Esileht Rasestumine ja lapse ootamine veebruari triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 173 )

Teema: veebruari triibupüüdjad 2020

Postitas:

soovin kõigile veebruarisse palju triipe.
Kaasa arvatud endale ,eelmisel kuul ei õnnestunud .
Loodan sel kuul ka triipe saada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.02 22:44; 07.02 17:28; 18.02 02:16; 18.02 02:20; 20.02 20:22; 21.02 16:36; 23.02 01:46; 23.02 01:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LÜHENDID:

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda DPO1-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 DPO1.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla DPO 4-10, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest DPO7-8 (pigem DPO8), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui DPO10, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

HCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest HCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too HCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks HCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub HCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 13:59; 11.02 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane menstruatsioon algas 4. jaanuaril, uued päevad oleksid pidanud Flo järgi algama 31. jaanuaril. Tänaseks päevi ei kuskil. Tegin eile hommikul testi, tulemus täiesti negatiivne. Kas võis olla veel vara testi tegemiseks? Tänapäeva testid vist ikkagi nii täpsed, et peaksid andma tulemuse esimesest päevade hilinemise päevast alates..? Olen lootusrikas, aga ei tea kui lootusrikas olla 🙂 Ostsin täna uue testi, millal võiks uuesti teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 16:40; 02.02 18:13; 03.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin endast pikemalt Jaanuari triibupüüdjatesse.

Ma arvan, et täna on DPO 1. OV test täiesti positiivseks ei läinud aga nüüd on need juba väga heledad. Kõht valutas ka 31.01 ja 01.02. Nüüd lihtsalt tuikab. Panustasime vaid 1x päev enne OV-d, sest Muumit pole kodus. Ma see kuu väga suurt lootust ei hellita aga loodan ikka.

Kõigile rasvaseid triipe testidele! ☘️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.02 17:52; 02.02 18:01; 02.02 21:54; 04.02 00:53; 06.02 19:13; 06.02 19:22; 07.02 16:59; 10.02 19:27; 12.02 20:09; 15.02 20:45; 15.02 21:21; 16.02 07:58; 16.02 17:52; 18.02 10:56; 19.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane menstruatsioon algas 4. jaanuaril, uued päevad oleksid pidanud Flo järgi algama 31. jaanuaril. Tänaseks päevi ei kuskil. Tegin eile hommikul testi, tulemus täiesti negatiivne. Kas võis olla veel vara testi tegemiseks? Tänapäeva testid vist ikkagi nii täpsed, et peaksid andma tulemuse esimesest päevade hilinemise päevast alates..? Olen lootusrikas, aga ei tea kui lootusrikas olla ???? Ostsin täna uue testi, millal võiks uuesti teha?

Kas su tsükkel ongi tavaliselt 28 päeva või arvutab Flo seda standardi järgi? Kas sa oma ovulatsiooni aega tead? Sellest kõigest selgub õige aeg testimiseks.
Kui eile oli negatiivne siis õige oleks oodata nädal uue testini, sest nädal tsükli kõikumist peetakse normaalseks aga mina küll ei kujuta ette, kes see suudab nädal testimata olla, kui päevad hiljaks jäänud on. ????‍♀️ Ma teeks ülepäeva ????

Piripiiga

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.02 17:52; 02.02 18:01; 02.02 21:54; 04.02 00:53; 06.02 19:13; 06.02 19:22; 07.02 16:59; 10.02 19:27; 12.02 20:09; 15.02 20:45; 15.02 21:21; 16.02 07:58; 16.02 17:52; 18.02 10:56; 19.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane menstruatsioon algas 4. jaanuaril, uued päevad oleksid pidanud Flo järgi algama 31. jaanuaril. Tänaseks päevi ei kuskil. Tegin eile hommikul testi, tulemus täiesti negatiivne. Kas võis olla veel vara testi tegemiseks? Tänapäeva testid vist ikkagi nii täpsed, et peaksid andma tulemuse esimesest päevade hilinemise päevast alates..? Olen lootusrikas, aga ei tea kui lootusrikas olla ???? Ostsin täna uue testi, millal võiks uuesti teha?

Kas su tsükkel ongi tavaliselt 28 päeva või arvutab Flo seda standardi järgi? Kas sa oma ovulatsiooni aega tead? Sellest kõigest selgub õige aeg testimiseks.

