Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 319 )

Teema: Veebruari triibupüüdjad 2019

Postitas:

Minul on peale päevade hakkamist ikka eriti halb meeleolu. Tööl on nii raske olla, kõik ajab vihale ja teeb kurvaks. Kevadel olen alati melanhoolsem ka ning esimene rasedus algas ka kevadel, kõik tuleb meelde.. Nii kahju, et laste vanusevahe muudkui suureneb, nüüd tuleks juba neli aastat. Ja minu vanus suureneb. Ja kui veel läheb aastaid aega, siis see tundub ikka karm. Õnneks hetkel tuttavaid rasedaid ümber ei ole, kuid kui keegi tuleks rõõmusõnumit teatama ja ütleb, et ups, kogemata jäin, siis vist hakkaksin nutma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki- mul sama, perekool pidevalt lahti, et kas keegi on jälle miskit uut kirjutanud 😛 Ma juba varasemalt mainisin, et kuna planeerimisest kellelegi rääkinud ei ole siis siin anonüümselt hea kõigest arutleda. Mehega räägime ka, aga tema ju ei mõista minu kui naise emotsioone. Meil alles esimene laps ka, et tal tegelikult pole kogu sellest asjast mingit ettekujutust. Rääksin talle varasemalt kogu aeg, et mina tahan, aga kindlasti mitte enne, kui ta selleks päriselt valmis on. Kui ta juulis lõpuks ütles, et on valmis, olin ma mega õnnelik, aga esimestel kuudel võttis ta seda üsna suvalt ja kohati jäi mulle mulje, et ta veel vb nii valmis pole. Teistel momentidel ta jälle ütles, et ootab juba väga. Mida rohkem aega edasi on läinud, seda tõsisemalt ta kogu ettevõtmisse suhtub ja mitte, et ta seda välja näitaks, on tegelikult aru saada, et ebaõnnestumised mõjutavad ka teda. Muidu ta ei tahtnud mul nutta lasta, kui järjekordsed punased on käes, aga viimasel korral lasi mul lihtsalt tühjaks oma rinna nutta – see oli midagi uut 🙂

Minul endal mingi gripp ikkagi vist kallal, Ov-test näitab ümmargust nulli, kuigi täna juba CD15 ja võiks vähemalt vilkuv naerunägu olla. Kui just tõesti imekombel OV hoopiski palju varem ei toimunud ja nüüd selle testimise mõttes maha magasin… õnneks sai ka vahepealsel ajal tegutsetud, et KUI oligi nii, siis võimalus rasestumiseks sai siiski antud. Samas ma loodan, et see nii ikka pole, sest gripp võib ju väga halvati mõjuda tekkivale lootele. Oeh, eks paistab, vast OV ikka saabub haiguse tõttu lihtsalt hiljem.

Ma ei tea või võib raseduse sümptomid olla sarnasd ka gripisümptomitele? 😀 Mul puudub palavik, nohu-köha, kurguvalu jms. Lihtsalt lihasd-liigesed on valusad õhtuti ja pea tuikab XD
OV pole tõenäoliselt olnudki, kuid juba peast rase 😀

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis selline loll küsimus ???????? Kui ovulatsiooni aeg möödas, ja mehega rasestumiseks kõik võimalik tehtud… kas siis see ooteaeg kuni päevadeni või nende ärajäämiseni olete tsölibaadis? ???? Me ikka aegajalt mürame, aga ega see ju võimalikku viljastumist ja pesastumist ei sega? Ma ei ole kunagi selle üle juurelnud, aga hetkel vist liiga palju vaba aega, et selliseid mõtteid mõtlen ????
Mul endal lood hetkel sellised, et ovulatsioon on läbi, panustatud sai ka, aga sisetunne ütleb, et ei ole minu kuu. Juba kuu alguses oli tunne, et võin kasvõi kolm päeva peapeal seista, endal hunnik spermatosoide sees ringi vudimas, aga rasedaks veebruaris ei jää. Ei tea, kust selline tunne tuli ???? Nüüd elan ikka selle teadmise ja ootamisega, et kuu lõpus on pp.
H.N.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 05.02 15:39; 13.02 18:06; 13.02 21:01; 14.02 11:35; 14.02 16:27; 14.02 19:02; 18.02 16:20; 18.02 21:57; 18.02 21:58; 21.02 11:22; 27.02 07:31; 27.02 07:34; 27.02 07:42; 27.02 10:16; 27.02 10:27; 27.02 11:16; 27.02 20:11; 27.02 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

