Esileht Rasestumine ja lapse ootamine veebruari triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 173 )

Teema: veebruari triibupüüdjad 2020

Postitas:

Tere. Mina olen teinud hiljuti kontrastainega munajuhade läbitavuse uuringu. LAPi teinud ei ole ja võrrelda neid ei oska. Protseduur iseenesest on lihtne. Minu jaoks oli siiski ebamugav, kuna seda geeli ei saadud emakasse kuidagi. Tulemus – üks munajuha ilusti läbitav. Teine VIST ka, kuna see oli keerutanud ja pikk ja ots emaka taga peidus, siis arst 100% ei näinud, kas geel ikka jõudis teise otsa välja.
Nii et ma ei teagi. Minu probleemid mitterasestumisel on ilmselt mujal kui munajuhades. Minule pandi järgmiseks kirja ivf aeg.

Tere!

Minul on mure – ei suuda otsustada: LAP või kontrastaine uuring? Kumb ja miks?

Olen nii segaduses ja ei suuda kuidagi moodi ära otsustada. Pigem soovitatakse küll LAPi, sest kui on mingeid probleeme, saab need koheselt likvideerida ning sellega peaks olema kõik probleemid nähtavad. Küll aga on see siiski operatsioon. Ma opile minekut iseenesest ei karda (olen pidanud ka varem erinevaid oppe läbi tegema), aga ei tahaks niisama ehku peale oma keha lasta lõhkuda, sest ka väikeste augukeste tegemine on siiski kehasse aukude lõikamine. Ja noh, ega ju ei tea, kas seal üldse midagi ees on takistamas rasestumist.

Samas kui kontrastaine uuring on vaid veidi ebamugavust tekitav, mitte keha lõhkuv uuring. Kontrastaineuuringu puhul nähakse küll läbi UH vaid seda, kas kontrastaine jõuab sihtpunktini (munasarjadeni) takistusteta või ei, aga minimaalsete takistuste puhul suudetakse uuringu käigus ka need minema “puhuda”. Suuremate takistuste puhul ootaks mind edasi siis juba põhjusega LAPile minek, mille osas poleks mul enam mingit kobisemist, sest siis on selleks ka reaalne põhjus, mitte niisama katsetamine…

Mida teha? Kas paluda arstil kirjutada esimese hooga siiski saatekiri kontrastaineuuringule või teha kohe see LAP läbi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearst peab tegema patsiendi soovil raseduse tuvastamise. Minul reageeris kohe eelmise rasedusega, ei mingit probleemi ja tasuta loomulikult. Nad üritavad ara hiilida sellise kõvatamisega a la “mine naistearstile”. Loodavad, patsient ehmub ja rohkem ei tüüta. Aga me ju maksame oma sots maksu talle, seega tehku test ja asi vask! Iga laps ja selle võimalik algus on hetkel ju üliväärtuslik!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 16:22; 09.03 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Sätin ennast ka kenasti siia uuesti ritta 🙂
Eile käisin siis taas endokrinoloogi juures ja uudised olid head.
Nimelt olen saanud oma TSH näidu kahe kuuga heale tasemele. Hetkel siis 0.68. Ja prolaktiin pidavat ka hea olema. Dr. Jaanus Kerge ütles, et tema annab nüüd rohelise tule 🙂
Olin kohe nii pilvedes kui kabinetist väljusin.
Siiski pean jätkama nii metformiini kui ka tyroxini võtmisega, et meessuguhormoone alla suruda.

Ainus mure nüüd see, et ov testid pole endiselt positiivseks läinud. Täna on juba tsükli 16nes päev ja CB advanced testil haigutab endiselt suur ümmargune ring (eile vähemalt oli, täna pole veel testida jõudnud).

Aga ikkagi on hea tunne, et mingigi näit sai normaalseks.

Dr. Kerge ootab mind uuesti aprillis enda juurde, et rääkida kuidas vahepeal läinud on 🙂
Nii loodan talle selleks ajaks häid uudiseid viia.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha? Kas paluda arstil kirjutada esimese hooga siiski saatekiri kontrastaineuuringule või teha kohe see LAP läbi?

