Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaxikud said lüpsta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 128 )

Teema: Vaxikud said lüpsta

Postitas:
Kägu

No nüüd käib see kuulus viirus kõikidest üle, oled sa vaxitud või mitte.
Usaldan teadust!

+4
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No nüüd käib see kuulus viirus kõikidest üle, oled sa vaxitud või mitte.

Usaldan teadust!

Vaata – tõukoera junnidest tehtud pulber segatud arseeniga aitab silmapõletiku vastu. Juba Newton ravis end sellega. Proovi sa ei kahetse. ikka parem kui naatriumhüaluronaat.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistujutt. Vaktsineeritu ostab omale sügisel korraliku vihmavarju ja kummikud, et mitte märjaks saada. Kannab neid ja püsibki pikki kuid turvaliselt kuiva ning tervena. Antivaksik aga hüpleb veebruaris jalalt jalale: “Aga ma ju ütlesin kohe sügisel, et vihmavarju ega kummikuid pole vaja, mul oli õigus!! Vaata aknast välja, vihma ei saja ju üldse, ainult lund!”

Jah, mina kavatsen ka edaspidi teadust usaldada, otse loomulikult. Mida siis veel.

+21
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nüüd käib see kuulus viirus kõikidest üle, oled sa vaxitud või mitte.

Usaldan teadust!

Vaata – tõukoera junnidest tehtud pulber segatud arseeniga aitab silmapõletiku vastu. Juba Newton ravis end sellega. Proovi sa ei kahetse. ikka parem kui naatriumhüaluronaat.

See oli võrdlus nende vaktsiinidega, eks? 😀

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistujutt. Vaktsineeritu ostab omale sügisel korraliku vihmavarju ja kummikud, et mitte märjaks saada. Kannab neid ja püsibki pikki kuid turvaliselt kuiva ning tervena. Antivaksik aga hüpleb veebruaris jalalt jalale: “Aga ma ju ütlesin kohe sügisel, et vihmavarju ega kummikuid pole vaja, mul oli õigus!! Vaata aknast välja, vihma ei saja ju üldse, ainult lund!”

Jah, mina kavatsen ka edaspidi teadust usaldada, otse loomulikult. Mida siis veel.

Et saaks kohvikus käia?

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lüpsta sai meie riigi rahakott.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistujutt. Vaktsineeritu ostab omale sügisel korraliku vihmavarju ja kummikud, et mitte märjaks saada. Kannab neid ja püsibki pikki kuid turvaliselt kuiva ning tervena. Antivaksik aga hüpleb veebruaris jalalt jalale: “Aga ma ju ütlesin kohe sügisel, et vihmavarju ega kummikuid pole vaja, mul oli õigus!! Vaata aknast välja, vihma ei saja ju üldse, ainult lund!”

Jah, mina kavatsen ka edaspidi teadust usaldada, otse loomulikult. Mida siis veel.

Et saaks kohvikus käia?

et vältida ebameeldivat, rasket, võimalike pikaajaliste tüsistustega haigust. jah, olen rahul. ka sellega, et olen saanud enamvähem vabalt ja normaalselt toimida. soovitan sullegi!

+16
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, et on veel neid vaxituid, kes õigustavad veel edasi, kuigi laev juba ammu upub.

+8
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No nüüd käib see kuulus viirus kõikidest üle, oled sa vaxitud või mitte.

Usaldan teadust!

Hmm ma pole seni saanud. Covidiga puutun kokku iga päev. Teste teen ka.
Vaktsineeritud pole nakkust saades nii haiged.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nüüd käib see kuulus viirus kõikidest üle, oled sa vaxitud või mitte.

Usaldan teadust!

Hmm ma pole seni saanud. Covidiga puutun kokku iga päev. Teste teen ka.

Vaktsineeritud pole nakkust saades nii haiged.

Miks siis jälle peaaegu pooled (täna oli ligi 40%) haiglasse sattunutest vaktsineeritud on? Nad käivad lõbu pärast haiglaid ummistamas, tegelikult põevad kergelt või?

