Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 149 )

Teema: Veebruaribeebid 2019

Postitas:

Hei! Mina käisin eelmisel nädalal Oscaris. Nii armas oli näha teda liigutamas ja erinevalt varasemast nägi juba täitsa lapse moodi välja 🙂 arst ütles, et kõik riskid on madalad, aga ennast paneb pisut muretsema risk preeklampsiale, mis oli 1:103 ja see tundub kõrge kuigi arst tähelepanu ei pööranud. Kuidas teistel see olnud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arst tähelepanu ei pööranud,siis ehk ei tasugi sul sellele mõelda.Mul oli 1:283
Kindlasti oleks sul lisauuringuid teha vaja juhul,kui arst oleks sellele tähelepanu pööranud.
Aga tõesti,ka mul oli vahva näha teda liigutamas.Ta eriline aktivist mul olnud,kui olen UH käinud,ei püsi üldse paigal 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 14:23; 07.08 08:04; 07.08 12:20; 07.08 19:21; 09.08 08:04; 15.08 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jookseb 14 nädal, panoraamas ja Oscaris on käidud ja sain teada, et tüdruk:) Väga õnnelik olen, kuna vend saab omale nüüd õe.
Riskid olid ka kõik madalad. Ainult mina olen see, kel süda on endiselt õhtuti paha. Iga õhtu iiveldab ja ka kõht on selline raske ja. Progesterooni pean ka edasi raseduse lõpuni tarvitama vb sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 12:00; 07.08 17:29; 15.08 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.
Minum tähtaeg 05.02.19.
25 juulil käisin oscaril, risk downile 1:101 , nüüd lähen augustii löppus lootevee uuringule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 18:08; 17.08 10:31; 17.08 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul algas 13. nädal. Tegin samaaegselt Oscari ja omal soovil Panorama testi. Mõlemas kõik riskid kromosoomhaigustele madalad, kuklavolt 1,8 ja lapsega kõik hästi. Ainult mu enda preeklampsia risk Oscaris tuli kõrge, mul oli ka eelmise rasedusega preeklampsia lõpus. Seega hakkasin võtma südameaspiriini alates sellest nädalast.

Panorama testiga sain teada, et tulemas on poiss. Ise ootasin väga tüdrukut ehkki üks tütar olemas. Hetkel poisi mõttega suht raske harjuda. Kõige tähtsam muidugi, et terve laps ja rõõm sellest, et kõik riskid madalad erinevate testidega.

Iiveldab endiselt enam-vähem iga päev teatud kellaaegadel. Kuna suurem iiveldus algas mul alles 9. nädalal, siis ei tea, kas lõppeb ka hiljem. Enesetunne eriti kiita ei ole. Aegajalt on ka peavalud. Osadel päevadel torgib kõhus ja on alaseljavalud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panorama testi vist tasulises saab lasta teha?
Mul ikka ka nii suur huvi, et kumb on… Äkki peaks tasulise tee ette võtma mingi aeg.
Oscarit kui käisin tegemas, ütles läbiviija, et laps oli seljaga ja ei näidanud kumb on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 14:23; 07.08 08:04; 07.08 12:20; 07.08 19:21; 09.08 08:04; 15.08 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panorama testi vist tasulises saab lasta teha?

Mul ikka ka nii suur huvi, et kumb on… Äkki peaks tasulise tee ette võtma mingi aeg.

Oscarit kui käisin tegemas, ütles läbiviija, et laps oli seljaga ja ei näidanud kumb on.

ITK-s saab ka Panoramat teha. Hind 400 eur.
https://www.sunnitusmaja.ee/rasedus/emadusnouandla/soeluuringud-raseduse-ajal/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 14:30; 07.08 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil gaasidega?
Mul täna 14+4 ja nooo niimoodi gaasitab, et KOHUTAV! Üldse mitte midagi süüa ei saa, kohe kõht punnis ja megad gaasid. Jälgin hoolikalt, mida suhu pistan, vajadusel võtan No-Spad, olen ka Espumisani võtnud ja noo korraks aitab. Andke häid näpunäiteid, kuidas gaasidega maadelda.

Joon vett piisavalt, söögikogus suht väike, mis sisse mahub, aga noo iga asi tekitab meeletud gaasid… Kohutavalt raske ja vastik on olla 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel gaasid mind piinama ei ole hakanud,alles vabanesin suurest kõhukinnisusest ja saab ehk inimese moodi elama nüüd hakata.Küll aga kõrvetised ikka on aegajalt.
Ilmselt nende gaaside vastu ei olegi miskit muud,kui jätkad Espumisani kasutamist.
Tuleb need ajad lihtsalt üle elada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 14:23; 07.08 08:04; 07.08 12:20; 07.08 19:21; 09.08 08:04; 15.08 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas veebruarikatel on kõhuke ees juba? Kuidas kaalu lisandunud?

