Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaxikud said lüpsta

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 128 )

Teema: Vaxikud said lüpsta

Postitas:
Kägu

Selleks ei pea ennast kõik vaktsineerima, vaid need, keda need surmad otseselt puudutaks. Minu vaktsineerimine ei hoia ära teiste haigestumist jne. Viitsi enam…

Loe teemat!!!! Teema ei ole sinust, või on? Teema on üldiselt vaktsineerimisest, sellest, kas vaktsineerimisest on olnud ja on kasu. Jah, on, väga palju!

Muidugi on. Mitu miljardäri maailmas juures.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks ei pea ennast kõik vaktsineerima, vaid need, keda need surmad otseselt puudutaks. Minu vaktsineerimine ei hoia ära teiste haigestumist jne. Viitsi enam…

Loe teemat!!!! Teema ei ole sinust, või on? Teema on üldiselt vaktsineerimisest, sellest, kas vaktsineerimisest on olnud ja on kasu. Jah, on, väga palju!

pole parata, päris suur hulk inimesi suudab mõelda vaid “mina” positsioonilt. mida ise ei näe, ei kuule, ei tunne, seda pole olemas.

See kui keegi ütleb, et “minu vaktsineerimine ei hoia ära kellegi teise haigestumist” on sinu peas “mina positsioonilt rääkimine”. Autism on ikka väga laialt levinud meil juba.

Sa ilmselt lähed selle peale ka leili, kui keegi lauses sõna “sa” kasutab ja usud, et jutt käib sinust?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja loomulikult usud sa, et neid ongi olnud 5-10, eks? Sest meedias ei ole muud räägitud.

Jah, usun loomulikult – nagu ka seda, et Putin on Ukraina piiri äärde sõjaväe koondanud; et Sildaru sai kvalifikatsioonis parima tulemuse; et keskmine brutokuupalk 2021 III kvartalil oli 1553€. Miks ma ei peaks ajakirjanduse vahendatud fakte uskuma, eriti kui mul endal pole ainsatki tuttavat ega töökaaslast, kellel mingeid tõsiseid tüsistusi vaktsineerimisest olnud oleks – ei noori ega vanu?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

VÕI… lihtsalt edasi elada, mõistlikke ettevaatusabinõusid järgides.

Täpselt – näiteks vaktsineerides. Jah, hetkel vaktsiin ei takista nakatumist, kuid rasket haigestumist ja eriti suremist takistab ju ikka, seda on ju ilmselgelt statistikast näha. Mõtle nüüd ise, kui palju meil oleks olnud surmasid, kui poleks vaktsiini olnud? Arvesta, et 40% meie inimestest (see vaktsineerimata osa) annab 90% surmadest. Korrutame surmade arvud kahega, saame surmade koguse, mis meil oleks, kui poleks vaktsineeritud. Seda pead mõistlikuks? Mina ei pea.

Küsiks siinkohal: kas sa oled üks nendest, kelle silmis on sellised asjad nagu vaktsiinitüsistused naeruväärne ja pahatahtlik väljamõeldis? Kui jah, siis ei ole siin pikemalt midagi öelda, jeejee, tasuta tervis ja lollid antivaxerid. Aga kui möönad, et vaktsiinidega kaasnevad ikkagi ka teatavad riskid, siis võiksid ju ometi aru saada, miks neid ei saa kõigile peale suruda ja mittevaktsineerimist ebamõistlikuks pidada. Ei saa olla ometi nii hitler, et kõigile sama puuga lajatada, kuidas veel 21. sajandilgi sellest aru ei saada?

ei ole ju midagi lajatatud. sa saad täitsa vabalt vaktsineerimata olla.

küsimuse koht sulle endale on, et miks sind ärritab, et need, kes vaktsineerisid, oma otsuse ja eluga rahul on?

Saan täiesti vabalt vaktsineerimata olla – kuid siiski enesestmõistetavalt pean sealjuures arvestama, et olen teisejärguline kodanik, kellel pole avalikesse kohtadesse asja, eks? Nii armas. Ah jaa, tegelikult uisutamas ja suusatamas alates tänasest juba isegi tohin käia. Tänutunne ei taha rindu äragi mahtuda!

