Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruar 2018 beebid :)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )

Teema: Veebruar 2018 beebid :)

Postitas:

Huvitav kui fb otsingusse panen siis ei leia?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 17:19; 27.06 20:20; 27.06 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.facebook.com/groups/1440229516056321/?ref=aymt_homepage_panel

palun fb grupp

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 20:02; 27.06 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 17:19; 27.06 20:20; 27.06 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sinna salajasse fb gruppi saab nii liituda, et kuskil sõbralistis olevatele inimestele ei ole näha, et see sõber liitus grupiga Veebruari beebid 2018? Ei tahaks veel oma beebiootust avaldada teistele 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 23:45; 27.06 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul peaks olema nädalaid 5+5, tähtaeg 20.02. Enesetunne hea, mingeid erilisi isusid pole. Tulemas teine laps.
Arsti juurde sain aja alles juuli lõppu. Tühistasin ja panin aja kohe äe juurde. Sain veidi varem, 9+ näďalal lähen.
FB grupiga esialgu ei soovi liituda, sest info selle kohta, kes on grupi liikmed, on avalik 🙂

Päikest!
A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 23:05; 25.07 10:50; 10.08 11:47; 25.10 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen nüüd vestlusteemaga liituda.
Ootame oma esimest last, eile käisin esimest korda ämmaemanda vastuvõtul. Ämmaemand võttis vajalikud proovid ja tegi UH.
VM järgi rasedust tänase seisuga 7n, UH järgi 7n 3päeva. UH-s väike südamealge tuksus ja pisar tuli silma seda nähes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!Vahepeal nii kiire olnud ,et polegi jõudnud foorumis käia.Aga tänan küsimast arstil läks hästi!Väikese südametöö oli arstile ilusti näha ja uh järgi näitas 6+4 ja päevade järgi 7+2.Järgmine kord on arstile minek 19.07 ja siis tuleb juba proove anda.Tänasest olen töölt vaba(nagu arstitõendi viisin,et viidaks kergemale tööle siis paari tunnipärast öeldi ,et vastutus nii suur ja nemad riski ei võta)Aga lapsed said ema tagasi ja kuna elan maal siis tegevust on aias ka palju.Iveldusi pole siiani, ainuke mis on kummaline- ma pole suur magusa armastaja siis praegu maiustan vahel jäätisega ja kommidega ja kui teen lastele putru siis endki ilma ei jäta koos moosiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No niii tahaks perefoorumiga liituda aga ei lase seda teha. Tegin ekstra 2 meili juurde ja ikka ei lase ja ega adminnile kirjutades meili tuleb ju tagasi, et kehtetu email. Keegi kasutajatest oskab aidata?
Või näiteks seda facebooki gruppi mul ka ei leia aga eelmise lapsega tegi meil keegi gruppi ja kes liituda tahtsid kirjutasid talle meili, äkki keegi siit või perefoorumist oskaks nii teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tänaseks rasedust 10 ndl. Minu teine rasedus, aga eelmine oli väga pikka aega tagasi, et tunne on nagu oleks esimest korda lapseootel. Laps peaks sündima veebruari alguses.
Rasedus polnud planeeritud ja avastasin selle 6ndal nädalal. Tegelikult ei osanud kahtlustadagi, kuna päevade ajal oli veritsus, küll vähene, aga siiski. Rinnad olid tohutult paisunud ja hellad, enesetunne kahtlane, aga nii on see iga menstruatsiooni ajal. Miski sisetunne sundis mind testi tegema, ehkki olin kindel, et rase ei saa ikka olla. Aga tuli kaks triipu ja nii kahele testile järjest. Siis sain kohe järgmisel päeval oma naistearstile visiidi, kes raseduse kinnitas. Olin tegelikult üsna šokeeritud, aga sisimas õnnelik, et ta ise otsustas just nüüd tulla 🙂
Raseduse algus on läinud väga raskelt. Mind on vallanud pidev iiveldus (mitte hommikune, vaid 24/7). Oksendanud pole kordagi, aga iiveldab kohutavalt. Aidanud on väikeste koguste söömine iga natukese aja tagant. Toitumisharjumused on olude sunnil muutnud ja olen pidanud oma iiveldust leevendama saia- ja küpsisetoodetega, mida muidu pole üle nelja aasta tarbinud. Coca ja tic-tac on ka olnud head abimehed väljaspool kodu. Kehakaal on paar kilo langenud, kuigi riided pitsitavad ja paistes tunne on. Lisaks iiveldusele on kohutav väsimus, võiksin magada 20 tundi ööpäevast. Viimased nädalad olengi olnud üpris loid ja pidevas siruli asendis. Õnneks on töö juures suvel rahulikum ja oma asjad olen saanud korraldada kodukontorist. Muidu ei kujutaks väga ette. Kuidas sellises olukorras üldse tööd tehakse? Võetakse haigusleht? Loodan, et varsti läheb olemine paremaks ja saan end jälle veidigi inimlikumalt tunda.
Arsti soovitusel võtan juurde foolhapet. Ja oma tarkusest võtsin kaks päeva Elevit vitamiine, kuid sellega see lõppeski, sest kolmandal päeval tabas mind kohutav migreenihoog ning lugesin kuskilt, et just need vitamiinid võivad seda põhjustada. Et ibuprofeeni pole lubatud raseduse ajal võtta (mille sage kasutaja ma muidu olen), on igasugu valud tulnud niisama üle elada.
Mind on vaevanud ka alakõhuvalud ja aeg-ajalt veritsus, siis on väike hirm katkemise ees. Olen käinud nii naistearsti kui ämmaemanda vastuvõtul, andnud esimesed analüüsid, millele saan sel nädalal tagasiside. Esimestel vaatlustel on kõik paistnud korras olevat.
Ilusat ootust ja ilusat ilma kõigile 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul väike küsimus. Mul 10-s nädal ja samas juba kolmas rasedus. Iiveldust seekord palju vährm. Kõhtu löôb õhtuks punni aga kui hommikul katsun, siis ei tunne veel selili lamades midagi, samas loen, et emakas nüûdseks kahekordustunud ja apelsini suurune. Käisin küll 6+2 aratil ja rasedus oli olemas, kuid nüûd 19 juuli arst ja olen mures siin. Kas teil juba on tunda seda päris kõhtu hommikuti?