Mul on väga imelik seekord. Kolmas rasedus ja vanus 37 ning viimasest rasedusest möödas 12 aastat. Alati olen kaalu korralikult ruttu kogunud, seekord on lisandunud ainult 0,5 kg ja käimas 15+ nädal. Algkaal oli muidugi pisut suurem ka (4-5 kg rohkem kui varasematel kordadel).
Kõhtu pole kusagil veel… Ainult kui gaasitab, tundub punnis pisut olevat. Muidugi mul pole kunagi tulnud nii vara, ei esimesel ega ka teisel korral. Ja mu emakas pidi tahapoole kaldu olema, ehk sellest ka need kohutavad gaasid, et surub sooled kinni? Katsudes on emakapõhi tunda kuskil 5-6 cm allapoole naba.

Kas olete tuttavatele juba rääkinud? Või töö juures? Ma ei ole tööl rääkinud, üks kolleeg vaid teab algusest peale. Ootan enne testi vastused ära. Tuttavatele ka pole rääkinud, teab vaid lähiring (ema ja vanem laps) ja mõni üksik hea tuttav 🙂

Kuidas teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen esmarase ja kohe 16. nädal, kõhtu on suhteliselt vähe näha (minu arust). Ootan, et oleks rohkem juba 🙂 õhtuti ajavad gaasid kõhu punni. Võitlen kõhukinnisusega :(. Üldjuhul pole viga, väga ei saa arugi, et rase olen.

Ülemus teab, vanematele rääkisime ja mõnele lähedasele sõbrale ka. Ülejäänud saavad siis teada, kui kõht juba olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.06 09:50; 02.07 13:30; 12.07 20:15; 14.08 10:55; 05.09 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen esmarase ja kohe 16. nädal, kõhtu on suhteliselt vähe näha (minu arust). Ootan, et oleks rohkem juba ???? õhtuti ajavad gaasid kõhu punni. Võitlen kõhukinnisusega :(. Üldjuhul pole viga, väga ei saa arugi, et rase olen.

Ülemus teab, vanematele rääkisime ja mõnele lähedasele sõbrale ka. Ülejäänud saavad siis teada, kui kõht juba olemas.

Oled mõelnud ka, kaua tööl käid? Kuigi vist vara veel sellele mõelda…
Ma saan reedel Panorama vastused, siis mõtlen edasi… Kas sugu juba tead?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 14. nädal. Kõht tekkis ette juba 9.-10. nädalal. Hetkel on ikka korralik ümar kõht. Mul teine rasedus ja esimesega oli ka mul väga suur kõht. Juba 6. kuul nägin välja selline nagu osad sünnitama minnes. Olen lühikest kasvu ja võib-olla sellepärast pole kõhul mujale ruumi kasvada kui väljapoole.

Enesetunne on päeval okk, aga õhtuti on endiselt iiveldus ja lisaks ka veel alakõhus pinged ja torkimine ja alaseljavalu. Ja nii igal õhtul alates kella kaheksast-üheksast. Hommikuks kõik jälle okk ja päeval ka ei anna midagi tunda.

Tööl plaanin rasedusest rääkida kui puhkus läbi saab. Järgmisel nädalal siis. Muidu teavad nii minu kui ka mehe vanemad ja meie lähemad sõbrad, et beebi on tulemas. Tütar ka muidugi teab.

Ostsin täna endale lootedoppleri. Beebi südametöö leidmine polnud küll lihtne ja võttis ikka omajagu aega, kuid lõpuks ikka leidsin. Nii armas oli teda kuulata.

Panorama testi vastuse sain eelmisel nädalal, kõik riskid olid madalad ja tulemas on poiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 14. nädal. Kõht tekkis ette juba 9.-10. nädalal. Hetkel on ikka korralik ümar kõht. Mul teine rasedus ja esimesega oli ka mul väga suur kõht. Juba 6. kuul nägin välja selline nagu osad sünnitama minnes. Olen lühikest kasvu ja võib-olla sellepärast pole kõhul mujale ruumi kasvada kui väljapoole.

Enesetunne on päeval okk, aga õhtuti on endiselt iiveldus ja lisaks ka veel alakõhus pinged ja torkimine ja alaseljavalu. Ja nii igal õhtul alates kella kaheksast-üheksast. Hommikuks kõik jälle okk ja päeval ka ei anna midagi tunda.

