Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 217 )

Teema: Veebruaribeebid 2021

Postitas:

Olen kuulnud ka seda, et alles LA’s on avastatud kaksikud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka Oscaris käidud ja tähtajaks 8.02, riskid madalad. Õnneks enesetunne veidi parem ja juba ootan, et sugu teada :):)
Hea meelega ka suures Facebooki grupis aktiivne olla ei tahaks, seega, kui siinsed beebiootajad huvitatud, võiksime pisema grupi teha. Eriti huvitaks, kellel pisikesed juba kodus ootamas 😛

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küll pisikest ees ootamas pole, kuid väiksemat grupist oleksin huvitatud küll ????

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.06 17:03; 29.07 21:03; 07.08 10:58; 10.08 16:11; 23.08 10:41; 02.09 17:28; 02.09 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 1a 7k poja. Grupiga liituks nädala pärast kui ka oscar tehtud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sooviks ka väikest gruppi. Kui keegi teeb ära, andke märku siin. Eelmine kadunud. Ma ise seda FB värki üldse ei jaga, et teha nagu vaja 🙂

Tere ka minu poolt. Mina ka arvel nüüd, esimene uh oli korras. Tulemas 4. Laps.

Mul aga mureküsimus- kas kellelgi on veel nii, et ükskõik mida sööd, söögist hakkab paha ja täitsa minestuse/ väsimuse tunne, et tahan pikali visata. Samas söömata ka ei saa olla. Alguses pidasin raseduse sümptomiks. Kuid kuna enne oli juba maohappega probleeme ja nüüd on söömisest saanud lõputu väsitav ring, raskustunne ja selline õrn valu/ tundlikkus vasaku roidekaare all, tekib väike hirm, et kas mingi tõsisem haigus hoopis….arstiga võtan loomulikult ühendust, kui küsin igaks juhuks siin ka.
Mul hetkel täis saamas juba 14 nädalat. Mäletan eelmistel kordadel oli ka kuskil 14-16 paha, kuid toit pigem aitas. Nüüd on nii, et on nälg. Ja kui söön, pean täitsa pikali viskama. Nii paha hakkab. Ja üleüldse väga nõrk ja sojuv. Pikalt toimetada ei jaksa….
Sai natuke ohkav jutt siia nüüd, kuid mure hingel. Ootan kohtumist FB pisikeses grupis 🙂

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka väikse grupi poolt. Suures grupis pole aga esimese lapsega olin. 🙂

Homme KV olen elevil. Arvele sAin vöetud alles neljapäeval.

Minul on ka paar korda olnud nii, et söön söön, hea mõnus olla ja järsku tuleb minestus tunne????????‍♀️ Aitab kui pikali visata. Mind veidi hirmutab, et mul pole üldse paha olla. Esimese rasedusega oli 12ndni hommikuti paha olla, aga sel korral peavalusid rohkem nt.

Ja mis kõhtu puudutab siis, mul pole veel midagi. Esimene rasedus tuli alles nähtavale 20+ nädalatel 🙂

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Opaa.. Mul 11+2 ja vend juba küsis raseduse kohta. Arvasin, et enne kv uhd ei räägi kellelegi ja miskit erilist välja ei paista, aga ei õnnestunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna 14+2 ja perele teatasime eelmisel nädalal. Nüüd hakkab juba välja ka paistma, kleitide ja lohvakamate riietega varjab kyll veel kenasti ära ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.06 17:03; 29.07 21:03; 07.08 10:58; 10.08 16:11; 23.08 10:41; 02.09 17:28; 02.09 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kv käidud ja kõik oli korras 🙂
Rasedus vastas 12+1 ja TA 22.02.21. UH kestis kaua,kuna beebi oli liiga aktiivne ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ühinen ka Teiega. Rasedus on 13+2 ja tähtajaks 12.02.2021 🙂
Oscaris on juba käidud ja kõik on meil korras.
Ühineksin ka heameelega väiksema beebigrupiga. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Liitun ka teiega. Rasedusest olen juba teadnud ammu, tegu IVF rasedusega, aga kuna olen suhteliselt paranoiline selles osas, mis kõik juhtuda võib, ei julgenud enne liituda.
Täna sai täpselt 14 nädalat täis, TA 10.02. Oscar tehtud ja täna sain ka Niptify tulemused (tegin omal soovil, Oscaris tulid madalad riskid). Sain ka soo teada – ootan poissi (millegipärast oli tunne, et tuleb tüdruk). Tegu esimese lapsega.
Juba paar nädalat pole enam paha olnud ja pole ka nii väsinud kui enne. Samas kõht on ikka veel peaaegu endine ja ka kaalu pole juurde tulnud. Nii et selline veidi imelik tunne- nagu polekski rase 🙂
Kuidas teil enesetunne ja meeleolu?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina läksin oscarile pabistasin ja kõike, aga beebi ei võtnud õiget asendit, et pean uuesti minema, kuidagi kurvaks tegi, tahaks teada, kuidas lood on.
Tegin ka Panorama testi, aga pole veel tulemusi teada saanud, lihtsalt enda jaoks.

