Esileht SĂŒnnitus veebruari emmed vol2

NĂ€itan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: veebruari emmed vol2

Postitas:
mizty

Veebruar veel kestab, pange aga kirja kuidas kellelgi seis on 🙂

Minul oli tĂ€htaeg 11.02 ja tibu sĂŒndis 40+6 17.02 hommikul kell 9.10 ITK.

Kodus tulid veed Ă€ra 16.02 ja kohe lĂ€ks hĂ€sti intensiivseks valutamiseks. Haiglasse lĂ€ksime öösel kell 1 ja siis oli juba ka avatust 4cm. Aga jĂ€rgmine cm lĂ€ks hullult kaua 3 tundi, mille peale ma muidugi lasin seljasĂŒsti teha. Siis sai puhata 2 tunnikest, aga sellele jĂ€rgnes veel pikem ootamine,sest presse ei tahtnud tulla ja muidugi hullude valudega. Intensiivse tilgaga olid valud ikka ootamatult hullud ja kuna ma vĂ€risesin siis ei olnud juttugi pĂ”randale vĂ”i pool kĂŒkki vĂ”i kuskile mujale minna kui voodis olla. niisiis sĂŒnnitasin voodis pool istukil. Ämmaemandad aitasid muidugi kĂ”vasti kaasa. Saime kĂ”rged hinded 9/9 ja tĂŒtar sĂŒndis kenasti. ITK arstide ja Ă€mmakate kohta kĂŒll midagi halba öelda ei ole,aga kes vĂ€hegi kannatab Ă€rge tehke epiduraali! 🙂

NĂŒĂŒd oleme kodus ja kohaneme uue eluga 🙂

JĂ”udu kĂ”igile ootajatele ja juba ka kodus olijatele, oli tore 9 kuud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kally

RE: veebruari emmed vol2

Minul tĂ€htaeg 21.02, ehk siis 2 pĂ€eva pĂ€rast, aga mul tunne, et lĂ€heb kindlasti ĂŒle. Enesetunne veel vĂ€ga hea ja ei mingit mĂ€rki sĂŒnnitama minekust. NĂ€rv muidugi sees, aga Ă”nneks ei oska esimesega midagi karta.
Õnnitlused kĂ”gile juba sĂŒndinud veebruari tibudele ning palju jĂ”udu ja edu ootajatele! 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

minul tĂ€htaeg 27.02.Ă€revus sees ja ootan…nii tahaks juba beebit kĂ€es hoida ja tagasi kodus olla:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Palju Õnne Teile! Mul TA oli 14.02 aga ikka veel ootel. Ehk siis iga pĂ€ev peaks minema. Esimene laps sĂŒndis 41+3 eks siis paistab, millal teine.

Please wait...
Postitas:
krotza

Olen veel olemas ja ausalt öelda ei taha veel minna (esiteks laps vĂ”iks veel kĂ”hus kasvada, ja teiseks algab siis ĂŒks suur logistiline probleem ja jĂ€ndamine).

On kĂŒll raske, sest vahepeal tilkus liiga palju lootevett ja siis olid libavalud (limakorgiga) ja siis oli palavik ja alapalavik ja kĂ”ht on kogu aeg toonuses ja vĂ€ga hell. Lapse liigutused on nii valusad (ka jalge vahel), et karjuks… Aga ikka lĂŒkkaks seda edasi. Mul pole midagi selle vastu ka, kui mind ilusti 41+5 haiglasse vastu vĂ”etaks. Siis vĂ€hemalt on laps piisavalt suur ja logistilised probleemid lahendatud.

Lisaks sĂŒnniks mu laps siis 1 pĂ€ev peale minu sĂŒnnipĂ€eva ja samal ajal enam-vĂ€hem, mis Ă”epoeg :).

Nii et mina ootan ja mĂ”tlen iga Ă”htu, et oleks, et vĂ€hemasti öösel mingid tihedad valud ei hakkaks… Ja pĂ€evad on jĂ€lle ilusad ja ĂŒksi kodus tatsudes ja puhates saab tĂ€itsa hakkama.

