Esileht Kodunurk vastlakukli vahukoor tugevaks

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: vastlakukli vahukoor tugevaks

Postitas:

Tahtsin küsida,et kas keegi on ¸elatiiniga vahukoort tugevdanud-ma pole kindel, kas muidu kasutatav vahukoore tugevdaja mulle meeldiks-pidi ikkagi natuke alla vajuma.Kreemiga ka ei tahaks teha. Teeksin siis ¸elatiini ja vahukoorega, tordipritsiga laseks vastlakuklile ja \”mütsikese\” paneks hiljem peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:58; 14.02 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidagi ei saa nöustuda, et vastlakuklile pandud vahukooretugevdajaga (dr oetker) vahukooremüts kokku vajub. zhelatiin aitab kui temp on ikka alla toatemperatuuri, samas kuklisai läheb jahedaks eriti ruttu kövaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kaua sul neid säilitada on vaja??? Püsib tavalinegi suht ilusti ju. Või on äkki võimalik vahetult enne serveerimist vahukoor vahele lasta?

See vahukoore tugevdamise pulber ei vaju kuhugi.´elatiiniga ei teeks, tegemist on ikkagi vastlakukliga ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks proovin siis ikkagi seda tugevdajat 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 14:58; 14.02 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ette ei kujuta, kuidas saaks zelatiiniga teha. Kui vahukoorele zelatiin hulka panna, siis see ju muutub nii vedelaks, et see kuhugi püsima enam küll ei jää. Või mõtlesid, et tarretad enne vahukoore ära ja siis paned vahele?

Minu meelest saab parima tulemuse, kui hoida koor ja kuklid viimase minutini eraldi (kuklil juba \”müts\” maas) ning serveerimisel igale kuklile törts kõvaks vahustatud koort panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk vastlakukli vahukoor tugevaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.