Kõigepealt võid lasta teha uuringu kontrastainega, mis on nagu tavaline protseduur ja võib tekitada ainult lühiajalist ebamugavustunnet. Kui selgub, et munajuhad on läbitavad, endometrioosi kahtlust pole, siis saad edasi mõelda ja tegutseda. Kui munajuhade läbitavus jääb selgusetuks, siis soovitatakse tavaliselt LAP-i. Teinekord võib juhtuda, et põhjus ei selgu ka LAP-i käigus, kuid siis on võimalik vähemalt teatud probleemid välistada ja edasi liikuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Sätin ennast ka kenasti siia uuesti ritta ????

Eile käisin siis taas endokrinoloogi juures ja uudised olid head.

Nimelt olen saanud oma TSH näidu kahe kuuga heale tasemele. Hetkel siis 0.68. Ja prolaktiin pidavat ka hea olema. Dr. Jaanus Kerge ütles, et tema annab nüüd rohelise tule ????

Olin kohe nii pilvedes kui kabinetist väljusin.

Siiski pean jätkama nii metformiini kui ka tyroxini võtmisega, et meessuguhormoone alla suruda.

Ainus mure nüüd see, et ov testid pole endiselt positiivseks läinud. Täna on juba tsükli 16nes päev ja CB advanced testil haigutab endiselt suur ümmargune ring (eile vähemalt oli, täna pole veel testida jõudnud).

Aga ikkagi on hea tunne, et mingigi näit sai normaalseks.

Dr. Kerge ootab mind uuesti aprillis enda juurde, et rääkida kuidas vahepeal läinud on ????

Nii loodan talle selleks ajaks häid uudiseid viia.

Kui pikk su tsükkel tavaliselt on? Mul on u 34-36 päeva ja ov oli CD22. Äkki on aega veel.

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.02 17:52; 02.02 18:01; 02.02 21:54; 04.02 00:53; 06.02 19:13; 06.02 19:22; 07.02 16:59; 10.02 19:27; 12.02 20:09; 15.02 20:45; 15.02 21:21; 16.02 07:58; 16.02 17:52; 18.02 10:56; 19.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mida teha? Kas paluda arstil kirjutada esimese hooga siiski saatekiri kontrastaineuuringule või teha kohe see LAP läbi?

Ma arvestaks seda nii, et kui tsükkel on regulaarne ja ov testid positiivsed ja muid muresid pole kui “ainult” fakt, et lihtsalt ei rasestu siis ma teeks kontrasti. Aga kui muresid ja ebareeglipärasusi on palju nt: päevad suurte valudega, ov test pole positiivne, päevad on ebaregulaarsed või väga vere rohked/vaesed, tsükki keskel veritsusi, valulik seks jms siis teeksin juba LAP-i.

Piripiiga

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.02 17:52; 02.02 18:01; 02.02 21:54; 04.02 00:53; 06.02 19:13; 06.02 19:22; 07.02 16:59; 10.02 19:27; 12.02 20:09; 15.02 20:45; 15.02 21:21; 16.02 07:58; 16.02 17:52; 18.02 10:56; 19.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tarbin ka lisaks duphat tsùkli 16-25 pàeval siis sellega seoses on tsùkkel suht täpseks muutunud. Tàpselt 28 päeva.
Täna peakski esimese dupha võtma, aga tegin just CB ov testi ja tàna siis juba vilkuv nägu 🙂
Mida nùùd teha? Kas alustada duphaga vòi oodata ja vaadata kuidas ov testid edasi toimetavad?
Täna munasarjades selline kerge valu ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See dupha 16-25 päeval määratakse kõigile nii. Tegelt ei tohi seda võtma hakata enne kui ov on toimunud ehk dpo1. Kui võtta enne ov toimumist saab keha justkui aru, et ov on toimunud ja ov ei pruugigi toimuda.
Minule vähemalt nii seletati lahti ja toimisin nii. Iga kuu võtsin siis erineval ajal aga oluline oli, et esimene tablet dpo1. Hetkel olen rase.

