Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 217 )

Teema: Veebruaribeebid 2021

Postitas:

Nüüd vaatasin, et ÄE luges vist mu nädalaid valesti… Ütles, et LA 20 nädalal, aga aja pani 21+2. Ega see liiga hilja ei ole? ???? Helistan talle hiljem, uurin kas läks kogemata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ok. LA tehakse 18-22. nädalal.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.06 13:31; 02.07 13:39; 03.07 13:52; 19.07 11:26; 28.07 17:59; 19.08 13:18; 01.12 16:59; 03.12 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Kas on siin keegi, kes teeb selle facebooki grupi?

Heameel lugeda, et meid juba nii palju ja kõigil kõik hästi 🙂

Ja mis enesetunnet puudutab, siis nüüd 14 nd ja mul pole paha ikka veel. Aga selle eest on nii jubedad peavalud, et hakkan lausa nutma igakord ,kui tunnen end peavalu hakkab tekkima.???? Enne sadakorda oksendaksin ja oleks paha, kui need peavalud. Kellegi veel peavalusid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul muidu ei valuta üldse pea ja kogu raseduse ajal pole ka sellega kimpus olnud, aga nüüd viimased neli päeva on pea valutanud, paar päeva päris hullusti. Ja sellega on kaasnenud ka päris suur väsimus. Õnneks eile ja täna on parem enesetunne. Mõtlesin juba, et äkki on see algava preeklampsia tunnus (Oscaris tuli sellele risk), aga see vist nii vara ei saa tekkida. Teisipäeval on ämmaka visiit, siis uurin selle kohta.
Irtak12, kas Sa oled sellest ämmakale rääkinud? Kas see on kestnud terve raseduse vältel?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

DrCat, ei ole ämmakale veel rääkinud. Viimase kuu jooksu need peavalud tulud, kui nüüd 3sept ämmakale lähen siis räägin kindlasti. Eelmise rasedusega polnud mul ühtki peavalu, selle eest oli paha olla. Väsimus on küll päris hull minu ka, lõunauned on jumala tavalised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Päris huvitav, sest minul ka peavalud viimased 3 päeva olnud ja päris tugevad. Niimoodi, et samuti teine õhtu nutsin. Kuna tööl oli üks pingeline tähtaeg ja mind survestati, siis arvasin, et võis olla sellest ja et rasedana olen ehk stressile vastuvõtlikum.
Muidu pole mingi 10 aastat selliseid peavalusid olnud (kunagi enne seda aga samuti kõrge töökoormuse tõttu kannatasin sarnaste peavalude käes).

Samas, tekkis kahtlus, et kas see võib olla ka seotud Aspiriini võtmisega, millega alustasin eelmine teisipäev?

Irtak12, kas Sul diagnoositi ka preeklampsia risk ja võtad igal õhtul Aspiriini?

Või esineb teistelgi raseduse selles staadiumis peavalusid ja see on osa hormonaalsetest muutustest?

Igal juhul eile oli vaba päev ja oli juba kergem olla. Kui üle ei lähe, võtan samuti ämmakaga ühendust.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 22.06 12:08; 03.07 13:46; 03.07 14:12; 26.07 21:43; 15.08 10:41; 17.08 19:40; 21.08 09:35; 02.09 18:41; 03.11 22:26; 02.02 14:30; 26.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mul pole diagnoostitud preeklampsia riski ja ma ei võta ka aspirini. Võibolla on see tõesti seotud tööstressiga, mille peale ma ise ei tulnudki. Aga räägin kindlasti ämmakale sellest 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid kolleegil kunagi sellised peavalud, terve raseduse teise poole kestsid, nõelravi leevendas, aga ära läksid alles sünnitusega 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna 16+1, peavalusid ei ole, aga kimbutavad hoopis väga tugevad seljavalud ???? Näonahk on ka üpris halvaks muutunud, kellelgi veel sellega probleeme või teab mida võiks proovida? Või tuleb ka see aeg lihtsalt üle elada?