Kui eile oli negatiivne siis õige oleks oodata nädal uue testini, sest nädal tsükli kõikumist peetakse normaalseks aga mina küll ei kujuta ette, kes see suudab nädal testimata olla, kui päevad hiljaks jäänud on. ????‍♀️ Ma teeks ülepäeva ????

Piripiiga

Ovulatsiooni aega jaanuaris ei tea, ei teinud testi. Keha märkide järgi arvan, et oli 17. või 18. jaanuaril… Flo arvutab eelnevatel kuudel sisestatud info järgi, Flo kohaselt oli ovulatsioon 16. jaanuar. Tsükkel on tavaliselt 27 päeva, kõigub 26 – 29 päeva. Nädal ma testimata küll jah ei suuda olla 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 16:40; 02.02 18:13; 03.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsiooni aega jaanuaris ei tea, ei teinud testi. Keha märkide järgi arvan, et oli 17. või 18. jaanuaril… Flo arvutab eelnevatel kuudel sisestatud info järgi, Flo kohaselt oli ovulatsioon 16. jaanuar. Tsükkel on tavaliselt 27 päeva, kõigub 26 – 29 päeva. Nädal ma testimata küll jah ei suuda olla ????

Ma sain eelmise rasedusega positiivse testi alles 15DPO ja siis oli varajane test nii nõrgalt positiivne, et Muumi ei uskunud seda ja järgmine päev oli HCG 229. Ovulatsiooni aeg uh-ga kindlaks tehtud ja ovitrelle süsti sain ka. Ehk siis lühidalt, et sul on veel lootust. Edu!

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.02 17:52; 02.02 18:01; 02.02 21:54; 04.02 00:53; 06.02 19:13; 06.02 19:22; 07.02 16:59; 10.02 19:27; 12.02 20:09; 15.02 20:45; 15.02 21:21; 16.02 07:58; 16.02 17:52; 18.02 10:56; 19.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulles siia oma küsimusega märkan, et Piripiiga täpselt selle siin just esitanud 🙂

Minul algasid jaan. päevad 7ndal. Tsüklid on viimastel kuudel olnud 31, 28, 25, 25, 27 päeva). Seetõttu arvutas Flo mulle jaan. ovulatsiooni päevaks 18. kuupäeva (CD12). ja uue tsükli alguseks pühapäeva (CD27).

Täna CD 28 ja mitte mingisugust päevade tunnet ei ole. (vastupidi, väääga konkreetne süda paha tunne ja iiveldus esineb mitmendat päeva – kestab pikalt ja korralikult, olen selle tõttu mitu x ärganud, alaselg tuikas ka paremalt väga sobivalt).

Minu järeldused FLO kohta:

1. See on vaid tsüklite (ja päevade) registreerimiseks
2. OV tuleb muul moel välja selgitada (testid, temperatuuri mõõtmised, oma keha tundmine+ kalender) – see kipub FLO andmetest veidi hiljem tulema. Sealset OV päeva järgides võib väga pikalt puusse panna.
3. OV on seal puhtalt matemaatikaline, seega nn Harju keskmine, mitte konkreetselt Sinu oma
4. FLO ongi pigem selleks, et oma keha märkama õppida. Isegi kui 1 aasta jooksul kõik sümptomid korrektselt registreerin, ikka jääb see aga…et ennem tunned oma keha järgi OV ära, kui FLO õige vastuse annab…

Sinisilm avastas maailma ja süüdistab nüüd negatiivses testis FLO`d :),
Hakkas kergem küll 🙂

Kõigile ainult kahte triipu soovides!

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 13:47; 03.02 14:07; 03.02 21:24; 23.02 01:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulles siia oma küsimusega märkan, et Piripiiga täpselt selle siin just esitanud ????

Minul algasid jaan. päevad 7ndal. Tsüklid on viimastel kuudel olnud 31, 28, 25, 25, 27 päeva). Seetõttu arvutas Flo mulle jaan. ovulatsiooni päevaks 18. kuupäeva (CD12). ja uue tsükli alguseks pühapäeva (CD27).

Täna CD 28 ja mitte mingisugust päevade tunnet ei ole. (vastupidi, väääga konkreetne süda paha tunne ja iiveldus esineb mitmendat päeva – kestab pikalt ja korralikult, olen selle tõttu mitu x ärganud, alaselg tuikas ka paremalt väga sobivalt).