E.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 20:08; 10.02 08:37; 11.02 10:25; 15.02 21:09; 26.02 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin siis täna 10 dpo testi ära ja oli negatiivne mis negatiivne. Tegelikult väike lootus nagu juba oli, sest tunne oli täpselt sama nagu eelmine kuu, kus need õnnetud triibud tulid, mis sama kiirelt ka kadusid…

Aga eks siis paar päeva ootamist ja saan võtta IVFi arstiga ühendust. Tunded on kahetised, aga eks peab lootma parimat 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

minul samuti 4 päeva päevad hilinenud. Eile tegin testi, mis näitas negatiivset. Aasta aega juba proovinud positiivset testi taga ajada. Kogu aeg olnud päevad nagu kellavärk, kuid seekord samuti juba nii mitu päeva üle. Ärevus on suur 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul millegi pärats ei lase seda vastusena panna. Tahtsin vastata LAP-i küsimuse kohta.
Mina olen järgmine nädala LAP-ile minemas, aga mul ka muid kaebusi, et teevad siis 2 in 1 minu puhul. Huvitav info, mida viljatusraviarst mulle ütles on see, et kui avastavad, et munajuhad on läbimatud, siis nad rohkem midagi ei tee ka. Sellisel juhul pidi olema järgmine asi IVF, sest see avamise protseduur polevat kuigi edukas. Palu arstil endale asi lahti seletada, et miks ja milleks.

Murel30

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lubasin endale, et ma see kuu ei tee seda. Ma ei mõtle end rasedaks. Ausõna! Mhmhh ????‍♀️
Mul 7DPO ja eile kõrvetas sees. Ma olin nagu: “Ah! See on märk!” Ja siis oli toas 21 kraadi ja ma alles lugesin kahest rasedast, kellel on koguaeg külm. Ma olen meeletu külmavares aga nüüd on ka külmetamine märk!
Seega alles 7DPO ja ma teen seda. Jälle. ????‍♀️

Piripiiga

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 02.02 17:52; 02.02 18:01; 02.02 21:54; 04.02 00:53; 06.02 19:13; 06.02 19:22; 07.02 16:59; 10.02 19:27; 12.02 20:09; 15.02 20:45; 15.02 21:21; 16.02 07:58; 16.02 17:52; 18.02 10:56; 19.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lubasin endale, et ma see kuu ei tee seda. Ma ei mõtle end rasedaks. Ausõna! Mhmhh ????‍♀️

Mul 7DPO ja eile kõrvetas sees. Ma olin nagu: “Ah! See on märk!” Ja siis oli toas 21 kraadi ja ma alles lugesin kahest rasedast, kellel on koguaeg külm. Ma olen meeletu külmavares aga nüüd on ka külmetamine märk!

Seega alles 7DPO ja ma teen seda. Jälle. ????‍♀️

Piripiiga

Täpselt,mina mõtlesin end ka eelmisel kuul rasedaks.Ma suutsin isegi ette kujutada et mul on vist õrnalt süda paha . Kaks testi tegin ka eelmisel kuul mis olid negatiivsed ning hommikul olid nad muutunud poitiivseks aga see oli lihtsalt kuivamistriip.Sellel kuul ma ennem testi ei tee kui reaalselt päevad hilinevad .Tegelikult ma nagunii ei usu et see kuu õnnestub.Vähemalt selles osaski hea et kui ma eelmisel kuul mõtlesin iga päev et jääks ma juba rasedaks ,siis sellel kuul võtan seda loomulikult . Muidugi ma ikka väga ootan neid kahte punast triipu ,aga see kuu end hulluks ei mõtle.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.02 22:44; 07.02 17:28; 18.02 02:16; 18.02 02:20; 20.02 20:22; 21.02 16:36; 23.02 01:46; 23.02 01:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka siis ritta järjekordsesse kuusse. Vanust 32, lapsi pole. Detsembri algul oli esimesed triibud üldse ja varajane katkemine, ühed päevad on ära olnud. Mul mingi tihe tsüst ja multifollikulaarsed munasarjad, hormoonid olid korras CD2. See tsükkel alustasin esimest korda OV testidega alates CD15 ja alles täna CD24 sain positiivse testi, eile oli palju heledam ja enne seda megaõrn teine triip. Muidu 31 päeva kanti tsükkel, nüüd siis OV järgi venib vist 39 peale. Huvitav, et nn munavalgevoolus juba alates CD19 ülepäeviti päris märgatav, sai ka sel ajal panustatud, eile oli juba piimjas veits ja nüüd siis täna OV test positiivne. Täna ka veits oli nn munavalgevoolust, aga vähe. Ja nagu rusikas silmaauku ausõna, mees ei tundnud ennast eriti hästi ja panust tuli megavähe, muidu ikka palju. Ehk õnnestub õhtul veel panustada ???? Krdi Murphy seadus, eelmised „ilusad“ panused tühja ???? See triibumajandus on täitsa imelikuks muutnud mind, muudkui jälgin kõike ja põen iga asja pärast, et kas sai õigesti tehtud jne. Tsüst annab ka aeg-ajalt tunda. Oeh…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Ma ei ole kindel, et olen triibupüüdja 🙂 Pigem tekib kahtlus, et triibud püüdsid hoopis mind kinni..?

