Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 319 )

Teema: Veebruari triibupüüdjad 2019

Postitas:

Aga muidu minul täna DPO15 , alakõht, ehk emakas eeldan “ elaks nagu oma elu” seal toimuvad kummalised toimetused ja tundmused. Nii mullitamine, nagu lainetaks , kõdistamine,pluss hooti aeg ajalt kiskuv/ tiriv tunne. Vaatan kaua kannatan uue testi tegemisega???? käed sügelevad tegema juba???? hommiku iiveldas korralikult. Isu tuli marineeritud tomatite järele????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD4.
PP oli seekord VEEL lühem kui muidu, napilt kaks päeva ja teisel päeval piisas pesukaitsmest.
Aga arst ei arva endiselt, et sellest midagi on, et PP koguaeg aina lühemaks ja lühemaks kulub.
Üleüldse ma tunnen, et minuga väga ei tegeleta seal ITKs. Ma saan aru küll, et arstidel on palju tegemist jne, aga kuidagi selline veits leige suhtumine tundub.

Küsimus teistele pikaaegsematele – kas teil vahepeal mingeid vereproove tehakse? Ma häguselt mäletan, et alguses viljatusarsti poole pöördudes tehti proove teatud tsüklipäevadel. Aga see oli ju juba poolteist aastat tagasi ja rohkem pole kordagi tehtud (paar korda on ainult prolaktiini mõõtmiseks proov võetud, muud mitte). Kas ei peaks mingi aeg neid uuesti tegema, et kontrollida, kas kõik asjad õigel tasemel on?
Võibolla muidugi ei peagi ja mul on lihtsalt endal selline tunne, et peaks 🙂

Arst arvas, et võib küll teha veel ühe tsükli ilma rohtudeta. Mõtlesin siis, et teen kohe sellise päris nö puhkus-tsükli – ei mõõda basaali, et tee OV-teste ja vbl hoian ka siit eemale ehk siis püüan mitte mõelda sellele teemale (kuigi see on suht võimatu, ma tean küll).

No ja kõigele lisaks sain just teada, et üks lähedane sõbranna on rase. Jälle.
Ja jälle ka “ups, kogemata juhtus”.

Aga noh, vähemalt on päike õues ja proovime üle olla! Ja ükskord ometi ju peab õnnestuma!
AL-i (mina mäletan sind küll) juhtum annab lootust, et õnnelik lõpp on ikkagi võimalik.

Kiireid triipe kõigile!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, minu proovimiskarjäär pole küll nii pikk, et peaksin siin üldse sõna võtma, aga pean tunnistama, et mul JUBA on tunne, et ITK’s ma ei huvita kedagi (ühe külastuse põhjal).
Ilmselgelt on see rohkem mu eideaju, mis praegu räägib, aga siiski..
Varasemalt olen käinud naistearstil Fertilitases Viimsis ja ei tea, kas mulle on sattunud kullatükist arst või mis, aga juba esimesest külastusest alates on tegemist arstiga, kes ise küsib-suunab jmt, ei pea infot välja pressima ega kodus pärast googeldama.

Selgituseks – ITK-külastuse kasuks otsustasin, kuna tean, et soovin lapse ilmale tuua just nn koduhaiglas.

ITK’s pidin nagu pättust teinud laps toolil istuma ja küsimusi küsima stiilis, “aga mis see on?”. Suhtumine oli äärmiselt külm, “kas te siis ei tea?”.
Andke andeks, tõesti ei tea! Kas tänapäeval on tõesti normaalsem Dr. Google külastus, tahtsin otse küsida. Aga kurat, ei küsinud, ise loll. Ohkasin omaette ja kolisin juba järgmisel päeval oma lollustega lihtsalt Perekooli üle 😀

Tõdemused, milleni olen jõudnud ja mille peale ITK’s silmi pööritati:
30-aastane ja nüüd alles õpin tsüklit mõõtma-jälgima-märkima.
30-aastane ja nüüd alles sain puuga pähe, et kuule, võiks tõesti lapse saada (mulle ei meeldi lapsed, kokkupuude nendega puudub).
30-aastane ja ei tea midagi basaali mõõtmisest.
30-aastane ja ALLES NÜÜD mõtlen sellisele eluotsusele
jne
jne
jne