Tööl plaanin rasedusest rääkida kui puhkus läbi saab. Järgmisel nädalal siis. Muidu teavad nii minu kui ka mehe vanemad ja meie lähemad sõbrad, et beebi on tulemas. Tütar ka muidugi teab.

Ostsin täna endale lootedoppleri. Beebi südametöö leidmine polnud küll lihtne ja võttis ikka omajagu aega, kuid lõpuks ikka leidsin. Nii armas oli teda kuulata.

Panorama testi vastuse sain eelmisel nädalal, kõik riskid olid madalad ja tulemas on poiss.

Pane õli, kuuleb kergemalt 😉 Ise kuulsin juba 11.nädalal ilusti, kui õli panin 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 15:43; 16.06 22:03; 19.06 10:04; 19.06 14:01; 25.06 16:26; 14.08 20:06; 02.09 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,mul täna 14+1 ja olemine on nii okei,kui veel olla annab.Suurem iiveldus ja väsimus on minust nüüd maha jäänud ja see on väga hea.Sellist asja ei taha enam tunda.Rindade hellus on ka täiesti kadunud ning ausalt öeldes on tunne nagu polekski rase.
Söögiga on nii,et juba midagi söön ka aga lihatooteid ei võta suu sissegi ning õunu ei ole ma terve elu jooksul nii palju söönud,kui praegu.
Kaalust olen alla võtnud 1,6 kg ja kõhtu ka näha ei ole.Pere ja lähemad tuttavad on teadlikud minu rasedusest.Ülemusele plaanin öelda septembri teises pooles,kui puhkus läbi saab.
Sugu ei tea,Oscaris kui käisin,siis seal ei näidanud end.Nii et nüüd ei teagi 🙂
Järgmise uh-ga ehk on lootust targemaks saada,oluline on,et terve!
Edu meile kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 14:23; 07.08 08:04; 07.08 12:20; 07.08 19:21; 09.08 08:04; 15.08 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 15 nädal ja kõht on ees, kuna olen kõhna, siis on kohe näha väikest pallikest. Ülemusele ei ole öelnud, aga kõik teised tööl uurivad ja sosistavad, ilmselt on aru saada. Plaanin sel nädalal öelda. Juurde ei ole veel võtnud. Aga küll hakkab ka tulema. Beebi järjest kasvab.
Mul on süda endiselt paha, muidugi ainult õhtuti. Aga siiski rõve ja need venimise valud on ka tunda. Seega veel ei saa teist trimestrit täiega nautida, pigem on ebamugav koguaeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 12:00; 07.08 17:29; 15.08 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis testi vastuseid ootad ja miks ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 18:08; 17.08 10:31; 17.08 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas veebruarikatel on kõhuke ees juba? Kuidas kaalu lisandunud?

Mul on väga imelik seekord. Kolmas rasedus ja vanus 37 ning viimasest rasedusest möödas 12 aastat. Alati olen kaalu korralikult ruttu kogunud, seekord on lisandunud ainult 0,5 kg ja käimas 15+ nädal. Algkaal oli muidugi pisut suurem ka (4-5 kg rohkem kui varasematel kordadel).

Kõhtu pole kusagil veel… Ainult kui gaasitab, tundub punnis pisut olevat. Muidugi mul pole kunagi tulnud nii vara, ei esimesel ega ka teisel korral. Ja mu emakas pidi tahapoole kaldu olema, ehk sellest ka need kohutavad gaasid, et surub sooled kinni? Katsudes on emakapõhi tunda kuskil 5-6 cm allapoole naba.

Kas olete tuttavatele juba rääkinud? Või töö juures? Ma ei ole tööl rääkinud, üks kolleeg vaid teab algusest peale. Ootan enne testi vastused ära. Tuttavatele ka pole rääkinud, teab vaid lähiring (ema ja vanem laps) ja mõni üksik hea tuttav ????

Kuidas teil?

Kui küsida tohib, siis mis testi vastuseid ootad ja miks ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 18:08; 17.08 10:31; 17.08 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panorama test – geneetik suunas Tallinnas mõõdetud kuklavoldi paksuse ja mingi UH leiu tõttu, mida Tartus üle uurides siiski ei leitud… Samuti oli Tartus kuklavolt korras.
Panorama vastused on ka korras,LVU pole vajalik 🙂 Küll tehakse aga 21.nädalal veel Tartus ehhokardiograafia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli lõpuks kauaoodatud KV uuring ära, visuaalsel vaatlusel kõik hästi. 12+4 ja TA 1.03.19, aga arvan, et kuulun veebruari gruppi siiski. Lähipäevil võtab ämmakas arvele ka lõpuks.
Õnneks mul iiveldus ja muud hullud raseduse sümptomid on siiani puudunud, ainult et igasugused tegevused väsitavad rohkem kui varem ja uneaega vajan ka pikemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 11:35; 22.08 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuu veebruarikad kõik FB kadunud?
Kuidas teil kulgeb?