H.N. 😀 Kui ikka tuju tuleb, siis laske käia 😀 pigem just arstid ütlevadki, et muul ajal kh tegutseda, et pinget “ohtlikul ajal” vähem oleks 🙂 Minu teada tekkivat loodet see kuidagi segada ei tohiks ja kui mingil põhjusel segabki, siis tõenäoliselt ongi parem, kui see nõrgem looteke koheselt n-ö ära kukub, mitte ei tekita katkemise-peetumise valu.

Ja oii kuidas ma kadestan sellist tunnet, et ei oota see kuu mingit positiivset tulemust… Sest siis on 2 varianti, kas tulevadki päevad ja ei ole selle üle niivõrd pettunud VÕI tulevad triibud ja on üllatust veel palju rohkem. Viimane kuu olime mehega nii kindlad, et nüüd saime küll hakkama, aaaga tutkit.

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina käisin 2 aastat tagasi IVF il,siis peale punktsiooni arst keelas ära kuni raseduse kinnituseni seksi.Ütles et oli paare kes tagasi läksid nuttes et katkes.Ja just nemad olid seksinud.Niiet ma ei tea…

Mona

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 02.02 18:56; 02.02 20:19; 04.02 07:09; 04.02 09:31; 04.02 12:04; 08.02 20:27; 11.02 17:11; 12.02 12:34; 14.02 13:23; 15.02 11:20; 18.02 18:41; 20.02 16:18; 22.02 10:58; 23.02 13:16; 24.02 20:41; 25.02 06:04; 26.02 11:32; 27.02 19:46; 27.02 21:15; 28.02 05:50; 28.02 11:37; 28.02 15:44; 01.03 08:00; 01.03 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IVF ka veidi teine asi, tegu pole päris loomuliku rasestumisega, mistõttu ka tugev pesastumine ja loote tekkimine võib ehk veidi kauem aega võtta (ütleb minu loogika).

Kasutasin nüüd just ka kõikvõimsa google abi ja ikkagi sain sellised vastuse, et üldiselt seks ei kujuta ohtu tekkivale lootele, KUI just arst pole seksikeeldu peale pannud (nt IVF või kui on varasemalt peetumisi olnud või on veritsemist vms – tavaliselt sellistel juhtudel nagunii konsulteeritakse arstiga, siis saab üle küsida ka seksi kohta).

Siin omajagu inimesi ja igal ühel oma lugu, ei jää kõik meelde, milline lugu millise nimega kokku läks… H.N – kas sul oli ka mingeid katkemisi või jamasid varasemalt? Kui jah, siis konsulteeri arstiga selle küsimuse osas ja kui ei, siis ehk proovid ka pigem rahulikumat seksi lihtsalt igaks juhuks harrastada 😀 Ja eks sa siis hilejm kunagi anna teada, kuidas sinu kogemused sellele küsimusele vastavad 🙂

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arst spetsiaalselt seksist ei käse hoiduda, siis võib seksida. Pannakse ju sisse 3- või 5-päevane mammu, pesastub ruttu ja seksida võib nahu tavalise tsükli ajal. Ma ei tea ühtegi inimest, kes triipe püüdes peale OVd seksist hoidub. Mul ei öeldud seksi kohta midagi, aga natukene teadlikult hoidusin sellest KUNI tuli üks päev täiega isu ja veel üks päev. 😀
Pesastumist tundsin 3 päeva peale siirdamist ja üleüldse oli algusest saadik selline tunne et õnnestus, kuigi olin neutraalne testini sest ei tahtnud kukkuda kõrgelt. Kuna tunnuseid polnud üldse, siis rasedus oli meeldiv üllatus, mis sest et uskusin et läks õnneks. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei anna rahu. Olen tàna 12-13DPO, tegin hommikul testi ja see minust negatiivsena maha jài.
Õhtul selline pisike kriips, aga vist ei tasu liialt loota ja pigem kuivamistriip, eksole?