@DrCat mul kuidagi iiveldus läks suuremaks, ma vist ei söö piisavalt kuidagi või õigeid asju, siis kui nälg tuleb. Kõhu osas nagu pontsik aga samas nagu pole, aga eelnevaid teksasid ei saa kanda liiga pigistab. Meeleolu muretsen palju migreenid olnud ja suured hambavalud, et siis nagu uuesti mure. Püüan aga olla positiivne. ajaa kuidagi võtan mingeid mehe sõnu liiga hingesse, ta püüab aidata, aga mulle tundub targutab ja siis pisar väljas. Tunnen kuidagi olen suur häda:)

Muidu on aga kõik ok:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun ka teiega. Rasedusest olen juba teadnud ammu, tegu IVF rasedusega, aga kuna olen suhteliselt paranoiline selles osas, mis kõik juhtuda võib, ei julgenud enne liituda.

Täna sai täpselt 14 nädalat täis, TA 10.02. Oscar tehtud ja täna sain ka Niptify tulemused (tegin omal soovil, Oscaris tulid madalad riskid). Sain ka soo teada – ootan poissi (millegipärast oli tunne, et tuleb tüdruk). Tegu esimese lapsega.

Juba paar nädalat pole enam paha olnud ja pole ka nii väsinud kui enne. Samas kõht on ikka veel peaaegu endine ja ka kaalu pole juurde tulnud. Nii et selline veidi imelik tunne- nagu polekski rase ????

Kuidas teil enesetunne ja meeleolu?

Tore sind siin näha, mõtlesingi, et kuidas sul läinud on. Imelik, et ma olin IVFi ajal sust ju nädala jagu maas, aga täpselt samamoodi pandi tähtajaks 10.02 ja täna sai 14. nädal täis 🙂

Oscar oli mul ka korras, riskid kõik madalad. Niptify’d ma ei teinud, sugu veel ei tea. Loodetavasti saan LA uuringu ajal teada. 🙂 Ei ole erilist tunnet ka, et kumb võiks olla. On ka päris ükskõik, kuna nii kaua on last oodatud, et sugu on teisejärguline. Mul pole kaalu siiani juurde üldse tulnud, kõht natuke on ette tulnud, aga aru veel ei saa, et oleks rase, pigem nagu lihtsalt veidi pundunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Waifi ja Kiksu! Tore teist kuulda ja hea, et kõik hästi.
Waifi, mul oli väga sarnane Oscari-kogemus! Läksin kohale ja ka pabistasin, aga beebi asend oli selline, et ei saanudki kuklavolti mõõta. Kutsuti paari päeva pärast tagasi ja oli enamvähem sama seis. Aga siis ämmaemand oma aparaadiga tükk aega vajutas kõhule (päris intensiivselt) ja palus mul vahepeal hüpata ja köhida, et beebi õigesse asendisse keeraks. Lõpuks ideaalsesse asendisse ei saanud, aga ta sai kuidagi ära mõõta.

Kiksu, huvitav tõesti, et Sul tähtaeg sama, mis mul, kuigi siirdati nädal aega hiljem. Minul kohe alguses öeldigi see tähtaeg ja midagi ei muudetud. Öeldi, et beebi vastab täpselt õigele suurusele.

Head ootust meile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere Waifi ja Kiksu! Tore teist kuulda ja hea, et kõik hästi.

Waifi, mul oli väga sarnane Oscari-kogemus! Läksin kohale ja ka pabistasin, aga beebi asend oli selline, et ei saanudki kuklavolti mõõta. Kutsuti paari päeva pärast tagasi ja oli enamvähem sama seis. Aga siis ämmaemand oma aparaadiga tükk aega vajutas kõhule (päris intensiivselt) ja palus mul vahepeal hüpata ja köhida, et beebi õigesse asendisse keeraks. Lõpuks ideaalsesse asendisse ei saanud, aga ta sai kuidagi ära mõõta.