Minu järeldused FLO kohta:

1. See on vaid tsüklite (ja päevade) registreerimiseks

2. OV tuleb muul moel välja selgitada (testid, temperatuuri mõõtmised, oma keha tundmine+ kalender) – see kipub FLO andmetest veidi hiljem tulema. Sealset OV päeva järgides võib väga pikalt puusse panna.

3. OV on seal puhtalt matemaatikaline, seega nn Harju keskmine, mitte konkreetselt Sinu oma

4. FLO ongi pigem selleks, et oma keha märkama õppida. Isegi kui 1 aasta jooksul kõik sümptomid korrektselt registreerin, ikka jääb see aga…et ennem tunned oma keha järgi OV ära, kui FLO õige vastuse annab…

Sinisilm avastas maailma ja süüdistab nüüd negatiivses testis FLO`d :),

Hakkas kergem küll ????

Kõigile ainult kahte triipu soovides!

Mann

Mina olen FLOd juba vist ligi 2 aastat kasutanud ja panen sinna igapäevaselt ka kõik sümptomid kirja ja kuigi alguses pani väga puusse (oligi tõesti matemaatiline arvutus), siis nüüdseks ennustab OV aja ikka üpris täpselt ära, kuigi mu tsükkel ei ole eriti regulaarne, vaid mõnepäevase kõikumisega. Mõõdan testidega lisaks, aga viimasel ajal olnudki 1-2 päeva võibolla nihkes FLOga, mis minu arust üpris hea tulemus 🙂

Endast siis nii palju, et saan peagi 31 ja ootan nüüd oma päevi, mis peaks algama 10ndal. Siis pean võtma arstiga ühendust ning algab IVFi teekond. Kui nüüd just mingi ime läbi ei ole rasestunud. Plaanin reedel igaks juhuks testida, siis on 10dpo. Krambitanud on terve aeg pärast ov-d ja rinnad samuti tundlikud, kuid seda on olnud ka teistel tsüklitel aeg-ajalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus fakt FLO`s on see, et täna on CD 28. Kui selle alusel OV 20 või 21 jaanuarisse arvata (mitte FLO pakutud 18.ndale) oleks täna DPO 12 või 13 (aga võib vabalt ka 11 olla…?), ehk lootust veel on.

Neljapäeva-reedeni peaks kuidagi vastu pidama (DPO15.ni siis, nagu siin üteldi) Tööd teha ei suuda, pettumuse maitse on suus… aga päike on väljas 🙂

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 13:47; 03.02 14:07; 03.02 21:24; 23.02 01:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka taas. Triipe otsustasime püüdma hakata sügisest ning kohe esimese korraga ka õnnestus. Kahjuks 9+ ndl. oli peetumine. Nüüd on üks tsükkel peale puhastust ära olnud ning nädal tagasi hakkasime uuesti proovima. FLO järgi peaks täna OV olema, aga mul eelnevalt olnud väga ebaregulaarne tsükkel, eks proovime ja loodame parimat 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin endast pikemalt Jaanuari triibupüüdjatesse.

Ma arvan, et täna on DPO 1. OV test täiesti positiivseks ei läinud aga nüüd on need juba väga heledad. Kõht valutas ka 31.01 ja 01.02. Nüüd lihtsalt tuikab. Panustasime vaid 1x päev enne OV-d, sest Muumit pole kodus. Ma see kuu väga suurt lootust ei hellita aga loodan ikka.

Kõigile rasvaseid triipe testidele! ☘️

Niih .. kolingi omadega siis veebruari. 🙂 Päevasid pole aga test negatiivne.

Aga Piripiiga, 1p enne OV’d panustada on juba väga suur asi ju – nn ideaalses keskkonnas suudab sperma püsida elujõulisena 2-3 päeva. Seega – äkki läks siiski õnneks. Loodan, et Sul õnnestub. 🙂

Olen lugenud igasuguseid “praktikaid” panustamisel – kes panustab 5p jutti, kes vaid ov päeval jne. Lõpuks taandub see ilmselt kõik hea õnne ja juhuse tahtele. Enda arsti sõnutsi olla parim viis 1p panustada, siis 2p puhata ja siis uuesti. Noh .. eks näis.

