Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 149 )

Teema: Veebruaribeebid 2019

Postitas:

Mul nüüd arstil käidud jälle, kuna eile korraks määris punakas-pruunilt ja hirm eelnevate peetumiste tõttu suur. Uh- s oli 3,4mm pikkune loode,kellel ilusti süda tuksus ja kõik selle järgi ok, määrimise põhjus jäigi diagnoosimata. Viimastel päevadel pidevalt kerge iiveldus, lõhnad on vastu ja rinnad valusad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mingil põhjusel tuli 3 x minu postitus 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mingil põhjusel tuli 3 x minu postitus ????

Kustutasin korduvad postitused.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uu, veebruarikad! Kuidas läheb? Tundub, et kõik vist FB gruppi ära kolinud… Ise pigem eelistaks anonüümset suhtlust, selleks pole liitunud.
Käisin täna esimesel ämmaka visiidil, võeti arvele: nädalaid 10+4/5 (oleneb kalkulaatorist). Tähtajaks märgiti 02.02.2019

Pandi aeg kuklavoldi mõõtmiseks vähem, kui kahe nädala pärast.

Endiselt iiveldab ja iga toit ajab gaasitama ja kõhu punni, aga on lootust, et varsti läheb mööda.

Kaalus pole juurde võtnud veel. Süüa eriti palju ei saa, täiskõhutunne tuleb jube ruttu.
Aa, ja olen olnud kunagi ärevushäire põdeja, nüüd on siis see rõõmsalt jälle platsis…

Kuidas teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uu, veebruarikad! Kuidas läheb? Tundub, et kõik vist FB gruppi ära kolinud… Ise pigem eelistaks anonüümset suhtlust, selleks pole liitunud.

Käisin täna esimesel ämmaka visiidil, võeti arvele: nädalaid 10+4/5 (oleneb kalkulaatorist). Tähtajaks märgiti 02.02.2019

Pandi aeg kuklavoldi mõõtmiseks vähem, kui kahe nädala pärast.

Endiselt iiveldab ja iga toit ajab gaasitama ja kõhu punni, aga on lootust, et varsti läheb mööda.

Kaalus pole juurde võtnud veel. Süüa eriti palju ei saa, täiskõhutunne tuleb jube ruttu.

Aa, ja olen olnud kunagi ärevushäire põdeja, nüüd on siis see rõõmsalt jälle platsis…

Kuidas teil?

Ilmselt ootavad paljud veel oma esimest ämmaka visiiti. Ka mul on see augusti alguses, senini ei tea, kas olen veebruari või märtsi grupis ???? Aga täiskõhu tunne on jah pidev, isu on äädikaliste toitude järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Minul umbes 10+4. Tähtajaks 03.02.2019 :). Homme lähen annan esimesed vereproovid ja 23.juulil kuklavoldi uuringule. Kui aus olla, siis ei saa arugi, et rase olen, kuna iiveldust pole üldse. Seetõttu ootan arstile minekut väga 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.06 09:50; 02.07 13:30; 12.07 20:15; 14.08 10:55; 05.09 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Sain esmaspäeval dr.Šoisi juures käidud. Uh järgi rasedus 6 päeva väiksem ja uuel nädalal uus uh suuruse jälgimiseks. Esimese uh järgi lükkub tähtaeg edasi, 03.03. Südametöö oli ilusti näha. Esimese lapsega oli ka rasedus väiksem kui VM järgi, seega ei muretse ja ootame uut uh-d.
Jube väsimus on peal ja isutus käib erinevalt päeva lõikes. Esimese lapsega oli nii hea olla kogu aeg. Tõesti lootsin, et läheb ka seekord nii aga mis siis ikka, tuleb hakkama saada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei, mina lähen nädala algul vereproovi andma ja siis kuu lõpus kv mõõtma. Aeg venib ja tahaks juba näha, kui suur ta on ja kuidas kasvab 🙂
Iiveldus tuleb ja läheb. Mõnel päeval ei saa isegi aru, et rase olen, teisel päeval tuleb see iiveldus suure hooga tagasi. Huvitaval kombel pigem õhtuti ja siis kui kõht tühi. Sunnin end sööma ja siis on kõik jälle hästi. Eks keha annab märku, et midagi on puudu.

Rännak

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 14:47; 07.08 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Liitun samuti Teiega. Hetkel rasedust 7+5. Tähtaeg veebruari lõpp.
Peres ees 3,5 aastane poeg. Vahepeal olnud ka ùks emakaväline rasedus. Kui eelmine rasedus kulges väga kergelt, ei iiveldust, väsimust ja kaalu tuli ka vaid 6,5kg, siis sel korral saan tõenäoliselt kõike topelt kogeda.
Vaatan, et facebookis on kaks veebruari 2019 beebigruppi. Mõlema puhul on kõik liikmed nähtavad. Kas kumbki neist ei ole siinsete jutustajate grupp? Ühe administraator perekonnanimega Tamm, teine Kivimäe. Sooviks täielikult salastatud grupiga liituda ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun samuti Teiega. Hetkel rasedust 7+5. Tähtaeg veebruari lõpp.