Tänud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 17:40; 13.07 08:18; 21.07 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkab ka paari päeva pärast 10 näd.jooksma aga ei ole veel samuti tunda kõhul midagi veel, aga usun ,et liiga vara muretseda.Ta ju alles oma 4cm suurune.Egas palju enam sinna aega polegi,kui väike punnkõht paistma hakkab.Aga kannata arstini ära ja siis kuuled juba täpsemalt,mul endal 18.07 arstile minek.
Päikest ja muretut ootamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mina käisin täna arstil ja nägin ka lõpuks väikest südamekest tuksumas 🙂 UH järgi 9 nädalat, päevade järgi 10. Arsti sõnutsi kõik väga heas korras ning võeti ka igasugu proove. Paari nädala pärast Oscar testile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.Võtan ka ritta…lõpuks,algul käisin salaja lugemas????Tänasega 10 nädalat täis…pisike on planeeritud ja 4 laps.Kodus 12 aastased kaksikud tüdrukud ja 6 aastane tüdruk…loodame poissi…hahaha kamakõik ju tegelikult????Olin ka oktoobrikates 2017,kuid aprillis oli peetumine????
Igatahes loodame parimat.Käisin täna oma esimesel arsti visiidil(meelega läksin hiljem…ootasin vaatasin kuidas kujuneb kõik) loote süda lööb ja on väga aktiivne…nii nunnult siputas seal????
Ma ühineks ka FB-grupiga,kuid ka salajasega…ei soovi veel avaldada teistele.
Ja muidugi palju palju õnne meile????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 13:27; 20.07 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere jälle!
Arstil käidud ja pisike siputaja ülevaadatud(ise nii pisike veel aga käed jalad käisid nii aktiivselt)
Kõik kenasti korras.Kolme nädala pärast kuklavoldi mõõtmisele.Sünniajas märgiti 11-13 veeb.Tervis on hea ,isu on hea,tuju on hea….naudin rasedust …elu ,kui lill!
Soovin teilegi sama mõnusat ootamist ja kasvamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin juba on küsitud aga vastatud ei ole ning küsiks ka üle.
Kui FB veebruari grupiga liituda kas tuleb sõpradele ka teade, et ma selle grupiga olen liitunud või muud teavitust? Või saavad sõbrad alles siis teada kui vaatavad kes on selle grupiga liitunud???
Aitäh vastamise eest. ^_^

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 14:19; 01.08 14:25; 11.08 10:21; 16.08 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingisugune grupp on fbs täitsa üles leitav ning näeb ka liikmeid. Seega usun, et sõbrad näevad küll liitumist. Aga noo see ei pruugi olla perekooli grupp ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin juba on küsitud aga vastatud ei ole ning küsiks ka üle.
Kui FB veebruari grupiga liituda kas tuleb sõpradele ka teade, et ma selle grupiga olen liitunud või muud teavitust? Või saavad sõbrad alles siis teada kui vaatavad kes on selle grupiga liitunud???
Aitäh vastamise eest. ^_^

Sinu Fb sõbrad näevad,et oled liitunud selle grupiga…sama asi nagu laigid pilte/postitusi.
Seepärast ise veel ei kipu sinna gruppi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 13:27; 20.07 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin juba on küsitud aga vastatud ei ole ning küsiks ka üle.
Kui FB veebruari grupiga liituda kas tuleb sõpradele ka teade, et ma selle grupiga olen liitunud või muud teavitust? Või saavad sõbrad alles siis teada kui vaatavad kes on selle grupiga liitunud???
Aitäh vastamise eest. ^_^

Sinu Fb sõbrad näevad,et oled liitunud selle grupiga…sama asi nagu laigid pilte/postitusi.
Seepärast ise veel ei kipu sinna gruppi.