Roosa elevant

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 19:53; 18.02 19:54; 21.02 11:25; 22.02 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei anna rahu. Olen tàna 12-13DPO, tegin hommikul testi ja see minust negatiivsena maha jài.

Õhtul selline pisike kriips, aga vist ei tasu liialt loota ja pigem kuivamistriip, eksole?

Roosa elevant

https://www.upload.ee/image/9588123/89CC9BB4-C505-4E91-8E16-F9CBDB1B0529.jpeg
Unustasin lingi kaasa panna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.02 19:53; 18.02 19:54; 21.02 11:25; 22.02 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan kas teen huvipärast testi, sest kui mul triip oli heledam enne ja kui peaks rase olema, peaks triip tumedam olema oluliselt, aga kui on kadunud või suht mitte nähtav , siis ikka varajane katkemine. Aga samas iiveldab hommikul.

Kas veretesti pole võimalik teha? Rasestusin ise ja olin väga pikaajaline triibupüüdja siin ja ühel hetkel, kui jäin hakkas üks jama teise otsa ???? Pidev määrimine, valud ja verejooks. Iga nädal sain ikka peatäie nutta sest pidevalt oli jama ja olin iga verejooksuga kindel nüüd on küll kõik.

Elan küll Tallinnast 60km aga sõidsin siiski veretesti 4* tegama, keeldusin arsti uskumast et mul oli keemiline rasedus ja pidin säilitusrohud ära jätma. Hetkel olen 12+5 ja esimesed 10 päeva nüüd määrimiseta ptüi, ptüi muidugi! Edu sulle! ????

Ikka on võimalik minna. Kui hommikul testi teen püüan ka see nädal veretestil käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.02 18:09; 04.02 08:30; 05.02 16:32; 08.02 20:02; 18.02 19:57; 28.02 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IVF ka veidi teine asi, tegu pole päris loomuliku rasestumisega, mistõttu ka tugev pesastumine ja loote tekkimine võib ehk veidi kauem aega võtta (ütleb minu loogika).

Kasutasin nüüd just ka kõikvõimsa google abi ja ikkagi sain sellised vastuse, et üldiselt seks ei kujuta ohtu tekkivale lootele, KUI just arst pole seksikeeldu peale pannud (nt IVF või kui on varasemalt peetumisi olnud või on veritsemist vms – tavaliselt sellistel juhtudel nagunii konsulteeritakse arstiga, siis saab üle küsida ka seksi kohta).

Siin omajagu inimesi ja igal ühel oma lugu, ei jää kõik meelde, milline lugu millise nimega kokku läks… H.N – kas sul oli ka mingeid katkemisi või jamasid varasemalt? Kui jah, siis konsulteeri arstiga selle küsimuse osas ja kui ei, siis ehk proovid ka pigem rahulikumat seksi lihtsalt igaks juhuks harrastada ???? Ja eks sa siis hilejm kunagi anna teada, kuidas sinu kogemused sellele küsimusele vastavad ????