ITK’st oma mõtetes ma loobunud pole ja jälgides siin neid, kes on juba üle aasta triibupüüdjad olnud, proovin enesele selgeks teha ka, mis võiksid minu kui 30-aastase ja kaheksandal tsüklil oleva proovija edasised sammud olla. Elan kõigile kaasa ja teie kirjutatud postitused on väärt kraam, aitäh!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kelle juures sa oled ITK-s käinud, aga mina olen nii tavaliste naistearstide kui viljatusarstidega väga rahule jäänud. Viljatusarstidega rohkem kokku puutunud ning nad on asjad kiiresti edenema pannud ja pakuvad kogu aeg lahendusi. Aktsepteerisid isegi minu soovi, kui loobusin ravimite kasutama hakkamisest (ei olnud vajadus, vaid nö igaks juhuks taheti toetada). Ei ole kunagi kurja ega üleolevat suhtumist kohanud, kuigi olen juba 36-aastane ning nad pakuvad IVF-i, mida mina aga ei ole nõus tegema. Jällegi ei midagi halvustavat, nad on nõus, et proovin ise, ja on positiivsed ja lootusrikkad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest võiks end ja meest kontrollida vähemalt iga 6 kuu tagant, siis ei jää liiga pikk vahe sisse ja kui midagi on, siis saab kohe seda olukorda parandada.
Tuu-tiki, mina sinu asemel teeks ka täitsa rahuliku kuu ja lihtsalt oleks. Jah, raske öelda aga usun et vägagi tehtav. Lihtsalt mõtled oma peas asjad selgeks et nüüd see kuu on kõik ja järgmine kuu on nii, ning lihtsalt oled. Beebimõtteid ei saa peas ei mingi valemiga, aga muudest asjadest saad sel kuul puhata! 🙂 Ja äkki läheb ka õnneks, kui paaniliselt ei oota-looda-tegutse.

ITKst on mul ainult head muljed tänu IVFile, kuid oma kodukohas käisin Dr.Aluri juures, kes on/oli ka ITK all ja väga rahul temaga. Võib-olla peaks otsima veel seda head naistearsti, kes pühendub rohkem su probleemile/sinule ja kellega on hea side.
Ma ise olen Googlest ja teistelt palju asju uurinud asjade kohta, mis mulle huvi pakuvad ja kui ikka midagi väga segaseks jääb, on arstid ikkagi vastanud põhjalikumalt. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kurja ja üleolevat suhtumist ei ole ITK-s kindlasti olnud, aga kuidagi selline liinitöö tunne on veidi.
Mulle endale näiteks tundub see, et PP on mõne aastaga 4-5 päeva pealt napilt kahe peale kulunud, kuidagi asi, mis võiks olla uurimist väärt.
Samuti seesama vereproovide asi – kui neid on ainult ühe korra tehtud, alguses arstile pöördudes 1.5 aastat tagasi, siis kas ei peaks mingi aeg neid asju uuesti üle kontrollima?
Või siis kas näiteks emaka limaskest on heas korras, et sinna üldse midagi ilusti pesastuda võiks? Viimane rohtudega tsükkel läks see kuidagi niruks ja rohi ka ei töötanud, eelmise ilma rohtudeta tsükli alguses käisin kontrollis, et kas tsüst on ära läinud ja siis mainiti ka, et emaka limastkest niru, aga selle vastu ei võetud midagi ette.
Ma ka ei tea…
Ma tean, et mu arst on üks hinnatumaid spetsialiste sellel alal ja ma ta teab kõike ju miljon korda paremini, kui mina, aga mul on pidevalt tunne, et mulle lihtsalt antakse mingeid stamp-lahendusi ette, ilma süübimata, kas tegelikult võiks asi hoopis milleski muus olla.

Ah eks ma ole täna lihtsalt natukene rivist väljas selle sõbranna raseduse ja enda jälle-mitte-õnnestumise pärast.
Eks teen nii edasi nagu arst ütleb ja eks siis paistab, mis sellest kõigest välja tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, mina suutsin ennast täna mõned korrad jälle rasedaks mõelda.
CD35 ja punastest pole märkigi. Eelmine kuu oli tsükkel 34 päeva ja enne seda alati 29 päeva. Kaks päeva on kõht pool päeva nii valutanud, nagu kohe-kohe hakkaksid. Kaks päeva olen ennast korra ka imelikult tundnud (kerge iiveldus, nõrkus, kuumahoog koos). Aga ma ei saa ju rase olla, kui OV testile püsivat naerunägu ei saanud? 13 päeva ainult vilkus. Või oleks see mõeldav üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on mõeldav! Nagu eespool keegi rääkis, siis äkki toimus hormooni tõus järsku lühikese aja jooksul ning 24 h vahega testides jäi sinna vahe sisse ja testidele ei jõudnudki. Või vahel testid ei näitagi, hormooni tase jääb natukene madalamaks. Mina pigem ei usaldaks teste. Aga samas võis olla ka anovulatoorne tsükkel. Äkki teeksid rasedustesti? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 19:42; 12.02 19:14; 15.02 09:53; 19.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, tere.

