Esileht Pereelu ja suhted Vastikud teiste kodudes

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 154 )

Teema: Vastikud teiste kodudes

Postitas:

1. Ma täiesti siiralt arvasin, et kõigil on vetsus ja vannitoas prügikast. Mis paralleelmaailmas ma elan?

Kõigil ei ole päevasid (hormoonspiraal)/kasutavad tampoone(mina ei tea eriti kedagi, kes sidet kasutaks)ning vatitiku jaksan kätte võtta ning trepist alla tulles köögi prügikasti visata.

Kas te meiki ei võta õhtuti maha? Mina viskan vatipadjad, mis on meigieemaldajaga koos, wc prügikasti. Siis kasutan näovett, samuti vatipadjaga, jälle prügikasti. Vatitikud, tühjad šampoonipudelid jms, kõik lähevad vannitoa prügikasti. Jube tüütu oleks neid kööki vedada, meil suur maja ka.
Võib olla tillukeses korteris, kus köök vannitoa kõrval, on ok.
Kakased paberid on mulle prügikasti visanud ainult üks inimene, tütre pubekast sõbranna.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas teema! Aga mina muidugi ei käigi külas, kui päevad on. Keegi saab äkki veel teada, et ma naissoost olen.

Aga mina lähen just nimelt päevade ajal külla ja katsugu nad mu tampooni jaoks prügikasti wc-sse mitte panna.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära hõiska enne õhtut vms. Ma kasutasin ka aastaid seda anumat, tegelikult kasutan nüüdki, aga pärast neljanda lapse sündi on igal kuul kaks päeva verevool selline, et anum saab paari tunniga täis.

Vaeseke! Ometi mahutab see anumake ju päris palju. Kas sind aneemia ei kimbuta, kui iga kuu nii palju verd kaotad?

Mul rohkem lapsi plaanis pole, nii et mooncup’i loodan kasutada veel aastaid.

Igatahes, ma oma eelmise kommentaariga läksin kogemata teemast välja, vabandust! Kui peaksin välja tooma ühe asja, mis mind külas viibides häirinud on, siis oleks nr.1 kindlasti räpane nõudepesumasin, mille haisu üritatakse lõhnastajaga maskeerida. See lõhnabukett, mis masinat avades välja paiskub, on jube! Ja siis pead nendelt nõudelt veel sööma… Väkk!

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te meiki ei võta õhtuti maha? Mina viskan vatipadjad, mis on meigieemaldajaga koos, wc prügikasti. Siis kasutan näovett, samuti vatipadjaga, jälle prügikasti. Vatitikud, tühjad šampoonipudelid jms, kõik lähevad vannitoa prügikasti. Jube tüütu oleks neid kööki vedada, meil suur maja ka.

Võtan, vatipadi läheb lauapealsesse karpi sel hetkel. Shampoon saab tühjaks äkki kord kuus. Kui jõhkralt suur su maja peab olema, et tüütu, mul 310 m2.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.01 23:07; 07.01 00:21; 09.01 18:25; 09.01 18:59; 09.01 22:18; 10.01 10:09; 10.01 22:42; 11.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühja hambapastatuubi lõikan pooleks ja kasutan lõpuni ära – siis sobib see pakendiprügisse. Žilette ei kasuta (mehel pardel, minul epileerija).

Minu mehel on ka pardel, aga ta tühjendab sellest karvad pärast kasutamist prügikasti. Kuhu teie oma karvad panete?

Hambaniiti ei kasuta?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.01 19:54; 08.01 20:03; 09.01 18:36; 10.01 16:12; 10.01 22:45; 10.01 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära hõiska enne õhtut vms. Ma kasutasin ka aastaid seda anumat, tegelikult kasutan nüüdki, aga pärast neljanda lapse sündi on igal kuul kaks päeva verevool selline, et anum saab paari tunniga täis.

Vaeseke! Ometi mahutab see anumake ju päris palju. Kas sind aneemia ei kimbuta, kui iga kuu nii palju verd kaotad?