Loodan, et see kuu on hea kuu. 🙂
Päikest!
T. H.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 15:55; 04.02 16:07; 05.02 07:58; 08.02 15:38; 13.02 08:51; 14.02 11:03; 17.02 11:42; 17.02 14:39; 18.02 10:28; 20.02 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitused! Minul algas seitsmes kuu triipude püüdmist. Pärast kolme kuud oli mul emotsionaalselt tugev tagasilöök, mõtlesin et nüüd aitab. Enam ei püüagi ja lepin kahe lapsega. Aga igatsus tuli ikka tagasi. Vanemahüvitisele võin nüüd eelmise kuuga paka öelda ja tööle pole ka enam mõtet kiirustada (uue VH süsteemi pärast). Mõtlesin mis ma mõtlesin aga minu unistus on ikkagi kolm last. Loomulikult on vahe kas olla kodus miinimumiga v normaalse palgaga aga kuna minu kell ikkagi halastamult tikusb (mehe oma eriti) siis tulevikku ei lükka.

Täna tsükli kuues päev ja ov pean testiga kindlaks tegema (tsükkel kõigub 26-32 päeva). Eks nädala lõpu poole alustan testimisega.

Kas keegi enda ja mehe peal maca pulbrit on proovinud? Lugesin, et mõjub hormoonidele ja viljakusele hästi. Eriti mehele. Mis maitsega? Seda lugesin ka, et naised tohiksid kasutada enne viljastumist, pärast võib olla kahjulik mõju lootele. Ja teine oluline toiduaine söögialual peaks enne ovulatsiooni kala olema. Kas müüdid, kaval turundus macale või päriselt toimiv? Siiani olen võtnud ainult pregnacare conceptionit (nii ise kui mees).

Uhkeid triipe Teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsiooni aega jaanuaris ei tea, ei teinud testi. Keha märkide järgi arvan, et oli 17. või 18. jaanuaril… Flo arvutab eelnevatel kuudel sisestatud info järgi, Flo kohaselt oli ovulatsioon 16. jaanuar. Tsükkel on tavaliselt 27 päeva, kõigub 26 – 29 päeva. Nädal ma testimata küll jah ei suuda olla ????

Ma sain eelmise rasedusega positiivse testi alles 15DPO ja siis oli varajane test nii nõrgalt positiivne, et Muumi ei uskunud seda ja järgmine päev oli HCG 229. Ovulatsiooni aeg uh-ga kindlaks tehtud ja ovitrelle süsti sain ka. Ehk siis lühidalt, et sul on veel lootust. Edu!

Piripiiga

Täna lõunal algasid päevad. 🙁 Olin peast ikka täitsa rase juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 16:40; 02.02 18:13; 03.02 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsiooni aega jaanuaris ei tea, ei teinud testi. Keha märkide järgi arvan, et oli 17. või 18. jaanuaril… Flo arvutab eelnevatel kuudel sisestatud info järgi, Flo kohaselt oli ovulatsioon 16. jaanuar. Tsükkel on tavaliselt 27 päeva, kõigub 26 – 29 päeva. Nädal ma testimata küll jah ei suuda olla ????

Ma sain eelmise rasedusega positiivse testi alles 15DPO ja siis oli varajane test nii nõrgalt positiivne, et Muumi ei uskunud seda ja järgmine päev oli HCG 229. Ovulatsiooni aeg uh-ga kindlaks tehtud ja ovitrelle süsti sain ka. Ehk siis lühidalt, et sul on veel lootust. Edu!

Piripiiga

Täna lõunal algasid päevad. ???? Olin peast ikka täitsa rase juba.

Kõik täpselt sama siin… 🙁

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.02 13:47; 03.02 14:07; 03.02 21:24; 23.02 01:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mann ja Kägu 03.02.2020 17:41. Mul on kahju ????, et teil pahad-pahad päevad hakkasid.

T.H – ma usun, ka et piisab sellest ühest ja ainsast aga kuna varem on joppand ja oleme saanud mitu korda panustada, et kahte triipu saada siis seekordne 1x tundub vähe, kuigi kasutasime ka Yes Baby libestit, mis peaks aitama spermal elus püsida.

