Esileht Kodunurk Vastlakuklid (Tartu)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Vastlakuklid (Tartu)

Postitas:

Ei leia kuskilt vastlakukliteemat 😛
Kust olete sel aastal juba vastlakukleid ostnud ja kuidas maitsesid? Mida sisaldasid? Palju maksid? Või oskate eelmise aasta järgi soovitada? Tahaks pigem kuskilt ette tellida, väga hingehinda maksta ei taha, aga võiks ikka naturaalsest koorest olla.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 18:23; 18.02 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, igal pool on müügil, seega mingit erilist teemat pole nagu suutnud teha sellest. Ostsime korra, väga head olid, aga nüüd õigeks päevaks teen ise tervislikuma variandi. Täisterajahust kuklid, kohupiimmast kreem, magus steviast pluss palju marju lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tallinnast, kuid eelmise aasta vastlapäeval Tartus sõime Werneris kukleid, mis olid imehead!

Õnneks oli täiesti klassikaline kukkel naturaalse magusa vahukoorega. Vastlakukli võlu ongi tema lihtsuses. Ei taha tervislikku, tahan süsivesikuid, gluteeni, laktoosi ja head maitset!
Moosi, martsipani ega mingit muud lisandit ka ei taha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnast, kuid eelmise aasta vastlapäeval Tartus sõime Werneris kukleid, mis olid imehead!

Teil küll vedas siis. Werneris on vastlapäeval kuklite järjekord uksest välja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan juba mitu aastat DuNordist, mulle meeldivad http://dunord.ee/vahukoorekukkel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus Rosiine Leivad pagariäris on maitsvad vaarika-mustika toormoosiga vastlakuklid ja ikka ehtsa vahukoorega 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan juba mitu aastat DuNordist, mulle meeldivad http://dunord.ee/vahukoorekukkel

Huvitav, kui sealt neid laupäeval osta (laupäevaks tellida), kas need pühapäeval ka veel on head?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 18:23; 18.02 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei tasu osta Myitalyst Aparaaditehases. Eelmine nädal sai proovitud ja kuklid olid võltsvahukoorega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie jaoks on tähtis, et vastlakukli saiaosa koosneks enam-vähem õhust ja oleks üsna väike. No ei taha meil keegi seda suurt saia närida, ikka vahukoor on peamine.
Ostan juba aastaid poest saialetist väikseid kukleid ja teen ise vahukoore peale. Vahel olen pannud veidi toormoosi sisse (maasika või vaarika), aga enamasti lihtsalt lõikan kolmandiku maha, katan paksult vahuga, panen katuse peale ja katan ka selle vahutordiga.
Vahukoore maitsestan vaniljega, vahel riivin šokolaadi peale või puistan kakaopulbriga üle.
Täna ostsin Eesti Pagari vastlasaiakesi, aga oleme ka rosinakuklitega teinud. Ja tavaliste väikeste saiakuklitega, mida müüakse igas poes igal aastaajal.
Lapsepõlvest mäletan, et vanemad küpsetasid kukleid ise, väike tutsuke vahukoort pandi suure kukli peale, ise nad muudkui kiitsid.
Mulle ei mahtunud veerand kuklitki sisse, liiga saiane oli. Lakkusin vahukoore pealt ära ja üldse ei saanud aru, mis neis vastlakuklites küll head peaks olema.
Veidi suuremana lõikasin viilu Vadaku saia, määrisin sinna nii moosi kui mett ja panin paksult vahukoort peale. Vaat oli vastlakukkel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta. Ei mäletagi, kas olen üldse kunagi ostnud.

Teen ise.
Tõusen lausa vastlapäeva hommikul selle võrra varem üles ja küpsetan tööle kolleegidele ka kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Vastlakuklid (Tartu)