Esileht Pereelu ja suhted Vastikud teiste kodudes

Näitan 4 postitust - vahemik 151 kuni 154 (kokku 154 )

Teema: Vastikud teiste kodudes

Postitas:

seda ja Greta Thunbergi teemat kõrvutades – inimesed on ikka mugavad risustajad.
peab saama toota prügi ja seda peab saama täpselt seal tekkimise kohas ära visata!
ja kui sa seda ei tee siis oled ühiskonna heidik ja rõvedik.

isegi nii palju ei pea heaoluinimene pingutama, et jalutada oma prügiga mõned meetrid

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda ja Greta Thunbergi teemat kõrvutades – inimesed on ikka mugavad risustajad.

peab saama toota prügi ja seda peab saama täpselt seal tekkimise kohas ära visata!

ja kui sa seda ei tee siis oled ühiskonna heidik ja rõvedik.

isegi nii palju ei pea heaoluinimene pingutama, et jalutada oma prügiga mõned meetrid

Minu meelest on mugav ja praktiline, kui kodus on majapidamisasjad käepärases kohast, st kohas, kus neid vaja läheb.
Kui inimestele meeldib joosta asjade, sh prügiga mööda maja edasi-tagasi, siis see on ju nende õigus.
Teemaalgatuse seisukohast meenutan, et küsimus oli ju, mis külas olles häirib – ja mind külas olles häirib vetsus prügikasti puudumine, kui mul oleks vaja intiimselt sinna midagi ära panna.
See ei tähenda, et võõrustajapere oma harjumusi peaks muutma.
Külas ollakse korraks ja viisakas külaline ei tee sellest tühisest asjast probleemi, vaid lahendab olukorra loovalt (unustab kraanikausi servale, viib kööki prügikasti, õue konteinerisse, topib taskusse v käekotti vms).
Küll aga võib anonüümses foorumis vastata küsimusele, mis külas olles häirib.
Jah?

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 23:47; 14.01 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks see prügikasti teema siin nii tuurid üles võtnud on. Miks nii hirmsasti häirib, et kedagi häirib? Üht häirib üks, teist teine, mõnda ei kõiguta miski. Laske elada, noh. Vanasti polnud telekal pulti ja pidevalt pidi selle paar meetrit kõndima, nii et head loobumist.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.01 20:20; 09.01 10:34; 09.01 15:32; 11.01 09:43; 11.01 20:29; 14.01 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on teid teiste kodusid külastades üllatanud halvas mõttes või häirinud? Mind on kõige enam häirinud mustuse hais, räpased WC potid ja plekke täis pehme mööbel. Ei taha kohe istudagi peale. Ehk siis enamasti häirib mind räpakus. Mu ema aga häirib külas käies see kui antakse kasutada kasutatud voodipesu või rätikud. Teema tekkis sellest, et aastavahetusel sai ööbitud tuttavate pool ja no lihtsalt nii nii üllatav oli, et piltilusad puhtad inimesed omavad sellist elamist.

Mul on veel hullem, külas käies antakse kasutada kasutatud kondoome, sest uue ostmine on kallid.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 151 kuni 154 (kokku 154 )


Esileht Pereelu ja suhted Vastikud teiste kodudes