Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 217 )

Teema: Veebruaribeebid 2021

Postitas:

Kui mees tahab ka arsti juurde kaasa tulla, kas siis juba esimesel korral saaks või pole veel mõtet?

Kuidas arstid sellesse suhtuvad üldse?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 17:24; 28.07 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees tahab ka arsti juurde kaasa tulla, kas siis juba esimesel korral saaks või pole veel mõtet?

Kuidas arstid sellesse suhtuvad üldse?

Täna pelgus nägin ühte meest, keda kabinetti kaasa ei lastud. Minu teada ainult UH uuringutele tohib nüüd kaasa minna

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel korral pole seal minu hinnangul nagunii mehel midagi teha. Enamus ajast küsitakse sinult tervisega seonduvaid küsimusi ja seejärel tehakse vaginaalne ultraheli, kus õpetamata silm nagunii väga midagi ei seleta. Saad ka pildi kaasa ja võid siis seda tumedat laiku mehele näidata ja koos imestada, kui armas beebi on ????

Parim visiit mehele on vast oscari uuring. Seal on beebit minu meelest kõige paremini näha. Looteanatoomia ajaks on beebi juba nii suur, et vaadatakse ükshaaval erinevaid jäsemeid jne ja siis on raskem suurelt pildilt täpselt beebit ära tunda minu arust. Oscaris ikka näed, et beebi on beebi ???? Aga tavavisiidid igavad mehe jaoks minu meelest.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.06 20:13; 26.06 13:15; 26.06 15:44; 26.06 19:34; 27.06 22:25; 28.06 09:46; 04.07 15:33; 07.07 21:43; 19.07 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Võtan end ka siia ridadesse. Käisin ära esimesel ÄE visiidil ja praegu on rasedust 8+6. Tegemist on IVFi teel õnnestunud rasedusega. Mul õnnestus esimene külmaring ehk siis teine siirdamine, mistõttu võib öelda, et läks vist suhteliselt lihtsalt 🙂

Triipe püüdsime aga enne rasestumist kaks aastat. Pärast aastat pöördusin viljatusravi arsti poole, kus tuvastati mehel madal spermatosoidide morfoloogia ehk siis normaalse kujuga spermatoisoide oli vähe, mistõttu pandigi meid kohe IVFi järjekorda.

Veebruaris alustasin süstimisega, kuid enne seda õnnestus jaanuari algul veel imekombel rasedustestile kaks triipu saada, mis sama kiirelt ka kadusid. Mõne päeva pärast algasid päevad ja oli ilmselt keemiline rasedus või väga varajane katkemine.

Lõpuks siis mai lõpus siirdatud ühest embrüost arenes välja tegelane, kes praegu mul kõhus kasvab ja loodetavasti läheb kõik hästi ning mul õnnestub temaga veebruaris kohtuda 🙂

Tunnustest nii palju, et on suur väsimus, kerge iiveldus ja emotsionaalselt on selline kõikuv olla, aga üldiselt enesetunne on enamvähem, oksendanud ma ei ole vähemasti veel kordagi.

Kõigile palju edu ja tugevat närvi!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme 7+2 esimene arst. Iiveldus ka juba kohal. Aga appi naised.. Mis aitab tujukuse ja olematu süütenööri puhul?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme 7+2 esimene arst. Iiveldus ka juba kohal. Aga appi naised.. Mis aitab tujukuse ja olematu süütenööri puhul?

Kuidas arsti juures läks?
Mul 8+3, suurem iiveldus on järgi andnud. Arst kirjutas eelmine kord mingid iivelduse-vastased tabletid, nüüd polegi mitu päeva neid võtma pidanud. AGA jaa! Jubedalt tujukas olen, vahepeal ajas iga päev miski nutma! Ja selle vastu ma ei tea, mis aitab. Vist ainult aeg!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik korras. Süda lööb ja oli isegi paari päeva võrra suurem kui minu arvutuste järgi. Nüüd siis augusti keskpaigas Oscar.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka õnnelikult arvel tänasest, rasedus 8+0 (uh järgi 8+1, aga ämmakal oli fenomenaalselt kehv aparaat ka). Nii suur pingelangus!