Elli-Ly

Minu lugu siis selline, et esimese lapse sain 24 aastaselt. 1 kaitsmata vahekord ja hoplaa! RASE ???? Siis möödus mitu-mitu head aastat. Lapse isast läksin lahku. Oma praeguse abikaasaga proovisin rasestuda 2,5 aastat. Käisime mõlemad uuringutel, kõik oli nagu iseenesest korras, aga ei õnnestunud rasestuda. Jõin kortslehe teed, „ahistasin“ oma meest iga nurga peal ???????? Ja siis lugesin Pregnacare conception vitamiinidest. 1 kuu söömist ja voillaaaa! RASE ???? Tiburull nüüd 2 aastat vana. Uusi triipe hakkasin püüdma eelmise aasta aprillist. Ei õnnestunud. Mõtlesin, et ehh, söön jälle kuu aega vitamiine ja küll kõik läheb hästi. Võtsin vitamiinid manu ja pugisin neid rõõmsalt. Ise mõtlesin, et varsti-varsti saame endale beebi ???? Paar kuud hiljem saingi 2 triipu testile. Hõljusin ringi, kõik oli korras. Triip testil oli küll heledavõitu, aga ei pööranud sellele tähelepanu. Triip on triip, onju? Arstile ronisin liiga varakult, ta kinnitas mulle, et midagi seal on, aga siiski liiga vara midagi öelda. Rasedusetunnused olid veidike nagu olemas, aga äkki kadusid ära. Samas ei määrinud ja kõik oli hästi. Kuniks äkki hakkas määrima. Proovisin Duphaga säilitada, lebasin voodis, proovisin vabalt võtta… Lõpuks arst ütles, et sorri, hCG on langenud, veritsus kestis. Tuvastati tühi lootemuna. Mingit südant ei hakanudki seal tuksuma… Tabletiga aidati kõik välja. Pärast veritsuse lõppu öeldi järelkontrollis, et emakas on ilusasti puhas, anna talle paar kuud puhkust ja siis võib jälle proovima hakata. No ja nüüd ma olen proovinud umbes 4 kuud. Aga nagu öeldud, sel kuul olen enesega rahu sõlminud. Võtan vabalt. Raske uskuda, et see minu puhul üldse võimalik on, sest muidu olen väga hea kujutlusvõimega ja poogin endale suht varakult raseduse külge ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 05.02 15:39; 13.02 18:06; 13.02 21:01; 14.02 11:35; 14.02 16:27; 14.02 19:02; 18.02 16:20; 18.02 21:57; 18.02 21:58; 21.02 11:22; 27.02 07:31; 27.02 07:34; 27.02 07:42; 27.02 10:16; 27.02 10:27; 27.02 11:16; 27.02 20:11; 27.02 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise loo autor siis mina, H.N. ????????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 05.02 15:39; 13.02 18:06; 13.02 21:01; 14.02 11:35; 14.02 16:27; 14.02 19:02; 18.02 16:20; 18.02 21:57; 18.02 21:58; 21.02 11:22; 27.02 07:31; 27.02 07:34; 27.02 07:42; 27.02 10:16; 27.02 10:27; 27.02 11:16; 27.02 20:11; 27.02 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaks nüüd täna-homme päevad hakkama. Tegin ka testi-negatiivne. Õnneks see mu tuju ei nullinud ????
Kas keegi oskab kommenteerida MaybeBaby korduvkasutatavat ovulatsioonitestrit? Ovulatsioonitestid.ee müüb. Mulle tundub see veidi mugavam kui ribatestid, aga samas pole väga kuulnud, et keegi seda kasutaks.
Plaan on tellida ka nüüd Pregnacare His and Her Conception vitamiinid, see nimi on palju silma jäänud ???? Milliseid vitamiine teie võtate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan foolhapet ja D-vitamiini. Multivitamiinidest nagu Pregnacare jms käin kaarega mööda. Ühe haigusega seoses arst selgitas, miks need on organismile koormavad ega ole kergekäeliselt võtmiseks. Liiga palju lisaaineid, mis põhjustavad nt allergiaid, lisaks kõikidest ainetest organismil kindlasti puudust ei ole ning nende sünteetiliste ainete kuhjumine ei ole hea. Seega panustan tervislikule toitumisele ja lisaks võtan vaid foolhapet ja D-vitamiini, mis on üsna naturaalsel kujul. Ahjaa, mõnikord magneesiumi ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 19:42; 12.02 19:14; 15.02 09:53; 19.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin Maybebaybet! Ütleks, et ikka suht aiateibaid näitab see.
Iga hommik samal ajal kohe peale ärkamist testinud, u paar kuud. Vahetevahel lööb täiesti õige mustri ette aga tavaliste ribatestidega pole siis OVd näidanud… Üldiselt siiski ei soovita, see mustri tõlgendamine pole eriti täppisteadus, vahest on seda rohkem, vahest vähem ja seni suht random.

