Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 149 )

Teema: Veebruaribeebid 2019

Postitas:

Nii. Täna HCG antud. 4päeva tagasi oli hcg 92,21,täna aga juba 923,6. Vist on hea märk ja võin juba natukene rahulikumalt võtta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cessuke sul tõuseb jah väga kenasti. Ma lähen täna arsti juurde ja saan kõigest täpsemalt aimu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun. Sain täna testiga positiivse vastuse. Oligi plaan rasestuda, aga ikkagi tuli see ootamatult ja olin päris šokis hommikul ja hakkasin töinama. Ämmaemanda aja sain ITK-sse 09.07, kalkulaatori järgi tähtaeg 19.02. Esimene rasedus ja kõik nii tume maa, oleks nagu puuga pähe saanud. Eks hakkan guugeldama ja end kurssi viima ja selle mõttega harjuma. Peale peavalu muid kaebusi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun. Sain täna testiga positiivse vastuse. Oligi plaan rasestuda, aga ikkagi tuli see ootamatult ja olin päris šokis hommikul ja hakkasin töinama. Ämmaemanda aja sain ITK-sse 09.07, kalkulaatori järgi tähtaeg 19.02. Esimene rasedus ja kõik nii tume maa, oleks nagu puuga pähe saanud. Eks hakkan guugeldama ja end kurssi viima ja selle mõttega harjuma. Peale peavalu muid kaebusi ei ole.

Ära jumala eest guugeldama hakka, naudi parem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah. Natuke ikka mure, kas kõik ikka hästi, mida nt süüa ei tasu ja muidu poleks ka juba seda veebruari beebide gruppi leidnud. 🙂 Nagu aru saan, siis eraldi naistearsti juurde ei ole vaja minna kui ainult ämmaemanda juurde aeg pandi kui registratuuri helistasin ja ütlesin, et sooviks rasedana end arvele võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian Sulle pöialt 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.06 21:25; 26.06 21:30; 27.06 15:06; 02.07 09:16; 02.07 13:56; 04.07 13:52; 05.09 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cessuke sul tõuseb jah väga kenasti. Ma lähen täna arsti juurde ja saan kõigest täpsemalt aimu:)

Loodan,et saad häid uudiseid.

Mina veel arstile pole jõudnud, 2.juuli tuleb minu arst alles tööle,siis saan aja. Aga kuna seljataga 1peetumine ja 1 varajane katkemkne, siis lasin ise hcg testid teha 4-päevase vahega-nii soovitas telefonis teine naistearst ( kes võttis vastu mu eelmise sünnituse). Ka duphastoni kirjutas mulle igaksjuhuks välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.06 21:25; 26.06 21:30; 27.06 15:06; 02.07 09:16; 02.07 13:56; 04.07 13:52; 05.09 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile arstil ära rasedust oli 7+2 süda ilusti lõi. Varasemalt on ka olnud kaks ära kukkumist. Ja söön Gepretixi lisaks. Nüüd jään ootama ämmaka aega üheksas, kümnes nädal ja siis võetakse arvele.
Vahepeal teen ilmselt šhoisi juures panorama ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 12:00; 07.08 17:29; 15.08 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka. Täna võeti arvele, rasedust 7+1 nädalat. Neljas rasedus. Planeeritud ei olnud ja oleme koguaeg kaitsevahendeid kasutanud, aga ilmselt pidi nii minema siis. Peale sünnitust plaanin steriliseerimist.
Sel korral on olek kuidagi teistsugune. Hetkel ei põe ega pabista üldse raseduse pärast, aga sünnitust küll kardan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin, kas teil ka aegajalt alakõht tuikab või närib? Mul ei ole seda koguaeg,aga aegajalt ja eriti õhtuti kuidagi pakitseb seal..Eelmine rasedus oli 7atahasi ja ei mäleta enam..mingid kõhuvalud vist olid,aga ei tea,kas sama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.06 21:25; 26.06 21:30; 27.06 15:06; 02.07 09:16; 02.07 13:56; 04.07 13:52; 05.09 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minupoolt tuli viimane kommentaar, kuidagi olin käoks end jätnud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuikab jaa ja vahepeal nagu torkab isegi
…ikka tunda et midagi toimub aga samas nagu julm ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka. Positiivse testi sain 26.06, kuupäeva järgi peaks olema täna rasedust 6+0. Ämmaemanda aja sain alles 27.07 TÜKi. Kuidagi pikk tundub see ootamine või see on normaalne, et ämmaemanda juurde 10+1 rasedusega jõuan alles? Mul esimene rasedus, sellepärast ei oska midagi arvata ise.
Rasedusega seonduvalt mul ka on väikseid pisteid alakõhus aeg-ajalt, käib vist asja juurde ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Miskipärast varem tuli käona, ei ole olnud selle portaali usin kasutaja, vast ei tea, kuidas asjad käivad.
Käisin kolmandal arstivisiidil täna, rasedus oli ilusti kasvanud, vastas täpselt 8+4. Verevalum praktiliselt kadunud, juhhuuu!!! Nüüd võib enamvähem normaalset elu jätkata.
Kahe nädala pärast ämmaka juurde, siis võetakse ka arvele 🙂
Ikka iiveldab ja klomp pea päev otsa kurgus. Kõht on megakinni, kõik näpunäited on teretulnud 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on päevad selles osas väga erinevad, et on päevi, kus ma ei tunnne mittemidagi ja on erinevate torkimistega päevi.

