Esileht Kodunurk VEE- JA TOLMUIMEJA KÄRCHER WD 2, 1000 W

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: VEE- JA TOLMUIMEJA KÄRCHER WD 2, 1000 W

Postitas:
Kägu

Kellel on see tolmuimeja? Kiitke,laitke. Kärcher muidu vist suhteliselt kiidetud firma ja see tolmuineja hea hinnaga, uurin, et kas tasub osta. Aitäh juba ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On hea tolmuimeja, aga päris lärmakas. Saab ühendada osade tööriistade külge, et tekkiv praht sisse tõmmata. Vett võib sisse tõmmata, kui tolmukoti eemaldad. Ühest kohast teise tassida on päris raske, juhe võiks pikem olla. Üldiselt, selle raha eest on tolmuimejat küll ja veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhe on tõesti naeruväärselt lühike, ühest toa otsast teise ei ulatu. Aga nõustun, et selle raha eest hea masin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan garaažis. Puudused on toodud: raske, lärmakas, lühike juhe. Samas jälle lihtne ja töökindel, imeb hästi, odav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin täiendavalt musta pikendusjuhtme lisaks ja ulatub korteris kõikjale. Tõsi, lärmakas aga samas võtab tolmu väga hästi. Suurus mind ka ei häiri. Mul on wd2 nii korteris kui suvilas. Suvilas ka hetkel ehitustolmu ja ei pea muretsema, kas tolmuimejaga ikka tohib tõmmata. Kiidan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kas selline tolmuimeja õigustab ennast tavalisest linnakorteris, kus on tõmmata vaid olmetolmu ja kergemat puru? Mulle on Kärcher alati tundunud väga võimas ja korterisse kuidagi liiga kobakas ja tööstuslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on Kärcher alati tundunud väga võimas ja korterisse kuidagi liiga kobakas ja tööstuslik.

Disain on jah kobakas, aga sellepärast ei tasu küll tänapäeval muretseda, et mõni tolmuimeja liiga võimas oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk VEE- JA TOLMUIMEJA KÄRCHER WD 2, 1000 W