Ma mudiugi ei tea, enne ostsmist guugeldasin ja tundus et paljud on sellega rahul olnud ka, minu kogemus on lihtsalt see et… veidi kallis vidin niisama katsetamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 19:48; 19.02 08:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile käisin veretesti tegemas, täna günekoloogi juures:

* TSH on mul tõusnud 7 peale (oktoobris oli TSH 11, alustasin ravi L-tyroksiin 50 mikrogrammi päevas, detsembris oli TSH 5). Et rasedaks jääda, pean ma selle saama alla 2.5
* naistearst ütles, et OV toimumist ultraheli ei näita, munasarjad tunduvad laisad (see on kilpnäärme alatalituse tõttu). Limaskest on paks, seal võib olla polüüp, kindlalt ei saa öelda, sest hetkel CD20 (tsükli pikkus 25p), limaskest on õhem tsükli alguses, siis näeb paremini, kas on polüüp või mitte.
* Arst soovitas hetkel mitte tegeleda OV testidega, sest suure tõenäosusega järgmised paar kuud midagi ei juhtu. Soovitas keskenduda aind kilpnäärme näitaja alandamisele (suurendan L-tyroksiini kogust 75 mikrogrammini päevas ja proovin süüa joodirikkaid toite, lisaks hakkan võtma Klorellat ja spirulinat)
* Määrimist ja kerget veritsus tsükli keskel pidas arst pigem positiivseks. Et see justkui näitab, et midagi mul siiski OV ajal toimub. Lisan siia veel, et mul OV testid pole siiani kahjuks midagi näidanud.
* Saadan mehe spermat kontrollima. Lihtsalt igaks juhuks. Et selleks ajaks, kui ma olen TSH normi saanud ja (vajadusel) jälle ka polüübi eemaldanud, et siis teame ka mehe kohta. Äkki vajab tema sperma turgutust või jumal teab mis seal toimub, siis saame paremini juba ajastada. Praegu täpselt nii juhtus, et pärast polüübi eemaldamist proovisime 5 kuud rasestuda enne, kui sain teada, et kilpnäärme näitaja nii kõrge, et polegi võimalik. Nüüd 5 kuud olen kilpnäärmeravi saanud, aga juba hakkab polüüp jälle tagasi tulema. Nokk kinni, saba lahti.

Tuju on 0, kogu see informatsioon väsitas tohutult ära ja tegi jõuetuks, et pole võimalik ise midagi kontrollida. Peab lihtsalt ootama. Tahaks teki alla pugeda ja magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile käisin veretesti tegemas, täna günekoloogi juures:

* TSH on mul tõusnud 7 peale (oktoobris oli TSH 11, alustasin ravi L-tyroksiin 50 mikrogrammi päevas, detsembris oli TSH 5). Et rasedaks jääda, pean ma selle saama alla 2.5

* naistearst ütles, et OV toimumist ultraheli ei näita, munasarjad tunduvad laisad (see on kilpnäärme alatalituse tõttu). Limaskest on paks, seal võib olla polüüp, kindlalt ei saa öelda, sest hetkel CD20 (tsükli pikkus 25p), limaskest on õhem tsükli alguses, siis näeb paremini, kas on polüüp või mitte.

* Arst soovitas hetkel mitte tegeleda OV testidega, sest suure tõenäosusega järgmised paar kuud midagi ei juhtu. Soovitas keskenduda aind kilpnäärme näitaja alandamisele (suurendan L-tyroksiini kogust 75 mikrogrammini päevas ja proovin süüa joodirikkaid toite, lisaks hakkan võtma Klorellat ja spirulinat)

* Määrimist ja kerget veritsus tsükli keskel pidas arst pigem positiivseks. Et see justkui näitab, et midagi mul siiski OV ajal toimub. Lisan siia veel, et mul OV testid pole siiani kahjuks midagi näidanud.

* Saadan mehe spermat kontrollima. Lihtsalt igaks juhuks. Et selleks ajaks, kui ma olen TSH normi saanud ja (vajadusel) jälle ka polüübi eemaldanud, et siis teame ka mehe kohta. Äkki vajab tema sperma turgutust või jumal teab mis seal toimub, siis saame paremini juba ajastada. Praegu täpselt nii juhtus, et pärast polüübi eemaldamist proovisime 5 kuud rasestuda enne, kui sain teada, et kilpnäärme näitaja nii kõrge, et polegi võimalik. Nüüd 5 kuud olen kilpnäärmeravi saanud, aga juba hakkab polüüp jälle tagasi tulema. Nokk kinni, saba lahti.