Ronja06- olen ka maca kohta lugenud just libiido tõstmise poole pealt aga katsetanud ei ole. 3a lapsetegu ja 12aastat suhet on mulle ja Muumile jälje jätnud -seks on (minu meelest) igav ja see “kohustuslik” seks ov ajal on minu jaoks pigem tõesti kohustus, mitte kirg/iha/soov, et nüüd peab, sest muidu on võimalus käest lastud. Lähen 20.02 seksoloogi juurde, sest viljatusarst soovitas seda, kui talle muret kurtsin, et seks ei paku enam rõõmu. Eks saan ka selle kohta uurida, kui meeles on. Ma tahaks just seksi isu tagasi. Aga Maca maitse pidi kohutav olema.

Peaaegu ütleks, et jumal õnnistagu meid kõiki (kahe triibuga), kui see imelikult ei kõlaks ????

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.02 17:52; 02.02 18:01; 02.02 21:54; 04.02 00:53; 06.02 19:13; 06.02 19:22; 07.02 16:59; 10.02 19:27; 12.02 20:09; 15.02 20:45; 15.02 21:21; 16.02 07:58; 16.02 17:52; 18.02 10:56; 19.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ongi veebruar.
Ka mina suutsin korra end rasedaks mõelda aga täna toodi maapeale tagasi. CD1 taaskord
Kuna arst ütles, et mu tsüst võib olla hormonaalne siis hetkel vist suht mõtetu üldse loota millegi peale. Aastakese nüüd triipe püüdnud ja see on olnud emotsionaalne karussell.
IGA kuu suudan vähemalt korra mõelda, et äkki ikka läks hästi aga päevad nagu kellavärk kohal.
Eks ma proovin ikka edasi aga tsüsti kontroll alles paari kuu pärast.
Kõikidele teistele hoian aga pöialt, eriti neile kes samuti juba pikemalt triipe ootavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et kuu on alanud kurvalt. Koos on ehk lihtsam kurvastada-ainus lohutus…

Mul on seksiga selline lugu, et seksi soov tuleb enne ovulatsiooni. Ses mõttes hea indikaator. Aga muul ajal on minulgi seks ikka mõtetes väga tagaplaanil. Eks mehega koos oldud ka juba 11 aastat+väikesed lapsed+liiga vähe omavahelist kvaliteetaega ja see kõik on kokku teinud oma töö. Olen ka mõelnud seksoloogi külastusele… Mõte oleks minna paarina aga vaevalt mul mees selle ettepaneku peale plaksutaks.
Piripiiga, kui viitsid ja soovid jagada siis kirjuta pärast mis mulje selline nõustamine jättis. Ja kelle juures käisid.
Maca kohta lugesin ka et “omapärase” maitsega. Kahtlustasin, et see “omapärane” tähendab tegelikult “kohutav”. Aga plaanin siiski proovida.midagi halba see ka vast ei tee.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et kuu on alanud kurvalt. Koos on ehk lihtsam kurvastada-ainus lohutus…

Mul on seksiga selline lugu, et seksi soov tuleb enne ovulatsiooni. Ses mõttes hea indikaator. Aga muul ajal on minulgi seks ikka mõtetes väga tagaplaanil. Eks mehega koos oldud ka juba 11 aastat+väikesed lapsed+liiga vähe omavahelist kvaliteetaega ja see kõik on kokku teinud oma töö. Olen ka mõelnud seksoloogi külastusele… Mõte oleks minna paarina aga vaevalt mul mees selle ettepaneku peale plaksutaks.

Piripiiga, kui viitsid ja soovid jagada siis kirjuta pärast mis mulje selline nõustamine jättis. Ja kelle juures käisid.

Maca kohta lugesin ka et “omapärase” maitsega. Kahtlustasin, et see “omapärane” tähendab tegelikult “kohutav”. Aga plaanin siiski proovida.midagi halba see ka vast ei tee.

Maca ongi üpris kohutav. Aga ma lõpuks harjusin ära selle maitsega. Naistele soovitatakse kindlasti punast macat, teist värvi maca-d ei ole nii tõhusad naiste puhul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm…see sekselu üksluiseks muutumine on triibupüüdmisel üsna tavaline. Korra oleme ka sarnast asja kogenud aga ei mõelnud arstile minna, mees oli ka ise avameelne (et asi läheb käest selle planeerimisega). Otsisime ise nippe, lugesime ühtteist, rohkem koosolemist vaid kahekesi jmt.
Juu vist mida kauem püüad triipe, seda enam muutub seks mittenauditavaks ning kindlasti ka stress, muremõtted. Kõik see mõjub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 15:55; 04.02 16:07; 05.02 07:58; 08.02 15:38; 13.02 08:51; 14.02 11:03; 17.02 11:42; 17.02 14:39; 18.02 10:28; 20.02 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, liitun ka siis diskussiooniga ja triibupüüdmisega. Ärge nüüd palun kohe hammustage, aga ma tunnen end hetkel nagu mingi 13 aastane, kes ei tea mida teha.

