Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 149 )

Teema: Veebruaribeebid 2019

Postitas:

Tere,

Teen algust uue teemaga. Rasedust 6+4, tähtaeg 2.veebruar. Tänaseks kaks korda arstil käidud, kuna esimesel korral avastati suur verevalum, lootekott oli, aga loodet mitte. Nüüdseks ka loode kenasti olemas ja süda lööb. Olen suurema jälgimise all ja lähen kahe nädala pärast uuesti visiidile. Hetkel kolmanda lapse ootel siis. Esimesed kaks korda on läinud väga libedalt, pole olnud mingeid probleeme, elanud igati aktiivset elu terve raseduse aja. Tundub, et seekord nii libedalt ei lähe… Kuidas teistel värsketel triibusaajatel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 15:43; 16.06 22:03; 19.06 10:04; 19.06 14:01; 25.06 16:26; 14.08 20:06; 02.09 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa küll nii väikese rasedusega oled saanud juba kaks korda arstil käia? Ma pidin Pelgus endale lunima lausa aega. Algul öeldi, et suve lõpuni pole arste, siis öeldi, et noh juuli keskele saaks ehk. Nüüd sain hoopis 22juuniks. Eks näis, ise arvan et rasedus umbes sama kaugel kui sulgi. Ma kardan, et mul ei lähe seekord ka nii libedalt, kuna ma lasin teha endale mai lõpus puugisüsti 🙁 ma ei teadnud siis veel, et rase olen. Eks näis mis arst ütleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 11:59; 03.08 11:28; 05.08 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa küll nii väikese rasedusega oled saanud juba kaks korda arstil käia? Ma pidin Pelgus endale lunima lausa aega. Algul öeldi, et suve lõpuni pole arste, siis öeldi, et noh juuli keskele saaks ehk. Nüüd sain hoopis 22juuniks. Eks näis, ise arvan et rasedus umbes sama kaugel kui sulgi. Ma kardan, et mul ei lähe seekord ka nii libedalt, kuna ma lasin teha endale mai lõpus puugisüsti ???? ma ei teadnud siis veel, et rase olen. Eks näis mis arst ütleb.

puugisüst ei ole raseduse ajal vastunäidutatud kusjuures ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa küll nii väikese rasedusega oled saanud juba kaks korda arstil käia? Ma pidin Pelgus endale lunima lausa aega. Algul öeldi, et suve lõpuni pole arste, siis öeldi, et noh juuli keskele saaks ehk. Nüüd sain hoopis 22juuniks. Eks näis, ise arvan et rasedus umbes sama kaugel kui sulgi. Ma kardan, et mul ei lähe seekord ka nii libedalt, kuna ma lasin teha endale mai lõpus puugisüsti ???? ma ei teadnud siis veel, et rase olen. Eks näis mis arst ütleb.

Olin saanud positiivse testi paar päeva hiljem, kui päevad ära jäid. Nädal hiljem oli korraks verejooks. Arvasin, et katkes. Tahtsin minna igaks juhuks kontrolli, et kas kõik ilusti tuli välja. Helistades registratuuri sain arstiaja ülejärgmiseks päevaks. Selgus, et oli olnud suur verevalum hoopiski. Aga kuna arst südametööd ega loodet veel ei näinud, kirjutas rohtu ja kutsus tagasi nädala pärast. Ja nüüd uuesti kutsuti tagasi kahe nädala pärast, et jälgida, mida verevalum teeb.
Ei ela Tallinnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 15:43; 16.06 22:03; 19.06 10:04; 19.06 14:01; 25.06 16:26; 14.08 20:06; 02.09 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Olen teinud neli positiivset rasedustesti. Täna üritasin arstile aega saada ja alles 31 juuli….kuigi vahepeal üritan arsti siiski telefoni teel kätte saada, kuna mul on ees ootamas reis, mis sisaldab 1.5 tunnist lennureisi ning paneb veidike muretsema, kas see on ikka hea, väga oodatud beebi siiski. (1.5 aastat triibupüüdmist)
Äpp ja raseduse arvestamise asjad näitavad, et tänasega täpselt 4 nädalat.
Pea käib vahel ringi, väsimus/uni suur, alakõhus valu( körvetav, nagu oleks päevad aga samas mitte nii hullud ka, aga samas siiski pidev) rinnad samuti hellad ning on väljapaistma hakanud veresooned, mis ennem nii ei paistnud.
Plaanin see või järgmine nädal minna perearsti juurde, et saaks vereanalüüsi ka igaksjuhuks teha, kuna peab ju nii kaua ootama ja HCG taset tahaks teada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Olen teinud neli positiivset rasedustesti. Täna üritasin arstile aega saada ja alles 31 juuli….kuigi vahepeal üritan arsti siiski telefoni teel kätte saada, kuna mul on ees ootamas reis, mis sisaldab 1.5 tunnist lennureisi ning paneb veidike muretsema, kas see on ikka hea, väga oodatud beebi siiski. (1.5 aastat triibupüüdmist)

Äpp ja raseduse arvestamise asjad näitavad, et tänasega täpselt 4 nädalat.