Kiksu, huvitav tõesti, et Sul tähtaeg sama, mis mul, kuigi siirdati nädal aega hiljem. Minul kohe alguses öeldigi see tähtaeg ja midagi ei muudetud. Öeldi, et beebi vastab täpselt õigele suurusele.

Head ootust meile kõigile!

Ka mina pidin hüppama ja köhima, aga kuskil 5 min enne visiidi lõppu saadi ikka vajalik asend kätte ja ei pidanud tagasi minema.
Mulle öeldi samuti, et see viimane tähtaeg ja enam ei muudeta. Oscari ajal küll arst ütles, et loode isegi suurem veidi ja selle järgi tuleks 8.02 tähtajaks, kuid rasedakaardile jäi siiski 10.02, mille ämmakas algselt määras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasu väga üle mõelda nende tähtaegadega. Minul beebigrupis olevale naisele siirdati ka 5-päevane päev enne mind, aga tal pisike kosus kiiremini/paremini ja ta minust 4 päeva ees algusest saadik. Ise sellepärast ka ei põe, tulevad need lapsed niikuinii siis kui tahavad. Mul esimene läks 11 päeva üle, seekord loodan et tuleb tähtajast varem. 😀
Oscaris (maksin ise) oli sama jama nagu mõnel, et ei saanud kuklavolti ja korralikku südametööjada kätte ilusasti, laps ei teinud üldse koostööd. Lõpus saadi midagi kirja peale 40 minutilist pusimist, õnneks Niptify (oli tasuta) oli korras.

Väga tore on lugeda, et kõigil IVFikatel läheb hästi, olen teid kõiki ju algusest saadik jälginud.
Endal on 3 kuud veel oodata ja ongi pisike käes, küll alles aeg lendab.

H.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 06:16; 29.06 19:48; 30.06 08:53; 13.08 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oscar tehtud ja põnn paar päeva suurem nagu ka eelmisel mõõtmisel. Sugu ei näidanud muidugi aga ma jaksan veel paar kuud kannatada ka. Ma nii õnnelik, et tal lihtsalt kõik hästi on 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me võime siin koos IVF minigrupi moodustada 😀 ma tulen ka veidi julgemalt kapist välja – teine IVF rasedus, eelmine läks just lasteaeda. Tähtajaks erinevate UH ja suuruste põhjal 1., 2. või 6. veebruar 🙂 umbes-täpselt 15. nädal käib ja Oscar oli korras. Sisetunne kaldub tüdruku poole, aga eelistust ei ole. Enesetunne pole kurta, kui progesterooni ära sai jätta, pole ka väsimus enam väga suur. Järgmine kohtumine ÄE teisipäeval, LA peaks sept keskel olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keit88, millal Sa progesterooni ära jätsid? Kas vähendasid järk-järgult või lõpetasid päevapealt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina käisin ka sel nädalal Oscaril ja titaga kõik hästi????- riskid madalad. Ta on meil üks vahva tegelane (juba 11,8 cm pikk), liigutas end väga aktiivselt uh ajal ja ühe kaadri pealt tabasime ta isegi jalg üle põlve istumas???? (täpselt nagu minu abikaasa lamab puhkeasendis).

Minul on algusest peale teadmine olnud, et tuleb poiss. Mees siis nüüd ka omalt poolt usub, et tuleb poiss, kuna istub täpselt samamoodi nagu issi????. Muidugi oleme rõõmsad nii poisi kui tüdruku üle.

Minule oli see kõhu pealt tehtud ultraheli üllatusena üsna valulik ja ebamugav. Ma ei osanud oodata, et arst nii kõvasti vajutab ja sopsutab mu kõhtu. Visiidi lõpus alles suutsin end lõdvaks lasta ja uskuda, et ehk titale see siiski midagi hullu ei tee.

Natuke naljakas oli ka Oscari eelne külastus õe kabinetti, kus küsiti kaalu vereproovi andmise päeval ja seejärel pikkust. Mina meeltesegaduses vastasin, et mulle ei öeldud, et pean vereproovi andmise päeval ka oma pikkust mõõtma????. Saime kõik seal pahvaka naerda ja loomulikult siis olles piisavalt ärev ka vahetult enne Oscarit ei näidanud ka vererõhuaparaat peale errori midagi. Läks tükk aega enne, kui suutsin rahulikult hingata ning saime lõpuks peale mitmendat proovimist vererõhu mõõdetud????. Käed olid sellest survestamisest muidugi ka juba üsna valulikud.