Nimelt on päevad juba 4 päeva hiljaks jäänud, apteegi rasedustestid (tehtud üle-eile ja täna hommikul) on mõlemad negatiivsed olnud. Helistasin siis Sõle naiste nõuandlasse (sest olen seal alati arstil käinud), et äkki oskavad öelda, kuidas ma saaks vereanalüüsi kaudu rasedust tuvastada. Tädi, kes vasu võttis, ütles et mingu ma oma perearstile. Tundus kummaline soovitus, aga no kust mina tean?! Helistasin perearstile. Too naeris mulle telefonitorru, et nemad küll rasedusega ei tegele, ega selle tuvastamisega, et tehku Sünnitusmaja ikka oma tööd ise! Helistasin siis uuesti Sõlesse ja ega seal minuga keegi rääkida ei taht. Öeldi et pange aeg arstile, järgmine aeg on 2 nädala pärast, või tehke uus test, äkki ma olla teinud testi valesti. Kas on mingi vale viis testile pissimiseks või!? (nali)

Ühesõnaga istun hetkel siin nagu õnnetu laps ja ma ei tea mida edasi teha. Me võtsime mehega otsuse vastu, et üritame ja seetõttu on endal väike lootus sees, aga ma ei taha mehele enne rääkida kui ma isegi kindlalt tean! Ma tean, et ta oleks väga õnnelik, pole vaja valelootust anda, aga see stress hakkab seest poolt juba väga närima – kas on rasedus või on mingi muu probleem äkki? Alati on päevad olnud väga graafikus, kõikumisi on olnud maksimum +/- 1 päev, aga mitte 4!

Kas kellelgi on veel olnud juhus, et apteegitestid ei tuvasta rasedust üldse? Või ongi triibutamisega läinud päevade graafik täiesti sassi?

Mida edasi tegema peaks, kuhu või kellele helistama või panengi aja kahe nädala pärast? Kuidas teistel on, kuidas te saate arstile täpsemaid analüüse andma? Või on teil enda kindel arst, kellele helistate, et “nüüd vist äkki läks õnneks, kas saaks analüüsi teha?”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tassikass, mine synlabi homme. Saan aru, et mõned käivad seal rasedana hcg tõusu mõõtmas. 4päeva hilinemist on selline aeg, et testid võiks näidata ära iseenesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, liitun ka siis diskussiooniga ja triibupüüdmisega. Ärge nüüd palun kohe hammustage, aga ma tunnen end hetkel nagu mingi 13 aastane, kes ei tea mida teha.

Nimelt on päevad juba 4 päeva hiljaks jäänud, apteegi rasedustestid (tehtud üle-eile ja täna hommikul) on mõlemad negatiivsed olnud. Helistasin siis Sõle naiste nõuandlasse (sest olen seal alati arstil käinud), et äkki oskavad öelda, kuidas ma saaks vereanalüüsi kaudu rasedust tuvastada. Tädi, kes vasu võttis, ütles et mingu ma oma perearstile. Tundus kummaline soovitus, aga no kust mina tean?! Helistasin perearstile. Too naeris mulle telefonitorru, et nemad küll rasedusega ei tegele, ega selle tuvastamisega, et tehku Sünnitusmaja ikka oma tööd ise! Helistasin siis uuesti Sõlesse ja ega seal minuga keegi rääkida ei taht. Öeldi et pange aeg arstile, järgmine aeg on 2 nädala pärast, või tehke uus test, äkki ma olla teinud testi valesti. Kas on mingi vale viis testile pissimiseks või!? (nali)

Ühesõnaga istun hetkel siin nagu õnnetu laps ja ma ei tea mida edasi teha. Me võtsime mehega otsuse vastu, et üritame ja seetõttu on endal väike lootus sees, aga ma ei taha mehele enne rääkida kui ma isegi kindlalt tean! Ma tean, et ta oleks väga õnnelik, pole vaja valelootust anda, aga see stress hakkab seest poolt juba väga närima – kas on rasedus või on mingi muu probleem äkki? Alati on päevad olnud väga graafikus, kõikumisi on olnud maksimum +/- 1 päev, aga mitte 4!

