Esileht Sünnitus veebruari emmed vol2

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: veebruari emmed vol2

Postitas:

Veebruar veel kestab, pange aga kirja kuidas kellelgi seis on 🙂

Minul oli tähtaeg 11.02 ja tibu sündis 40+6 17.02 hommikul kell 9.10 ITK.

Kodus tulid veed ära 16.02 ja kohe läks hästi intensiivseks valutamiseks. Haiglasse läksime öösel kell 1 ja siis oli juba ka avatust 4cm. Aga järgmine cm läks hullult kaua 3 tundi, mille peale ma muidugi lasin seljasüsti teha. Siis sai puhata 2 tunnikest, aga sellele järgnes veel pikem ootamine,sest presse ei tahtnud tulla ja muidugi hullude valudega. Intensiivse tilgaga olid valud ikka ootamatult hullud ja kuna ma värisesin siis ei olnud juttugi põrandale või pool kükki või kuskile mujale minna kui voodis olla. niisiis sünnitasin voodis pool istukil. Ämmaemandad aitasid muidugi kõvasti kaasa. Saime kõrged hinded 9/9 ja tütar sündis kenasti. ITK arstide ja ämmakate kohta küll midagi halba öelda ei ole,aga kes vähegi kannatab ärge tehke epiduraali! 🙂

Nüüd oleme kodus ja kohaneme uue eluga 🙂

Jõudu kõigile ootajatele ja juba ka kodus olijatele, oli tore 9 kuud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähtaeg 21.02, ehk siis 2 päeva pärast, aga mul tunne, et läheb kindlasti üle. Enesetunne veel väga hea ja ei mingit märki sünnitama minekust. Närv muidugi sees, aga õnneks ei oska esimesega midagi karta.
Õnnitlused kõgile juba sündinud veebruari tibudele ning palju jõudu ja edu ootajatele! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju Õnne Teile! Mul TA oli 14.02 aga ikka veel ootel. Ehk siis iga päev peaks minema. Esimene laps sündis 41+3 eks siis paistab, millal teine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen veel olemas ja ausalt öelda ei taha veel minna (esiteks laps võiks veel kõhus kasvada, ja teiseks algab siis üks suur logistiline probleem ja jändamine).

On küll raske, sest vahepeal tilkus liiga palju lootevett ja siis olid libavalud (limakorgiga) ja siis oli palavik ja alapalavik ja kõht on kogu aeg toonuses ja väga hell. Lapse liigutused on nii valusad (ka jalge vahel), et karjuks… Aga ikka lükkaks seda edasi. Mul pole midagi selle vastu ka, kui mind ilusti 41+5 haiglasse vastu võetaks. Siis vähemalt on laps piisavalt suur ja logistilised probleemid lahendatud.

Lisaks sünniks mu laps siis 1 päev peale minu sünnipäeva ja samal ajal enam-vähem, mis õepoeg :).

Nii et mina ootan ja mõtlen iga õhtu, et oleks, et vähemasti öösel mingid tihedad valud ei hakkaks… Ja päevad on jälle ilusad ja üksi kodus tatsudes ja puhates saab täitsa hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli TA 26.03, aga tibu otsustas 19.02 kella 11ks tulla 🙂
Pikem lugu sellest: http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum_schnell&action=view_post&post=8934340

Sünnitasin Pärnus. Kokku läks ~7 tundi, mis esmase sünnituse kohta ikka väga vähe. Kartsin palju hullemat.
Tibukesega kõik korras. Peale sündi on ta olnud intensiivis, kus teda kogu aeg kontrollitakse. Homme hommikul lubati juba meie juurde perepalatisse tuua 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie sõbrapäevapoiss sündis nädal oodatust varem esilekutsumise järel. Peale 12 t mensese valu hakkas tegevus lõpuks pihta, 1,5 tunniga oli laps käes. Ja lõpp niivõrd intensiivne, et kui seljasüsti poleks nõudnud, oleks vist lolliks läinud. Nii et epiduraali vajaduse otsustab ikka igayks ise, ei saa öelda, tehke nii või naa..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna 39+5 ja paaril eelneval nädalal oli küll igast päevade valu ja libavalud, aga nüüd on vaikus. TA on 22.02 ja tulemas teine sünnitus.Ma siin loen, et mõnel on ikka nii kiired sünnitused, et uskumatu, 1.5 tundi, ma ei saa aru kuidas see võimalik:D Mul esimene kestis vete tulekust, kuni lapse kätte saamiseni 36 tundi ja kardan seekord väga. Ei tea võibolla läheb ka kiiremalt, sest lastel tuleb väike vähe, kõigest poolteist aastat, ehk emakas avaneb kiiremini seekord. Olen lükanud lund ja kõike aga ei midagi, poja ei mõtlegi vist välja tulla:) Issi ka soomes tööl ja olemegi väikse pojaga kodus ja ootame vennakese tulekut. Öösel magada on raske ja pissihäda on ka iga poole tunni tagant, arst ütles, et lapse pea on fikseerunud, et võiks iga hetk tulla, aga ei tea, tundub et poistele meeldib hiljem tulla, esimene tuli ka 41+5. Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli TA 07.02, aga sündis 12.02. 13-ks oli mul saatekiri, kuid õnneks otsustas ta varem ise tulla :)Väga ilusa kuupäeva valis sündimiseks 🙂 Sünnitus kestis esimestest õrnadest valudest alates kokku 7,5 h. Esimesed sünnitused olid 2h ja 1,5h. Nii et see oli ikka väga pikk sünnitus minu jaoks 🙂 Tugevamaid valusid oli õnneks ainult paar tundi. Ja kui veed lahti tehti, siis läks ainult 25 minutit. Edu ja jaksu kõigile ootajatele 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus veebruari emmed vol2

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.