Aga miks sa arvad, et ma iga kord KOKKUVÕTTES palju verd kaotan, mitte lihtsalt ei ole verejooks nüüd kontsentreerunud paarile päevale nädala asemel?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.01 19:54; 08.01 20:03; 09.01 18:36; 10.01 16:12; 10.01 22:45; 10.01 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap sain jutust teisiti aru – no kust ma su päevi tean! ???? Kui need kestavad vaid 2 päeva, siis on suur verehulk ju loogiline.

Aga mis me ikka teemat solgime; siin ei ole tglt vaja arutada oma prügi või päevade üle, sellepärast ma vabandasingi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mitte kunagi visanud juukseid prügikasti vaid WC-potti. Juuksekarvu kusagil avalikus prügikastis küll näha ei tahaks.

Sa juuksekarvu avalikult teiste inimeste peas ikka kannatad vaadata?
WC-potti ei tohiks muide juuksekarvu küll visata, need ei lahustu ju vees ja ummistavad kanalisatsiooni.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.01 20:38; 06.01 20:47; 06.01 21:52; 09.01 19:14; 11.01 02:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te meiki ei võta õhtuti maha? Mina viskan vatipadjad, mis on meigieemaldajaga koos, wc prügikasti. Siis kasutan näovett, samuti vatipadjaga, jälle prügikasti. Vatitikud

Ei võta õhtul meiki maha, hommikul ei pane peale ka. Näovett ei kasuta. Vatitikke ka mitte. Prügikast oleks vannitoas ainult ja ainult külalistele ja minu enda jaoks (kes ma siin elan) täiesti tarbetu.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 03:51; 11.01 08:57; 11.01 18:49; 11.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peale s–mist kasutada männilõhnalist õhuvärskendajat – jääb WC selline hais nagu oleks keegi männi alla s–ttunud (see on üks vana nali, aga nii on).
Selgub, et vannitoas peab olema prügikast. No ei pea, meil ei ole 22 aastat olnud ja ei näe vajadust. Kelleltki ei võtta tükki küljest ära see, et viskad oma sodi pliidi alla (vatipadjad) või köögis olevasse prügikasti. Harjad/kammid on üldse sahtlis peidus nagu enamus asju (ei meeldi pudi-padi täis avariiulid). Hambaid niidin ja puhastan nende väikeste harjakestega üldse teleka ees.
Jääb mulje, et inimestele peab kõik olema käeulatuses.
Külalised on saanud kasutatud voodipesu meil maakodus, kus pesupesemisvõimalus puudub ja vahest ei ole tagavaraks puhast voodipesu. Siis on olnud tegemist näiteks külaliste tekiga, millega on 1 või 2x magatud, alati ütlen ette ja pakun võimalust magada ilma tekikotita.
Külalisena ma ei ole eriti nõudlik ja lähen külla sõpradele ka siis, kui neil on rasked ajad ja toad sassis/elu käest ära.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi pole öelnud, et peab. Teema oli sellest ju, mis häirib.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.01 20:20; 09.01 10:34; 09.01 15:32; 11.01 09:43; 11.01 20:29; 14.01 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te meiki ei võta õhtuti maha? Mina viskan vatipadjad, mis on meigieemaldajaga koos, wc prügikasti. Siis kasutan näovett, samuti vatipadjaga, jälle prügikasti. Vatitikud, tühjad šampoonipudelid jms, kõik lähevad vannitoa prügikasti. Jube tüütu oleks neid kööki vedada, meil suur maja ka.

Mina meiki vannitoas ei tee, soovin mugavalt istuda ja seega teen seda hästi valgustatud kohas oma kolme poolega peegli ees, et saaks külgedelt ka vaadata. Lisaks on seal ka päevavalgus, seega saan vähemalt pooltel hommikutel aastas veenduda, et mu meik on laitmatu ka päevavalguse käes. Joon kohvi ja teen meiki. Ja selle laua all on mul prügikast, kuhu lähevad need tupsud, mis siis tekivad.

Prügikasti mul kempsus pole ja kellelgi pole, kus ma käin – va üks mu vendadest. Seal ma pean alati silmad lakke suunama, et mitte näha, mis seal kastis on, kui ma näiteks nuuskan ja soovin selle paberi prügikasti panna ja seega seda kaant avada. Tavaliselt kellegi juuksepusad ja vaigused vatitikud, mis kaotavad mu isu tundideks. Ma ei taha seda näha 🙂 Ja ma ka ei taha teada, et ohoo, eelmine kord seda nutsakut siin polnud, järelikult on Tiinal päevad. Päris käsikaudu ju ei viska, eks.