Hiljem jõuan läbi lugeda, mis te siin juba kirjutanud olete. Olen üks nendest, kes mega kurb, et perefoorum kinni läks. Olin sealse grupiga mega rahul.
Kunagi olin ka siin.

Tutvustuseks siia siis nii palju, et olen 26.aastane, roheline tuli teisele lapsele lai antud aastal 2014. Selle aja sisse jäänud 1 katkemine ~teisel kuul ja ka olnud sellist triilu, mis enne PP saadud õrnake ja PP ikka hakanud. Samuti 2016 emakaväline, mille tagajärjel munasari lõhkes. Ühesõnaga üks suur nulli ring.
Nûüd detsembris sai LAP-is käidud ja asju mu sees natuke tuunitud 😀 .
Alates novembrist toimetan vaikselt Nova Vitas. Munarakkude reserv madalam kui võiks jne. Samas OV toimub ja otseselt ei teagi, miks ma rasedaks ei jää. Kui nüüd ise ei jää siis ~aprillis IVF rada käima.

Pikemalt ei hakka kirjutama sellest, kes see ikka lugeda viitsib.

Hetkel nii palju, et käsil CD12. Neljapäeval – reedel OV oodata.

B.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1, nüüd on kindel, et sinu rasedus ei ole keemiline – sa oled päriselt lapseootel 🙂 Palju õnne Sulle veelkord, ma ei imesta Sinu testimisõhinat: nüüd sinu lugu teades – tugev ja optimistlik naine oled!

Üldse kõik, kes siin hinge puistavad, on nii positiivsed. Nii tore on seda ”hala” kuulata – tugev õlatunne tekib. Kui tulebki tunne, et laseks pea norgu, tulen siia ja tunnen, et ma ei ole üksi.

Kõik me jääme rasedaks nagunii 🙂

Mul endal DPO8 ja test täna negatiivne. Homme testin jälle. Tunnustest pole mitte midagi märkimisväärset. Siiski: vähemalt üks rind on valus. 🙂

Mul on väike emane koer. Paar nädalat tagasi tekkis tal komme öösel meie teki all mu kõhu juures magada. Kummaline.

Vapper(41)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 03.02 01:10; 03.02 13:54; 03.02 19:33; 05.02 08:47; 05.02 12:07; 09.02 11:19; 09.02 22:52; 11.02 09:05; 12.02 19:47; 13.02 08:18; 14.02 01:26; 15.02 08:05; 15.02 12:11; 15.02 15:48; 15.02 21:59; 21.02 08:03; 27.02 09:21; 27.02 18:13; 28.02 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on mõeldav! Nagu eespool keegi rääkis, siis äkki toimus hormooni tõus järsku lühikese aja jooksul ning 24 h vahega testides jäi sinna vahe sisse ja testidele ei jõudnudki. Või vahel testid ei näitagi, hormooni tase jääb natukene madalamaks. Mina pigem ei usaldaks teste. Aga samas võis olla ka anovulatoorne tsükkel. Äkki teeksid rasedustesti? ????

Homme õhtul käin linnas ära ja toon paar testi koju???? Kuigi väga loota ei julge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B., perefoorum töötab jälle, kuid mul on hea meel et inimesed siia ka tee leiavad. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul saabusid punased. Tsukkel oli taas 34 pàevane.
25ndal on arsti visiit. Eks näis mis plaanid edasiseks on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun perefoorumist ka teiega. Püüdmas teist last.

Hetkel perefoorumi triibupüüdjate teema mul igaljuhul ei tööta.

Võtan nüüd aja ja loen seda teemat ja viin ennast kurssi kes, mis ja kuidas siin asjad käivad 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh. Viimane Kägu, ma läksin just vastupidi uurima, mis asi see Perefoorum on. Minul küll kenasti töötab (vähemalt mulle tundub nii).