Kõhuke hakkab juba vaikselt välja paistma. Tavaliste teksade kandmine on välistatud (lukk surus väga kõvasti istudes kõhu peale). Ostsin ka ühed raseda teksad juba, aga need kipuvad kangesti alla vajuma veel. Keskelt veidi laiemad särgid, kleidid varjavad raseduse ära, aga terasem silm saab küll aru, usun.

Liituksin ka omalt poolt väiksema FB grupiga. Tähtaeg on mul 14.02 (tõmmati 2 päeva varasema peale, kuna tita on nii tublisti kasvanud).

Tore siin tõesti näha juba IVFikatest tuttavaid nimesid nagu DrCat, Kiksu jt. Olen teie peale vahepeal mõelnud, et kuidas läheb ja tore lugeda, et teil ka Oscarid korras.

Aeg ajalt ikka viskab iiveldust peale, aga selle vastu aitab söömine ja siis on kõik jälle hästi.

Head kasvamist meile kõigile????,
Liblikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 22.06 12:08; 03.07 13:46; 03.07 14:12; 26.07 21:43; 15.08 10:41; 17.08 19:40; 21.08 09:35; 02.09 18:41; 03.11 22:26; 02.02 14:30; 26.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas, nii tore Sinust ka kuulda!
Mõtlesin just ükspäev, et kuidas Sul läheb, kui teised tuttavad nimed olid endast märku andnud.

Mul oli vererõhu mõõtmisega veidi sarnane kogemus – olin nii pabinas, et vererõhk (mis tavaliselt on madal) oli päris kõrge. Arst (või see õde, kelle juures enne Oscarit käia tuleb) palus mul rahulikult võtta ja mõõtis kaks korda veel. Viimasel mõõtmisel oli juba täitsa ok. Siiski kahjuks tuli Oscaris preeklampsia risk, aga aspiriini võtmine pidi seda hästi maandama.

Naljakas on see tunnetus, mis lapse soo osas on – ei tea kui paljudel see täppi läheb?
Ma tunnistan, et oleksin pigem tüdrukut eelistanud, aga tegelikult pole sellel mingit tähtsust – kõige olulisem on see, et laps terve on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keit88, millal Sa progesterooni ära jätsid? Kas vähendasid järk-järgult või lõpetasid päevapealt?

Peale Oscarit võtsin veel viimased kaks üle päeva ja siis kõik. Arst oli üsna ebakonkreetne selles osas, ütles et “juuli keskelt pole vast enam vaja”… Lugesin ise juurde ja muudes kliinikutes jäetakse ära kas juba tuvastamisel, arvele võtmisel või peale Oscarit, kuskil ei näinud et peale 13. nädalat veel edasi võetaks.

Kas ma olen siis ainsana paksuks läinud juba :D? 8. nädalal ei saanud nööbiga teksaseid kinni enam, rasedapüksid vajusid veel alla veidi, aga see mure on nüüd ka möödas 😛 kuna teine laps ja platsenta peaks emakapõhjas olema, siis tunnen nädalakese juba liigutused ka ära, hästi õrnad veel, aga teeb ikka südame rõõmsaks ❤️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhuu, nii äge, et paljudel Oscaris käidud ja kõik hästi 🙂
Ise sain vahepeal ka Niptify tulemused, mis kinnitasid, et riskid kromosoomhaigustele madalad. Ühtlasi, tulemas jälle tütarlaps! Mõtlen, et vahva, kui väikese vahega tüdrukud.
Ma olen nüüd ka oma “vanad” teksad kapinurka asetanud. Kõht hetkel 15ndal nädalal sama suur, kui esimesega 20+ nädalal???? Aga appii, kas ja millal see jube väsimus üle läheb, täitsa õudukas. Olen mõelnud, kas mõni vitamiin aitaks veidi energiat ammutada, aga ei taha suvaliselt lahmida nendega.
Keegi meist siin väga suur Facebooki kala ei ole vist, et gruppi teha???? pole ka jõudnud uurida, aga iseenesest oleks tore muljetada 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ma käisin oscaris, ja täna beebi näitas, füüsiliselt oli beebi korras, aga mu verega koos liites oli down 1:94 ja preeklampsia 1:18.
Et südamerahuga ei läinud ära. Nüüd ootan, oma panorama testi tulemusi.Sugu ka ei saanud teada, aga see pole oluline.
Oleks lihtsalt tahtnud lahkuda sealt südamerahuga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ma käisin oscaris, ja täna beebi näitas, füüsiliselt oli beebi korras, aga mu verega koos liites oli down 1:94 ja preeklampsia 1:18.

