Esileht Ilu ja tervis vastused rinnakabinetist

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: vastused rinnakabinetist

Postitas:

Käisin eelmisel nädalal PERHI rinnakabinetis, öeldi, et võetakse ühendust nädala jooksul, kui midagi leitakse.
Kas sellest visiidist digilugu.ee-sse vms kohta ka mingi jälg maha jääb? Praeguseks nagu pole mingit jälge, et seal käinud oleksin.

Kuidas teil kogemustega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen seal käinud perearsti saatekirjaga. Hiljem on digiloos saatekirja vastus uuringutulemusega kenasti olemas olnud. Aga ma täpselt ei mäleta, kaua see aega võttis, kuni vastus olemas oli, kuni 2 nädalat võis olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin dets. alguses ja siiamaani ei ole digiloog mingit jälge selle kohta. Ise helistasin umbes kahe nädala pärast neile. Kui on korras siis ilmselt ei helistata, aga digiloos võiks ikka mingi märge olla. Äkki siiski tekib mõne aja pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin dets. alguses ja siiamaani ei ole digiloog mingit jälge selle kohta. Ise helistasin umbes kahe nädala pärast neile. Kui on korras siis ilmselt ei helistata, aga digiloos võiks ikka mingi märge olla. Äkki siiski tekib mõne aja pärast.

Kas uuringute alt ka otsisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka PERHis. Öeldi, et helistatakse, kui midagi leitakse. Ja kui ei helistata, siis võin digiloost ise tulemust vaadata.

Ei helistatud. Aga digilukku ka infot ei tulnud. Ja ei ole siiani tulnud (aasta on möödas).

Mõni aeg pärast rinnakabinetis käimist läksin hoopis ühe teise arsti juurde, täiesti teise asjaga. Küsisn muuseas, et kas tema näeb mu tulemust. Nägi, ja printis mulle välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pandi digilukku 8 päevaga, PERH

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis vastused rinnakabinetist