Pea käib vahel ringi, väsimus/uni suur, alakõhus valu( körvetav, nagu oleks päevad aga samas mitte nii hullud ka, aga samas siiski pidev) rinnad samuti hellad ning on väljapaistma hakanud veresooned, mis ennem nii ei paistnud.

Plaanin see või järgmine nädal minna perearsti juurde, et saaks vereanalüüsi ka igaksjuhuks teha, kuna peab ju nii kaua ootama ja HCG taset tahaks teada ????

Vaevalt et perearst saadab su hcg tegema niisama ilma põhjuseta. Seda teeb ikka ämmakas/naistears.
Vereproovi saas ise ka teha, kasvõi iga päev. Lihtsalt tasulise, maksab alla 10€

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 21:56; 19.06 21:29; 23.06 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see on ilma põhjuseta, kui soovin olla kindel et üldse rase? Ja sooviks ka teada kas muud näidud on korras, nt magneesium, foolhape jne….kui naistearstil aeg alles 31 juuli siis nii kaua oodata leian et on imelik ning olla kindel ainult koduses rasedustestis.

Miks nii negatiivne peab kohe olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearst ei tee sul küll mingit HCG testi. Kui tahad, siis tee ise ülepäeviti ja vaata tõusu.
Kõik ootavad kaua, sa pole esimene ega ka viimane. Ja kui käid rasedust tuvastamas, siis pärast vahed ämmaemanda kohtumiste vahel on pikemad kui see aeg, mida sa hetkel ootad. Ma olen 6 nädalat oodanud oma aega, siis 5 nädalat jne aga näen elan rahulikult!
Üle mõelda ja stressata ei tasu, mis kasu see annab lapsele? Ja kuk aus olla, siis mis kasu see on sulle. Võta rahulikult!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 08:07; 20.06 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma istun ja ootan ka. 31.05 sain triibud. Just enne seda tulin reisilt. Aja sain 02.07 Mustamäe tervisekeskusesse. Pakkusid 25.06 ka, aga ma pole siis linnas. Iga sümptom on kinnitus, et midagi ikka toimub. Mul on ka mutsik väsimus ja uni, rinnad hellad ja alakõhus käivad aeg ajalt pisted.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 08:54; 17.07 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul umbes 8. nädal, südametööd pole veel näinud, kuid loodan väga, et homme näeb. Tähtaeg jääb jaanuari lõppu ja veebruari algusesse (esimene rasedus). Imelikul kombel on tunnused vähemaks jäänud (iiveldus ja rindade valulikkus). Üleüldse on kuidagi tavaline olla, kuid liialt ei muretse, sest kõik rasedused on erinevad :). Minu jaoks on kõige raskem on sõprade ees varjamine, kuna nüüd jaanid tulemas ja üleüldse suvi käes. Kuigi ma pole eriline alkoholitarbija olnud, siis ikka olen võtnud mõne siidri. Ja kui nüüd olen keeldunud või öelnud, et ei taha, siis on tulnud hull probleem sellest ja hakatakse oletama… kuigi tahan varjata kindlasti 12. nädalani. Mul on lihtsalt kõrini saanud nendest oletustest, et ma isegi väldin juba ühisüritusi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.06 09:50; 02.07 13:30; 12.07 20:15; 14.08 10:55; 05.09 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul umbes 8. nädal, südametööd pole veel näinud, kuid loodan väga, et homme näeb. Tähtaeg jääb jaanuari lõppu ja veebruari algusesse (esimene rasedus). Imelikul kombel on tunnused vähemaks jäänud (iiveldus ja rindade valulikkus). Üleüldse on kuidagi tavaline olla, kuid liialt ei muretse, sest kõik rasedused on erinevad :). Minu jaoks on kõige raskem on sõprade ees varjamine, kuna nüüd jaanid tulemas ja üleüldse suvi käes. Kuigi ma pole eriline alkoholitarbija olnud, siis ikka olen võtnud mõne siidri. Ja kui nüüd olen keeldunud või öelnud, et ei taha, siis on tulnud hull probleem sellest ja hakatakse oletama… kuigi tahan varjata kindlasti 12. nädalani. Mul on lihtsalt kõrini saanud nendest oletustest, et ma isegi väldin juba ühisüritusi…