Guguu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 12:11; 06.08 09:07; 18.08 14:24; 13.03 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna 11+0, läksin andsin proove ITK-s ja lisaks plaanisin niptify testi lasta tasulisena teha. No kena, pool varahommikut hoidsin põit kinni, et saaks ilusti proovi purki (kirjade järgi võiks ju 3 h sees viia pissiproovi ära) ja no muidu ka ärevus kas kõik saab ikka tehtud nagu peab. Seega magamata, näljane, nõrkemas vaene rasedake 😀 sõidan hiljem siis kodu poole, linnast juba tunni jagu kaugele sõitnud, kui meenus, et Niptify läks puha meelest. Ei taha enam linna sõita ja ootan kannatlikult siis UH ära.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 14:29; 16.07 15:00; 27.07 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks tulema ka veebruari beebi. Päevade järgi 16.juulil oleks pidanud olema 9+3, aga ultrahelis mõõdeti 8+3… On see normaalne, et terve nädal vähem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 23:24; 06.12 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul mõõdeti lausa 3 nädalat väiksemaks, aga südametöö olemas ????????‍♀️ seega kolin vist märtsibeebidesse üle ????????‍♀️

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.06 20:13; 26.06 13:15; 26.06 15:44; 26.06 19:34; 27.06 22:25; 28.06 09:46; 04.07 15:33; 07.07 21:43; 19.07 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikk tsykkel on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.06 13:31; 02.07 13:39; 03.07 13:52; 19.07 11:26; 28.07 17:59; 19.08 13:18; 01.12 16:59; 03.12 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, endal on hetkel rasedust 8+6.Kuidas teil kõigil läheb? Uuriksin, mis sümptomeid teil esineb? Kas igapäev tunnete, et olete rasedad? Kuidas kõhu suurused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna 8+5. Vahepeal olid kõrvetised. Vahel on unetus. Iiveldus on ka kohe kui kõht veidigi tühi on st kogu aeg söön ja kõht on sellest ka ees. Muidu sale. Ärritun kohati liiga kergesti. Kõht kinni ja vanad head hemorroidisõbrad külas. Eelmise rasedusega tuli pisar silma lõpus kui vetsu pidin minema. Kui need sümptomid välja jätta siis muidu ei saa arugi, et rase oleks 😀 XD

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kõik see pere. Olen siin mõnda aega lugemas käinud ja nüüd tuleks ka sekka. Minul tähtaeg 14. veebruar ja hetkel 10+5. Vaatasin, et veebruaribeebidel on fb-s grupp olemas ~170 liikmega. Kas kõik on seal? Ise eelistaks väiksemat ja kinnist/privaatset gruppi, aga see vist kustutati.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole veel sinna gruppi läinud. Aga pigem eelistaks jah ka väiksemat ja privaatsetamat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõik ootajad!

Liitun ka teiega. Tänaseks 9+6. TA 22.02.21. Arstil käinud 2korda, esimene kord 7,juuli siis oli loode väike ja nüüd 22,juuli vastas 8+6. Ämmakale saan alles 6.aug????(11+4) ämmakas puhkusel, kuid võtsin temaga ühendyst, sest kuklavoldiks jääd aega väheseks kui alles 6.aug arvele saan. Kuklavolt siis 10.08 ???? Enesetunne hea, väga vähe iiveldab, aga väsimus on selle eest väga suur :).
Katkemine 2018 juulis ja emakavälinerasedus jaanuaris ????
ees 3.a tütar:)

Imelist ootusaega !:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul täna 10+3 ja eelmisel nädalal sain end ka ITK-s rasedusega arvele võetud. Meie vahvake on juba 3,5 cm pikk ja siputas aktiivselt u/h ekraanil oma käsi-jalgu. Süda tuksus kiiresti. Küll oli rõõmus sellist pilti ekraanilt näha.

11.08 on Oscar u/h ning siis tuleb juba mees kaasa. Eelnevalt annan siis ka vere- ja uriiniproovi. Esimene ämmaemanda visiit oli meeldiv ja põhjalik, ämmaemandaks valisin Kersti Luha, kellega jäin ka väga rahule esimese kohtumise põhjal, mis kestis 45 minutit.