Läks käona millegipärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin foorumis mõni tore Rakvere beebiootaja ka? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 20:52; 27.06 18:00; 20.07 20:29; 01.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kûll pole kunagi ûhtegi teavitust näinud, et keegi liitus mingi grupiga. Olen ise ka fb veebruari grupis ja keegi pole maininud midagi. Ei taha uskuda, et kõigile kohe teavitab seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 17:40; 13.07 08:18; 21.07 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit teavitust ei tule jah, küll aga teinekord ilmuvad grupid, kus Sinu sõbrad on. Nii sain mina teada ühe tuttava rasedusest. Ise olen facebookis beebigrupis, kus kõik on salajane, st et otsinguga seda gruppi ei leia ja liikmeid keegi ei näe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 23:39; 21.07 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nüüd ka ämmaka vastuvõtul käidud. Nädalaid 9+5 ja tähtajaks öeldi 21. veebruar.
Kui juunis kirjutasin, et enesetunne hea, siis nüüd on üsna kehv olla. Lisaks kohutavale väsimusele on iiveldus ka tulnud. Ootan juba et I trimester läbi saaks, ehk läheb siis paremaks. Ei mäleta, et esimese rasedusega nii hull oleks olnud. Ise salajas loodan, et äkki tuleb tüdruk. Kodus on ootamas suur vend.

Päikest kõigile!
A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 23:05; 25.07 10:50; 10.08 11:47; 25.10 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.Võtan ka ritta…lõpuks,algul käisin salaja lugemas????Tänasega 10 nädalat täis…pisike on planeeritud ja 4 laps.Kodus 12 aastased kaksikud tüdrukud ja 6 aastane tüdruk…loodame poissi…hahaha kamakõik ju tegelikult????Olin ka oktoobrikates 2017,kuid aprillis oli peetumine????
Igatahes loodame parimat.Käisin täna oma esimesel arsti visiidil(meelega läksin hiljem…ootasin vaatasin kuidas kujuneb kõik) loote süda lööb ja on väga aktiivne…nii nunnult siputas seal????
Ma ühineks ka FB-grupiga,kuid ka salajasega…ei soovi veel avaldada teistele.
Ja muidugi palju palju õnne meile????

Kuidas kõigil läheb?Eelmine kord läks käona????,ei mõista mina seda süsteemi eriti.
Esmaspäeval saab 12 nädalat mul täis….jehhhuuu☺Läbi raskuste tähtede poole.Nii palju iiveldanud ja oksendanud pole ma ühegi rasedusega????Tänu sõbrannale hakkasin aluselist vett jooma(sidrun+vesi peale või kurk+vesi) ja aitab väga hästi????Õnneks nüüd vähem iiveldab kaa.Igatahes krõbistan Duphastoni edasi ja foolhapet ning loodan esimese trimestri lõpuni vastu pidada????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seoses kõhukesega ja selle tekkimisega – istun aegajalt diivanil ja näitan mehele, näe, siin (voldis) on toidubeebi, siin (voldis) ka, seal kuskil all on päris beebi. Eks see kõhu tekkimine sõltub inimesest, nägin ükspäev fotot netis, kus 6 kuud rase fitnessitar näitas oma “kõhtu” – ma nägin ainult kõhulihaseid, titat küll ei tundunud nende taga olevat.

Rakvere kandist olen küll, keegi küsis siin.

Siiamaani on kõik enamvähem olnud, lähen neljapäeval Oscarit tegema, peale seda julgeb äkki FB gruppidega ka liituda. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka sellist beebikõhtu ei ole, pigem nagu oleks lihtsalt juurde võtnud mõned kilod. Pühapäeval saab 12 nädalat täis ja järgmine nädal KV UH. Täna käisin GTT testi tegemas ehk siis glükoositest Pelgus. See oli ikka üks ebameeldiv kogemus. Niigi on verevõtmine juba ebameeldiv, siis 3 torke asemel (vaja 3 vereproovi) sain mina 11 torget, millest nüüd käed paistes ja sinised. Väga vastik ja ebameeldiv oli ka glükoosi jook, mille pidi peale esimest verevõtmist 5 minuti jooksul ära jooma, meeletult lääge. Pärast võitlesin 2 tundi sellega, et enne verevõtmisi seda välja ei oksendaks. Õnneks sain sealt lõpuks tulema ja loodan, et rohkem ei pea seda testi tegema. Muidu on mul olnud üsna kerge algus, iiveldamisi ja oksendamisi pole, rinnad valutavad ja on ka väike määrimine, mille tõttu sai ka EMOs käidud.