Peres ees 3,5 aastane poeg. Vahepeal olnud ka ùks emakaväline rasedus. Kui eelmine rasedus kulges väga kergelt, ei iiveldust, väsimust ja kaalu tuli ka vaid 6,5kg, siis sel korral saan tõenäoliselt kõike topelt kogeda.

Vaatan, et facebookis on kaks veebruari 2019 beebigruppi. Mõlema puhul on kõik liikmed nähtavad. Kas kumbki neist ei ole siinsete jutustajate grupp? Ühe administraator perekonnanimega Tamm, teine Kivimäe. Sooviks täielikult salastatud grupiga liituda ????

Siin on juhised, kuidas peaks saama liituda täiesti salajase FB grupiga: http://perefoorum.postimees.ee/viewtopic.php?f=8&t=76733

Facebooki salajase grupiga liitumiseks saada email: veebruaribeebid2019@gmail.com (Grupp avatakse juuni lõpus)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.07 11:05; 14.09 10:11; 28.09 14:28; 28.09 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun samuti Teiega. Hetkel rasedust 7+5. Tähtaeg veebruari lõpp.

Peres ees 3,5 aastane poeg. Vahepeal olnud ka ùks emakaväline rasedus. Kui eelmine rasedus kulges väga kergelt, ei iiveldust, väsimust ja kaalu tuli ka vaid 6,5kg, siis sel korral saan tõenäoliselt kõike topelt kogeda.

Vaatan, et facebookis on kaks veebruari 2019 beebigruppi. Mõlema puhul on kõik liikmed nähtavad. Kas kumbki neist ei ole siinsete jutustajate grupp? Ühe administraator perekonnanimega Tamm, teine Kivimäe. Sooviks täielikult salastatud grupiga liituda ????

Siin on juhised, kuidas peaks saama liituda täiesti salajase FB grupiga: http://perefoorum.postimees.ee/viewtopic.php?f=8&t=76733

Facebooki salajase grupiga liitumiseks saada email: veebruaribeebid2019@gmail.com (Grupp avatakse juuni lõpus)

Ja kui pole perefoorumi kasutaja, siis sinna asja pole…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on enesetunne palju parem, kui eelmise rasedusega ja see väike iivelduski on üle läinud, aga oksendasin täna hommikul. Just mõtlesin, et pääsen. Kuum ilm äkki? Kas kellelgi on veel see kuum praegu eriti piinav? Mulle muidu meeldib soe, aga praegu tahaks kivi alla ära pugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 08:54; 17.07 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime siis täna mehega ka UH. Mõõdeti kuklavolti ja kontrolliti muid näitajaid. Mõõtude järgi 11+4 (peaks olema 11+2). Riskid madalad. Sugu teada ei saanud, arsti sõnul nii pole hetkel võimalik eristada, kuna emakas väga sügaval vaagnas alles….

Arstil oli ka väga raske muid mõõtmisi teha, õnneks sai ikka hakkama.
Muidu oli meil plaanis lasta ka tasuline Oscar-test teha suurlinnas, kuid kahtlen, kas emakas kasvab nii palju ülespoole selle lühikese ajaga. Täna ei olnud 3D pilti võimalik üldse saada, kuna liiga sügaval 🙁

Iiveldust eriti enam pole, küll aga kuumus segab normaalseid toimetusi.

Kuidas teistel veebruarikatel edeneb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul algas täna 10.nädal. Üleeile käisime Šoisi juures tasulises ultrahelis. Saime 3d/4d aparaadiga oma beebit imetleda ja kindlustunde, et beebi areneb kenasti ja vastab oma mõõtmetelt tâpselt nädalatele. Pikkus oli peaaegu 3 cm (2.95), südamerütm 173.

Enesetunne on viimastel päevadel kehvem kui varem. Mul üldse algas tugevam iiveldus alles 8. nädalal. Ja enamasti on see õhtuti ja öösiti. Vahepeal on ka mõni täiesti tavaline iiveldusvaba päev ja siis jälle mitu iiveldusega päeva järjest. Eile ja täna on iiveldanud ka juba päeval, ei teagi, kas see on kuumast ilmast või lihtsalt süveneb see iiveldus iga nädalaga.

Päikese käes üldse olla ei kannata, eelistan olla jahedas toas. Jaksu kah eriti midagi teha pole. Paljud toidud on vastumeelsed ja see võib iga päev olla täiesti erinev, mis maitseb, mis mitte.