Iiveldusega võitlen pea igapäevaselt, oksendamisi on olnud 2. Püüan hoida kõhu kogu aeg täis, siis ei tule iiveldus nii lihtsasti peale. Üldiselt on enesetunne ikka hea ja rõõmus:)

Olge hoitud kõik,
Liblikas

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 22.06 12:08; 03.07 13:46; 03.07 14:12; 26.07 21:43; 15.08 10:41; 17.08 19:40; 21.08 09:35; 02.09 18:41; 03.11 22:26; 02.02 14:30; 26.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin mitu päeva kestnud alakõhu- ja seljavalu tõttu erakorralises. Lootega oli õnneks kõik hästi ja mingit muud probleemi samuti ei tuvastatud. Ise veidi kardan, et tõstan sülle/maha oma aastast liiga tihti ja valesti.. samas seda keeruline vähendada ka.
Igaljuhul kõhuelanik peaks erakorralises tehtud UH järgi olema juba 12+2 ndl???? ma ei kujuta ette, kuidas nad tähtaja üldse otsustavad, kui menstruatsiooniga arvestada ei saa???? samas ehk millalgi see ultrahelis mõõdetu oluliselt ei muutu ka
Muus osas vahepeal ikka päris paha enesetunne, miski ei isuta, aga sööma peab iga 1,5h tagant, muidu kõht tühi ja veeel halvem olla. Ühtlasi siit küsimus- mida sööte/näksite? Eriti ei taha müslibatoone vms suure suhkrusisaldusega vahepalasid süüa, aga mugavat alternatiivi ka ei tea. Igasugune värske kraam paneb kõhu kiirelt valutama :/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söögiosas, kui mõtlesin, et olen tervislik ja hea toitumisega raseduse ajal siis hetkel toitun küll ikka valesti.
Söön kohukesi, kaera juutus pätsi, rukki riisipirukaid ja karaskit, see teeb kohe enesetunde heaks. Värksetest sõin nektariine, aga nüüd sain vist isu täis, proovin ploome.
Suht saialine olen:) ma loodan, et varsti taastub see, muidu olen ise üks pontsik, aga samas saia armastaja olen alati olnud. Grilljuustud ka salatil mõeldav, ja pasta peale olen mõtlema hakkanud.
Homme lähen ka UH, pabistan, loodan, et korras, hirme palju peas.

Kõikidele ainult head ja mõnusat kasvamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, täna oli 12+4 Oscari uh, riskid madalad ja kõik on senini hästi olnud. Ja seejärel poest välja tulles, 2 h hiljem, hakkas verist vedelikku mööda jalgu alla voolama. Läksin kohe itk emosse. Seal oldi väga hoolivad ja õrnad minuga. Õnneks oli beebiga ok, emakael kinni (mis ei tähenda, et see ei saaks ikkagi midagi välja lekitada) ja lootevett piisavalt. Kuna lekkimine peatus, siis ei teagi kas see oli selline roosakas veri või mis. Kodus tuli veel seda sidemesse mingi ports. Sarnaneb sellele mis tuleb peale sünnitus. Pean nüüd rahulikult ootama ja lootma, et midagi suuremat sellele ei järgne. Kuigi see pole kuigi tõenäoline siis ikka on tunne nagu uh ajal kõhu solgutamine, et beebi end küljele keeraks, on kuidagi sellega seotud. Loodan, et kõik edaspidi laabub, sest see iiveldus ja hormoonidemöll mis mind eelnevad 1,5 kuud saatis, oli ikka paras katsumus. Ma vist ei jaksaks seda uuesti läbi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 14:29; 16.07 15:00; 27.07 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on isu väga süldi ja suppide järgi???? ja saiakesed ikka nii head. Aga ikka üritan veidigi hoiduda magusast, hetkel väga ei õnnestu see kuidagi. Iiveldust mul selle vist polegi, et ma söön suht tihti:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on plaanis teha ka mingeid tasulisi teste?

