiri tolmurullid või mustus. No vähemalt mitte nii, et ma seda mäletama jääks.
Väga ebamugav on külas siis kui võõrustaja on teinud mingi söögi, mis kohe üldse kurgust alla minna ei taha. Mul üks tuttav alati ütleb ette, et ärge siis seda või teist kaasa võtke, teen süüa. Oh jah. Ta pole väga hea kokk ning külaliste saabudes ta armastab eksperimenteerida, sh tooraine päritoluga.
Ja üks aegadetagune ülimebamugavus :-)… Siin tuli jutuks wc-s puuduvad prügikastid. Selle mina elan üle, kuid vanasti oli mõnes majapidamises nii, et wc-paberit ei tohtinud potti visata ning need tuli panna käimlas olnud ämbrisse. Ja kui siis juhtusid sel ajal vererohked päevad olema, siis seesuguste paberite viskamine … st automaatselt tahaks neid ju peita, kuid teiste pühitud paberite seas kohe kindlasti oma kraamile palja käega ruumi ei tee 😀
Huhh, pidi see mulle nüüd meelde tulema.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

külla ööbima minnes võtan ALATI kaasa enda voodipesu, rätikud, hügieenitarbed ( sampoonid, palsamid, pesugeelid)
ei tule selle pealegi, et magan kellegi teise voodipesuga, kasutan kellegi teise sampoone.

Meil sama. Kaasas ka oma padjad ja tekk. Ei ole keeruline autosse visata. Oma asjadega on kõige parem magada!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.01 23:07; 07.01 00:21; 09.01 18:25; 09.01 18:59; 09.01 22:18; 10.01 10:09; 10.01 22:42; 11.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

külla ööbima minnes võtan ALATI kaasa enda voodipesu, rätikud, hügieenitarbed ( sampoonid, palsamid, pesugeelid)

ei tule selle pealegi, et magan kellegi teise voodipesuga, kasutan kellegi teise sampoone.

Meil sama. Kaasas ka oma padjad ja tekk. Ei ole keeruline autosse visata. Oma asjadega on kõige parem magada!

Parem jah aga mulle ei meeldi pärast külas ja autos olnud asjadega magada.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.01 14:25; 06.01 23:13; 06.01 23:19; 07.01 04:19; 08.01 10:51; 08.01 17:08; 09.01 17:43; 12.01 04:37; 13.01 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just tekkis tahtmine anda külalistele kasutatud voodipesu. Mul on niigi kolm teismelist kodus, kellel tekib suures koguses pesu nädala jooksul. Pühade ajal ühed ööbijad tulid, teised läksid. Kõik autodega. Oleks võinud ju oma voodipesu auto peale tõsta. Kokkuvõttes pesin ja kuivatasin iga viimast kui varu voodipesu veel kaks nädalat hiljem, sest praeguse ilmaga pesu kuivab halvasti. Mul pole kohta, kus kuivatada kümnele inimesele jagatud kahtekümmet lina-tekikotti pluss veel saunalinad ja padjapüürid kõigile pluss veel oma pere pesu ja voodipesu ka. Kui veel oleks keegi ööbima jäänud, poleks muud olnud teha kui kasutatud pesu uuesti välja jagada. Ma ise ööseks külla minnes tõstan alati oma voodiriided või magamiskoti kogu pere tarvis auto peale. Muidu mulle külalised meeldivad aga nad võiksid ise ka veidi vaeva näha, et nende vastuvõtmine nii töömahukas ei oleks. Vaaritad ja koristad ju niikuinii kõigi järelt.

Koeri ja kasse nätsutan rõõmuga ja pererahva lastele / peenardele / kokakunstisaavutustele pööran ka tähelepanu.

Kuidas koeri ja kasse nätsutatakse? Pole sellist asja varem kuulnud, et koduloomi nätsutataksd. Ei j
Kujuta ettegi, keegi tuleb külla ja kui korraks ruumist lahkun siis kuulen ‘näts-näts’, tagasi tulles näen, et külaline järab mu looma kallal.

+5
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.01 14:25; 06.01 23:13; 06.01 23:19; 07.01 04:19; 08.01 10:51; 08.01 17:08; 09.01 17:43; 12.01 04:37; 13.01 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koerasõber olen ka aga tema kodus olev koer pistab oma koonu nii eest kui tagant täitsa hargivahele. Väga ebameeldiv.

Seda teevad koerad, kui verelõhna tunnevad.

+3
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.01 23:07; 07.01 00:21; 09.01 18:25; 09.01 18:59; 09.01 22:18; 10.01 10:09; 10.01 22:42; 11.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 154 )


Esileht Pereelu ja suhted Vastikud teiste kodudes