Kuklavoldi ultraheli on 1. augustil, järgmisel nädalal pean vere ja uriinianalüüsid andma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul algas täna 10.nädal. Üleeile käisime Šoisi juures tasulises ultrahelis. Saime 3d/4d aparaadiga oma beebit imetleda ja kindlustunde, et beebi areneb kenasti ja vastab oma mõõtmetelt tâpselt nädalatele. Pikkus oli peaaegu 3 cm (2.95), südamerütm 173.

Enesetunne on viimastel päevadel kehvem kui varem. Mul üldse algas tugevam iiveldus alles 8. nädalal. Ja enamasti on see õhtuti ja öösiti. Vahepeal on ka mõni täiesti tavaline iiveldusvaba päev ja siis jälle mitu iiveldusega päeva järjest. Eile ja täna on iiveldanud ka juba päeval, ei teagi, kas see on kuumast ilmast või lihtsalt süveneb see iiveldus iga nädalaga.

Päikese käes üldse olla ei kannata, eelistan olla jahedas toas. Jaksu kah eriti midagi teha pole. Paljud toidud on vastumeelsed ja see võib iga päev olla täiesti erinev, mis maitseb, mis mitte.

Kuklavoldi ultraheli on 1. augustil, järgmisel nädalal pean vere ja uriinianalüüsid andma.

Hmm, huvitav… Meie haiglas tundus ka korralik UH aparaat olevat, ometi ei õnnestunud arstil 3D pilti üldse saada, kuna emakas pidi nii sügaval vaagnas olema. Vabandas veel, et UH tegemise kestel peab suruma alakõhule, et tekitab mulle ebamugavust. Arst tundus kompetentne olevat küll. Nädalaid 11+4.

Kas siis ikka aparaat kehv või mingi eripära minul hoopis…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on seal lihtsalt aparaat, millega tehakse tupesisest, aga näitab ka 3D/4D pilti? Mul tehti kõhu pealt..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on seal lihtsalt aparaat, millega tehakse tupesisest, aga näitab ka 3D/4D pilti? Mul tehti kõhu pealt..

Mulle tegi Šois tupesisese 3d/4d ultraheli (9+5 oli siis nädalaid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun samuti Teiega. Hetkel rasedust 7+5. Tähtaeg veebruari lõpp.

Peres ees 3,5 aastane poeg. Vahepeal olnud ka ùks emakaväline rasedus. Kui eelmine rasedus kulges väga kergelt, ei iiveldust, väsimust ja kaalu tuli ka vaid 6,5kg, siis sel korral saan tõenäoliselt kõike topelt kogeda.

Vaatan, et facebookis on kaks veebruari 2019 beebigruppi. Mõlema puhul on kõik liikmed nähtavad. Kas kumbki neist ei ole siinsete jutustajate grupp? Ühe administraator perekonnanimega Tamm, teine Kivimäe. Sooviks täielikult salastatud grupiga liituda ????

Siin on juhised, kuidas peaks saama liituda täiesti salajase FB grupiga: http://perefoorum.postimees.ee/viewtopic.php?f=8&t=76733

Facebooki salajase grupiga liitumiseks saada email: veebruaribeebid2019@gmail.com (Grupp avatakse juuni lõpus)

Ja kui pole perefoorumi kasutaja, siis sinna asja pole…?