Ei tea, mida mu külalised teevad, aga ei ole ma näinud kedagi õhtuse peo ajal ka kööki midagi kandmas. Hommikul küll, kui juukseid kammitakse ja hambaniiti kasutatakse.

Ise külas olles kasutan õige imavusega tampooni ja kui ka peaksin seda vahetama, siis eelmine läheb pisikesse biolagunevasse kilekotti (tuntud ka kui koerte kakakott) ja paberisse ning taskusse ja sealt kotti ja sealt kodus prügisse.

Mina ei jäta oma menstruaaljäätmeid, kõrvavaiku ja nabatolmu teise pere koristada küll mitte. Nii palju võiks austust olla.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 05.01 19:55; 05.01 20:36; 06.01 13:29; 06.01 21:37; 06.01 21:39; 06.01 22:09; 07.01 16:58; 07.01 17:18; 07.01 17:22; 11.01 12:51; 12.01 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt kellegi juuksepusad ja vaigused vatitikud, mis kaotavad mu isu tundideks.

Oh appi, lausa TUNDIDEKS?

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 20:40; 07.01 14:06; 08.01 17:13; 11.01 14:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli aastaid tagasi selline huvitav juhtum, et läksin tolleaegse peikaga tema sõbra (ja tolle elukaaslase) juurde külla. Külas oli vist 2 sõpra veel peale meie. Läksin vetsu ja seal poti kõrval pesumasina peal oli kasutatud tampoon, niimoodi lahtiselt lihtsalt. No mida ma teen? Kui selle sinna jätan, siis järgmine arvab, et mina ta sinna panin. Teise tampooni koristada kah rõve, ja ma ei mäleta isegi, kas seal prügikast oli või mitte, või mis ma siis lõpuks tegin. Kaldun sinnapoole, et viskasin ilmselt ise ära.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nabatolmu

😀 😀 😀 Mis see veel on?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.01 20:10; 05.01 20:26; 08.01 17:05; 08.01 18:58; 11.01 16:42; 12.01 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nabatolmu

???? ???? ???? Mis see veel on?

Ma tean (vist?). See on riietest(pluusist) tulenev tolm, mis koguneb nabasse. Imekombel mu mehel tekib ka selline nähtus.
See on nagu nö sokitolm, mis osade sokkide puhul varvaste vahele koguneb.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 16:55; 11.01 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laitmatut ventilatsiooni mitteomavad kodanikud võivad WC-sse küünla panna, tikud ikka ka. Vana tõde, aga noorem rahvas ilmselt pole kursis.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 03:51; 11.01 08:57; 11.01 18:49; 11.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt kellegi juuksepusad ja vaigused vatitikud, mis kaotavad mu isu tundideks.

Oh appi, lausa TUNDIDEKS?

Vend äkki teeb seda kõike sihilikult, et toitu vähem kuluks. 😀

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 03:51; 11.01 08:57; 11.01 18:49; 11.01 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul natuke kurb hakkas. Ei julgegi kellelegi külla minna või külla kutsuda. Küll too valesti või vaadatakse, et oh isver, mis see külaline mulle prügikasti poetas.

Mis puutub seda vetsu prügikasti, siis ma leian, et see on nii mugav mulle kui külalistele. Samas ma ei vaata sinna umbes nii, et ohoo, Milvil päevad või Uudo kammis juukseid vms. Mulle ei ole vastik teiste prügi koristada. Elu osa ja las saavad oma asju ajada diskreetselt.

Ja igaüks sätib ja on oma kodus nii nagu paremaks peab.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.01 20:20; 09.01 10:34; 09.01 15:32; 11.01 09:43; 11.01 20:29; 14.01 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vetsu prügikasti … ei vaata sinna umbes nii, et ohoo, Milvil päevad või Uudo kammis juukseid vms

No just. Mina üldse ei tegele fantaseerimisega teemal, miks keegi vetsus käib või mis kellelgi kust parajasti tuleb jne, jne. Koristades või pesu pestes ma ka fantaseerimise ja mõtlemisega ei tegele, tavaliselt ma kuulan koristamise ajal üldse audioraamatut või mõnda podcasti. Samas, mis teha, kui inimestel on hirmus vajadus teiste füsioloogiliste toimingute üle mõelda.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.01 20:29; 07.01 07:58; 08.01 20:18; 09.01 05:04; 10.01 02:28; 11.01 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

