Esileht Lapse ootamine Veebruari beebid 2020

Näitan 19 postitust - vahemik 331 kuni 349 (kokku 349 )

Teema: Veebruari beebid 2020

Postitas:
Kats687

Seljavalusid veel ei ole, aga autosõidu ajal kipub kõht ebamugavaks minema küll.
Mina tavaliselt kõhuli ei maga, aga nüüd kui enam reaalselt seda ei saa/taha, on tulnud jube tahtmine just seda teha.

16+4

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh, kuidas te praegust aega üle elate? 😀 Liigutusi veel ei tunne, aga kõik muud tunnused on ka kadunud… Mind on mingi ärevus paaril viimasel päeval tabanud, mulle tundub isegi, et kõht on järsku väiksem. Järsku ei ole enam üldse raseda tunnet, ainult tavapärasest veidi suurem kõht meenutab, et vist nagu oleks. Täna öösel ei ahistanud isegi põis enam. Üritan ikkagi endale sisestada, et naudiksin ja kõik on korras. Ämmaemand 10ndal, ilmselt kuulab ikka doppleriga südametööd, aga sinna nii palju aega 😄
Ehk siis kuidas kannatate seda praegust perioodi, on keegi endale loote doppleri soetanud või on mingeid muid nippe?

15+6

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh, kuidas te praegust aega üle elate? 😀 Liigutusi veel ei tunne, aga kõik muud tunnused on ka kadunud… Mind on mingi ärevus paaril viimasel päeval tabanud, mulle tundub isegi, et kõht on järsku väiksem. Järsku ei ole enam üldse raseda tunnet, ainult tavapärasest veidi suurem kõht meenutab, et vist nagu oleks. Täna öösel ei ahistanud isegi põis enam. Üritan ikkagi endale sisestada, et naudiksin ja kõik on korras. Ämmaemand 10ndal, ilmselt kuulab ikka doppleriga südametööd, aga sinna nii palju aega 😄

Ehk siis kuidas kannatate seda praegust perioodi, on keegi endale loote doppleri soetanud või on mingeid muid nippe?

15+6

Mul 18+2.
Tead, mina käisin samade tunnetega südame rahustuseks korra erakliinikus UH-s, äkki on seal võimalik ka lihtsalt südametööd kuulama minna, et UH-d polegi mõtet teha? Mul pole siiamaani liigutusi, beebi eesseinas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

15+6

Minul liigutused juba 14-15ndl paiku olemas ja seda rohkem rahutuks teeb, kui on vahepeal vaikseid päevi, kus midagi ei tunne. 😀 Kuigi see vaikus in täiesti okei, sest nii pisike ei saagi veel väga suurt mürglit teha.
Arsti juurde 18+0 ja loodan, et kõik on korras. Tasulisse uh-sse pole pöördunud veel, kuigi on ka päevi, kus raseda tunne täiesti kadunud ja meelest läheb.

17+5

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

18+1 arstil käidud ning järgmisena ootan looteanatoomiat mis siis 20ndal nädal, samuti tehakse lootevee uuring- südamerahuks lasen ikkagi teha et teada kas kõik 100% korras.
Kuidas teil kaaluga lood? Ma 5kg juurde võtnud ning tunnen et keha ikka hoiab pigem kõike mis soon isegi et super tervislikult ja liigun palju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

18+1 arstil käidud ning järgmisena ootan looteanatoomiat mis siis 20ndal nädal, samuti tehakse lootevee uuring- südamerahuks lasen ikkagi teha et teada kas kõik 100% korras.

Kuidas teil kaaluga lood? Ma 5kg juurde võtnud ning tunnen et keha ikka hoiab pigem kõike mis soon isegi et super tervislikult ja liigun palju.

Minul on kaal langenud 8kg, hetkel mõnda aega on püsima jäänud ning kõigub +/-1kg.
Kõht on ka hakanud rohkem raseda moodi välja nägema, ilmselt ka seetõttu, et platsenta ees.
LA ja äe visiit on 30.09, nädalaid selleks ajaks 21. Ma loodaks siis lapse soo teada saada, aga sel ajal pole ükski kindlalt näidanud, ootan siis kolmandat. 🙂

17+2
Kats687

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Vaarikamari

Mul 19+1, kaalu juures juba 6 kg. Samas on kõik joonelt kõhule läinud, muidu näen ikka välja üsna samasugune kui varem. Ei pabista, küll mu keha teab ise kõige paremini, mis tal vaja on 🙂 Kohe, kui olen proovinud söömist piirata, tulevad meeletud näljasööstud, ei taha enam teha nii. Toitun üldiselt väga tervislikult, kuid isu on mul kindlasti suurem kui enne rasestumist. Ämmaemanda sõnul on täiesti normaalne kuus ca 1,6 kg juurde võtta, vähemalt minule ütles nii. Trennis käin ka edasi ja kõnnin palju jalgsi, nagu varemgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