Siin perekoolis pole ka miskit keerulist – loed ja soovi korral vastad või kirjutad niisama oma muredest ja rõõmudest seoses triibupüüdmisega. Minu meelest meil siin täitsa tore grupp inimesi koos, kellega koos triipe püüda 🙂

Elementaarne viisakus on ilmselge ja mõttetu parastamine või targutamine siin selle triibupüüdjate all pole teretulnud. Usun, et sama lugu ka seal Perefoorumis, mistõttu ega see midagi uut pole. 🙂

Aa, Sa esined hetkel Käona ja tegelikult see kõikidele Kägudele mõtteaineks: Kasutage oma kasutajanime või kui oma kasutaja nimega ei taha siin esineda, pange kasvõi mingi suvaline nimi lihtsalt oma tekstide alla (mis iganes suva nimi, mille järgi on kergem Teiega suhelda, eriti kui esitate küsimusi ja tahaks otse Teie poole pöördudes vastata 🙂

Tere tulemast! 😉

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast siia kõik see perefoorumi pere 🙂

Vapper(41)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 03.02 01:10; 03.02 13:54; 03.02 19:33; 05.02 08:47; 05.02 12:07; 09.02 11:19; 09.02 22:52; 11.02 09:05; 12.02 19:47; 13.02 08:18; 14.02 01:26; 15.02 08:05; 15.02 12:11; 15.02 15:48; 15.02 21:59; 21.02 08:03; 27.02 09:21; 27.02 18:13; 28.02 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina läksin kohe vaatama, et mis asi see perefoorum on..
Päris hirmsa ülesehitusega, ei hiilanud just kasutajasõbralikkusega. Minu ainsaks külastuseks ta ilmselt ka jäi.

Siin perekoolis (issand, kuhu ma ennast googeldanud olen!) on praegu päris hea punt koos, aitähaitäh!

Ja ei saa veel mainimata jätta – mulle väga meeldib ALL-’i lause “Beebimõtteid ei saa peas ei mingi valemiga”.

Mõni on siin ka kirjutanud, et kui nt tööl kiirem aeg või lastega tegemisi või miskit kolmandat, siis mõtted lähevad vähem sellele beebindusele, aga täiesti peast ei saa neid ilmselt tõesti välja..
Mul endal vähe tundlikum seedimine ja harjunud sellega, et kõht teeb suva aegadel suva hääli-trikke-paistetusi-mida kõike veel ehk siis ei mõtle sellele, mis elu ta elab. NÜÜD aga, no jummel küll! Kohe kui aega on, mõtlen, et mis see “plõks” nüüd seal kõhus olla võis või kust mul nüüd täpselt valu teeb (jah, tegin kiire image searchi sõnapaariga “abdominal pain”) jne, jne, jne. Ehk siis päris raske mitte mõelda sel suunal.

Samuti pole ma elus kasutatud wc-paberit vahtinud kui praegu! Kas määrib, mis määrib, miks määrib, millal määrib.

Elumuutev otsus juba eos, ma ütlen!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki – haaaahaaahaa, tean, mida tunned 😀 Mul hetkel see esimene faas ehk OV pole ju veel toimunudki, aga IKKA iga tunne kõhus on rasedus XD Nagu tõsiselt raske on elada sooviga last saada, kui see ei õnnestu koheselt 😀 Poleks elusees arvanud, et see nii raske võib olla just nende emotsioonide poolest, aga kui pole varem kogemust olnud, siis ei oskagi ette kujutada 😀 Ma ei saa aru, kuidas mõned suudavad nii muuseas selle rasestumisega tegeleda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, esimesed neli kuud vãhemalt olin ma rase, peast rase siis 😀 nüüd juba 8kuud proovinud ja ei miskit endiselt :/ aga tagasi olen tõmmanud küll. Mulle lihtsalt ei jõua ka kohale, et miks see nii kaua aega vôtab… vastik, vastik, vastik. Ideaalis tahtsin kevade beebit, nüûd on juba suva millal, peaasi, et tuleb. Ja samas vb lãhebki ikkagi nii kaua ja saangi kevade beebi ????????