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistujutt. Vaktsineeritu ostab omale sügisel korraliku vihmavarju ja kummikud, et mitte märjaks saada. Kannab neid ja püsibki pikki kuid turvaliselt kuiva ning tervena. Antivaksik aga hüpleb veebruaris jalalt jalale: “Aga ma ju ütlesin kohe sügisel, et vihmavarju ega kummikuid pole vaja, mul oli õigus!! Vaata aknast välja, vihma ei saja ju üldse, ainult lund!”

Jah, mina kavatsen ka edaspidi teadust usaldada, otse loomulikult. Mida siis veel.

Et saaks kohvikus käia?

et vältida ebameeldivat, rasket, võimalike pikaajaliste tüsistustega haigust. jah, olen rahul. ka sellega, et olen saanud enamvähem vabalt ja normaalselt toimida. soovitan sullegi!

Mida sa peale süstimise veel oled ette võtnud, et oma organismi võimaliku raske põdemise eest hoida? Kas oled võtnud oma menüü ja liikumisharjumused range kontrolli alla? Ei usu, aga soovitan sullegi – iga tati- ja sitaviiruse vastu ei ole süsti, aga tugev organism saab nendega ise hakkama.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, et on veel neid vaxituid, kes õigustavad veel edasi, kuigi laev juba ammu upub.

Raske on endale (ja teistele) tunnistada, et oled olnud naiivne ja kergeuslik. Lihtsam on oma mullis edasi olla.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, et on veel neid vaxituid, kes õigustavad veel edasi, kuigi laev juba ammu upub.

Mida mul õigustada vaja on? Pool aastat ja rohkem on vaktsiinid oma tõhusust näidanud. Nüüd on uus tüvi ja vaktsiinide toime on kadunud – see ometi ei vähenda seda kasu, mida vaktsineeritud on eelmise poole aastaga saanud. See kasu on meil juba käes ja vaktsiin end igati ära tasunud – uppugu pealegi nüüd, see ei muuda olnut kuidagimoodi.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa peale süstimise veel oled ette võtnud, et oma organismi võimaliku raske põdemise eest hoida? Kas oled võtnud oma menüü ja liikumisharjumused range kontrolli alla? Ei usu, aga soovitan sullegi – iga tati- ja sitaviiruse vastu ei ole süsti, aga tugev organism saab nendega ise hakkama.

Olen lisaks vaktsineerimisele võtnud kaalust alla 15 kg, liigun regulaarselt ja toitun palju tervislikumalt. Covid aga ei ole “iga tati- ja sitaviirus”, viimastesse siiski ei nakatuta selliste hordidena ega ei surda ka selliselt, et aasta üldsuremust mõjutab. Võta oma klapid ometi eest.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, et on veel neid vaxituid, kes õigustavad veel edasi, kuigi laev juba ammu upub.

Mida mul õigustada vaja on? Pool aastat ja rohkem on vaktsiinid oma tõhusust näidanud. Nüüd on uus tüvi ja vaktsiinide toime on kadunud – see ometi ei vähenda seda kasu, mida vaktsineeritud on eelmise poole aastaga saanud. See kasu on meil juba käes ja vaktsiin end igati ära tasunud – uppugu pealegi nüüd, see ei muuda olnut kuidagimoodi.

Mis kasu sul siis käes on?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis jälle peaaegu pooled (täna oli ligi 40%) haiglasse sattunutest vaktsineeritud on? Nad käivad lõbu pärast haiglaid ummistamas, tegelikult põevad kergelt või?

Saad ikka aru, et ühiskonnas on vaktsineerituid 62%, vanuritest (kes on peamised haiglasolijad) isegi 78%, kuid haiglasolijatest on vaktsineerituid vaid 40%? Selle info peale tundub sulle ikka, et vaktsiinist pole kasu? Siis pole küll midagi teha, lollile pole mõtet midagi seletada, jääd ka ise lollimaks.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa peale süstimise veel oled ette võtnud, et oma organismi võimaliku raske põdemise eest hoida? Kas oled võtnud oma menüü ja liikumisharjumused range kontrolli alla? Ei usu, aga soovitan sullegi – iga tati- ja sitaviiruse vastu ei ole süsti, aga tugev organism saab nendega ise hakkama.

Olen lisaks vaktsineerimisele võtnud kaalust alla 15 kg, liigun regulaarselt ja toitun palju tervislikumalt. Covid aga ei ole “iga tati- ja sitaviirus”, viimastesse siiski ei nakatuta selliste hordidena ega ei surda ka selliselt, et aasta üldsuremust mõjutab. Võta oma klapid ometi eest.