WC-s on prügikast, sest me ei viska mitte kunagi mitte midagi WC-potti. Kunagi üks torumees rääkis inimeste umbes WC-pottidest, kust leiab kõike. Tühjendan paari päeva tagant, põletan lihtsalt ära.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 21:35; 12.01 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on WC lihtsalt WC. Selle suurus on u 1 m x 120 m ja seal on ainult pott. Seega WC-s me ei kammi juukseid, ei eemalda meiki ega kougi kõrvadest vaiku. WC kõrval on vannituba, kus on peegel, vann ja üldse rohkem ruumi. Seal teeme kõiki neid toiminguid. Kirjutan lihtsalt selleks, et siin mitmed kommenteerivad enesestmõistetavalt lähtudes sellest, et WC-s kammitakse, meigitakse ja tehakse veel kümmet muud asja. Meil on WC ainult keha kergendamiseks.
Meil ei ole WC-s ega ka vannitoas prügikasti. Praegu hakkasin mõtlema selle teema valguses, et vist peaks panema.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 23:16; 11.01 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

WC-s on prügikast, sest me ei viska mitte kunagi mitte midagi WC-potti. Kunagi üks torumees rääkis inimeste umbes WC-pottidest, kust leiab kõike. Tühjendan paari päeva tagant, põletan lihtsalt ära.

Iuu, pabereid ka mitte? Rõve.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 06.01 23:07; 07.01 00:21; 09.01 18:25; 09.01 18:59; 09.01 22:18; 10.01 10:09; 10.01 22:42; 11.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

WC-s on prügikast, sest me ei viska mitte kunagi mitte midagi WC-potti. Kunagi üks torumees rääkis inimeste umbes WC-pottidest, kust leiab kõike. Tühjendan paari päeva tagant, põletan lihtsalt ära.

Täissooda, torumees mõtles tõenäoliselt seda, et torud ajas umbe tampoonid, toidujäätmed, kõrvatikud, lapsemähkmed.
Kui sa just hiigelkange ei kaki, ja pool rulli paberit korraga potti ei viska, siis võid oma kaka ja pissupaberid muretult potti visata.
Täiesti jälk neid ahjus põletada. Kui su torumees sellest kuuleks, siis peaks sind napakamaks, kui neid tema kirjeldatud ummistustega kliente.

*endise torumehe naine.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.01 14:25; 06.01 23:13; 06.01 23:19; 07.01 04:19; 08.01 10:51; 08.01 17:08; 09.01 17:43; 12.01 04:37; 13.01 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täissooda, Täiesti jälk neid ahjus põletada. Kui su torumees sellest kuuleks, siis peaks sind napakamaks,[/quote]
Oh seda õelust küll. Mina viskan WC-paberid ja hügieenisidemed prügikasti ja põletan ära, aga sinu omad rändavad tõenäoliselt prügilasse maa peala või alla (oh õudust, mis seal veel toimub…) või heal juhul põletatakse samamoodi ära. Kas oma tagumikku ei ole jälk pühkida?

https://tallinnavesi.ee/sotsiaalne-vastutus/kampaaniad/sanitaarpolitsei-ara-tee-troppi/

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 21:35; 12.01 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koristades või pesu pestes ma ka fantaseerimise ja mõtlemisega ei tegele

See oskus mõtlemine välja lülitada on küll päris haruldane. Mina ei oska, vähemalt ärkveloleku ajal. Ikka mõtlen ja märkan, mitte eeei kulge nagu amööb. Kas see mõtlemisvõime teinekord ei unune sul OFF-seisundisse :-)?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 05.01 19:55; 05.01 20:36; 06.01 13:29; 06.01 21:37; 06.01 21:39; 06.01 22:09; 07.01 16:58; 07.01 17:18; 07.01 17:22; 11.01 12:51; 12.01 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh seda õelust küll. Mina viskan WC-paberid ja hügieenisidemed prügikasti ja põletan ära, aga sinu omad rändavad tõenäoliselt prügilasse maa peala või alla (oh õudust, mis seal veel toimub…) või heal juhul põletatakse samamoodi ära. Kas oma tagumikku ei ole jälk pühkida?