Miks te ei tee täiesti oma salajast gruppi facebooki. Miks liituda perefoorumi omaga?
Jaanuari beebidel on küll fb oma grupp, kus ainult selle foorumi liikmed. Meid seal 40 ringis ning rohkem polegi vaja. Grupp on salajane, seda fb ise üles ei leia. Ainult liikmed näevad seda. Liituda saab samamoodi läbi emaili konto. Lihtne ja kerge teha sellist gruppi. Lihtsalt keegi teist peaks selle enda peale võtma… Kas või ainult alguse, hiljem elab juba oma elu see grupp. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin sel nädalal panoramat tegemas. Shois ütles, et juba ultraheli järgi 11 + nädalat, kuigi ise arvasin, et 10+. Võeti vereproov ja seitsme päeva pärast peaks riskid ja sugu teada olema. Oscari teen ka shoisi juures. Aja sain siis, kui on juba 13+ aga pole hullu vast. Enesetunne on juba parem, kuigi õhtuti endiselt iiveldab. Väga nauditav ei ole. Ja päevitada ja palavus mulle ka üldse ei istu enam. Enne olen toas. 1,5 h max kannatan päiksekäes olla. Emakakaela pärast veel muretsen, et ega see liiga lühike ei ole. Aga oscaris saab üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes nüüdseks juba 12. nädala UH’s käinud on? Ma ise käisin 31.juulil ja siis öeldi, et lootega on kõik normis. Päev enne käisin ka Qualitases iseend kontrollimas ja seal ka öeldi, et kõik näitajad on korras. Nüüd juhtus paar päeva tagasi selline lugu, et mul hakkas veritsema ja järgmine päev (eile siis) kah veritses. Mõtlesin juba, et nüüd on kõik, rasedus katkeb ja läksin erakorralisse. Krt, ei olnud üldse hea tunne (üritasin pisaraid tagasi hoida, aga ei õnnestunud hästi), 13s nädal juba käib ja ma mõtlesin, et ohtlik aeg on möödas, lisaks oma mõtetes olin juba nii valmis uueks lapseks. Erakorralises tehti uuesti UH ja nähti, et lapsega kõik ok ja ei tuvastatud, millest veritsus võis tekkida. Määrati Crinone kreemi kuuri, lisaks pean võtma Hyertemagnyli profülaktika mõttes. Mul langes kivi südamelt, aga siiski pabistan veidi, sest endiselt on aegajalt mõned veretilgad platsis. Loodame parimat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 11:59; 03.08 11:28; 05.08 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KV uuring oli eile, kõik on nii, nagu olema peab. Enesetunne on veidi parem, kuigi nii tühi kõht kui ka söömine ajavad veidi iiveldama. Ma loodan, et varsti läheb see üle ja saan õhtuti normaalne inimene olla, mitte ainult diivanil pikutaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli täna esimene ämmaka visiit, rasedust 10+2, arvele ta mind ei võtnud. Süda lõi kenasti ja 3cm pikk. Pani KV uuringu 24.08 ja ütles, et võtame siis arvele. Kohapeal ei taibanud küsida, et aga miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurbusega pean teatama, et lahkun teie grupist 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 11:59; 03.08 11:28; 05.08 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heiii…Liitun ka siinse grupiga,tähtajaks on 12.veebruar.Arvel kenasti juba ning Oscar test ka tehtud.
Edu ja mõnusat ootusaega 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 14:23; 07.08 08:04; 07.08 12:20; 07.08 19:21; 09.08 08:04; 15.08 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurbusega pean teatama, et lahkun teie grupist ????

Appi, kui hirmus 🙁 Pai sulle! Kuidas nii sai juhtuda, et 12. nädala ultrahelis kõik nii beebi kui sinuga hästi, aga nädal hiljem katkeb ära? Mis siis arstid põhjuseks arvavad olevat? Oli sul eelnevalt ka katkemisoht?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 14:30; 07.08 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selle aasta veebruaribeebi ja tahtsin kõigile siinsetele ootajatele öelda, et järgmisel aastal samal ajal on teil laps, kes naerab laginal, sööb lisatoitu ja rullib ennast mööda põrandat ringi. Aeg läheb nii kiiresti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii armas tujutõstev kommentaar:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin grupis päris palju liikmeid ja ise ei soovi ka FB grupis liituda,kuna pisut privaatsust mulle sobib…Siin oleks aga hea jutustada ning muljeid vahetada.
Tänase seisuga siis 13+1 ja tunnen lõpuks peale pikka iiveldusi,räigeid lõhnu ning kohutava väsimuse tagajärjel end mõnusalt…Nüüd on vist aeg nautima hakata.Ämmaka teine külastus ootab mind kuu lõpus…
Küsiks siis,kes ja kus arvele end võtavad?Kas enamik on Harjumaa inimesed?Ning sisimas keda arvate end ootavat?
Päikest meile kõigile!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 14:23; 07.08 08:04; 07.08 12:20; 07.08 19:21; 09.08 08:04; 15.08 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina käisin eelmisel nädalal Oscaris. Nii armas oli näha teda liigutamas ja erinevalt varasemast nägi juba täitsa lapse moodi välja 🙂 arst ütles, et kõik riskid on madalad, aga en

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 14:47; 07.08 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin grupis päris palju liikmeid ja ise ei soovi ka FB grupis liituda,kuna pisut privaatsust mulle sobib…Siin oleks aga hea jutustada ning muljeid vahetada.

Tänase seisuga siis 13+1 ja tunnen lõpuks peale pikka iiveldusi,räigeid lõhnu ning kohutava väsimuse tagajärjel end mõnusalt…Nüüd on vist aeg nautima hakata.Ämmaka teine külastus ootab mind kuu lõpus…

Küsiks siis,kes ja kus arvele end võtavad?Kas enamik on Harjumaa inimesed?Ning sisimas keda arvate end ootavat?

Päikest meile kõigile!!!

Minul 10+6 ja ootan teist ämmaka vastuvõttu kuu lõpus, et arvele võetakse ja Tartus. Sisimas on tunne et tüdruk ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 11:35; 22.08 12:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 149 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.