Esileht Beebi ja mitmikud Vastsündinul jalad värisevad- vaktsiinist?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Vastsündinul jalad värisevad- vaktsiinist?

Postitas:
Kägu

Tere, minu eelmised lapsed pole niimoodi enne teinud.  Kas see võib olla vaktsiinist?  Mis võib olla põhjus?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

B12 vitamiini tase võib madal olla. Konsulteeri perearstiga. 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks arvad, et vaktsiinist? Kas eelnevad vaktsineerimata ja nüüd vaktsineeritud? Kuidagi muud moodi eriliselt seotud värisemine ja vaktsineerimine?

Järsku on lihtalt lihaspinged, mida võiks näiteks massaažiga leevendada? Räägi perearstiga.

 

Minu beebil olid nii mõnedki arengulised muutused väga lähestikku vaktsineerimisega, näiteks paar päeva enne uut süsti – no ei saa ju seotud olla, aga kui arsti aeg oleks pisut varem olnud, siis ju nagu oleks…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, minu eelmised lapsed pole niimoodi enne teinud. Kas see võib olla vaktsiinist? Mis võib olla põhjus?

Kas vaktsiinist tingituna teed Perekooli imelikke teemasid?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et vastsündinul jäsemed ja alalõug väriseb, on täiesti normaalne eakohane nähtus. Tavaliselt esineb värinaid nutmise ja sirutuste ajal. Näiteks kui beebi ringutab. Võib ka muul ajal esineda. Peaks mööduma kolmanda elukuu lõpuks. Tuleneb nende alaarenenud närvisüsteemist. Muretsema peaks siis kui värin kestab ka peale kolmekuuseks saamist. See ei ole vaktsiinist tingitud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vastsündinul jalad värisevad- vaktsiinist?