Kts.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 11:25; 10.02 19:31; 13.02 10:54; 14.02 13:41; 21.02 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju siis sellest, et ma ei pabista ega mõtle üle..läksin täna apteeki testi ostma. Kuna seal varajase tuvastamise teste ei olnud (ainult väga kallid), siis õnneks ei ostnud:) Oeh ei ole ju kasu enne päevade aega testida ja rasedamaks see ei tee, aga ikka hakkab kibelema..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaikselt ka ise püüan triipe kuigi veel imetan ja lootust ikka on ja ootame ikka positiivset vastust nüüd nii imelik kui ta ka ole kõht punnis ja kummardada paha kunarinnaalt kõhuke valusam ja pekk ikka all lotetav siis kinsud kuidagi pakkud all ei tea mis see küll olla võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka siin ???? hetkel mul sama seis . Aga tahaks siin grupis nii kaua muljetada, kui teen veel testi ja ehk arstil ka käidud saab, kui tohib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1, ma elan sulle täiega kaasa. Iga sinupoolne postitus on nagu hea seriaal, mis iga kord jätab õhku veel palju küsimusi. Ja alati ootan nn “järgmist osa”, et teada saada, mis edasi juhtub ???? Igatahes hoian sulle pöidlaid-varbaid, et triip testil tumeneks ja kõik oleks vinks-vonks korras ????
H.N.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 05.02 15:39; 13.02 18:06; 13.02 21:01; 14.02 11:35; 14.02 16:27; 14.02 19:02; 18.02 16:20; 18.02 21:57; 18.02 21:58; 21.02 11:22; 27.02 07:31; 27.02 07:34; 27.02 07:42; 27.02 10:16; 27.02 10:27; 27.02 11:16; 27.02 20:11; 27.02 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei
Meil on käsil neljas kuu triibupüüdmist.
Peale ov on mul alati hakanud kõik võimalikud pms tunnused ja tänu sellele koguaeg salamisi omaette mõelnud et nüüd küll rase.
Kaasa elamas teile olen käinud juba ammu, enne juba kui ise proovima hakkasime ????
Täna on mul DPO8-9, veidi ootamist veel on. See kuu on kuidagi jube hea olla, munasarja torked olid ainult oletatava ov ajal ning peale seda kõik kõige paremas korras. Jube rahulik ja mõnus on olla kuidagi. Nüüd kaks päeva olen lausa nn lõuna unne vajunud, kuigi meeletult väsinuna ennast ei tunne, nina veidi vesine ja aevastan tihti, ju olen külma saanud. Kaks päeva on alakõht pakitsenud veidi aga mitte nii tugevalt ja häirivalt kui teised kuud. Vooluse kogus on see kord ainult meeletu, ei mäletaks et kunagi varem seda sellises koguses tulnud oleks ????
Ühesõnaga- ma see kuu tunnen end väga hästi, vahelduseks hea ????
Palju õnne kõigile triibulistele ja loodame et tuleb see kuu veel palju häid uudiseid ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

H.N aitäh ilusa tagasisideme eest☺️
Ma olen hetkel nagu väike laps kommipoes aga mina nö apteegis ????

No ma ei tea kas seda oleks triibupüüdjatele siin paslik pajatada, aga nii tahaks…. aga loodan , et ei riiva kedagi sellega.. lugu selline, no mul see mar. tomatite isu ja just nüüd oli poest otsas mis mulle meeldisid ja ma olin nii kuri ja turtsusin täiefa …. ja siis kolasime veel mehega ringi jne ja siis ma kadusin kuhugi riiulivaheasse , mees läks teise vahesse ja nägi et ühel noormehel olid “ minu” lemmik tomatid korvis ja võttis ära???? kui naisele vaja, siis vaja???? teise korvist, aga samas nii armas hoolitsus.

Loodan, et ei solvanud kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, nii hea lugu, mida hiljem meenutada ???? Loodame, et tomatitest ilma jäänud noormees leidis endale mõne teise aseaine ????
H.N.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 05.02 15:39; 13.02 18:06; 13.02 21:01; 14.02 11:35; 14.02 16:27; 14.02 19:02; 18.02 16:20; 18.02 21:57; 18.02 21:58; 21.02 11:22; 27.02 07:31; 27.02 07:34; 27.02 07:42; 27.02 10:16; 27.02 10:27; 27.02 11:16; 27.02 20:11; 27.02 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikkasiin, ikka siin… kirjutan harva sest pole aega olnud, kui mahti saan loen ja elan vaikselt kaasa. Nii kiire on olnud see kuu nii tööalaselt kui igatpidi, et väga vähe olen jõudnud üldse mõelda sellele et kas veel rasedaks jääda ka jõuaks 😀

