Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 319 )

Teema: Veebruari triibupüüdjad 2019

Postitas:
Kägu

Aitäh kõigile 😘 See positiivne test ajas mind nii elevile, et suunasin oma tohutu energia kodu koristamisele 😆 Veidi paneb triibu heledus muretsema, sest eelmine kord oli ka triip hele… ja tookord lõppes kõik kurvalt. Aga ilmselt on praegu sellepärast hele, kuna on veel liiga varajane rasedus? Aja möödudes peaks ju triip uuesti testides tumedam olema…?
Naljakas on see, et kohe kui positiivse testi sain, hakkas iiveldama. Sõin ühe küpsise ja hakkas parem 😊
Elli-Ly, ma päriselt ka uskusin, et veebruaris ei juhtu midagi. Ilmselt see mõtteviis tõmbas pinged maha ja enam ei olnud rasestumise soovi tõttu sellist stressi… 🤔
H.N.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palju ônne H.N !!

Minul samuti see kuu usku pole, sai arsti aegki pandud uueks kuuks.

Kaua sa püüdsid?

Kui tühi lootemuna tuvastati, siis pärast puhastust andsin organismile mõned kuud puhkust ja hakkasin uuesti proovima. Proovitud sai nüüd umbes 4 kuud. Mulle ei mahu pähe, et kuidas see nii kähku käis? Aga peaasi, et kõik nüüd ilusti kulgeks 🙏
H.N.

Please wait...
Postitas:
Tihane20

Mis on teie kōigi nipp, et mōelda et see kuu ei ōnnestu ja vōtate rahulikult. Tahaksin ka rahulikult vōtta aga pole seda välja suutnud mōelda kuidas saaksin rahulik olla ja mitte midavalt mōelda triipudele. Palju ōnne triibu puhul H.N

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tihane20, ega ma seda tunnet endale peale ei surunud. Kui eelmised päevad algasid, oli selline lootusetuse tunne. Mõtlesin, et ahhhhhh, krdile, ma ei viiiitsiiiiii enam. Elasin teadmisega, et tehku ma mida tahes, kõik lõppeb ju niikuinii päevadega!!! Sel kuul sättisime mehega müramise küll “ohtlikule ajale”, aga rohkem sellele ei mõelnud. Kõik eelnevad kuud olime ju ebaõnnestunud. No miks peaks seegi kuu midagi õnnestuma…? No ja siin ma nüüd olen 😀
H.N.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne H.N! Nii tore uudis! 🙂

virsik

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul käsil esimene kuu püüdmist ning kuna munasarjades oli siin vahepeal “päevade moodi valu”, siis ma ka ei pidanud vastu vaatamata lubadustele oodata kenasti ära päevade algus ja tegin testi, mis kahjuks oli ühetriibuline.

virsik

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milliseid ov teste kasutate siin? Ma mōtlen et peaksin ka hakkama proovima. Vaatasin, et vist üsna head on Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid.Kas sellega on siis nii,et kui tuleb püsib naerunägu siis ongi ov vōi pean kaks päeva juurde lisama? Kas te olete ka libestit kasutanud, vaatasin et vist apteegis müüakse kahte erinevat üks on Conceive Plus spermasõbralik libestusvahend ja teine on Intimina. Kas mōlemad toimivad samamoodi sest vaatasin et mōlemad on veepōhine?

Please wait...
Postitas:
Kukijamuki

Ma olen kasutanud ainult ClearBlue Advanced teste ja täiesti edukalt igal kasutuskuul jõudnud ringist püsiva naerunäoni.
Miks mitte tegutseda nt naerunäopäeval + a’la sellest ülejärgmisel päeval..
Neid triibukõrvutamise-variante pole iseennast tundes kasutanud, ei hakka end närvi ajama 🙂

Aga kuidas muidu on tuju üheksandale tsüklile vastuminnes?
Pehmelt öeldes oli eile krahh peas.
Parim sõbranna andis just eile teada, et neil ka peres “rohelise tule epideemia”. Esmalt muidugi rõõmustasin uudise üle, samas mõtlesin, et ai kui tema ette jõuab ja kõik ilus ja rõõsa on neil, siis ma ei tea, kas ma neid mingi aeg nähagi tahan 😀
Samamoodi tabasin end eile mõttelt, et KUI OLEKS KOHE ÕNNESTUNUD, oleksin juba vaal praegu.