G

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.06 17:03; 29.07 21:03; 07.08 10:58; 10.08 16:11; 23.08 10:41; 02.09 17:28; 02.09 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt sama palju nagu sul ja ka näonahk kohutav, tükk aega juba. Olen vist kõike juba proovinud, mis rasedatele lubatud, ei aita midagi. Vahepeal tuleb täitsa ahastus peale 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 11:58; 24.08 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kõigile.
aitäh DrCat ja Liblikas kaasa elamast.
Panoraamal olid madalad riskid, aga käisin šoisi juures, seal sain downile veel kõrgemad riskid riiklikus oli 1:94 vist, ja seal oli 1:18, põhi põhjus vanus 35 ja ivf aga mis oli marker, et lootel esines kolmikhõlmalises klapis tagasivool. Preeklampsia risk aga muutus 1:18lt 1:57le.

Ivfkatele, mul jäid viimased hormoonid nüüd 19 august ära, et siis kohe nahk muutus, voolus tuli valge. Peavalud olid enne rasedust ja nüüd on ka olnud kaks korda väga suured migreenid.
Ma enda puhul saan aru, et kui lasen suhkrutase liiga madalale, siis sealt tuleb, läksin jalutama, aga enne ei söönud tugevat sööki ja siis olin kaks päeva nendega siruli, toit ei püsinud sees. Lisaks, mis peale hormoone muutus on iiveldus, mul läks suuremaks.

Kõigile ainult edu ja head!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Waifi, aga kas see siis tähendab, et lõppkokkuvõttes on madalad riskid downile?
Mida see “kolmikhõlmalises klapis tagasivool” tähendab? See ei ole midagi ohtlikku?

Huvitav, et Sul iiveldus suuremaks läks peale hormoonide ärajätmist. Mul endal on see praktiliselt üle läinud, aga mõnel päeval kui olen väsinud ja pole hästi maganud, annab see natuke tunda.

Jaksu Sulle ja teistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

to DrCat.
Panoraama järgi madalad. Kui Šois vaatas olid väga kõrged, aga ta mainis, et kui panoraama oli ok, siis ei tohiks olla. Aga beebi südant, muideks väike tüdruk peab jälgima 20 nädalal, et kas see asi on paranenud või mitte. Ma loodan, et ma ei eksi, aga umbes mingi veri jookseb sealt ühest klapist välja.
Ta kodulehel:Loote südame kolmikhõlmalise klapi verevoolu hindamine: Kolmikhõlmaline klapp paikneb südame parema koja ja parema vatsakese vahel. Tavaliselt on verevool suunaga kojast vatsakese suunas. Harvadel juhtudel paiskub veri südame vatsakeste kontraktsiooni ajal vasakust vatsakesest läbi kolmikhõlmalise klapi tagasi paremasse kotta. Seda nimetatakse regurgitatsiooniks. 11.-13. rasedusnädalal esineb kolmikhõlmalise klapi regurgitatsioon 1% kromosomaalselt tervetel loodetel ja 55% Downi sündroomiga loodetel. Siiski on enamik looteid, kellel esineb kolmikhõlmalise klapi regurgitatsioon, kromosomaalselt terved.

Jah see iiveldus neil päevil ka rohkem, kui keha väsinud ja vähe maganud. Mind ajavad imelikud asjad iiveldama -ühiskondlikud wc-d jne, kuidagi peas kinni:) Kodus peab ka puhtus olema, muidu mingid pesemata nõud:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kuidas teil läheb?
Kas olete kolinud fb-sse?
Mõtlesin, et uurin, millal räägite tööl?
Ja kas lähedastele olete ka juba rääkinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kuidas teil läheb?

Kas olete kolinud fb-sse?

Mõtlesin, et uurin, millal räägite tööl?

Ja kas lähedastele olete ka juba rääkinud?

Tere! Läheb kuidagi tavaliselt, midagi erilist pole raporteerida 🙂
See peavalu, mis vahepeal paar päeva kestis, läks õnneks üle. Väsimus on ka kuidagi vähemaks jäänud. Käisin vahepeal ämmaka juures tavapärasel visiidil, ta kuulas beebi südant (UH-d ei teinud). Panime paika edasiste visiitide ajad – 25. septembril LA ja oktoobris taas ämmaka juurde. Vahepeal pean andma veel ühe uriiniproovi ja kahjuks minema tegema ka glükoositaluvuse testi. Lootsin, et pääsen sellest. Veresuhkur on vereproovi järgi korras, aga kuna mul on polütsüstilised munasarjad, siis see pidi olema näidustus selle testi tegemiseks.