Eelmine tsükkel oli mul mingi jõhker 60ne päevane ja see tsükkel hakkasin siis igapäevaselt ov ribateste tegema, et aru saada kas/kunas mul üldse ov on. CD 28 ja siiani on ov testidel olnud koguaeg teine triip üsna õrn, kahte tugevat, st positiivset tulemust, pole näinud. Ilmselt ei nägei ja pole õrna aimugi mis pikkusega tsükkel üldse tulla võib…

Eks suve hakul kui aasta katsetamist täis, arstile..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teeb uudishimulik ja kannatamatu inimeseloom DPO9, kui tal on koju varutud hunnik teste ja kui dpo7 ja dpo8 testid on olnud negatiivsed?
Õige vastus: uue testi 😀

Ja kui sellele testile ilmub hetkega selline pilt, siis tekib vaid üks soov: teha homme uus test. Parandamatu olen :s

https://www.upload.ee/image/9566669/15500998…6826.jpg

Vapper(41)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 03.02 01:10; 03.02 13:54; 03.02 19:33; 05.02 08:47; 05.02 12:07; 09.02 11:19; 09.02 22:52; 11.02 09:05; 12.02 19:47; 13.02 08:18; 14.02 01:26; 15.02 08:05; 15.02 12:11; 15.02 15:48; 15.02 21:59; 21.02 08:03; 27.02 09:21; 27.02 18:13; 28.02 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu – ütleme nii, et kui mina oleksin selle rollis, kellelt korvist tomatid ära varastati või veel hullem, rase naine tema kodus, kes nüüd tomatitest ilma jäi (vaene mees sellisel juhul), siis ma oleks küll päris pahane.
Kui mina oleksin sinu asemel olnud, siis ma oleks samamoodi mõelnud, et hull mees, aga awwwwww nii armas, et minu pärast niimoodi (kuud ja tähed…)! 😀
Ja kui ma oleksin … ma kõrvaltvaatajana lihtsalt naeran, sest mind see “vargus” ei puuduta rohkem, kui vaid lihtsalt hea anekdoot, mida kohvi kõrvale lugeda 😀

Vapper – minu ekraanilt ei taha triip üldse paista, aga mingi kuma justkui oleks. Eks tee uus test mõne päeva jooksul (või siis kannatamatud, nagu me oleme – homme) 🙂
Sry, et nüüd nii ütlen, aga mina olin ju enne Sind siin, miks Sina enne triibu said? 😀 Ses mõttes, et ilmselgelt mul väga hea meel Su üle, aga noo siuke kadedususs on sees 😀 Loodan, et triip kosub kenasti ja saad peagi üle kolida kõhu kasvatamise teemasse! 🙂

Ma ei jõua ära oodata, et Ov-testidega pihta hakata. Kuna kallis kraam, siis seekord ei hakka enneaegselt tegema – tean ju nagunii, et enne CD15 mul OVd nagunii pole, mis siis et juhendi järgi peaksin juba CD10 vist testima hakkama. Mees oli siin ka korralikumalt tõbine ja tavaliselt ta suudab ikka pikalt vireleda enne kui korralikult haigeks jääb. Juba kartsin, et see kõige hullem aeg langebki nüüd uue nädala algusesse kui võiks hoopiski tegutseda, aga eile oli tal juba täitsa ok olla, tahtiski juba eile last meisterdama hakata 😀

Elli-Ly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 00:13; 14.02 08:38; 16.02 21:09; 01.03 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viiiv – Sinu käest tahtsin ka küsida, et kui Sul tsükkel nii ebaühtlane ja teadmata põhjusega ja OV-teste positiivseid ei saa, siis mine kohe arstile ehk? Arst määrab mingid tugirohud, et saaksid vähemalt tsükligi paika. Niimoodi tundub küll veidi võimatu see rasestumine, pigem tekitab see rohkem stressi (vähemalt mina arvan nii) ja tundub veel eriti mõttetu oodata aasta täis tiksumist – suveni veel niiiiiiiiiii palju aega. Kui on ikka reaalne probleem (ebakorrapärane ja ovulatsioonideta on probleem), siis tegutsevad ka arstid kiiremini ega saada niisama koju “üritama”, kuniks aasta täis saab.
Mitte, et ma Sind hirmutada tahaksin, aga lihtsam ju kohe arsti juures käia ja vaadata, mis arstil öelda on 🙂

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 319 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.