Et südamerahuga ei läinud ära. Nüüd ootan, oma panorama testi tulemusi.Sugu ka ei saanud teada, aga see pole oluline.

Oleks lihtsalt tahtnud lahkuda sealt südamerahuga.

Waifi, kujutan ette kuidas see tunne on 🙁 Loodan väga, et Panorama tulemused tulevad varsti. Siiski on tõenäosus Downiks ikkagi väike. Hoian pöialt, et kõik oleks hästi!
Mul oli ka preeklampsia risk kõrge, mingi 1:57. Aga igapäevaselt aspiriini võtmine pidi hästi aitama seda ära hoida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh sulle:)
Hoian siin kursis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! ????
Mäletan, kui mu ema rase oli, jagas ta kõiki oma juhtumeid oma perekooli sõbrannadega. Mõtlesin ka seda proovida.
Mul on esimene rasedus 13+3 hetkese seisuga ja tähtaeg peale oscartesti on 19.02. Beebi kõik näitajad olid väga head ja näitas meile isegi kõiki sõrmi, et saaksime need ise üle lugeda. ???? Sugu veel ei näidanud.
Tahaks lihtsalt kellegagi jagada neid kõiki seike, mis on ja tulevad.
Oleme lapse isaga väga õnnelikud, kuigi beebi tuli ootamatult. Nimelt isa sai samal päeval kutse kaitseväkke, kui lapsest teada saime. Seega teenib isa hetkel tublilt aega.
Raske koht ongi selles, et noorena esimene rasedus ja sellele pooleldi üksi vastu minna on pisut hirmus. ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ma käisin oscaris, ja täna beebi näitas, füüsiliselt oli beebi korras, aga mu verega koos liites oli down 1:94 ja preeklampsia 1:18.

Et südamerahuga ei läinud ära. Nüüd ootan, oma panorama testi tulemusi.Sugu ka ei saanud teada, aga see pole oluline.

Oleks lihtsalt tahtnud lahkuda sealt südamerahuga.

Pai Sulle, Waifi. Esialgu võib selline tagasiside ära ehmatada, aga usutavasti kõik läheb siiski hästi????. Titaga oli füüsiliselt kõik korras nagu kirjutasid ja see on ju väga hea märk!

Preeklampsia risk on vist päris sage diagnoos, mina samuti krõbistan õhtuti Aspiriini (mul 1/95-le). Usume, et kõik läheb siiski hästi, oleme ju kõikvõimalikke riske trotsides ja ületades ka IVF-id läbinud????.

Liblikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 22.06 12:08; 03.07 13:46; 03.07 14:12; 26.07 21:43; 15.08 10:41; 17.08 19:40; 21.08 09:35; 02.09 18:41; 03.11 22:26; 02.02 14:30; 26.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka oscaris käidud, lapsi siiski üks, riskid madalad ja soo näitas ka juba esimeses kaadris selgelt ära. Nüüd on rahu südames ja hakkan aktiivselt rasedust nautima, kogu ärevus ja mure ka kadunud 🙂 head ootust meile kõigile!

Gugui

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 12:11; 06.08 09:07; 18.08 14:24; 13.03 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi meist siin väga suur Facebooki kala ei ole vist, et gruppi teha???? pole ka jõudnud uurida, aga iseenesest oleks tore muljetada ????

FB väike (salajane) grupp oleks tore, aga ma olen ise liiga ettevaatlik, et enne LA käimist kuskile avalikult nägu näidata 🙂 peale seda liituks küll.

Oscari riskide osas, siis 1:95 kõlab küll kehvemini kui osade 1:20000, aga kui protsentidesse ümber arvestada, siis see ei ole ikkagi veel midagi eriti kindlat. Loodan, et Panorama toob rahu 🙂

Täna ÄE juures käidud, kiitis kõik varasemalt antud proovid heaks ja sain kotitäie pissitopse ja ampulle kaasa järgmisteks kordadeks.

Keit88

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 217 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2021