Ma hetkel segaduses – kas 12 nädala uh juures tehakse ka mingi Oscar test vm? Neid teste on nii palju ja ajavad juhtme kokku lausa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 17:24; 28.07 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on plaanis teha ka mingeid tasulisi teste?

Ma hetkel segaduses – kas 12 nädala uh juures tehakse ka mingi Oscar test vm? Neid teste on nii palju ja ajavad juhtme kokku lausa.

Mina teen Niptify lisaks, annan sel nädalal selleks vere.
Oscarisse (veri ja kuklavolt uh-s, tavaliselt 12. nädalal) lähen ITK-sse, muidu olen teises Eesti otsas, sinna pani mu günekoloog mulle aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oscar test on Ultraheli pluss veretest. Sealt nad siis kombineerivad erinevaid riske. Tehakse kuni 14. nädalani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.06 13:31; 02.07 13:39; 03.07 13:52; 19.07 11:26; 28.07 17:59; 19.08 13:18; 01.12 16:59; 03.12 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka veebruari ootajatega TA 14.02 nädalaid 11+3

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai siis täna ametlikult ka arvele võetud- rasedust 12+4, tähtaeg 6.02. Enesetunne on ka nii hea, loodetavasti nii ka püsib ja saabki nautida 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.06 17:03; 29.07 21:03; 07.08 10:58; 10.08 16:11; 23.08 10:41; 02.09 17:28; 02.09 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas perekooli väike grupp on tehtud? Või kas keegi teab, kas on mingi omaette väiksem grupp? Ei istu see FB suur veebruaribeebide grupp kohe üldse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 11:58; 24.08 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et elu on facebooki pigem kolinud, aga kuna ise fb gruppe väldin, tõstatan siin teema.
Täna 11+1, kõht tuli juba ca 8 n paiku ette ja praeguseks ikka selge ümar rasedakõht, mille järgi pakuks paar kuud lisaks. Üldist kaalutõusu ei ole, olen ise sale ja sportlik inimene, siis hakkab eriti silma. Ka kahe raseduse vahel olin võistlusvormis, sh kôhulihased. Esimese lapsega mäletan selgelt, et oscari ajaks polnud kõhust aimdustki veel. Kas tõesti teise raseduse ja nõrgemate kõhulihaste värk, aga no niiii suur erinevus on 😀 enesetunde osas muidugi ka seekord võrreldamatult rohkem iiveldust mis praeguseks taanduma hakkab. Aga peeglisse vaadates tikub paratamatult ligi küsimus, kas mõni laps esimeses uhs märkamata ei saanud jääda…
Oscar seekord alles 12 n lõpus, eks siis selgub.

Guguu

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 12:11; 06.08 09:07; 18.08 14:24; 13.03 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et elu on facebooki pigem kolinud, aga kuna ise fb gruppe väldin, tõstatan siin teema.

Täna 11+1, kõht tuli juba ca 8 n paiku ette ja praeguseks ikka selge ümar rasedakõht, mille järgi pakuks paar kuud lisaks. Üldist kaalutõusu ei ole, olen ise sale ja sportlik inimene, siis hakkab eriti silma. Ka kahe raseduse vahel olin võistlusvormis, sh kôhulihased. Esimese lapsega mäletan selgelt, et oscari ajaks polnud kõhust aimdustki veel. Kas tõesti teise raseduse ja nõrgemate kõhulihaste värk, aga no niiii suur erinevus on ???? enesetunde osas muidugi ka seekord võrreldamatult rohkem iiveldust mis praeguseks taanduma hakkab. Aga peeglisse vaadates tikub paratamatult ligi küsimus, kas mõni laps esimeses uhs märkamata ei saanud jääda…

Oscar seekord alles 12 n lõpus, eks siis selgub.

Guguu

Rõõm sinust kuulda. Minul on juba Oscaris käidud.

Mul on ka seekord juba kõht ees, esimese rasedusega ei saanud osad inimesed 6ndal kuulgi esimese pilguga mu rasedusest aru.

Muide, mitmikute kohta – mu sõbrannal oli esimene laps üksik ja sõbranna võttis kaalus rohkem juurde kui järgmisena sündinud kaksikutega, keegi ei saanud arugi, et ta just kaksikuid ootab ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 217 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2021