Mul saab homme 18 nädalat täis. Uskumatu, juba peaaegu pool aega läbi!! Kõhuelanik on väga aktiivne, tundub, et kukerpallitab seal usinalt 😛
18.sept LA+ehhokardiograafia.
Kas juba teate ka, kumb tulemas on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile,

kirjutan ka väikse update’i! 🙂

Rasedust 16+5, 3nda ootel, kaks vanemat last 10 ning 13 aastased, seega aega möödas eelmistest kordadest veidi.

Oleme käinud Oscaril, põnn keerutas pidevalt, raske oli isegi KV mõõta, sugu ei näidanud ning arst ei pakkunud ka.
Muud näidud kõik korras.
Kehv värk on, et pean kõhunahka iga päev verevedeldajat kunagise trombi pärast süstima, see on selline ebameeldiv kohustus.
Iiveldus on üle läinud, tunnen iga päev ennast värskemana ja enesetunne läheb paremaks.
Kõht on paras suur pallike juba, eelnevate rasedustega nii suur ei olnud, kaalu ka 2 kg juurde tulnud.
Töö juures rääkisin, sest asendajat ei ole nii lihtne minu tööülesannete juures leida.
Lapsed ning lähedasem perering teavad samuti.

3 nädala pärast läheme järgmisele UH-sse, ehk siis näitab ka soo ära. Kuigi see ei ole väga oluline, eelnevalt poiss ja tüdruk mõlemad olemas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulun ka siia gruppi. Täna 16+6, aga pole kindel, et olen liigutusi tundnud. Vahel on selline tunne, et just nagu oleks midagi muud kui söödud ploomid. Nagu väike mullike lõhkeks, aga sedasi kergelt. Mitte ei tea, mida arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka kolmas, täna sai just 18 nädalat täis ja kõhtu pole ollagi veel. Tavalised püksid lähevad jalga, kuud eest kinni ei lähe. Samas märkimisväärset kõhtu ka pole. Ka varasemate rasedustega pole väga varakult midagi olnud.

Kas olete juba asju varunud? Me ostsime ükskord ammu juba 2 body, kui sugu veel ei teadnud ning nüüd hiljuti sobivates värvides kasutatud talvekombeka. Vaatame vaikselt vankreid ja muid suuremaid asju, kuid ostnud pole midagi. Vanemad lapsed suured juba ja nendest pole midagi alles 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teid valdab ka vahepeal tunne, et ei tea, kas beebi on ikka “elus”? Kõht on justkui väiksemaks läinud, igasugused tunnused puuduvad, paanika…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teid valdab ka vahepeal tunne, et ei tea, kas beebi on ikka “elus”? Kõht on justkui väiksemaks läinud, igasugused tunnused puuduvad, paanika…

Ei valda, kuna regulaarselt kõhus tegevus käib 🙂 🙂 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 14+4 ehk siis tegevust veel ei ole ja see vahepealne aeg ajabki vist hulluks. Lähen enda rahustuseks ultrahelisse, siis rahunen maha ma usun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 14+4 ehk siis tegevust veel ei ole ja see vahepealne aeg ajabki vist hulluks. Lähen enda rahustuseks ultrahelisse, siis rahunen maha ma usun.

Selleks puhuks on mul doppler, mida kasutasime vahepealsel ajal 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.06 15:43; 16.06 22:03; 19.06 10:04; 19.06 14:01; 25.06 16:26; 14.08 20:06; 02.09 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 14+4 ehk siis tegevust veel ei ole ja see vahepealne aeg ajabki vist hulluks. Lähen enda rahustuseks ultrahelisse, siis rahunen maha ma usun.

Selleks puhuks on mul doppler, mida kasutasime vahepealsel ajal ????

Miskipärast telefon vahepeal annab Käo alt 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänasest 15 nädalat 🙂 Olen ka doppleri soetanud, aga samas üritan mitte liigselt üle pingutada, aga mingi kolm korda olen kuulanud ehk nädala jooksul 🙂 Kardan et kui mingi hetk kohe ei leia vöib tekkida paanika, sest tean et osadel on, seega üritan vötta tsillilt. Energiat on juurde tulnud uuesti, vahepeal oli täiesti null ja muidugi palju oksendamist, mis ka on leebunud. Rindade ja nibude tundlikkus samas mulle tundub et on hullemaks läinud, isegi pesus raske käia…

Mõnusat ootust köigile!

Kuidagi vaikne on see meie grupp siin…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 149 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.