Tuju on 0, kogu see informatsioon väsitas tohutult ära ja tegi jõuetuks, et pole võimalik ise midagi kontrollida. Peab lihtsalt ootama. Tahaks teki alla pugeda ja magada.

Aga maga natuke. Ja siis jätka. Järgmiseks korraks on kilpnääre korras, mehel testid tehtud ja polüüb eemaldatud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD11.
Nagu lubatud, siis see kuu ei mõõda basaali ja ei tee teste.
Siin ikka käin ja loen 🙂
Naljakas ja ootamatu on see, et see kuu on väga ohtralt viljakat voolust olnud – ja juba alates CD6-st. Eelmisel mitmel kuul pole peaaegu üldse olnud ja ma juba natukene muretsesin.
Aga see kuu on jah ikka mõnuga olnud, praeguseks on enamvähem järgi jäänud, kuigi tavapäraselt on mul OV olnud CD14 ja seega on kuidagi varavõitu kõige selle jaoks.
Igaks juhuks oleme asjatanud CD6, 7, 8 ja 11 no ja igaks juhuks siis vist selle nädala jooksul peaks ka. Kuna teste ei tee, siis ei tea ju ka millal see OV on või ei ole.

Meeleolu on õnneks mõistlik. Eile muidugi sain teada, et JÄLLE üks sõbranna on rase, aga tal vist IVF, nii et pigem see mind rõõmustas.

Naljakas – mul tuli ka suur kudumisetuhin peale, loodetavasti on hea märk! 😀

Kiireid triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile verd andmas, täna sain vastuseks hcg näidu 8 IU/l. Täna hommikul tegin ka kodus rasedustesti, mille sain positiivse. Eilsest saadik vastik alakõhuvalu, ega see midagi head ilmselt ei tähenda. OV oli 08.02 ja peaks raseduse suurus olema 3+2. Kas nii väike näit üldse on reaalne, et midagi sealt areneda võiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3+2 on ju alles nii-nii algus, et täiesti ok näit! Oluline on nüüd, et 48 tunniga see näit vähemalt kahekordistuks – siis areneb rasedus ilusasti edasi 🙂 Õnne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 14:07; 19.02 14:14; 21.02 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei anna rahu. Olen tàna 12-13DPO, tegin hommikul testi ja see minust negatiivsena maha jài.

Õhtul selline pisike kriips, aga vist ei tasu liialt loota ja pigem kuivamistriip, eksole?

Roosa elevant

https://www.upload.ee/image/9588123/89CC9BB4-C505-4E91-8E16-F9CBDB1B0529.jpeg

Unustasin lingi kaasa panna

Oleks õigel ajal tulnud, oleks kindlasti positiivne, aga osa teste annab küll täitsa selle pildi sarnase kuivamistriibu, seega pole eriti mõtet neid teste õhtuti enam vaadata. Tee ülehomme hommikul uus test pigem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 14:07; 19.02 14:14; 21.02 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei anna rahu. Olen tàna 12-13DPO, tegin hommikul testi ja see minust negatiivsena maha jài.

Õhtul selline pisike kriips, aga vist ei tasu liialt loota ja pigem kuivamistriip, eksole?

Roosa elevant

https://www.upload.ee/image/9588123/89CC9BB4-C505-4E91-8E16-F9CBDB1B0529.jpeg

Unustasin lingi kaasa panna

Mina sain ka täna hommikul samasuguse triibu- pole küll kunagi varem kuivamistriipe saanud kuid arvan, see just see on, positiivseks testi ei lugenud. Üllataval kombel ei mõelnudki ennem, et see äkki on päris triip, siit nüüd avastasin selle pildi.
Mul ikka oli vaja see negatiivne test kapi peale jätta et hiljem ka vaadata saaks ????