MIKS?, ma küsin, MIKS? naisemõistus niimoodi piinab. Ma võiks ka osata nii mõnusalt rahulikult kõike võtta nagu mu mees.
Aga senikaua, mis seal ikka. Tean oma märtsi ohtlikke päevi ja tean, millal järgmise tsükli algust (mitte)oodata. Tegutsegem!

PS – äkki õnnestub perekoolist ja äpi abil “päevade lugemisest” sel kuul hoiduda, eks näis!
Praegu märkisin lihtsalt kalendrisse “datenightid” ära ja loodetavasti kevadine tervis kestab ja jaksu jagub.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Mehed üldse võtavad kuidagi easylt. Vähemalt näitavad välja. Tean, et minu mees väga, väga tahab, aga on vana rahu ise. Kui pp on hakanud, siis vajub natuke mossi küll, ehk näitab natuke välja ka.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Kukijamuki. Minul püüdmisest alates jaanuarist 2017. 2018 oktoobris sain ka triibud. Aga novembris kaotasin … sellest oli juttu eespool, kui oled lugenud . Ehk päris staažikas püüdja. Püüan olla positiivne. Et küll ta tuleb🤗 püüdma hakkasin uuesti detsembris. Hetkel siis 3 kuu ja 5 tsükkel käimas. Minul tsükkel lühem 21 päeva. Siis on tsükleid rohkem.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Lootsin ka väga, et see kuu on minu kuu, enne kui uus tsükkel hakkas. Mis käib. Aga no näed ei, oli keemiline vms. Ei tea. Korra tekkis masekas, aga noh mis seal ikka.

Please wait...
Postitas:
Tuu-tiki

Blondu1 – ma ka püüan jaanuarist 2017, lihtsalt selle vahega, et pole vahepeal ühtegi triibulist testi näinud (v.a. see ükskord, kui Ovitrelle süsti organismist välja testisin).

Aga äkki nüüd on meie kuu! Pöidlad pihus!

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Mitmes CD või DPO on? Ma siin paljudega samas taktis? Põnev saab olema meil siin järgmine nädal🙏😊

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Vapper kuhu sina kadunud oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vapper kuhu sina kadunud oled?

Vapper pole kadunud, Vapper passib kogu aeg siin 😀
Mul pole lihtsalt midagi erilist öelda. CD10, ov äpi järgi 4.03 ja täna testil tühi ring. Vapper valmistub 🙂

Vaatasin, et mul märtsis 2 ov-päeva: 4.03 ja 31.03. Loodame, et teist ovulatsiooni ei tule 🙂

Vapper(41)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kukijamuki

Loen teid kõiki kuid ja enam-vähem stooridega kursis ja mul tekib küsimus, et kuidas teil arstid suunavad/teevad, kui see nn aasta läbi ja tulemusteta?
Vabandust rumalad küsimused, aga mulle meeldiks end enne aasta kukkumist võimalikult hästi kurssi viia..
Kuidas te olete üldse jõudnud Ovitrellede ja Duphadeni? Mis ajal IVFile mõtleksite või millal arstid selle kaardi üldse välja käivad?
Jne, jne.. kõik hüva nõu 30+ püüdjale teretulnud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie proovisime oma teist last saada 2 aastat ja siis günekoloog suunas IVF ile.Ja nüüd poiss kahene.Siis oli ka vasak munajuha kinni,viimase sünnitusega lõi lahti.Loodan siis seekord ise hakkama saada.