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kui keegi ütleb, et “minu vaktsineerimine ei hoia ära kellegi teise haigestumist” on sinu peas “mina positsioonilt rääkimine”. Autism on ikka väga laialt levinud meil juba.

Pigem rääkis ta ikka sellest mõttekäigust, et “kuna mulle pole vaktsineerimine vajalik, siis on vaktsineerimine üldiselt mõttetu ja kõik, kes end vaktsineerisid, on lollid”. See on ju siin teemas see loogika. Ja kui siis hakkad rääkima, et ei, mulle on küll vaktsineerimine vajalik ja ma olen rahul, et vaktsineerisin, siis tuleb vastuseks : “Äääää, miks sa sunnid mind vaktsineerima??”

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kui keegi ütleb, et “minu vaktsineerimine ei hoia ära kellegi teise haigestumist” on sinu peas “mina positsioonilt rääkimine”. Autism on ikka väga laialt levinud meil juba.

Pigem rääkis ta ikka sellest mõttekäigust, et “kuna mulle pole vaktsineerimine vajalik, siis on vaktsineerimine üldiselt mõttetu ja kõik, kes end vaktsineerisid, on lollid”. See on ju siin teemas see loogika. Ja kui siis hakkad rääkima, et ei, mulle on küll vaktsineerimine vajalik ja ma olen rahul, et vaktsineerisin, siis tuleb vastuseks : “Äääää, miks sa sunnid mind vaktsineerima??”

Ei, ma ei rääkinud sellest. See on üldine näide – kuna vaktsiin ei takista levikut, ei ole solidaarsussüstimisest tolku. Enda peal tõin kõigest näite.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud/mittevaktsineeritud – see teema on nagu päästik kõigile maailma lollidele. Kel aga sülge jätkub, seda ka pritsib. Tõesti täiskasvanud ja normaalintellektiga inimesed siin foorumis või?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud/mittevaktsineeritud – see teema on nagu päästik kõigile maailma lollidele. Kel aga sülge jätkub, seda ka pritsib. Tõesti täiskasvanud ja normaalintellektiga inimesed siin foorumis või?

A mis ise siin teed siis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on. Mitu miljardäri maailmas juures.

Nii ja siis?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

küsimuse koht sulle endale on, et miks sind ärritab, et need, kes vaktsineerisid, oma otsuse ja eluga rahul on?

Lollid on mind näiteks alati ärritanud

jah, eks see selgitab ka sinu probleemi. päris kole võib olla permanentses ärritatuse seisundis elada. sa abi ei tahaks otsida?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi on. Mitu miljardäri maailmas juures.

Nii ja siis?

Sinu jaoks ei midagi, sest sinu peas seosed ei teki.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

küsimuse koht sulle endale on, et miks sind ärritab, et need, kes vaktsineerisid, oma otsuse ja eluga rahul on?

Lollid on mind näiteks alati ärritanud

jah, eks see selgitab ka sinu probleemi. päris kole võib olla permanentses ärritatuse seisundis elada. sa abi ei tahaks otsida?

Selles permanentsuses on sul õigus, sest lolle on masendavalt palju 😀 Eriti siin perekoolis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

küsimuse koht sulle endale on, et miks sind ärritab, et need, kes vaktsineerisid, oma otsuse ja eluga rahul on?

Lollid on mind näiteks alati ärritanud

jah, eks see selgitab ka sinu probleemi. päris kole võib olla permanentses ärritatuse seisundis elada. sa abi ei tahaks otsida?

Selles permanentsuses on sul õigus, sest lolle on masendavalt palju ???? Eriti siin perekoolis.

vähemalt selles oleme ühel meelel. erinevus on see, et mina ei näe paratamatus tõsiasjas midagi ärritavat. 😉

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

küsimuse koht sulle endale on, et miks sind ärritab, et need, kes vaktsineerisid, oma otsuse ja eluga rahul on?

Lollid on mind näiteks alati ärritanud

jah, eks see selgitab ka sinu probleemi. päris kole võib olla permanentses ärritatuse seisundis elada. sa abi ei tahaks otsida?