Kas kellelgi on veel olnud juhus, et apteegitestid ei tuvasta rasedust üldse? Või ongi triibutamisega läinud päevade graafik täiesti sassi?

Mida edasi tegema peaks, kuhu või kellele helistama või panengi aja kahe nädala pärast? Kuidas teistel on, kuidas te saate arstile täpsemaid analüüse andma? Või on teil enda kindel arst, kellele helistate, et “nüüd vist äkki läks õnneks, kas saaks analüüsi teha?”

Võib minna lihtsalt ITKsse verevõtu kabinetti ilma saatekirja ega milletagi, kohapeal ütled, et soovid HCGd mõõta, teevad kohe ära ja pärast maksad registratuuris mõned eurod.

Aga üldiselt võiks selle aja peale ka apteegis olevad testid näidata, kuigi kõik on võimalik 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tassikass, mul oli eelmine kuu sarnane olukord. Kui muidu on tsükli pikkus 27-28 päeva, siis eelmine kuu venis 33 päeva pikkuseks. Oii kuidas ma ka lootsin, tegin 4 rasedustesti juba ja kõik nii negatiivsed kui negatiivsed veel olla said. Guugeldasin ka igasugused teemad välja ja mõtlesin, et àkki on praaktestid või lihtsalt erand ja test ei näita ja organismi eripära. Ometi on üks laps olemas ja peaks teadma küll juba piisavalt, aga ju ma ikka peast “rase” olin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, liitun ka siis diskussiooniga ja triibupüüdmisega. Ärge nüüd palun kohe hammustage, aga ma tunnen end hetkel nagu mingi 13 aastane, kes ei tea mida teha.

Nimelt on päevad juba 4 päeva hiljaks jäänud, apteegi rasedustestid (tehtud üle-eile ja täna hommikul) on mõlemad negatiivsed olnud. Helistasin siis Sõle naiste nõuandlasse (sest olen seal alati arstil käinud), et äkki oskavad öelda, kuidas ma saaks vereanalüüsi kaudu rasedust tuvastada. Tädi, kes vasu võttis, ütles et mingu ma oma perearstile. Tundus kummaline soovitus, aga no kust mina tean?! Helistasin perearstile. Too naeris mulle telefonitorru, et nemad küll rasedusega ei tegele, ega selle tuvastamisega, et tehku Sünnitusmaja ikka oma tööd ise! Helistasin siis uuesti Sõlesse ja ega seal minuga keegi rääkida ei taht. Öeldi et pange aeg arstile, järgmine aeg on 2 nädala pärast, või tehke uus test, äkki ma olla teinud testi valesti. Kas on mingi vale viis testile pissimiseks või!? (nali)

Ühesõnaga istun hetkel siin nagu õnnetu laps ja ma ei tea mida edasi teha. Me võtsime mehega otsuse vastu, et üritame ja seetõttu on endal väike lootus sees, aga ma ei taha mehele enne rääkida kui ma isegi kindlalt tean! Ma tean, et ta oleks väga õnnelik, pole vaja valelootust anda, aga see stress hakkab seest poolt juba väga närima – kas on rasedus või on mingi muu probleem äkki? Alati on päevad olnud väga graafikus, kõikumisi on olnud maksimum +/- 1 päev, aga mitte 4!

Kas kellelgi on veel olnud juhus, et apteegitestid ei tuvasta rasedust üldse? Või ongi triibutamisega läinud päevade graafik täiesti sassi?

Mida edasi tegema peaks, kuhu või kellele helistama või panengi aja kahe nädala pärast? Kuidas teistel on, kuidas te saate arstile täpsemaid analüüse andma? Või on teil enda kindel arst, kellele helistate, et “nüüd vist äkki läks õnneks, kas saaks analüüsi teha?”