Tervitades, Leenu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seoses kõhukesega ja selle tekkimisega – istun aegajalt diivanil ja näitan mehele, näe, siin (voldis) on toidubeebi, siin (voldis) ka, seal kuskil all on päris beebi. Eks see kõhu tekkimine sõltub inimesest, nägin ükspäev fotot netis, kus 6 kuud rase fitnessitar näitas oma “kõhtu” – ma nägin ainult kõhulihaseid, titat küll ei tundunud nende taga olevat.

Rakvere kandist olen küll, keegi küsis siin.

Siiamaani on kõik enamvähem olnud, lähen neljapäeval Oscarit tegema, peale seda julgeb äkki FB gruppidega ka liituda. ????

Ma olen see küsija Rakvere kohta ja olen ka fb grupiga liitunud 🙂 seal kahjuks veel ühtegi Rakvere ootajat ei ole, loodetavasti siis lisandub ikka 🙂 oleks tore kellegagi muljeid vahetada ja ehk isegi koos kärutada. Mul endal esimene rasedus alles ja Oscar järgmine nädal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.06 20:52; 27.06 18:00; 20.07 20:29; 01.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka sellist beebikõhtu ei ole, pigem nagu oleks lihtsalt juurde võtnud mõned kilod. Pühapäeval saab 12 nädalat täis ja järgmine nädal KV UH. Täna käisin GTT testi tegemas ehk siis glükoositest Pelgus. See oli ikka üks ebameeldiv kogemus. Niigi on verevõtmine juba ebameeldiv, siis 3 torke asemel (vaja 3 vereproovi) sain mina 11 torget, millest nüüd käed paistes ja sinised. Väga vastik ja ebameeldiv oli ka glükoosi jook, mille pidi peale esimest verevõtmist 5 minuti jooksul ära jooma, meeletult lääge. Pärast võitlesin 2 tundi sellega, et enne verevõtmisi seda välja ei oksendaks. Õnneks sain sealt lõpuks tulema ja loodan, et rohkem ei pea seda testi tegema. Muidu on mul olnud üsna kerge algus, iiveldamisi ja oksendamisi pole, rinnad valutavad ja on ka väike määrimine, mille tõttu sai ka EMOs käidud.

Tervitades, Leenu

Olen sinuga sama kaua vist beebiootel. 😛 Pühapäeval 11+6 ja esmaspäeval 12 ^_^.
Mida sulle seal EMO-s öeldi? Mis põhjus ja ega katkemisohtu pole?

Tervitused teistele ka ja ilusat ooteaega. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 14:19; 01.08 14:25; 11.08 10:21; 16.08 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis peaaegu sama, mul pühapäev siis 12+0. Tähtaeg on mul 17-18. veebruar, KV UH pidi täpsustama seda. Nüüd ootangi põnevusega seda. 🙂 Aga EMOs oli väga konkreetne tädi, ütles mulle näita. Küsisin mida? Siis selgitasin, et selline määrmine on ja mul mingit verist sidet näidata ei ole. Sellepeale ütles tädi, et see ei ole veritsus ning ärgu ma muretsegu. Veritsus on see kui püksid verd täis ja verd voolab. Määrimine on normaalne ja see ei tähenda midagi halba. Samuti soovitas googeldamisest hoidada ja säilitada rahuliku meelt. 🙂

Kas keegi juba käinud ka KV UH-s?

Päikest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Siin kuidagi väga vaikseks jäänud-kas kõik fb kolinud?
Eile sais siis käidud pealinnas oscar testil.
Kõik kõige parimas korras ja sain teada,et ootan tütart…..oi neid emotsioone niii väga soovisime ja soov läkski täide.
Aga kõige tähtsam on muidugi see ,et lapsega kõik korras ja nagu poonusena siis selline üllatus.
Muidugi tormasin peale seda poodi ja ostsin paar roosat eset(viimati sai roosasi ostetud 18 aastat tagasi)
Tervis on jätkuvalt väga hea ja väike punukegi on ette juba tulnud.
Tähtajaks siis seekord 9-10.02
Aga toredat ootamist meile ja andke siis ikka teada kellel kuidas läheb!
Päikest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub jah, et kõik on FB-sse kolinud. Peaks vist ise ka grupiga liituma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 23:05; 25.07 10:50; 10.08 11:47; 25.10 13:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruar 2018 beebid :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.