Selles permanentsuses on sul õigus, sest lolle on masendavalt palju ???? Eriti siin perekoolis.

sel juhul soovitan alustada perekooli paastuga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks ei midagi, sest sinu peas seosed ei teki.

Mind huvitavad rohkem seosed sinu peas. Et need paar inimest on suutnud kogu maailma enda järgi sättida jah? 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks ei midagi, sest sinu peas seosed ei teki.

Mind huvitavad rohkem seosed sinu peas. Et need paar inimest on suutnud kogu maailma enda järgi sättida jah? ????

Sättida?

Nad on kriisist kasu lõikanud, mitte seda sättinud.

Kui seda sõja ajal tehakse, siis taunitakse… Aga hetkel pandeemia pärast tundub millegipärast okei seda teha?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Matsliku kõnepruugiga teemaalgatus, aga mis siis ikka…

Kui numbreid vaadata, siis ei paista küll, et “vaxikud lüpsta” oleks saanud. Väga palju elusid sellega säästetud. Jah, põevad ka, eriti nüüd omikroniga, aga surevad koroonasse vähem. Kui Eesti numbrid ei veena, siis vaadake kasvõi, missugune on koroonasse suremine väiksema vaktsineeritusega Poolas ja missugune suure vaktsineerituse tasemega Hollandis. Hoolimata 50-80 000 uuest positiivsest testist iga päev, sureb Hollandis koroonasse päevas alla 20 inimese. Samas kui Poolas mitusada.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Matsliku kõnepruugiga teemaalgatus, aga mis siis ikka…

Kui numbreid vaadata, siis ei paista küll, et “vaxikud lüpsta” oleks saanud. Väga palju elusid sellega säästetud. Jah, põevad ka, eriti nüüd omikroniga, aga surevad koroonasse vähem. Kui Eesti numbrid ei veena, siis vaadake kasvõi, missugune on koroonasse suremine väiksema vaktsineeritusega Poolas ja missugune suure vaktsineerituse tasemega Hollandis. Hoolimata 50-80 000 uuest positiivsest testist iga päev, sureb Hollandis koroonasse päevas alla 20 inimese. Samas kui Poolas mitusada.

See on “statistika”, hea inimene. Kui globaalselt on kokku lepitud vaid see, et on pandeemia, mis vajab taltsutamist teatud vaktsiinide ja maskidega, kuid mitte seda, kuidas üldse arvestatakse nakatumist, põdemist ja surmasid (koroonaga, koroonasse, testide erinevused jne jne), siis need numbrid, mida me näeme, ei kajasta samu asju. Korrigeeritud on ju küll neid siin ja seal. Meil ka nüüd, kui KE üritas 21.02 passi lõpetada, tõusevad haiglaarvud, surmad ja nakatumised hoogsalt. Taani samade arvude puhul lõpetas oma kodanike ahistamise.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Matsliku kõnepruugiga teemaalgatus, aga mis siis ikka…

Kui numbreid vaadata, siis ei paista küll, et “vaxikud lüpsta” oleks saanud. Väga palju elusid sellega säästetud. Jah, põevad ka, eriti nüüd omikroniga, aga surevad koroonasse vähem. Kui Eesti numbrid ei veena, siis vaadake kasvõi, missugune on koroonasse suremine väiksema vaktsineeritusega Poolas ja missugune suure vaktsineerituse tasemega Hollandis. Hoolimata 50-80 000 uuest positiivsest testist iga päev, sureb Hollandis koroonasse päevas alla 20 inimese. Samas kui Poolas mitusada.

See on “statistika”, hea inimene. Kui globaalselt on kokku lepitud vaid see, et on pandeemia, mis vajab taltsutamist teatud vaktsiinide ja maskidega, kuid mitte seda, kuidas üldse arvestatakse nakatumist, põdemist ja surmasid (koroonaga, koroonasse, testide erinevused jne jne), siis need numbrid, mida me näeme, ei kajasta samu asju. Korrigeeritud on ju küll neid siin ja seal. Meil ka nüüd, kui KE üritas 21.02 passi lõpetada, tõusevad haiglaarvud, surmad ja nakatumised hoogsalt. Taani samade arvude puhul lõpetas oma kodanike ahistamise.