18+0 ja juures 6,3kg, mis on ämmaka sõnul normaalne. Pisut on reitele juurde tulnud cm, mis ongi minupuhul tavaliselt esimene koht, kui kaal tõuseb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sooviksin ka teie fb grupiga liituda, saatsin meili 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

17+5

Kuidas teil tunnustega on? Viimased päevad tekitavad paratamatult kerget muretunnet, kuna kuidagi liiga hea on olla. Rinnad pole enam valulikud, kõht justkui oleks kasvanud aga liigutusi ei tunne, öine pissimisvajadus oli ka varem suurem. Tean, et muretsemine ei anna midagi ja proovin olla rahulik ja usaldada oma beebit aga siiski tahaks teie hetkeolukorrast kuulda. Aitäh, kes jagavad kogemust!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

18+5

Mul on ka absoluutselt kõik tundemärgid kadunud!!
Kõht ainult kasvab praegu ja rinnad umbes ikka sama sellised paisunud nagu juba alguses aga muidu ei tunne liigutusi – vahepeal tundsin ja kõik meeleolu ja tujud ja väsimus nüüd tagasi nagu polekski rase.
Ainult igalhommikul kaalule astudes saan aru et rase 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ka täna 17+5.

Tunnustest on veel alles tundlikud rinnad(nibud just valusad) ning aegajalt meeletu väsimus, mis tuleb nagu oleks puuga pähe saanud. Iiveldus on taandunud, aga ma olen niigi kehva isuga – päeva jooksul näksin mõne võileiva, õhtul alles perega koos soe söök.
Muidu täitsa hea olla kui varasemat aega võrrelda.. Iiveldas alates 2.kuust ja nüüd 16/17 ndl hakkas paremaks minema.
Kõht paistab rohkem välja tänu kaalu kadumisele, “varuga” algkaalust ca 8kg maas. Samasugune “magu” ees olnud viimasest sünnitusest saati, täna siis 2a tagasi. Trennile pole rõhku pannud.

Kats687

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul ka tunnused kadunud. Kõht kasvab ja vahel tunnen liigutusi.
Jalad on hakanud väga lihtsasti paiste minema. Iga kuumema ilma või pikema püstijalu üritusega õhtuks jalad paistes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen paraku põletikuga haiglas ja võitleme. Võib korda saada, võib katkeda 🙁 Päev korraga…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

18+1 mul ja ka enam-vähem kõik tunnused kadunud. Peavalu enam ei piina, iiveldust ei ole nüüd olnud enam, oksendasin viimati ca 3 nädalat tagasi. Viimased 2 nädalat on ainult jube väsimus. Kui võimalik, siis teen ikka pärast tööd väikse tukkumise, vahel lähengi pärast tööd kohe voodisse ja olen seal hommikuni, vahepeal vaatan mingit sarja.

Vahepeal alakõhus nagu oleks liigutusi tundnud (selline tunne nagu keegi imepisike teeks kukerpalli sees) ja nüüd on nagu vaikne. Kuigi platsenta mul tagaseinas ja peaks nagu tundma juba.. Seetõttu on endal ka mure vahepeal ja ikka ootan, et liigutaks. Ei taha muretseda, aga vahepeal mõtlesin isegi valvetuppa minna – samas mul ju ühtegi muud mure ei ole, seega tundub rumal. LA aeg on alles septembri lõpus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Paljudel kõht juba välja paistab? 🙂 Endal pole küll veel aru saada, kui ei tea, et rase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paljudel kõht juba välja paistab? 🙂 Endal pole küll veel aru saada, kui ei tea, et rase.

otsevaadates ei saa midagi aru, kuid küljepeale pöörates on ikka väike punu ees + kaalu tulnud ka nii palju juurde et hoia või peast kinni. ei teagi mida teha et see seisma jääks, toitun ni tervislikut ja liigun igapäev 10km jala ja ikka juures 6kg hetkel 19+1
oskab keegi aidata??

Please wait...
Postitas:
Kägu

otsevaadates ei saa midagi aru, kuid küljepeale pöörates on ikka väike punu ees + kaalu tulnud ka nii palju juurde et hoia või peast kinni. ei teagi mida teha et see seisma jääks, toitun ni tervislikut ja liigun igapäev 10km jala ja ikka juures 6kg hetkel 19+1

oskab keegi aidata??

See on täiesti okei kaalutõus. Mul täpselt sama kaalulisa ja raseduse pikkus. Viimased 2-3 ndl kaalunumber keskmiselt sama püsinud. Väike kõikumine sõltuvalt söömisest ja vedeliku tarbimisest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas kõigil läheb ? Ise käisin looteanatoomias ära ning samuti tehti veel lootevee uuring ka ning kõik on korras! Kõtu juba kasvab ning kaal hetkel ikka selline 63.5 ( ehk 5.5kg juures ) enesetunne täiesti ok ning rasedate riideid veel kandma ei pea. ( loodan et tegelikult üldse ei pea ) Kuidas teistel ?

20+4

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 331 kuni 349 (kokku 349 )

Esileht Lapse ootamine Veebruari beebid 2020