Esileht Koolilaps Vastupidav jalgratas-kust osta?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Vastupidav jalgratas-kust osta?

Postitas:

Kas keegi lastevanematest oskab soovitada kust Tallinnas või selle lähedusest osta normaalne vastupidav jalgratas ühele varateismelisele poisile. Meie pere lapsele on jalgratas liiklemiseks sama tähtis kui meie perele auto. See peaks läbima pikki kilomeetreid ja kannatama vett. Mis võiks olla mõistlik hind rattal üldse? Kust soovitaksite osta ja millist firmat vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ratas osta spets rattapoest. Meil head kogemused Veloplus rattapoega. Seal väga prof nõustamine ja teenindus. Alati saanud ka ratta proovisõiduks enne ostu. Lapsele igapäevakasutuseks soovitaks suuremate ratastega linna/hübriidratast Merida valikust. Hind jääb 400-500 vahele.
Ära saab lõhkuda kõik rattad, võtmesõnaks on hooldus ja heaperemehelik kasutamine ja siis kestab kaua.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlemal lapsel on Scott Voltage. Mõlemad ostsime kasutatanua, hinnad olid vist mõlemal 150 kanti. Olid enne mitu aastat kasutuses olnud ja nüüd on minu lapsed mitu aastat sõitnud igasuguse ilmaga ja igasugusel maastikul. Kord aastas hooldus ja probleeme pole olnud. Uuena on need vist ka sinna 400-500€ kanti. Soovitan osta korralik ratas. Kui uuena liiga kallis tundub, siis kasutatuna. Lapsed kasvavad kiiresti ja kasutavad jalgratast 2-3 aastat. Selle ajaga ei juhtu korraliku ja hooldatud rattaga midagi. Ahjaa, ühel rattal vahetasime sadula ära, sest see oli veits katki.

Classic firmat ei soovita. Ühe väiksema ostsime lapsele ja mul endal on. Raske ja ebamugav ning käiguvahetust oleme juba kaks korda remontinud viie aasta jooksul, kuigi ma sõidan vähe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ratas osta spets rattapoest. Meil head kogemused Veloplus rattapoega. Seal väga prof nõustamine ja teenindus. Alati saanud ka ratta proovisõiduks enne ostu. Lapsele igapäevakasutuseks soovitaks suuremate ratastega linna/hübriidratast Merida valikust. Hind jääb 400-500 vahele.

Ära saab lõhkuda kõik rattad, võtmesõnaks on hooldus ja heaperemehelik kasutamine ja siis kestab kaua.

Mis mõttes see ratas kaua kestma peab? Laps ju kasvab, ega ta 10a pärast sama rattaga ei sõida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tutvusringkonnas on näiteks rattad ringluses, hea ratas on korraga mugav kasutada ja vastupidav ka.
Head kogemused on scott firmaga, meil eelnevalt kahe poisi kasutatud ratas, aga sõidab suurepäraselt, käiguvahetus, pidurid… kõik on järjepidevalt hooldatud ja toimib sujuvalt. Teisel lapsel on suht tundmatu firma ratas kunagi uuena ostetud ja vahe scottiga nagu öö ja päev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hääl läheb ka Scott’ile. Kui on pikemat sorti laps, siis tasuks vaadata juba väiksema raamiga täiskasvanute mudeleid. Minu poiss oli 11 kui sai täiskasvanute mudeli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal on juba 20 aastat Kettleri ratas (välismaalt ostetud siis, kui meil neid ei müüdud veel) ja olen siiani väga rahul sellega. Lapsele ostsime ka paar aastat tagasi Kettleri (pood on Tallinnas Tartu mnt-l) ja tema on ka väga rahul olnud. Praeguseks välja kasvanud ja mõtlemegi, et kas osta jälle uus sama firma oma. Väga vastupidav ja igasugu väärt lisad on küljes (nt dünamoga tuled, mis jäävad põlema ka siis kui natukeseks seisma jääda).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 00:25; 13.01 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes see ratas kaua kestma peab? Laps ju kasvab, ega ta 10a pärast sama rattaga ei sõida.

Rate this item:Submit Rating00
VASTA

Äkki tal on teisi, nooremaid lapsi ka või tahab ratta pärast väikseks jäämist maha müüa? Vastupidav ratas on muidugi parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Velospetsist ostetud rattaga sõidan juba viisteist aastat. Alati tasub ka muidugi järelturult uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes see ratas kaua kestma peab? Laps ju kasvab, ega ta 10a pärast sama rattaga ei sõida.

Vaata, ratastega ei ole nii, et vastupidav ratas kestab 10 aastat ja mittevastupidav 5 aastat. Kehv ratas hakkab lagunema kohe, kui laps kogemata suure kiirusega mõnest kõnnitee-äärekivist või maanteeaugust üle sõidab. Vastupidav ratas on see, millega saad terve hooaja suht muretult sõita, kehva rattaga võid olla rattaparanduse iganädalane püsiklient.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 00:25; 13.01 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elektrijalgrattad on teema ja need peavad teil pikalt pikalt vastu. Käige proovisõidul ja teretulemast uude sajandisse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Vastupidav jalgratas-kust osta?