Please wait...
Postitas:
mariaat

Meil oli TA 26.03, aga tibu otsustas 19.02 kella 11ks tulla 🙂
Pikem lugu sellest: http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum_schnell&action=view_post&post=8934340

SĂŒnnitasin PĂ€rnus. Kokku lĂ€ks ~7 tundi, mis esmase sĂŒnnituse kohta ikka vĂ€ga vĂ€he. Kartsin palju hullemat.
Tibukesega kĂ”ik korras. Peale sĂŒndi on ta olnud intensiivis, kus teda kogu aeg kontrollitakse. Homme hommikul lubati juba meie juurde perepalatisse tuua 🙂

Please wait...
Postitas:
megatibu

Meie sĂ”brapĂ€evapoiss sĂŒndis nĂ€dal oodatust varem esilekutsumise jĂ€rel. Peale 12 t mensese valu hakkas tegevus lĂ”puks pihta, 1,5 tunniga oli laps kĂ€es. Ja lĂ”pp niivĂ”rd intensiivne, et kui seljasĂŒsti poleks nĂ”udnud, oleks vist lolliks lĂ€inud. Nii et epiduraali vajaduse otsustab ikka igayks ise, ei saa öelda, tehke nii vĂ”i naa..

Please wait...
Postitas:
Evely25

Minul tĂ€na 39+5 ja paaril eelneval nĂ€dalal oli kĂŒll igast pĂ€evade valu ja libavalud, aga nĂŒĂŒd on vaikus. TA on 22.02 ja tulemas teine sĂŒnnitus.Ma siin loen, et mĂ”nel on ikka nii kiired sĂŒnnitused, et uskumatu, 1.5 tundi, ma ei saa aru kuidas see vĂ”imalik:D Mul esimene kestis vete tulekust, kuni lapse kĂ€tte saamiseni 36 tundi ja kardan seekord vĂ€ga. Ei tea vĂ”ibolla lĂ€heb ka kiiremalt, sest lastel tuleb vĂ€ike vĂ€he, kĂ”igest poolteist aastat, ehk emakas avaneb kiiremini seekord. Olen lĂŒkanud lund ja kĂ”ike aga ei midagi, poja ei mĂ”tlegi vist vĂ€lja tulla:) Issi ka soomes tööl ja olemegi vĂ€ikse pojaga kodus ja ootame vennakese tulekut. Öösel magada on raske ja pissihĂ€da on ka iga poole tunni tagant, arst ĂŒtles, et lapse pea on fikseerunud, et vĂ”iks iga hetk tulla, aga ei tea, tundub et poistele meeldib hiljem tulla, esimene tuli ka 41+5. Edu kĂ”igile!

Please wait...
Postitas:
jutake5

Minul oli TA 07.02, aga sĂŒndis 12.02. 13-ks oli mul saatekiri, kuid Ă”nneks otsustas ta varem ise tulla :)VĂ€ga ilusa kuupĂ€eva valis sĂŒndimiseks 🙂 SĂŒnnitus kestis esimestest Ă”rnadest valudest alates kokku 7,5 h. Esimesed sĂŒnnitused olid 2h ja 1,5h. Nii et see oli ikka vĂ€ga pikk sĂŒnnitus minu jaoks 🙂 Tugevamaid valusid oli Ă”nneks ainult paar tundi. Ja kui veed lahti tehti, siis lĂ€ks ainult 25 minutit. Edu ja jaksu kĂ”igile ootajatele 😉

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

tÀhtaeg oli 18.02
sĂŒndis 19.02
18nda hommikul hakkasid nö libavalud, kĂ€isin ka korra kontrollis, saadeti koju. pĂŒhapĂ€eva hommikul lĂ€ks siis asjaks, 5 tundi valutamist, 4 kĂ”va lĂ”vikarjet ja kĂ€es ta oligi 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
NĂ€itan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht SĂŒnnitus veebruari emmed vol2

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.