Esileht Sünnitus VBAC kogemused

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: VBAC kogemused

Postitas:
Kägu

Kallid naised, jagage palun minuga enda POSITIIVSEID VBAC lugusid (loomulik sünnitus peale keisrilõiget) ❤️

Teine rasedus ja tunnen, et tahaks nii väga seekord ise sünnitada. Esimene oli minust olenemata põhjustel erakorraline keiser. Samas on keisriarm alles “värske”, 1,5aastat tagasi tehtud, mis muudab uue keisri võimaluse kohe suuremaks. On ka preeklampsia risk.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2015 erakorraline keiser, kuna segus, et laps tuharseisus. Taastumine üliraske. Nädala jagu ei saanud voodist abita välja. Kaks ndl võtsin iga 6 h tagant valuvaigisteid.
2018 sünnitasin ise. Väga hea kogemus. Taastumine kordades kergem. Sain paar õmblust.
2021 sünnitasin ise. Veidi pelgasin, et äkki mõtlesin endale loomuliku sünnituse ise ilusamaks, kui see on, aga ei. Sama kogemus. Sünnituse pikkus esimesest valust beebini 5,5 h. Õmblusi ei olnud. Taastumine megakiire. Kohe tulin koju, jaksasin jalgadel olla, suurematega tegeleda. 5 päeval kadusid emaka kokkutõmmete valud ja siis oli küll tunne, nagu polekski alles sünnitanud.
Aga ma ei tea, olen kuulnud, et keiser ikka lihtsam. Vbla mul lihtsalt operatsioonist taastumine ongi õudua kuubis. Ei tea. Inimesed on erinevad. Aga julgustan küll ise proovima.
jõudu!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2018 oktoober oli erakorraline keiser, laps oli vaagnas kinni (4350g ja 54cm)

1a 8k hiljem sünnitasin loomulikul teel, esilekutsumisega. Esile hakati enne tähtaega kutsuma, lootuses et saan ise sünnitatud kuna teati et tuleb jälle suur laps. Sünnitus kestis 3h 15min, väga kiire lõpuga ja beebi sündis 4660g ja 56cm. Armiga õnneks kõik hästi

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan lugeda siit lugusid, väga palju positiivseid ja julgustavad kogemusi: https://thepositivebirthcompany.co.uk/search?q=Vbac&f_collectionId=5a4f5258f9619a5160b218b3

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2012 erakorraline keiser, laps tuharseisus. Taastumine kiire, u nädal.

2018 loomulik sünnitus, tagantjörele vist üsna kerge ja kiire, esimestest valudest sünnituseni u 6h, millest haiglas 1 tund. valude mõttes oli kole vaid viimane pooltund, kodus ei võtnud isegi uuutama. Lõpuks oli laps pisut kinni, räägiti juba vaakumist, aga sai siiski ise välja. Taastumine oli sarnane keisriga, umbes nädal, sain ka õmblused nii sisee kui välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas vastab tõele, et kuo üks kord on keiser olnud (erakorraline), siis järgmisel korral saab naine ise keisri “valida”? Mul on alles raseduse 12.nädalat aga OSCARis arst mainis, et eelneva keisriga ei “sunnita” ise sünnitama, vaid arvestatakse naise enda soovi ka. Minu erakorralisele eelnes kohutav sünnituse kogemus ja heal meelel ei elaks seda uuesti üle.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas vastab tõele, et kuo üks kord on keiser olnud (erakorraline), siis järgmisel korral saab naine ise keisri “valida”?

Minul vastupidine kogemus, suunatakse ikka loomulikku sünnitust proovima. Valikuvõimalust keegi ei pakkunud, vähemalt 3a tagasi. Eks oleneb eelkõige esimese keisri põhjustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus VBAC kogemused