Arusaadav, kui sa rasvunud olid, siis tormasid vaktsineerima, sest olid riskigrupp. Palju veel normaalkaalu ülemise piirini minna on?

+4
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mõistujutt. Vaktsineeritu ostab omale sügisel korraliku vihmavarju ja kummikud, et mitte märjaks saada. Kannab neid ja püsibki pikki kuid turvaliselt kuiva ning tervena. Antivaksik aga hüpleb veebruaris jalalt jalale: “Aga ma ju ütlesin kohe sügisel, et vihmavarju ega kummikuid pole vaja, mul oli õigus!! Vaata aknast välja, vihma ei saja ju üldse, ainult lund!”

Jah, mina kavatsen ka edaspidi teadust usaldada, otse loomulikult. Mida siis veel.

Et saaks kohvikus käia?

et vältida ebameeldivat, rasket, võimalike pikaajaliste tüsistustega haigust. jah, olen rahul. ka sellega, et olen saanud enamvähem vabalt ja normaalselt toimida. soovitan sullegi!

Mida sa peale süstimise veel oled ette võtnud, et oma organismi võimaliku raske põdemise eest hoida? Kas oled võtnud oma menüü ja liikumisharjumused range kontrolli alla? Ei usu, aga soovitan sullegi – iga tati- ja sitaviiruse vastu ei ole süsti, aga tugev organism saab nendega ise hakkama.

mind ei ole juba aastaid mingid tati- ega sitaviirused kimbutamas käinud. 😉

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kasu sul siis käes on?

Olen elanud viimased 9 kuud (nii palju on mul ja mu lähedastel vaktsineerimisest möödas) rahulikku elu, kartmata rasket haigust endal või lähedastel. Olen saanud liikuda ringi, külastada sugulasi välismaal, käia teatris, sportida, väljas süüa tähtpäevadel – ning olen püsinud terve. See pole sinu arust kasu? Minu jaoks on.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaadav, kui sa rasvunud olid, siis tormasid vaktsineerima, sest olid riskigrupp.

Oota, vaktsiinist ei pidavat ju kasu olema? Mitte kellelgi, mitte üldse, mitte kunagi?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis jälle peaaegu pooled (täna oli ligi 40%) haiglasse sattunutest vaktsineeritud on?

Aga miks täna kõik surnud vaktsineerimata olid, kas oskad seletada?

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis jälle peaaegu pooled (täna oli ligi 40%) haiglasse sattunutest vaktsineeritud on?

Aga miks täna kõik surnud vaktsineerimata olid, kas oskad seletada?

Ära hakka. Teistel päevadel ei ole jällegi surnute vaktsineerimisstaatuse kohta musta ega valget öeldud, mis tähendab, et arvestatav osa neist olid vaktsineeritud. Mida sa selle oma küsimusele küsimusega vastamisega nüüd oma arvates nutikalt tõestasid? Keegi polegi öelnud, et vaktsineerimata inimesed raskelt ei põe – riskigrupp ikka põeb, nagu ka vaktsineeritud, muide.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis jälle peaaegu pooled (täna oli ligi 40%) haiglasse sattunutest vaktsineeritud on? Nad käivad lõbu pärast haiglaid ummistamas, tegelikult põevad kergelt või?

Saad ikka aru, et ühiskonnas on vaktsineerituid 62%, vanuritest (kes on peamised haiglasolijad) isegi 78%, kuid haiglasolijatest on vaktsineerituid vaid 40%? Selle info peale tundub sulle ikka, et vaktsiinist pole kasu? Siis pole küll midagi teha, lollile pole mõtet midagi seletada, jääd ka ise lollimaks.

Ma reageerisin lihtsalt eelkirjutanu sinisilmsele (ära leierdatud ja ammu valeks osutunud) väitele, et vaktsineeritud raskelt ei põe.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära hakka. Teistel päevadel ei ole jällegi surnute vaktsineerimisstaatuse kohta musta ega valget öeldud, mis tähendab, et arvestatav osa neist olid vaktsineeritud.

