Esileht Kodunurk Vedelseep pesumasinasse

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Vedelseep pesumasinasse

Postitas:
Kägu

Kas saab sedasi pesu pesta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mõned korrad pesnud, kui ootamatult pesuvahendit pole. Näiteks ükskord ajas koer avatud pesukapslite karbi otse veega täidetud vanni ja kui avastasin, polnud nädalavahetuseks muud võtta, aga vaja pesta oli. Midagi ei juhtunud. Valisin pesu, mis polnud plekiline. Panin seepi vähe, sest vahutab. Puhtaks said sokid, paar pluusi ja mingid muud asjad. Vabatahtlikult nii ei teeks, aga tulemuse üle ei kurda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alternatiivina võib pesumasinasse panna ka nõudepesuvahendit või riivida seepi (pesuseepi).

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alternatiivina võib pesumasinasse panna ka nõudepesuvahendit või riivida seepi (pesuseepi).

Olen korra nõudepesuvahendiga proovinud. Vaht ajas uksetihendi vahelt välja. Vana tüüpi pesuseep on parem riivida, see peseb normaalselt, aga ei vahuta ülemäära.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alternatiivina võib pesumasinasse panna ka nõudepesuvahendit või riivida seepi (pesuseepi).

Nõudepesuvahendit küll panna ei soovita.  Kui juba selleni läheb, siis parem üldse ilma millegita pesta.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõudepesuvahendit küll panna ei soovita. Kui juba selleni läheb, siis parem üldse ilma millegita pesta.

Minu arust on parem ka üldse ilma vahendita pesta, kui pesuvahendit pole, sest seda muud sodi on pärast väga raske masinast välja saada. Olen ilma vahendita riideid pesnud, tuli valida küll pikem programm, aga puhtaks said küll. See saabki olla ju vaid erandolukord, muidu ikka saad ju osta midagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasi on see vedelseep?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõudepesuvahendit küll panna ei soovita.  Kui juba selleni läheb, siis parem üldse ilma millegita pesta.

Ma nõudepesumasina kapsliga võibolla isegi riskiks, aga proovida pole vaja, mul on pesumasina pesuvahendid umbes 7-ks aastaks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasi on see vedelseep?

See, mis näiteks töökohtadel ja paljudes kodudes on pumppudeliga kraanikausi serval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin ära, panin vähem, kui muidu pesuvahendit ning ajas asja ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See läheb nüüd täiesti teemast välja (palun vabandust), aga mina olen ükskord hädaolukorras pesnud oma pikki juukseid kassi ravišampooniga. Sa juudas, mul pole elu sees nii ilusaid juukseid olnud kui sel õhtul.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa juudas, mul pole elu sees nii ilusaid juukseid olnud kui sel õhtul.

Jätkanud siis samas vaimus, mina olen ka kasutanud chow-dele mõeldud kuivšampooni, palju parem oli kui inimeste oma, mis teeb juuksed kuivaks ja matiks, aga see üldsegi mitte.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuematel pesumasinatel on andur, mis lülitab pesumasina hoopis välja, kui liiga palju vahtu tekib, seepärast pesugeel ei sobigi või siis tohib seda ainult väga vähe panna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuematel pesumasinatel on andur, mis lülitab pesumasina hoopis välja, kui liiga palju vahtu tekib, seepärast pesugeel ei sobigi või siis tohib seda ainult väga vähe panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See läheb nüüd täiesti teemast välja (palun vabandust), aga mina olen ükskord hädaolukorras pesnud oma pikki juukseid kassi ravišampooniga. Sa juudas, mul pole elu sees nii ilusaid juukseid olnud kui sel õhtul.

Mul sama asi, kasutasin kogemata koerale mõeldud šampooni ja jeerum, need juuksed olid ilusad….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõudepesuvahendit küll panna ei soovita. Kui juba selleni läheb, siis parem üldse ilma millegita pesta.

Ma nõudepesumasina kapsliga võibolla isegi riskiks, aga proovida pole vaja, mul on pesumasina pesuvahendid umbes 7-ks aastaks.

palju õnne, nende säilivusaeg on tavaliselt 2-3 aastat 😀

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

palju õnne, nende säilivusaeg on tavaliselt 2-3 aastat ????

Jep ja pealegi ma kujutan ette miiline hunnik seal on. Nagu TLC odavalt ostja juba, 140 pakki  korraga.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõudepesuvahendit küll panna ei soovita. Kui juba selleni läheb, siis parem üldse ilma millegita pesta.

Ma nõudepesumasina kapsliga võibolla isegi riskiks, aga proovida pole vaja, mul on pesumasina pesuvahendid umbes 7-ks aastaks.

palju õnne, nende säilivusaeg on tavaliselt 2-3 aastat ????

Ja mis sinu arvates juhtub seebi, pesupulbri või pesugeeliga pärast mitmeaastase säilivusaja lõppu? Mitte kui midagi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis sinu arvates juhtub seebi, pesupulbri või pesugeeliga pärast mitmeaastase säilivusaja lõppu? Mitte kui midagi.

No seepidel näiteks kaob lõhn ära. Nõukaajal ikka sai neid kogutud, kuna lääne kraami saadavus oli kehv ja lõpuks olid kòik ühtmoodi lõhnatud kapis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind jälle huvitab, miks on sokipaari ja pluusi nii hädasti vaja pesta, et lausa seepi peab kasutama? Nädalavahetus… Mis piirkond, et poed v kullerteenused ei toimi?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis sinu arvates juhtub seebi, pesupulbri või pesugeeliga pärast mitmeaastase säilivusaja lõppu? Mitte kui midagi.

Loputusvahendid nt muutuvad paksuks ning ei taha masina võtust hästi alla minna ja pärast on see ava veel vahendit täis. Ja põrandaküttega vannitoas (või lihtsalt soojas) lähevad ka kiiremini käest, mitte alles üle tähtaja. Pesupulber (papis) saab ka aja jooksul siiski liigapalju õhuniiskust, läheb tükki ja pesemisomadused võivad väheneda jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis sinu arvates juhtub seebi, pesupulbri või pesugeeliga pärast mitmeaastase säilivusaja lõppu? Mitte kui midagi.

No seepidel näiteks kaob lõhn ära. Nõukaajal ikka sai neid kogutud, kuna lääne kraami saadavus oli kehv ja lõpuks olid kòik ühtmoodi lõhnatud kapis.

See on ju ainult positiivne kui pesupulbril lõhn ära kadunud on.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis sinu arvates juhtub seebi, pesupulbri või pesugeeliga pärast mitmeaastase säilivusaja lõppu? Mitte kui midagi.

No seepidel näiteks kaob lõhn ära. Nõukaajal ikka sai neid kogutud, kuna lääne kraami saadavus oli kehv ja lõpuks olid kòik ühtmoodi lõhnatud kapis.

See on ju ainult positiivne kui pesupulbril lõhn ära kadunud on.

No ilmselt see inimene on nende seast, kellele meeldib käia ringi spetsiifiliselt lõhnavate riietega nagu Arieli reklaam.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Kodunurk Vedelseep pesumasinasse