Mõnel päeval konkreetselt ongi torkimine paremas ja vasakus küljes, mõnel päeval alaseljavalu, mõnel päeval päevade moodi valu, vahel lihtsalt selline õõnes tunne kõhus nagu ärevusega ja mõni päev ei ole midagi kuskil tunda.

Nädalaid 7 + 1.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka mõnel päeval paremas munasarjas jõhkrad torked, hakka või arvama, et emakaväline, kuigi juba on kindlaks tehtud, et ei ole:) Lisaks süda läigib koguaeg. Vahest hakkan juba arvama, et täna ei läigi ja siis lõunaks on merehaigus kohal. Kõhukinnisuse vastu aitavad hästi kiivid. Söö paar kiivit päevas ja probleem lahendatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna ämmakal.
Arvele veel ei võetud.
Sest ei näinud midag, peale lootekoti.
12 juulil tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna ämmakal.
Arvele veel ei võetud.
Sest ei näinud midag, peale lootekoti.
12 juulil tagasi. Loodan, et siis juba näha südametööd.
Muidu ajaliselt täna 6+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile võeti mind rasedusega arvele ja beebi oli vahepeal ka kenasti kasvanud. Täna siis 8+2 ja 2 nädalat määrimistki lõppes kolmapäeval ootamatult 🙂 nüüd peab juuli lõpuni ootama ja siis tehakse juba suurem I trim uuring.
Pöidlad pihus, et kõik hästi läheb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka. Positiivse testi sain 26.06, kuupäeva järgi peaks olema täna rasedust 6+0. Ämmaemanda aja sain alles 27.07 TÜKi. Kuidagi pikk tundub see ootamine või see on normaalne, et ämmaemanda juurde 10+1 rasedusega jõuan alles? Mul esimene rasedus, sellepärast ei oska midagi arvata ise.

Rasedusega seonduvalt mul ka on väikseid pisteid alakõhus aeg-ajalt, käib vist asja juurde ikka.

Minul ka positiivne test 26.06, esmarase, aja sain TÜk 3.08. Vaatan siin kommentaare, et Tlna inimesed saavadki paari nädalaga. Ma ütlesin registratuuris sama, et nii pikk ootamine, nähvas siis, et minge siis erakliinikusse. Mul on südamelöögid endal kiirenenud, kuid tunnuseid suurt ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii,mina käisin ka arstil täna ära. Päevade järgi täna 5+5. Uh- saga tuvastati täna ainult lootemuna ja ilus rebukott. 2ndlt oärast kutsuti tagasi. Aers muud ei kommenteerinud, kui et lootemuna ja rebukott on ilusad ja ju toimus rasestumine mõ i päev viljem,et loode nii pisi veel, et ei näe.. Mina nuidugi juba paanikas- kas jälle võimalus,et sinna ei tekigi loode…
Teie,kes te ka UH-ssejuba jõudnud,kuidas teil,kas kohe oli nii lootemuna, rebukott kui ka loode nähtav?
Iseenesest rasedustunnused täitsa olrmas- kõhus sikutab/tuikab aegajalt, iiveldab vahel, lõhnad on kuidagi võimendatud ja käivad vastu,rinnad on rasked ja valulikud..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.06 21:25; 26.06 21:30; 27.06 15:06; 02.07 09:16; 02.07 13:56; 04.07 13:52; 05.09 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 5+6 juba südametegevus näha, aga küll ta tuleb sinul ka . 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 6+6 (UH järgi 7+2), siis uba juba tuksus. Aga sulle kannatust rahulikku meelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Liitun ka teiega. Hetkel vm järgi nädalaid 6+1. Uuel nädalal Šoisi vastuvõtule ja sellest järgmisel ämmakale. Tavapärasest suurem väsimus on aga ei iivelda ja isusid ka pole. Esimese lapse ajal polnud ka iiveldust, loodan väga, et läheb ka seekord nii 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii,mina käisin ka arstil täna ära. Päevade järgi täna 5+5. Uh- saga tuvastati täna ainult lootemuna ja ilus rebukott. 2ndlt oärast kutsuti tagasi. Aers muud ei kommenteerinud, kui et lootemuna ja rebukott on ilusad ja ju toimus rasestumine mõ i päev viljem,et loode nii pisi veel, et ei näe.. Mina nuidugi juba paanikas- kas jälle võimalus,et sinna ei tekigi loode…