Palun too mõni näide, mis ei oleks nädalavahetus – ja siin on staatuse täpsustamata jätmisel hoopis teised põhjused kui soov midagi varjata.

Keegi polegi öelnud, et vaktsineerimata inimesed raskelt ei põe – riskigrupp ikka põeb, nagu ka vaktsineeritud, muide.

Suremus on vaktsineerimata inimestel ikka väga oluliselt kõrgem kui vaktsineeritutel. 80-90% surijatest on vaktsineerimata, kui vaadata suuremat pilti.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis jälle peaaegu pooled (täna oli ligi 40%) haiglasse sattunutest vaktsineeritud on? Nad käivad lõbu pärast haiglaid ummistamas, tegelikult põevad kergelt või?

Saad ikka aru, et ühiskonnas on vaktsineerituid 62%, vanuritest (kes on peamised haiglasolijad) isegi 78%, kuid haiglasolijatest on vaktsineerituid vaid 40%? Selle info peale tundub sulle ikka, et vaktsiinist pole kasu? Siis pole küll midagi teha, lollile pole mõtet midagi seletada, jääd ka ise lollimaks.

Ma reageerisin lihtsalt eelkirjutanu sinisilmsele (ära leierdatud ja ammu valeks osutunud) väitele, et vaktsineeritud raskelt ei põe.

ses mõttes nõus, et oleks  aeg haiglas olijate ja surmade juurde tõhustusdoosi saanute numbrid lisada. kui neid seal üldse on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma reageerisin lihtsalt eelkirjutanu sinisilmsele (ära leierdatud ja ammu valeks osutunud) väitele, et vaktsineeritud raskelt ei põe

Mis ta valesti ütles? Ütleski seda, et vaktsineerituna on tõenäosus raskelt põdeda väiksem kui vaktsineerimata olekus. Ja tal on sulaõigus. Suremise osas veel rohkemgi.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tutvusringkonnas on enamus koroonahaiged siiski vaktsineeritud. Ja miks – sest nende immuunsus on rohkem nõrgestatud selle jama süstimisega.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma reageerisin lihtsalt eelkirjutanu sinisilmsele (ära leierdatud ja ammu valeks osutunud) väitele, et vaktsineeritud raskelt ei põe

Mis ta valesti ütles? Ütleski seda, et vaktsineerituna on tõenäosus raskelt põdeda väiksem kui vaktsineerimata olekus. Ja tal on sulaõigus. Suremise osas veel rohkemgi.

Ei, ta ütles “vaktsineeritud pole nakkust saades nii haiged.”  Aga ära pahanda, mul tuleb ka juba totter tunne peale teie jauramisele üldse vastatagi, nüüd aitab 😀 Teiesuguste ind musta nõrkemiseni valgeks seletada ületab mu viitsimise kordades!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ta ütles “vaktsineeritud pole nakkust saades nii haiged.”

Ja see ju tähendabki seda, mida ütlesin.

Teiesuguste ind musta nõrkemiseni valgeks seletada ületab mu viitsimise kordades!

Mis musta valgeks? Minu jaks kanapimedusega võidelda küll veel ei rauge – kuidas on võimalik selline lünknägemine nagu teil? Selle vastu peab mingi rohi olema. Proovin seda leida. Usun inimestesse. Ja teadusesse.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma reageerisin lihtsalt eelkirjutanu sinisilmsele (ära leierdatud ja ammu valeks osutunud) väitele, et vaktsineeritud raskelt ei põe

Mis ta valesti ütles? Ütleski seda, et vaktsineerituna on tõenäosus raskelt põdeda väiksem kui vaktsineerimata olekus. Ja tal on sulaõigus. Suremise osas veel rohkemgi.

Ei, ta ütles “vaktsineeritud pole nakkust saades nii haiged.” Aga ära pahanda, mul tuleb ka juba totter tunne peale teie jauramisele üldse vastatagi, nüüd aitab ???? Teiesuguste ind musta nõrkemiseni valgeks seletada ületab mu viitsimise kordades!

nii ju on, kui haiglas olijad, eriti aga intensiivi vajavad ja surnud on valdavalt vaktsineerimata.

soovitan krista fischeri analüüsidega tutvuda.

http://www-1.ms.ut.ee/krista/covid/vakts_nakat.html

 

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 128 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaxikud said lüpsta