Mingeid erilisi sümptomeid praegu pole. Endiselt pole kellelegi peale lähemate pereliikmete teatanud. Mõtlesin seda teha peale LA-d. Siis teataks ka tööandjale. Praegu saab veel kõhtu varjata, endiselt on see suht väike (mul esimene rasedus ja emakas tahapoole kaldu).

Natuke ärev on olla seoses koroonajuhtumite arvu tõusuga. Töötan kahjuks päris rahvarohkes kohas ja inimestega kohtumist vältida ei saa. Kannan tööl ja ühistranspordis maski.

FB-i pole kolinud ja ei plaani ka – mul on kahjuks kogemusi, kus ka väikestest ja kinnistest FB-i gruppidest läheb konfidentsiaalne info välja.

Kuidas Sul endal ja ka teistel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka täna ämmaka visiidil ning LA aeg samuti 25.09
Teatasime eile lähedastele- nii tore oli neid emotsioone näha ja teada, et laps on nii oodatud ???? Tööjuures andsin ka teada, seal varjamine üpris keeruline. Üleüldse tundub, et aeg läheb nii ruttu ja asi muutub iga päevaga aina reaalsemaks ????
Fb grupiga pole ka liitunud, suure grupiga liitumisest pole väga huvitatud ja tundub, et väikest ei tehta ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.06 17:03; 29.07 21:03; 07.08 10:58; 10.08 16:11; 23.08 10:41; 02.09 17:28; 02.09 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul oli täna ämmaemanda visiit telefoni teel (ITK), millegipärast taheti telefoni teel teha. Rasedust 16+3 ämmaemanda sõnul, äpp näitab 15+6.

Järgmine visiit on septembri lõpus (LA).

Kõhuke juba kasvab kenasti, mõne kilo olen ka juurde võtnud. Ämmakas ütles, et kaal on kenasti normi piires. Iiveldus on peaaegu täiesti kadunud (v.a. siis, kui kõht väga tühi on).

Kuna mina olin raseduse 5.-8. nädal veritsusega haiguslehel, ütlesin tööandjale kohe haiguslehele minnes, et olen rase. Tagasi tööle naastes olles ka puhkuse välja võtnud, teatasin ka teistele kolleegidele.

Pereliikmetele teatasime ka väga varakult, kuna tegu oli väga pikki aastaid oodatud rasedusega, siis otsustasime, et tahame, et pere teaks kohe uue inimese olemasolust???? (oodatud sai kokku meie elu esimest rasedust 4,5 aastat).

FB grupiga pole liitunud, tundub, et pole sellist gruppi tehtud.

Need peavalud, mis mul vahepeal olid (päris tugevad muide) lakkasid, kui jätsin Aspiriini võtmise ära. Ämmaemand muidugi soovitas, et võtta Aspiriini edasi ja siis veel Paratsetamooli peavalu vastu peale võtta, aga ma ei kujutanud end küll ette järgnevad 20 nädalat selliste valude v siis valuvaigistite all elama.

Kuna mu preeklampsia risk oli 1/95-le ja arst ütles, et Aspiriini võtmise vajadus on mul piiri lähedal (kui risk oleks olnud 1/101-le, siis poleks vaja olnud võtta), siis otsustasin katsetada ära jätmisega. Peavalud olid nagu pühitud ja vaevalt, et see saab lapsele hea olla, kui emal nii halb on. Rohtude peale on võimalik mul alati tagasi minna ja püüan tööd teha teisel viisil selle nimel, et emaka verevarustus hea oleks (kerge trenn, piisav liikumine istuva töö korral jmt).

Samuti on nende riski numbrite arvutus erinevate uuringute ja arstide kaupa erinev ja sain aru, et liigselt tõsiselt neid numbreid ei peaks võtma. Tekitab vaid stressi ja ega stress nii pisikesele hea ei ole.

Jõudu-jaksu kõigile ja head kasvamist????

