Esileht Beebi ja mitmikud vastsündinule “autovanker!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: vastsündinule “autovanker!

Postitas:

Soovin leida aprillis sündivale beebile nn autovankri, millele saab peale panna ka turvatooli. Vankrit vajan poeskäikudeks ja reisimiseks. Igapäevaselt tuleb EJ.
Käru võiks olla lihtsalt kokkukäidav, lamavasse asendisse paigaldatav ja et saaks ka turvatooli peale panna (see veel valimata). Mis valikud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Quinny Zappi kasutatakse turvahälli ratasteks tihti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka Quinny Zappi. Järelturul aaab päris odavalt ja tihti koos adapteritega (muidugi oleneb mis turvahäll on). Muidu saab EJle ka peale panna adapterid ja siis turvahälli, aga ma isiklikult ei viitsiks koguaeg korvi raamilt ära võtta (kasutan ka EJd muidu).
Mina ostsin terve komplekti kasutatuna 40€, mõni müüb lihtsalt rattaid adapteritega.
Vaata buduaari näiteks või FBi erinevatesse beebigruppidesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zapp on õudne nikats. Lisaks Zapile on mul olnud Bugaboo Bee ja Easywalker June. Bee oli väga hea ja kompaktne. Isegi sülle võis autos võtta kui ruumi polnud. Ja treppidest üles-alla oli mugav kanda kui laps sees istus. Liikus ja manööverdas ka hästi. Pikendatav selja- ja iseosa olid ka väga head. Mul veel kolmene magas seal ilma, et jalad rippus oleks.
June on ainult veidi raskem kui Bee. Täispuhutavad rattad ja kõlbab juba ka maastikule. Väga stabiilne ja tõsiselt hea käru. Easywalkeril on üldse head kärud. Mini on kuuldavasti veelgi parem kui June.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita ka Zappi. Kui raske häll peal ja natuke valesti toeatad, on kogu kupatus ümber. Nii on mitmeid kordi kaubanduskeskustes juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud vastsündinule “autovanker!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.