Mina olen öelnud, et võtan antibiootikume, mistõttu ei saa tarbida alkoholi – siiamaani on rahuldanud see kõiki.
Seekord iiveldab ka jubedalt, peale hommikusööki hakkab pihta…. Arvasin, et asi rohust (võtan progesterooni), aga ilma võtmata samamoodi iiveldab 🙁 Esimesed kaks korda läksid väga libedalt ikka, seekord saab väga raske olema, algus juba raske ja keeruline…. Aga annan aru, et ega vanus ka sealmaal, et polegi enam sama, kas 20 või 35 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 15:43; 16.06 22:03; 19.06 10:04; 19.06 14:01; 25.06 16:26; 14.08 20:06; 02.09 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain testile triibud juuni alguses, tähtaeg peaks olema sõbrapäeva kanti. Tänaseks peaks olema 6 nädalat täis, esimene ÄE visiit järgmise nädala alguses.
Pisut on halb olla peale sööki ja päeval tahaks tukastada (sama oli eelmiste rasedustega alguses), muidu pole veel viga. Kogemustest eeldan, et läheb hullemaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Liitun teiega ja tähtaeg on 7. veebruar. Arst nägi südametöö kenasti ära ja ämmaemanda vastuvõtt ootab järgmisel nädalal veel ees.
Ma ise kardan muidugi meeletult, sest kerge määrimine on juba nädala kestnud. Õnneks on pisikesega seni kõik korras ja arstid rahustavad kogu aeg maha.
Ehk siis mina ei suudaks küll mingi valemiga juuli lõpuni oodata, samuti 1.5 aastat proovisin rasestuda. Aga Sinilill, sa kuhugi mujale kliinikusse ei ole proovinud aega saada? Ämmaemandatel võiks ju ikka aega olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Liitun teiega ja tähtaeg on 7. veebruar. Arst nägi südametöö kenasti ära ja ämmaemanda vastuvõtt ootab järgmisel nädalal veel ees.

Ma ise kardan muidugi meeletult, sest kerge määrimine on juba nädala kestnud. Õnneks on pisikesega seni kõik korras ja arstid rahustavad kogu aeg maha.

Ehk siis mina ei suudaks küll mingi valemiga juuli lõpuni oodata, samuti 1.5 aastat proovisin rasestuda. Aga Sinilill, sa kuhugi mujale kliinikusse ei ole proovinud aega saada? Ämmaemandatel võiks ju ikka aega olla.

Mis määrimise põhjuseks on öeldud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 15:43; 16.06 22:03; 19.06 10:04; 19.06 14:01; 25.06 16:26; 14.08 20:06; 02.09 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea põhjust 🙁 arst mingit pisikest verevalumit nägi, aga ütles, et see on ikka nii väike,et ei tea, kas sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,liitun ka Teiega. Tähtaeg 9.2. 3nda ootel. Käinud ultrahelis eelmisel nädalal, tegelane 2,5mm pikk 🙂 Enesetunne on otse öeldes jube, teist nädalat iiveldab, kõik toidud on vastu, meeletu väsimus, tuju null. Mõnipäev on metallimaitse suus,mõnipäev ei kannata toidupoeski käia. Uhh, ei mäleta et esimese kahe rasedusega miskit sellist oli. Aga jah, ehk vanus 37 on see mis võib sellele jubedusele põhjuse anda. Ootan juba, et enesetunne paraneks, tööl on väga raske sedasi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain rasedusest nii teada, et läksin erakorralisele operatsioonile. Õnneks oli täiesti algus (HCG oli alles 29 vms) ehk mingi kolmas, neljas nädal. Aga pabistan senini. Muidugi arstid ütlesid, et erakorralisi ikka tehakse ja ma ei tohiks muretseda, et kui sai kahjustada oleks ära kukkunud. Kuid alateadvuses ikka muretsen. Kui kellegil on sarnaseid kogemusi olnud või kellegi tuttavatel, siis oleks rahustav teada:) Hetkel on kuuenda nädala lõpp. Olen korra arstil käinud. Loode oli, lootekott oli ja südametöö ka vaevu märgatav (opijärgses kontrollis käisin). Järgmisel nädalal uuesti arstile. Imeline uudis, sest laps on planeeritud, aga, et kohe sellise algusega:( see ei olnud planeeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foolhapet (parem ikka kui folaati) tasuks juba enne triipude saamist juurde võtma hakata, kui te just ei tea kindlalt, et selle tase on organismis piisav ja saate toiduga kindlasti alati küllalt. Kui triibud käes, pole vaja foolhappe ja magneesiumi võtmise jaoks ei perearsti ega naistearsti visiiti ootama jääda. Folaate jääb toidust enamusel eestlastel mingil määral puudu ja magneesiumi samuti. Magneesiumi ületarbimisel tekib kõhulahtisus, aga midagi muud hullu (lühiajalisel) ületarbimisel pole. Folaatide ületarbimisest tekib probleeme alles pideval ja suurel ületarbimisel, mida soovituslike toidulisandinormide ja toitumisega polegi võimalik saavutada. B-grupi vitamiinid on vesilahustuvad ja nende puhul üleliigne väljutatakse organismist.
Ja perearstiga võib küll ka raseduse teemadel rääkida. Tegelikult on mu teada Eestis lausa lubatud (või normides ette nähtud), et lisaks ämmaemandale võib normaalrasedust jälgida ka perearst. Patsiendi valik muidugi ja traditsiooniliselt on rasedust jälgitud siiski ämmaemanda ja naistearsti juures.
Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see on ilma põhjuseta, kui soovin olla kindel et üldse rase? Ja sooviks ka teada kas muud näidud on korras, nt magneesium, foolhape jne….kui naistearstil aeg alles 31 juuli siis nii kaua oodata leian et on imelik ning olla kindel ainult koduses rasedustestis.