Hei-hei Tassikass.
Siin võib tõesti olla mitmeid nüansse – tsükkel kõigub (mis on normaalne) või test ei näitagi. Tean vaid ühte inimest, kellel esimesed 5 kuud rasedustest oli negatiivne, paar korda vist oli ülihele triip aga veretest oli POS. Ta testiski koguaeg huvi pärast, et kas tõesti tema rasedustest ei näita midagi, kuigi kõht oli ees.

Synlab’i soovitan küll minna. Lähed hommikul kohale (al 7:30 saab juba minna) ja ütled, et soovid vereanalüüsi. Aega panema ei pea.

T.H.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 15:55; 04.02 16:07; 05.02 07:58; 08.02 15:38; 13.02 08:51; 14.02 11:03; 17.02 11:42; 17.02 14:39; 18.02 10:28; 20.02 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei Tassikass! Soovitan ka Synlabi minna, vastus käes mõne tunniga või hiljemalt õhtuks. Selge numbriline tulemus ja pole vaja enam pead vaevata! Loodan, et sealt vaatab vastu ilus näit!

Endal täna dpo 10. Tegin hommikul biocardi plaadi. Negatiivne mis negatiivne, teen homme uuesti aga vaikselt hakkab lootus kaduma.

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 09:17; 11.02 10:25; 28.02 08:08; 28.02 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei Tassikass,
Minul esimese rasedusega näitas kodune test alles 15ndal rasedusnädal. Tean, et nüüd kõik ütlevad, et see pole võimalik aga nii oli…
Laps oli oodatud ja testisin pidevalt. Päevad käisid ka kolmanda kuuni???? see vist meil suguvõsa viga sest ka õel ei näidanud test 6ndal nädalal mingit kahte triipu. Läks arstile ja seal näidati, et põnn olemas.
Rohkem tema teste ei teinudki, sest ei tahtnud end närvi ajada.
Kõik on võimalik ja soovitan ikka teha veretest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, ma nii täna nõuannete eest! Te olete nii kiftid ja toetavad! Aitäh! Täna lõunapaiku lõpuks siiski päevad hakkasid – meeletud valud ja 800mg ibukad lõpuks aitasid. Juba korraks jõudsin isegi mõelda peas kõik stsenaariumid läbi. Endal sees küll muidugi kripeldab. Kunagi pole hilinenud nii palju. Aga eks järgmine kuu saab uuesti proovida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, ma nii täna nõuannete eest! Te olete nii kiftid ja toetavad! Aitäh! Täna lõunapaiku lõpuks siiski päevad hakkasid – meeletud valud ja 800mg ibukad lõpuks aitasid. Juba korraks jõudsin isegi mõelda peas kõik stsenaariumid läbi. Endal sees küll muidugi kripeldab. Kunagi pole hilinenud nii palju. Aga eks järgmine kuu saab uuesti proovida ????

Kas muidu ei ole nii valusad päevad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Minul on mure – ei suuda otsustada: LAP või kontrastaine uuring? Kumb ja miks?

Olen nii segaduses ja ei suuda kuidagi moodi ära otsustada. Pigem soovitatakse küll LAPi, sest kui on mingeid probleeme, saab need koheselt likvideerida ning sellega peaks olema kõik probleemid nähtavad. Küll aga on see siiski operatsioon. Ma opile minekut iseenesest ei karda (olen pidanud ka varem erinevaid oppe läbi tegema), aga ei tahaks niisama ehku peale oma keha lasta lõhkuda, sest ka väikeste augukeste tegemine on siiski kehasse aukude lõikamine. Ja noh, ega ju ei tea, kas seal üldse midagi ees on takistamas rasestumist.

Samas kui kontrastaine uuring on vaid veidi ebamugavust tekitav, mitte keha lõhkuv uuring. Kontrastaineuuringu puhul nähakse küll läbi UH vaid seda, kas kontrastaine jõuab sihtpunktini (munasarjadeni) takistusteta või ei, aga minimaalsete takistuste puhul suudetakse uuringu käigus ka need minema “puhuda”. Suuremate takistuste puhul ootaks mind edasi siis juba põhjusega LAPile minek, mille osas poleks mul enam mingit kobisemist, sest siis on selleks ka reaalne põhjus, mitte niisama katsetamine…

Mida teha? Kas paluda arstil kirjutada esimese hooga siiski saatekiri kontrastaineuuringule või teha kohe see LAP läbi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 13:00; 11.02 10:22; 21.02 12:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 173 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine veebruari triibupüüdjad 2020