Mona

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Blondu1

Mina olen 38a triibutaja.
Minul kui oli möödas 10 oli selline situatsioon, et pp jäi tsükkel vahele ja testid ei nàidanud. Arvasin, et rase. Aga tuli välja, et tsüklihäire. Arst teadis mu soovist siis juba. Oli korraline kontroll mais. Ja siis tsüklihäire puhul ka mainis, et aasta jooksul pole, siis tagasi. Aga noo siis pm oligi aasta ju(10 kuu) . Ok see selleks. Aga minul tsüklihäire oli suht pikalt …aprilli lõpp hakkasid uued korralikud päevad. Tõesti ei taibanud minna kohe aasta alguses tagasi. Lootsin, iga kuu et ikka taastub nii aeg läks. Ja siis oli hea meel et taastus ja olime lootusrikkad mehega. Ja siis läksin 27 september arstile , teise arsti, sest enda arstil aegu polnud. Vaatas jne küsis ajalugu jne. Nägi tol hetkel kollaskeha , aga kuna määris õrnalt veel, siis arvas et puhastub veel. Ehk see ju väljub pp-ga. Ok kahtlus oli, aga test ei näidanud. Ok.. tegin ov teste edasi jne aga mis mind ajas tegema 1 oktoober rasedustesti ei tea.. oli õrn kriips ja tegin nii mitu päeva jutti ikka kaks kriipu õrna. 5okt tegin tasulise veretesti hcg1 , et pole rasedust. Ma siiski tundsin et on. Uuesti sain enda arsti juurde aja. 17 okt. Olid olnud pp-d just õrnalt veel määris , arst midagi ei näinud. Tegi hcg see oli 6,4 ja nii olin kindel et rase. Teste ka tegin . Uus vereproov 23 okt , Siis oli hcg 126 et ohoo ilus. Ja arsti aeg pandud 2nov. Siis hcg 2200 . Asi kindel. Aga arst sel päeval ei näinud midagi uh-ga. Kutsus tagasi esmasp. (2 nov oli reede). Siis näit 4200 aga näha ei miskit… siis hskkaski trall pihta…. kuniks 7 nov tehti lap ja eemaldati koos munajuhaga 6+6 loode.
Minu lugu. Rohte pole tarvitanud selleks. Aga nùüd märts lähen saab selgemaks kas on miskit vaja v mitte. Mul sama naistekas kes ka tegeleb viljatus probleemiga. Sellest mul hea . Ei pea eraldi jooksma.
Uhh pikk ja s.. jutt sai, aga nii on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mona, ma niisama uudistan, et kuna sul laps kahene, siis ega sa juhuslikult FB grupis veebruaribeebid 2017 ei ole..? 😆
H.N.

Please wait...
Postitas:
Kägu

H.N
Olen küll 😁ja et segadust poleks siis siin kasutan valenime😂

Mona

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis oleme ühes grupis 😁 Mul oli kogu aeg selline veider tunne, et sa oled kuidagi tuttav 😀 Aga ärme siis hakka õigeid nimesid siin pilduma. Minu initsiaalid ei vasta ka mu pärisnimele, vaid pigem perekooli kasutajanimele 😊 Ma nüüd täiega loodan, et saad oma triibud 😀
H.N.

Please wait...
Postitas:
Kägu

H.N

Sulle suured õnnesoovid,hoia ennast ja triipe.🥰

Mona

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Tihane, ega rahulikuvõtmisest pole juttugi. Samamoodi nagu eelmine kuu kohe kuidagi oli tunne, et “see on minu kuu” – ootasin ja lootsin, aga see kõik lõppes siiski päevadega. Hetkel samamoodi ikka loodan ja ootan, aga absoluutselt pole seda tunnet, et oleks minu kuu. Rahulikult ei oska sellegi poolest võtta. Ikka igapäevaselt külastan Perekooli ja oma Flo äppi ja mõtlen kõikvõimalikke tunnuseid endale külge:

* Eile oli hästi korraks ja hästi vähesel määral natuke nagu päevade laadne tunne kõhus, seda oli paar korda keset päeva. See oli eelduslikult DPO5 ehk võib ju seostada pesastumise vms, sest ajaliselt kattuks, aga noh, usku väga sellesse tegelikult pole.
* Vetsus käin kuidagi maru tihti, aga samas tarvitan ka palju vedelikku, nii et pole jällegi midagi imestada.
* Kõht tundub veidi kinnisem olevat, st häda on, aga vetsu jõudes ei taha nagu miskit tulla – jällegi vb toitumisest või millest iganes võib seda esineda.
* Viimastel päevadel on pea nagu natuke valutanud, aga jällegi, olen ka palju arvuti taga tööd teinud, et pole midagi imestada.
* Ja nüüd kõige parem – rinnad tunduvad suuremad olevat, aga kui natuke süvenenumalt vaadata, siis ilmselt ikkagi mitte, vaid lihtsalt suure kujutlusvõime tagajärg 😀 Või siis ongi natuke suuremad, aga samas olen natuke tervislikul toitumisel libiseda lasknud, et põhjus võib tuleneda hoopiski sealt.
* Süda paha pole olnud (kuisjuures antibiootikumid tekitavad mul iga päevaselt õhtuti kerge paha-oleku, aga viimastel päevadel pole seda nagu esinenud)
* Mingi kord või paar on megakergelt siukest sikutamise tunnet olnud alakõhus, aga üldiselt on kõht rahulikum ja vähem erinevaid tunnuseid tekitanud, kui ühelgi eelmisel kuul, mil peast-rasedus on kimbutanud.

Ootan ja loodan väga, aga usku pole selleks korraks. Ja siis jõuamegi kevad-suve beebi püüdmisega talvebeebide juurde…

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elly-Ly sa nagu kirjeldaks mind 😂Mul Dpo 8,rinnad nagu oleks suuremad aga samas ,kujutan ette😁aga valusad on küll,eriti nibu piirkond.Kõht kinni jne.
Samas ka tunnen et eks need punased ikka tule…või?😏
Siin eelnevalt on ka kirjutatud,et miks see flo ütleb koguaeg et see ja see on tingitud tulevatele punastele aga miks ta ei võiks ka kirjutada et sa võid olla rase😂🥰

Mona

Please wait...
Postitas:
Blondu1

H.N.
Hmmm… kui minu lugu lugesid said aimu kes ma olen? Paluks vihjet, huvitav oleks teada, ja äge kui see positiivne tutvus vms on😊
Ah ma nii blond, see jutt oli Monale😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just kirjutasin paar päeva tagasi, et ei suutnud oodata ja tehtud test oli ühetriibuline. Viimased päevad on hambad kahtlaselt valutanud-tuiganud (mul ei ole muidu hammastega mingeid probleeme) ja igemed on kahtlaselt hellad. Käisin ujumas ja üldse ei jaksanud seal ennast liigutada (muidu olen ikka kõva “kala”). Pärast ujumist läksin poodi ja hüppasin ka apteegist läbi ja haarasin sealt ikkagi siis ka testi. Koju jõudes keset päeva tegin selle ära… ja Biocard testile tekkis õrn teine triip. Ma nüüd ei tea, päevadeni on tegelikult veel 3 päeva aega. Kas siis ikkagi õnnestus? Sain eile 35, niiet kaunis sünnipäevakink oleks. Esimene laps on juba varateismeline, kui see triip on nüüd tõesti triip, siis oleks väga oodatud pesamuna meile.:)

virsik

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Virsik, kas hammaste valutamine kh tunnus? :O Mul ka 2 viimast päeva hambad ülitundlikud olnud ja eile täitsa valutasid alumise rea hambad, et võtsin paratsetamooli, mis lõppkokkuvõttes siiski ei aidanud… Täna tundub veidi parem see olukord, aga ikka tundlik. Lisan selle kh sinna tunnuste nimekirja, kui see on üheks võimalikuks tunnuseks rasedusele.

Mitte-rasedast Peast-rasedani mõne sekundiga 😀

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei oska öelda, aga see hambavärk oli üks põhjus mis sundis mind täna ikkagi seda testi ostma. 🙂

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Hambad ja igemed muutuvad tundlikuks küll raseduse ajal. Tean seda eelmiste rasedustega.
Minul ka siis dpo8 , rinnad tundlikud. Muid tunnuseid hetkel pole.

Please wait...
Postitas:
Blondu1

Üldse vaatan, et see kuu triipe tuleb nagu seeni peale vihma😊🙏

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 319 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2019