Miuuuuu olen, unustasin muuta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 22:22; 21.02 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen täna veits ōnnetu ja hämmingus.Ma ei mõista oma ov see kuu,flo ja arvutuste järgi peaks olema nädalavahetusel.Tegineile testi sain teise õrna triibu.Et siis hakkab tulema.Täna tegin teise ja oli hoopis väga hele triip.Päevad lõppesid 3 päeva tagasi????
Torked alakõhus kõik algavad ja lähevad aina valusamaks.Voolust eile oli rohkem kui täna…Täna mees jōuab koju niiet kindlasti asjatame…olen segaduses
Peaksin hakkama võtma ka duphat aga kas üldse ja millal siis?????

Mona

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 02.02 18:56; 02.02 20:19; 04.02 07:09; 04.02 09:31; 04.02 12:04; 08.02 20:27; 11.02 17:11; 12.02 12:34; 14.02 13:23; 15.02 11:20; 18.02 18:41; 20.02 16:18; 22.02 10:58; 23.02 13:16; 24.02 20:41; 25.02 06:04; 26.02 11:32; 27.02 19:46; 27.02 21:15; 28.02 05:50; 28.02 11:37; 28.02 15:44; 01.03 08:00; 01.03 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul triipe püütud juba varsti viis pikka aastat. Seal sees kaks ebaõnnestunud IVF katset. Aga iga kuu ikka loodan, lootust pole kaotanud.
Päevad jaanuaris hakkasid 26-ndal. Tsükkel mul tavaliselt 26päeva pikk. No võiks ju see kuu jääda. Täna olen küll pool päeva maganud ja õudne väsimus on peal, päev läbi on süda paha olnud, kuid samal ajal neid haiguseid on ka igal pool, järsku olen lihtsalt mingi viiruse koju toonud.
Enam ei kasuta ovulatsiooni teste ka, võtan vabalt ja kõik käib loomulikus rütmis.
Vanust 38, nii et võiks juba see pesamuna tulla????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem jälgisin ka ov toimumist vooluse järgi aga nüüd kui hakkasin digitaalseid ov teste tegema siis avastasin,et püsiva naerunäo ajal mul voolus puudub hoopiski.
Ise tellisin sealt testide lehelt babystart vitamiinid endale ja mehele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul seis siis selline, et täna on cd 7 ,eeldatav ov peaks olema täna, torkeid tunnen juba paar päeva eile õhtu oli voolus suurem. Et siis tegutsema. Otsustasin see kuu ov teste mitte siiski teha. Vastupidiselt sellele mis ma siin kirjutasin, et hakkan. Jätan see kuu ov testid vahele. Tegutseme terve selle nädala ja igaks juhuks ka järgneva. Võtame natuke vabamalt. Aga see väike kurbus ikka. Täna konsulteerin ka arsgiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly ja Vapper
Kuidas läheb? Elli-Ly ov toimus ikka? Mul ka väike nohu ja kurguvalu loodame, et ov edasi ei lükka. Tundemärgid küll on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly ja Vapper

Kuidas läheb? Elli-Ly ov toimus ikka? Mul ka väike nohu ja kurguvalu loodame, et ov edasi ei lükka. Tundemärgid küll on.

Minul CD4 ja korralikud päevad. Täna hakkab suurem veritsus taanduma. Eelmise tsükli pikkuseks jäi 27 päeva, luteaalfaas kestis 13-14 päeva. Nagu õpikunäide 🙂

Võtan inofolic pulbrit 1 pakk päevas, jätkan woman conception vitamiinide krõbistamist. Tegin koduse FSH viljakuse testi, mis oli nõrga kontrolljoonega: st negatiivne ehk menopausi lähenemist ei tuvastanud. Alates 10-11 päevast hakkan ov testidele pissima, mul 4 pulka veel alles 20sest pakist. Aga üha enam hakkab mulle meeldima FLO äpp, kui seda korralikult täita paneb see ikka väga täppi.