Jaa, iga päev istuvad arstida ja vaatavad “töökäsud” üle, et nii, nüüd vaja statistikat kallutada, sellele läheb kopsupõletik, sellele infarkt, sellele paneme koroona. Hea inimene, tõesti ise ka usud seda, et keegi suudab sellises mastaabis niidikesi tõmmata? Et passe taheti kaotada, siis kohe hakati statistikat väänama? Haiglas need u 500 koroonadiagnoosiga on ka muidugi palgatud näitlejad su arust 😀

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taani samade arvude puhul lõpetas oma kodanike ahistamise.

piiranguid saavad lõpetada riigid, kus üldine vaktsineeritus kõrge, taanis näiteks ligi 84%. meil 20% madalam ja haiglad taas üle ääre jamas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taani samade arvude puhul lõpetas oma kodanike ahistamise.

piiranguid saavad lõpetada riigid, kus üldine vaktsineeritus kõrge, taanis näiteks ligi 84%. meil 20% madalam ja haiglad taas üle ääre jamas.

Teisigi riike Euroopas, kus tase on sarnane meile, aga piirangud kaovad.

Ehk siis on erinevus lõpuks ikkagi haiglate võimekuses 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taani samade arvude puhul lõpetas oma kodanike ahistamise.

piiranguid saavad lõpetada riigid, kus üldine vaktsineeritus kõrge, taanis näiteks ligi 84%. meil 20% madalam ja haiglad taas üle ääre jamas.

Teisigi riike Euroopas, kus tase on sarnane meile, aga piirangud kaovad.

Ehk siis on erinevus lõpuks ikkagi haiglate võimekuses ????

näiteks?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taani samade arvude puhul lõpetas oma kodanike ahistamise.

piiranguid saavad lõpetada riigid, kus üldine vaktsineeritus kõrge, taanis näiteks ligi 84%. meil 20% madalam ja haiglad taas üle ääre jamas.

Teisigi riike Euroopas, kus tase on sarnane meile, aga piirangud kaovad.

Ehk siis on erinevus lõpuks ikkagi haiglate võimekuses ????

näiteks?

Eestis on juba aastaid krooniline puudus arstidest, õdedest hooldajatest. Voodikohti haiglates elanike kohta on vähem kui paremal järjel ELi riikides (statistika on netis leitav, võid otsida) jne. Ja sa küsid “näiteks”?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armas inimene, äkki lõpetaks juba utoopias elamise ja näpuga näitamise – maailmas pole ÜHTEGI riiki, kus koroona peatatud on, eksju? Ka kõige eeskujulikumalt vaktsineeritud riikides on omikron oma võidukäiku tegemas või teinud ja see on fain, tegu ei ole mingi hirmsa surmatõvega ka vaktsineerimata inimestele

Ei suuda seda rumalust enam vaikides lugeda. Kas maailma riigid on üksteisest isoleeritud ja inimesed nende vahel ei liigu? Peaks olema iseenesestmõistetav igale mõtlevale inimesele, et kui mingis riigis koroona varasem tüvi vaktsineerimisega maha surutakse, aga samas kuskil teises riigis tekib uus vaktsiini suhtes vähem tundlik tüvi, kuna seal on rohkem igasuguseid “ääääääää katsetamisjärgus mürk äääääää lollakaid”, siis saab selle uue tüvega pihta ka kõrge vaktsineeritusega riik, sest inimesed liiguvad riikide vahel.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on juba aastaid krooniline puudus arstidest, õdedest hooldajatest. Voodikohti haiglates elanike kohta on vähem kui paremal järjel ELi riikides (statistika on netis leitav, võid otsida) jne. Ja sa küsid “näiteks”?