Viimased päevad algasid 15.01.2020 – ma tean, et suhteliselt vara veel, aga tunne on, nagu oleksin rongi alla jäänud paar päeva tagasi. Iiveldusehood (õnneks suht tagasihoidlikud), isu on null. Kõht on KOGUAEG tühi, aga mittemiski ei isuta (see on minu puhul väga veider). Suu on seest imelik, nagu jahune. Joon, käin vetsu vahet. Mis veel? Uni, väsimus, udune olek (hakkan vales suunas minema vms). Külm on ka. Ühesõnaga kui ma rase ei ole, siis olen oma tervise pärast päris mures. Aa, jah, alaseljas on valud aeg-ajalt, kõhus torgib. No täiesti sada häda :))

Tahtsin lihtsalt kellelegi kurta ja tundus hea koht.

Edit: tegin eile rasedustesti ka lihtsalt huvipärast – kuna sümptomeid on minuarust terve rodu juba. Negatiivne oli. Aga jah – vara ka veel tegelikult ju? Või mis?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm. Ma ei ole kindel, et olen triibupüüdja ???? Pigem tekib kahtlus, et triibud püüdsid hoopis mind kinni..?

Viimased päevad algasid 15.01.2020 – ma tean, et suhteliselt vara veel, aga tunne on, nagu oleksin rongi alla jäänud paar päeva tagasi. Iiveldusehood (õnneks suht tagasihoidlikud), isu on null. Kõht on KOGUAEG tühi, aga mittemiski ei isuta (see on minu puhul väga veider). Suu on seest imelik, nagu jahune. Joon, käin vetsu vahet. Mis veel? Uni, väsimus, udune olek (hakkan vales suunas minema vms). Külm on ka. Ühesõnaga kui ma rase ei ole, siis olen oma tervise pärast päris mures. Aa, jah, alaseljas on valud aeg-ajalt, kõhus torgib. No täiesti sada häda :))

Tahtsin lihtsalt kellelegi kurta ja tundus hea koht.

Edit: tegin eile rasedustesti ka lihtsalt huvipärast – kuna sümptomeid on minuarust terve rodu juba. Negatiivne oli. Aga jah – vara ka veel tegelikult ju? Või mis?

Sõltub, mitu päeva DPO ehk ovulatsioonist on? ????

Minul siis selgus, et taaskord vaginoos tagasi … Sümptomeid pole aga analüüs andis postiivse vastuse selle osas … uskumatu lihtsalt. Päris kurvaks teeb meele, kuna arsti sõnul mõjutab rasestumist. Miks tekib? Ei tea .. miljon põhjust. Irooniline ikka, et just triibu püüdmise ajal tekkinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.02 15:55; 04.02 16:07; 05.02 07:58; 08.02 15:38; 13.02 08:51; 14.02 11:03; 17.02 11:42; 17.02 14:39; 18.02 10:28; 20.02 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, mina otsustasin, et panen nüüd triibupüüdmise paariks kuuks pausile. Püüdmisega alustasin juulis, detsembris sain ilusa priske triibu aga 5+ nädalal toimus katkemine. Eks nii mõnigi kuu sai peast ka rase oldud. Nüüd tunnen, et keha ja vaim kuidagi väsinud. Eks seda masendust tekitab ka pime aeg. Edu kõigile sellel kurmaval teel ja kiireid triipe. Käin ikka siin teile kaasa elama.