Ootan märtsikuu triibupüüdjate teemat, et seal ennast üles anda 🙂

Vapper(41)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 03.02 01:10; 03.02 13:54; 03.02 19:33; 05.02 08:47; 05.02 12:07; 09.02 11:19; 09.02 22:52; 11.02 09:05; 12.02 19:47; 13.02 08:18; 14.02 01:26; 15.02 08:05; 15.02 12:11; 15.02 15:48; 15.02 21:59; 21.02 08:03; 27.02 09:21; 27.02 18:13; 28.02 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka tirisin Flo äppi, aga pole veel pihta saanud kuidas seda enda kasuks tööle panna. Pole väga seda uurinud ka, midagi ma sinna kirja panin. Ma olen ka mõelnud need testid viljakus testid tellida endale kui mehele. Meestele oli ka , mis hea. Vaatab millal saab tellitud. Krõbistame mehega mõlemad neid vitamiine mida sa mainisid. Mees muidugi meestele mõeldud sarja???? mees sööb lisaks ka D vitamiini ja c vitamiini nüüd

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile apteegis ja jätsin jälle korraliku rahahunniku sinna maha. Ostsin antibiotsid välja (mul pikaaegne ravi peal, arstiga koos vaatasime, et antibiots ei tohiks kuidagi lapseteole ega kõhubeebile halvasti mõjuda kuni viimase kuuni või isegi sünnituseni välja), siis Duphaston, lisaks veel ka vitamiinid.

Pidasin nõu apteekriga (nagu reklaamlause XD), senini olen söönud neid Bio-Multi vitamiine rasedatele alates hetkest, mil sai spiraal eemaldatud, aga kuna ikka päris palju on neid kulunud ja rasedaks pole õnnestunud jääda, siis otsustasin seekord minna välja ainult kõige olulisema peale: kui praegune bio-multi otsa saab, siis ostsin juba valmis ära eraldi foolhappe tablakad ja d-vitamiini pärlid.

Kogused on suured ja peaks jätkuma 3 kuuks ilusti. Aga ka bio-multit olen ostnud koguaeg 3kuu varuga koos ja seda masendavam on JÄLLE minna uut satsi ostma… Apteeker ütles kh, et esimese trimestrilõpuni peaks neid sööma, ütlesin vastu, et väga tore, tean küll, kuid enne pean sinna esimesse trimestrisse siiski jõudma 🙁 oeh.

Ja nüüd jõuan siis Blondu küsimuse vastuseni: EI, ma alates CD14 testinud, täna CD18 ja testil ilutseb ikka veel ümmargune 0. Mul juba pooled testid otsas, tundub jälle mõttetu raha raiskamisena, kui isegi vilkuvat naerukat ei saa kätte. Mul kestis see arusaamatu gripilaadne haigus tegelikult mingi 3 päeva umbes, kuigi palavikku otseselt polnud, siis basaal oli kõrgem veidi ikka ja Flo arvutas koheselt ka selle järgi OVi, kuigi märkisin ka haigeks olemise. Algusel ta ei kalkuleerinud ümber, aga kui jõudsin CD16, mida pakkus Flo OViks, kuid negatiivne test ei olnud selle arvamusega vastavuses, kalkuleeris ta OVi ikkagi varasemaks. Basaal peale haigust läks tagasi esimese tsüklipoole normaali, mistõttu ei usu, et OV olekski võinud varem olla.

Mul eile miskit toimus, tundsin mingit tuima torget paremal munasarjapiirkonnas, aga see võis ka ükskõik mis muu olla. Nu eks paistab, kas üldse OV see kuu end näitab või on tõesti tühi tsükkel. Duphat kh ei oska ju võtta, kui ei tea, kuna see OV on.

Üldiselt mõte on järgmine mul hetkel, et kui see kuu ei õnnestu, siis unustaks kh kõik testimised ja asjad ära, sest tahtsime nagunii sooja-aja last ehk kevad/suvebeebit, aga pragusel hetkel oleks tulemas otsapidi juba talvebeebi… Iseasi kas see õnnestub, eriti kui siiski duphat võtma peaksin.

Aaa ja kuna mees kh siin viimasel ajal veidi tõbine olnud, siis täitsa iseseisvalt soovis samuti vitamiine tarvitama hakata 😀 Jeei.

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 319 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.