Teie,kes te ka UH-ssejuba jõudnud,kuidas teil,kas kohe oli nii lootemuna, rebukott kui ka loode nähtav?

Iseenesest rasedustunnused täitsa olrmas- kõhus sikutab/tuikab aegajalt, iiveldab vahel, lõhnad on kuidagi võimendatud ja käivad vastu,rinnad on rasked ja valulikud..

Minul oli ka nii, et läks arstile liiga vara. Viljastumine toimus lihtsalt hiljem ja oli näha ainult lootekotti. Kutsuti nädal hiljem tagasi ja oli näha loodet kui ka südamelööke. Hetkel käimas 9. nädal ja 23. juuli kuklavoldi uuring. OOtan väga 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.06 09:50; 02.07 13:30; 12.07 20:15; 14.08 10:55; 05.09 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma loodan ka, et ikka kõik ok. Samas arst ütles ka, et lootemuna ilusa kujuga ja rebukott ka väga ok ja hematoome poleja ei tasu kohe muretsema hakat,niiet vast ikka areneb ilusti. Lihtsalt see ootamine ja teadmatus- järgmine aeg ju uh-sse alles 20 juuli..
Lisaks,nagu mul muretsemist vähe oleks,tekkis mul täna peale arstil käimist huulele ohatis ???? Loodaan,et pole ohtlik. Mul kunagi varem nooremana ka ohatisi vahest harva olnud, pidi see siis nüüd just üle pika aja tekkima..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.06 21:25; 26.06 21:30; 27.06 15:06; 02.07 09:16; 02.07 13:56; 04.07 13:52; 05.09 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle tuli mu eelmine postitus käona, mina kirjutasin selle..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas. Mul tekkis selline küsimus, et teie kes ka iiveldate, kas see iiveldus on teil igapäevaselt? Mul nõni päev iiveldab,mõni päev pole mitte midagi, ainult rinnad ülirasked ja valusad..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.06 21:25; 26.06 21:30; 27.06 15:06; 02.07 09:16; 02.07 13:56; 04.07 13:52; 05.09 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka iga päev rõõmsalt iiveldab, söögiisu pole, klomp kurgus päev otsa.

Kohe kohe saab 10 nädalat täis. Loodan, et varsti läheb mööda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas. Mul tekkis selline küsimus, et teie kes ka iiveldate, kas see iiveldus on teil igapäevaselt? Mul nõni päev iiveldab,mõni päev pole mitte midagi, ainult rinnad ülirasked ja valusad..

Mul samamoodi. On päevi, kui iiveldab ja päevi, kui ei anna kuidagi tunda, et rase oleksin. 6. nädal iiveldas umbes kahel päeval nädalas, ülejäänud päevadel üldse mitte. 7. nädalal tundsin ülepäeviti õhtul enne magamaminekut iiveldust. Nüüd on käimas 8. nädal, päeval ei anna kuidagi tunda, et rase oleksin, kuid hilisõhtuti ja öösiti on iiveldanud juba mitu päeva järjest. Õhtul on seetõttu raske magama jääda ja öösel vetsus käies ka iiveldab. Hommikuks on aga kõik jälle okk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 149 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.