Lumi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis selgus, et taaskord vaginoos tagasi … Sümptomeid pole aga analüüs andis postiivse vastuse selle osas … uskumatu lihtsalt. Päris kurvaks teeb meele, kuna arsti sõnul mõjutab rasestumist. Miks tekib? Ei tea .. miljon põhjust. Irooniline ikka, et just triibu püüdmise ajal tekkinud.[/quote]

Minu esimene rasedus tuli teisel triibupüüdmiskuul ja kusjuures mul oli eelnevalt olnud väga tugev vaginoos ja ikka aastaid on-off pidevalt, niiet ära kaota lootust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 21:46; 20.02 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina jätkuvalt teiega. Oktoobris sain triibud, kuid enne jõule tuvastati oscaril peetumine ja katkestasin. Pärast seda jätkasime kohe proovimist, aga on olnud üks hormoonimöll ja segadus. Ovulatsioonitestid põhimõtteliselt kogu aeg positiivsed (rasedustestid negatiivsed) ja tsükkel sassis. Esimesed päevad tulid 5 nädalat pärast katkestamist, kui mõned päevad varem oli arst ultrahelil ovulatsiooniaja tuvastanud (ehk oodatust oluliselt varem). Määrati duphaston tsükli teisest poolest, mida plaanisin hakata nüüd homsest võtma, aga eilsest hakkas jälle määrima ja nüüd justkui CD2 jälle, mitte 14. Seega ei suuda isegi tsükli reguleerimiseks duphat ajastada. Pettumus suur, ise olin jälle lootusrikas, et äkki õnnestus sel tsüklil rasestuda hoopis. Ühesõnaga ootan ja vaatan, kas need “päevad” kerivad päris veritsuseks või jäävad ikkagi normaalse aja ootele. Hakkasin duphat ka võtma ja mõtlen oma 10 päeva sõltumata samal ajal veritsemisest ära võtta.
Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 09.02 08:39; 10.02 08:22; 10.02 09:26; 11.02 09:58; 11.02 10:20; 20.02 13:13; 20.02 14:40; 20.02 15:21; 21.02 12:30; 26.02 10:18; 28.02 12:26; 28.02 15:00; 29.02 17:23; 29.02 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka siin. Üleeile sain positiivse ov testi, mille järgi siis ov toimus tavalisest 3 päeva varem. Imelik on aga see, et see on esimene kuu üle aastate, kus mul ov nädalal voolust pole ja ov päeval ka nagu ei olnud, ega ka munasarjatorkeid, mis on muidu alati olnud. Positiivse ov testi hommikul oli vesisem voolus ja väga imelikud vaagnaluu valud, aga pos test oli mul üldse õhtul ehk ov toimus loogiliselt ilmselt üldse järgmine päev. Kokkuvõtvalt, siis väga segane kõik ja kahtlen ov korralikus toimumises. Aga panustasime ikka võimsalt, seega omalt poolt sai 101% antud ja eks näeb. Mul 6. Märts viljarusraviarsti aeg, loodan, et saan hoopis triibud enne ???? see oleks nüüd ime küll peale 4.5aastat, aga lootust kaotada ei tohi 🙂

Loodan, et tuleb palju triibulisi sel kuul siia!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siis täna 1DPO ja ikka nn munavalge voolust… Juba eelmisest pühapäevast saadik, ei tea mis toimub :/ Lugesin, et Inofolicuga paljudel nii olnud, et keha hakkab eriti palju tootma seda, ju siis sellest. 2 kuud juba võtnud seda. Kahju, et panustamisega just praegu nii halvasti on, mees reisist nii väsinud. Midagi nagu sai antud, aga väga vähe, õnneks liikuvus superhea tal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, mul hakkas nüüd pinev ja lootusrikas aeg, tegin hommikul rasedustesti ja näen seal triibuvarju. Võiks negatiivseks lugeda, aga pikaajalised triibupüüdjad teavad seda tunnet, et “olen veel negatiivsemaid näinud”. St vahel ei ole isegi triibu koht negatiivsel testil aimatav. Lootus sureb alati viimasena!