https://tallinnavesi.ee/sotsiaalne-vastutus/kampaaniad/sanitaarpolitsei-ara-tee-troppi/[/quote]

Sinu lingil on ju esimene lause: Tualettpotti võib visata ainult WC-paberit. Seega, ka minule jääb arusaamatuks, miks peab kakaseid vetsupabereid kuhugile prügikasti koguma ja ise põletama.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.01 20:10; 05.01 20:26; 08.01 17:05; 08.01 18:58; 11.01 16:42; 12.01 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te meiki ei võta õhtuti maha? Mina viskan vatipadjad, mis on meigieemaldajaga koos, wc prügikasti. Siis kasutan näovett, samuti vatipadjaga, jälle prügikasti. Vatitikud, tühjad šampoonipudelid jms, kõik lähevad vannitoa prügikasti.

Halloo, šampoonipudel käib ikka pakendikasti.
Ja vastuseks küsimusele, justnagu üks eelmine kägu, mina ka ei võta meiki õhtuti maha, sest ei pane peale ka.

Mina viskan WC-paberid ja hügieenisidemed prügikasti ja põletan ära, aga sinu omad rändavad tõenäoliselt prügilasse maa peala või alla (oh õudust, mis seal veel toimub…) või heal juhul põletatakse samamoodi ära.

Soovitan sinu ahju ja korstna huvideski siiski see komme lõpetada. St paberi võid edaspidigi ahju ajada, kui see korralikult kuivanud on, aga hügieenisidemed pane parem üldprügisse. Mõned asjad on parem professionaalide hooleks jätta, neil on sobivamad süsteemid naftapõhiste materjalide hävitamiseks.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 09:09; 13.01 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täissooda, Täiesti jälk neid ahjus põletada. Kui su torumees sellest kuuleks, siis peaks sind napakamaks,

Oh seda õelust küll. Mina viskan WC-paberid ja hügieenisidemed prügikasti ja põletan ära, aga sinu omad rändavad tõenäoliselt prügilasse maa peala või alla (oh õudust, mis seal veel toimub…) või heal juhul põletatakse samamoodi ära. Kas oma tagumikku ei ole jälk pühkida?

https://tallinnavesi.ee/sotsiaalne-vastutus/kampaaniad/sanitaarpolitsei-ara-tee-troppi/[/quote]

Õelust? Vabandust aga su lollust on keeruline kuidagi pehmemalt kommenteerida. Mis su korstnapühkija ka su ahju kohta ütleb? Oled talle öelnud ka kuidas sa õhku saastad?
Ma sorteerin prügi ning usu mind, prügilas sorteeritakse üldprügi veel omakorda läbi.

Su harimiseks väike lugemine:
https://www.tallinn.ee/est/keskkond/jaatmete-poletamine

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.01 14:25; 06.01 23:13; 06.01 23:19; 07.01 04:19; 08.01 10:51; 08.01 17:08; 09.01 17:43; 12.01 04:37; 13.01 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on ka pardel, aga ta tühjendab sellest karvad pärast kasutamist prügikasti. Kuhu teie oma karvad panete?

Hambaniiti ei kasuta?

Kes “meie”? Minu ja mu abikaasa? Natuke kummaliseks kisub küll juba see prügikasti- ja karvateema, aga nojah, kui sa just teadma pead, siis oma karvad pühin ma kokku ja viskan prügikasti. Mees toimetab niisamuti. Hambaniit läheb samuti prügisse. Ja veelkord, prügikaste on meil korteris vaid üks – nimelt köögis.

Või mis sa siis arvasid, mis me oma karvadega teeme? Ehime nendega jõulupuud?

Ja üks vihje veel: see, kui inimesel pole vannitoas prügikasti, ei tähenda, et ta hambaniiti ei kasuta või juukseid ei kammi.

Veel küsimusi? Soovid ehk teada, kuhu lõigatud varbaküüned paneme? Või äkki jätaks juba selle prügikastijutu ja räägiks millestki muust ka?!

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 154 )


Esileht Pereelu ja suhted Vastikud teiste kodudes