Esileht Ilu veebipoodi pikajalgsetele pükste ostmiseks?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: veebipoodi pikajalgsetele pükste ostmiseks?

Postitas:

Poeg on nii pikaks kasvanud, et tavalised meeste dressipüksid on lühikesed. Praegu on vist selline mood ka, aga tema tahab ikkagi dressipükse, mis pahkluud ka soojas hoiaks.

Oskab keegi juhatada, kust veebipoest võiks taolisi leida või kus oleks kirjas pükste sisesääremõõt? Vaja oleks just dressipükse, teisi pükse olen ikka leidnud (pikale kasvule).

Poja sisesääre pikkus on hetkel umbes 85 cm ja tuleb veel lisa.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kindel, et õigesti mõõtsid? Ma 175 cm pikk naine ja täna ostsin Prismast endale kodused dressikad, naiste omad, sisesäär 83 cm. Enamik mehi on minust ikka pikemad ja mu mehe pükste sääred lohiseks mul mööda maad. Seega sisesäär 85 cm ei saa küll haruldane olla.
Aga kiirmoekettidest tasub muidugi eemale hoida (eriti Zara), need teevad riideid päkapikkudele või lihtsalt hoiavad materjali kokku.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 21:47; 14.03 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saan teemaalgataja murest täitsa aru, mul 14a ja 182 pikk poeg ning need dressipüksid, mis laiuselt ok, on kõik säärtest lühikesed. ta mul muidugi proportsioonidelt suht pikakoivaline, aga no ei saa ju mingeid megalaiu pükse lapsele jalga panna, et pikkus ok oleks?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et õigesti mõõtsid? Ma 175 cm pikk naine ja täna ostsin Prismast endale kodused dressikad, naiste omad, sisesäär 83 cm. Enamik mehi on minust ikka pikemad ja mu mehe pükste sääred lohiseks mul mööda maad. Seega sisesäär 85 cm ei saa küll haruldane olla.

Ma ei arvagi, et see mõõt haruldane on, aga lihtsalt suvalised meeste dressipüksid, mis suurusnumbri poolest sobiksid (M suurus), ei ole nii pika säärega. Juba kaks korda olen netist ostes saanud selliseid dressipükse, millel sisesäär 78-79 cm. Pükstel polnud sisesääre mõõtu juures, olid ainult suurused ja  pildil oleva modelli pikkus, aga modellile olid vist ekstra pikemad õmmeldud. See oli siis HM. Prismast olen ka dresse vaadanud ja lühikesed on. Muid pükse on Prismas küll tõesti ka pikemale kasvule. Praegusel ajal pole eriti võimalik ega tahtmistki mööda poode käia, seepärast küsin just netipoodide kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 21:35; 06.03 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama mure, lisaks on poeg väga sale.

Olen mitmel sirgelōikelisel dressipaaril harutanud alumise õmbluse lahti ja sama värvi sooniku juurde õmmelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma ligi 2m meesperele (mees ja poeg) olen ostnud Pepcost.

2 võimalust: poodi kaasa kas see, kellele pükse vaja või mõõdulint.

mingitele e-poodidele nagunii loota ei saa.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on probleem ka selles, et tegemist on teismelise poisiga, kellele päris täismeeste riided jäävad laiaks ja ei ole ka piisavalt trendikad ehk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli mõte just vastav teema teha ????
Mu mees on 195 pikk, sisesääre pikkus on 92 cm ja ma olen mõõdulindiga kõik Tartu poed läbi jooksnud. Aprangast sai tavalisi pükse, aga mitte dressipükse. Sportlandist öeldi, et Puma ja Nike teeb Tall sarja, aga neil seda pole. Kiirmoe poodidesse pole mõtet vaadatagi. Kõik suuremad numbid on lihtsalt laiemad, aga pikkust ainult mõned cm-d lisaks. Ja e-poodides pole mõõte :/
Mine või haara korvpalluritelt nööbist ja uuri järgi.

Ootan ka vastuseid, kust need kahemeetrised endale pükse leiavad.

Asosest saab muidu ka tellida (Tall sari), aga hetkel pole seal valik kiita ja ei tea, mida nad pikaks peavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et õigesti mõõtsid? Ma 175 cm pikk naine ja täna ostsin Prismast endale kodused dressikad, naiste omad, sisesäär 83 cm. Enamik mehi on minust ikka pikemad ja mu mehe pükste sääred lohiseks mul mööda maad. Seega sisesäär 85 cm ei saa küll haruldane olla.

Ma ei arvagi, et see mõõt haruldane on, aga lihtsalt suvalised meeste dressipüksid, mis suurusnumbri poolest sobiksid (M suurus), ei ole nii pika säärega. Juba kaks korda olen netist ostes saanud selliseid dressipükse, millel sisesäär 78-79 cm. Pükstel polnud sisesääre mõõtu juures, olid ainult suurused ja pildil oleva modelli pikkus, aga modellile olid vist ekstra pikemad õmmeldud. See oli siis HM. Prismast olen ka dresse vaadanud ja lühikesed on. Muid pükse on Prismas küll tõesti ka pikemale kasvule. Praegusel ajal pole eriti võimalik ega tahtmistki mööda poode käia, seepärast küsin just netipoodide kohta.

Kui pole haruldane, siis leiab ju igast poest. Mina naisena kannan xs suurust, L suuruses püksid on vaid paar cm pikemad. Sama ka meeste pükste puhul, xs ja xl pikkuse vahe pole 15 cm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 21:47; 14.03 18:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu veebipoodi pikajalgsetele pükste ostmiseks?