Guguu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 09.02 08:39; 10.02 08:22; 10.02 09:26; 11.02 09:58; 11.02 10:20; 20.02 13:13; 20.02 14:40; 20.02 15:21; 21.02 12:30; 26.02 10:18; 28.02 12:26; 28.02 15:00; 29.02 17:23; 29.02 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guguu, kas natukene vara pole rasedustestiks ja nendeks triipudeks, kui sul on täna CD15 alles oma arvutuste järgi ja alustasid duphastoniga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guguu, kui ruttu ilmus? Jaga pilti ja kullid vaatavad üle.

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 20:08; 10.02 08:37; 11.02 10:25; 15.02 21:09; 26.02 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll vara, ma pigem tegin iivelduse ja eesootava peo tõttu, kuna tsükkel nii sassis, et veendunud pole oma ajaarvestuses. Mõtlesin rohkem seda, et äkki kahe nädala tagune määrimine polnudki õige menstruatsioon ja oli mingi tsükli keskpaiga veritsus jms. Aga viisin vahepeal suurema lapse lasteaeda ja testimise ja koju tagasi jõudmise vahel hakkas jälle veritsema, seega tõmban lootused jälle alla :'(

Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 09.02 08:39; 10.02 08:22; 10.02 09:26; 11.02 09:58; 11.02 10:20; 20.02 13:13; 20.02 14:40; 20.02 15:21; 21.02 12:30; 26.02 10:18; 28.02 12:26; 28.02 15:00; 29.02 17:23; 29.02 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka siis ovulatsiooni aeg. Imestasin, et ov.testid padu negatiivsed aga oh imet, täna hommikul kohe püsiv naerunägu. Kui nüüd eile sai tegutsetud siis kas sellele loota oleks liiga naiivne? Täna mees väga hilja koju ja ei tahaks väsinud meest kiusata…läheks tükitöö tegemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka siis ovulatsiooni aeg. Imestasin, et ov.testid padu negatiivsed aga oh imet, täna hommikul kohe püsiv naerunägu. Kui nüüd eile sai tegutsetud siis kas sellele loota oleks liiga naiivne? Täna mees väga hilja koju ja ei tahaks väsinud meest kiusata…läheks tükitöö tegemiseks.

Teoreetiliselt piisab, aga homme hommikul ka veel ju aega ????

Endal sai ka halvasti panustatud pärast positiivset testi kahjuks, mees samuti jube väsinud ja no ei tulnud normaalset kogust. Aga teoreetiliselt peaks piisama küll nii Sul kui mul ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna siis CD20 ja clearblue advanced OV test vilgub viiendat päeva juba. No jääks juba püsima see.
Ostsin suurest kärsitusest apteegist täna Livsane ov testid (pulgad) ja tegin ühe ära. No on jah see teine triip seal olemas aga no ei ütleks et sama tugev kui kontrolltriip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna siis CD20 ja clearblue advanced OV test vilgub viiendat päeva juba. No jääks juba püsima see.

Ostsin suurest kärsitusest apteegist täna Livsane ov testid (pulgad) ja tegin ühe ära. No on jah see teine triip seal olemas aga no ei ütleks et sama tugev kui kontrolltriip.

Kui pikk Sul tsükkel muidu on? Ma testisin esimest korda ja juba vahepeal loobusin pärast 6 päeva testimist. 2 päeva ei testinud ja siis kui nn munavalge voolus otsa ei saanud, siis testisin uuesti ja sain kätte positiivse lõpuks alles CD24. Pilt siin. Muidu ka pikem tsükkel (31), aga katkemine vist venitas pikemaks. OV testi järgi tuleb nüüd lausa 39 päevane tsükkel vist…

Ei kujuta ette kui peaks koguaeg apteegist ostetud testidega mässama, siin nii kallid need ikka. Tellisin ebayst 50 tk sama hinnaga, mis siin 5 tk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen pcos-kas siis loomulik tsükkel on olnud väga korrapäratu (pikim on olnud 43 päeva). Duphaga saingi tsükli paika nii et kohe peale dupha võtmist neljandal päeval algas uus tsükkel. Ehk siis duphaga olnud korrektselt 28 päeva.
Nüüd aga jäingi ootama et OV ära toimuks ja oleks siis duphaga alustanud aga pole positiivset OV testi veel saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 173 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine veebruari triibupüüdjad 2020