Miks nii negatiivne peab kohe olema?

Kes siin negatiivne oli? Tead ikka, mida sõna “negatiivne” tähendab? ????
Perearst ei tee neid proove, selleks on naistearst/ämmaemand. Kui tahad näha kohe, et hcg ilusti tõuseb, mine tee kohe hommiku vereproov ise ja paar h pärast juba tead ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 21:56; 19.06 21:29; 23.06 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ela Tallinnas, kus on kliinikuid valida. Elan saare peal, siin väga väike valik, kuhu löögile pääseda ning kuna väike koht siis erakliiniku olen enda jaoks juba välistanud, kuna seal töötav naistearst on liiga jutukas ning arutab patsiente teiste inimestega.

Tundsin, et on negatiivne, kuna tundus selline mitte sõbralik soovitus.

Kui oled kaua soovinud ja proovinud ning ka esmarase, siis on hea öelda teistel et ära muretse üle 🙂

Olen enda perearstiga raseduse teemal ka ennem konsulteerinud, kui olen muude muredega tema juures käinud ning ta on ka mingil määral mulle toeks ja abiks olnud erinevate soovitustega, teinud analüüse et kontrollida, kas köik vereanalüüsid ikka korras jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Sain alles eile teada, et rase. Sisetunne ütles..ei planeerinud ega midag. Aga positiivne test üllatas väga meeldivalt, kuna naistearst viimase korralise visiidi ajal ütles, et enam väga ovulatsioone ei teki (olen 37a) ja rasestumise võimalus suht madal juba. Aga kuna rinnad muutusid hellaks ja alaselg hakkas tundma andma ja mingid ebanormaalsed higistamishood käivad hommikupoolikul,siis tegin 10dpo testi ja ilusad roosad triibud tulid 2.juuli helistan oma naistearstile, kelle juures varemgi eelmiste laste ootusajal arvel olnud,eks siis näeb,kunas vastuvõtule. Hirm on ka,kuna üks rasedus on peetunud ja aasta tagasi üks rasedus katkes 2 kuu pealt. Loodan, et seekordne võimalus ikka meile jäetakse! Kalkulaatorite arvestuste järgi oleks sünnitustähtaeg 26.veebruar 2019.a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled kaua soovinud ja proovinud ning ka esmarase, siis on hea öelda teistel et ära muretse üle ????

Mina jäin peale 4 aastat proovimist rasedaks ja olen esmarase, ning samamoodi ütlen rahune ja ära stressa, sellest pole kasu. Juhtub mis juhtub. Siiani vahel muretsen, aga sisetunne ütleb et lõpeta ära, kõik on korras ja nii ongi. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 08:07; 20.06 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain teada 17ndal juunil enda rasedusest teada ja olen megaõnnelik! Kõik on siiamaani hästi ja sain arsti aja juba ITK-s endale 10.juuli 🙂 On ka tekkinud alakõhus valusid ja kõrvetisi. Tähtaeg peaks olema 21.juunil 🙂
Kindlasti kirjutan teile kuidas mul arsti juures läks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain teada 17ndal juunil enda rasedusest teada ja olen megaõnnelik! Kõik on siiamaani hästi ja sain arsti aja juba ITK-s endale 10.juuli ???? On ka tekkinud alakõhus valusid ja kõrvetisi. Tähtaeg peaks olema 21.juunil ????