Jah, mina küsin ka “näiteks”. Kui näiteid nende riikide kohta, kus vaktsineeritus meiega sama, aga piirangud maas, on lihtne leida, siis lase aga tulla, pane kohe mitmed. Ja ära aja soga.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armas inimene, äkki lõpetaks juba utoopias elamise ja näpuga näitamise – maailmas pole ÜHTEGI riiki, kus koroona peatatud on, eksju? Ka kõige eeskujulikumalt vaktsineeritud riikides on omikron oma võidukäiku tegemas või teinud ja see on fain, tegu ei ole mingi hirmsa surmatõvega ka vaktsineerimata inimestele

Ei suuda seda rumalust enam vaikides lugeda. Kas maailma riigid on üksteisest isoleeritud ja inimesed nende vahel ei liigu? Peaks olema iseenesestmõistetav igale mõtlevale inimesele, et kui mingis riigis koroona varasem tüvi vaktsineerimisega maha surutakse, aga samas kuskil teises riigis tekib uus vaktsiini suhtes vähem tundlik tüvi, kuna seal on rohkem igasuguseid “ääääääää katsetamisjärgus mürk äääääää lollakaid”, siis saab selle uue tüvega pihta ka kõrge vaktsineeritusega riik, sest inimesed liiguvad riikide vahel.

ääää tark, esiteks, mida sa reisid nii kangesti ja vead neid tüvesid kodumaale sisse, ah? Teiseks, kuna viiruse vastu ju peab vaktsiin aitama /ja kaitseme kangesti neid “immuunpuudulikke” inimesi, siis miks peaks see “pihtasaamine” üldse oluline olema?

Kusjuures, Aafrika pole senini inimestest tühjaks saanud- vaktsineeritus ikka madalamast madalam. Võib olla vaatad oma teadmised rahulikult üle ja vaatad otsa faktidele?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, iga päev istuvad arstida ja vaatavad “töökäsud” üle, et nii, nüüd vaja statistikat kallutada, sellele läheb kopsupõletik, sellele infarkt, sellele paneme koroona.

Just. Igal õhtul toob mustas maskis kuller igale arstile uue telefoni, mis heliseb õhtul täpselt kell 22.00 ja siis annab moonutatud hääl homseks käsud kätte – kord on naise, kord mehe tämber, kord aktsendiga ja kord ilma. Peale seda viskab arst telefoni prügikasti. Kui te ei usu, minge sorige perearstikeskuste prügikastides, leiate sealt hulgem tutikaid ära visatud telefone! Ausõna! Mingeid märkmeid arst teha ei tohi, kõik saadud instruktsioonid peab pähe õppima.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, iga päev istuvad arstida ja vaatavad “töökäsud” üle, et nii, nüüd vaja statistikat kallutada, sellele läheb kopsupõletik, sellele infarkt, sellele paneme koroona.

Just. Igal õhtul toob mustas maskis kuller igale arstile uue telefoni, mis heliseb õhtul täpselt kell 22.00 ja siis annab moonutatud hääl homseks käsud kätte – kord on naise, kord mehe tämber, kord aktsendiga ja kord ilma. Peale seda viskab arst telefoni prügikasti. Kui te ei usu, minge sorige perearstikeskuste prügikastides, leiate sealt hulgem tutikaid ära visatud telefone! Ausõna! Mingeid märkmeid arst teha ei tohi, kõik saadud instruktsioonid peab pähe õppima.

Kui see on see lugu, mida sa kuuled, kui inimesed protesteerivad või näiteid toovad, siis palun minge abi saama kusagile.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, Aafrika pole senini inimestest tühjaks saanud- vaktsineeritus ikka madalamast madalam. Võib olla vaatad oma teadmised rahulikult üle ja vaatad otsa faktidele?

Sa ikka tead, et Aafrika kontinendi inimeste keskmine vanus on umbes 20 aastat, Euroopas aga 50 ligi? Äkki saad selle info valguses isegi aru, miks seal nakkus levib, kuid midagi hullu ei juhtu ja keegi väga ei sure, meil siin aga on veidi teisiti?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see on see lugu, mida sa kuuled, kui inimesed protesteerivad või näiteid toovad, siis palun minge abi saama kusagile.

Sa ei ole toonud ühtegi konkreetset näidet ega fakti, ainult udu ajanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 128 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaxikud said lüpsta