Kindlasti kirjutan teile kuidas mul arsti juures läks ????

Vabandust, aga armas apsakas ???? 21 juuni tähtaeg ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 21:56; 19.06 21:29; 23.06 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil tunnustega on? Mul on pidev väsimus, alakõhus vahepeal valud ja torked, pissil käimine natuke tihedamini ja nibud on väga hellad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iiveldus kimbutab peaaegu terve päeva; pissil tuleb käia ka öösel korra (minu puhul väga ebatavaline); hommikuti läheb uni väga vara ära (ikka enne 5) ja õhtul siis muudkui tukun; lõhnad veel õnneks ei sega, muidu peaks mees jälle habemeajamisvahtu vahetama hakkama :); söögiisu ei ole, aga tühja kõhuga on veel halvem olla. Eelmistest rasedustest on meeles, et hommikuti käisin oksendamas ja pärast seda oli OK, aga nüüd koguaeg kõhus keerab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 15:13; 06.11 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 4+5 umbes täna. Juba 3-4päeva aegajalt annab kerge iiveldust tunda, kõhus koriseb ja müriseb. Tuim alakõhuvalu aegajalt. Rinnnad valusad juba pea 3ndlt.Ka lõhnad on hakanud häirima, eriti inimeste lõhnad, kes kõrval seisavad või mööduvad. Aga need tunnused ei ole koguaeg igapäevaselt käsikäes-mõnel päeval üks-teisel päeval teine tunnus. Igapäevaselt on sage wc-külastus ja valusad rinnad ja tunne, et alakõhus miskit toimub. Hetkel võtan ka 1 tblt duphastoni päevas, kuna eelnevalt 2 rasedust peetunud ja katkenud ning ka se ekord oli paar päeva enne oletatavaid päevi imekerge roosakas määrimine korraks.Arstile saan alles juulis millalgi,homme lähen hcg- testi tegema,neljap käisin,kui oli umbes 3+6ndlt ja hcg oli siis 93.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas kuskil 7.ndal nädalal iiveldamine – päev otsa on klomp kurgus, iga toit alla ei lähe. Sunnin end sööma poolvägisi, see teeb paremaks asja, vähemalt mõneks ajaks. Vetsus tihedamini ei käi, vähemalt ei ole täheldanud. Küll aga piinab mind lausa kohutav kõhukinnisus.
Esimese kahe rasedusega pole üldse vaevusi olnud, seekord on küll minu jaoks kohutav – tööl on raske olla, kui pidevalt peab pluusi kaeluse nina ette tõstma, et mingi lõhn jälle iiveldama ei ajaks…

Aga on lootus, et varsti läheb see mööda 🙂 🙂 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 15:43; 16.06 22:03; 19.06 10:04; 19.06 14:01; 25.06 16:26; 14.08 20:06; 02.09 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka koguaeg süda paha, nagu merehaigus ja mitte ainult hommikuti vaid päeval ja õhtul. Kõik lõhnad ajavad asja veel hullemaks. Hetkel on seitsmes nädal, umbes neli nädalat veel kannatada:) Söön ka progeserooni lisaks 200 mg õhtuti, kuna on kaks ära kukkumist olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolin ka veebruari beebide hulka. Käisin täna arsti juures ja ultraheli näitas, et beebil süda ilusti lööb, nädalaid tuli ultrahelis mõõtes 6+5 (raseduskalkulaatorid näitavad kuupäeva järgi ka 6+5), nii et vastas täpselt mõõtudele. Ämmaemanda juures võeti arvele ka, ämmaemandaks ITK-s Leili Pärnpuu. Arst sai sünnitähtajaks 14. veebruar, ämmaemand samade andmete põhjal 12. veebruar.

Järgmine visiit alles 1. augustil, kui on kuklavoldi ultraheli.

Raseduse tunnuseid eriti ei ole. Mõni päev pole kohe üldse. Alates 5. nädalast on olnud rinnad valusad ja tundlikud, aga rindade valu viimastel päevadel ka nagu vähem. Iiveldas laupäeval pisut ja täna veidi, aga hästi vähe. Eile näiteks polnud üldse sellist tunnet, et rase.

Mul on IVF rasedus, seega 2x päevas panen progesterooni geeli kuni 10. nädala lõpuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 149 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.