Liblikas (16+3)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 22.06 12:08; 03.07 13:46; 03.07 14:12; 26.07 21:43; 15.08 10:41; 17.08 19:40; 21.08 09:35; 02.09 18:41; 03.11 22:26; 02.02 14:30; 26.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi liigutusi ka juba tunneb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.06 17:03; 29.07 21:03; 07.08 10:58; 10.08 16:11; 23.08 10:41; 02.09 17:28; 02.09 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei! Minul siiani hommikuti kerge iiveldus, pean alati kiirelt midagi sööma, et päris hulluks ei läheks. Üritan oma aastast võimalikult vähe tõsta, sest on visanud alaselga valu. LA samuti 25.09 🙂 ei jõua ära oodata!
Liigutusi tundsid esimest korda juba 14+6! Ja nüüd (17+3) täitsa tugevalt juba, isegi kõhu pealt on näha???? nii äge, see ikka megaeriline tunne. Esimesega tundsin kergeid liigutusi 18ndal nädalal, seekord ka platsenta tagaseinas.
Ahjaa, vahel alakõhus selline päevadeaegne surve/valu, kas kellelgi veel kogemusi? Teisipäeval ÄE vastuvõtt, eks siis uurin ka. Hullult põen, et lapse tõstmisega teen liiga, aga päris mitte üldse tõsta ja sülle võtta ei ole ju kuidagi võimalik????
Päikest teile!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kõik hästi, väsimus on taandunud ja muidu ka täitsa hea olla. Tänasega 17+1. LA 22. septembril ja siis oktoobris ämmaka visiit. Minul tegi ämmakas UH viimase korrapärase UH ajal ka, selle järgi veendus, et süda lööb.

DrCat – imelik, mul ka polütsüstilised munasarjad, aga glükoositestile ei saadetud. Oleneb vist ämmakast.

Me oleme sõpradele ja perele rääkinud, kõik väga rõõmsad, kuna samuti kaua oodatud laps. Tööandjale veel ei ole rääkinud, aga plaanis varsti seda teha, et jätta talle ka normaalselt aega asendajat välja koolitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Käisin eile ÄE juures rääkisin oma peavaludest, mis siin olid päris pikalt ja jubedad. Ta arvas, et toitumises ja stressis asi. Muidugi ma usun, et see õige. Meil praegu kodus remont käsil ja see venib, ja tekitab stressi küll. Kaalu oli kuuga 1,5kg juurde tulnud. Kindlasti soovitas välistada manineeritud ja vürtsikate asjade söömise, mida ma siin ikka viimasel ajal olen korralikult omale sisse ajanud????????‍♀️
Ja mul keelati ära aspirini võtmine nii äe kui apteeker. Peavalu korral võtan paratsetamooli tablette, mis vees lahustuvad ja aitavad mind päris hästi:)
Muidu on okitoki. Selg valutab rohekem olematust kõhust vist????. LA sain 6.10 siis 20+2 nd.
Aa ja mul tevad ainult 2 sõbrannat, vanemad ei tea veel ja tööl pole ka rääkinud.????
Ma liigutusi ei tunne veel, loode eesseinas ka.
Fb grupist pole liitunud. Suure grupiga ei kavatsegi liituda.

Olge tublid ☀️

K!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka suure grupiga kindlasti ei liitu, väikse ja salajasega kaaluks peale LA, mitte varem.

Mul 18. nädal käimas, tugevaid liigutusi veel ei ole, aga seda kõdi moodi “fluttering” tunnen alates 14. nädalast (palju varem kui eelmisega). Kerge alaseljavalu ja väsimus veel on, aga hakkasin rasedate joogas käima ja see peaks veidi aitama 🙂 vanema lapse tõstmise ma lõpetasin peaaegu kohe peale siirdamist ära, laskun selle asemel põrandale tema kõrgusele või kallistame diivanil istudes, ta juba üsna iseseisev ka (3 a).

Perele räägitud peale Oscarit kuna paistab päris hästi välja juba, tööl ainult otsesele ülemusele. Tal suurt muret ei ole, kuna olen ise asendaja ja jään koju just siis, kui eelmine tagasi tuleb.

Otsisin vahepeal, kas kuskil lastakse UH juurde lapsega ka, aga niipalju kui nägin, siis on lubatud ainult üks toetaja ja rohkem ei tohi.. kui keegi teab muud infot, oleks tänulik – vanemal lapsel oleks nii põnev näha. Meil kodus Doppler millega korra nädalas umbes kuulame südametööd ja see on nii tore elamus kõik koos 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba pikalt lugenud ja otsustasin, et kirjutan ka… Mul täna 17+3 ja olemas on üks viiene poiss. See rasedus on algusest saati väga teistmoodi olnud kui eelmine. Väga väga halb enesetunne, kohati siiani + oksendamine ning lisaks sain seekord ka migreeni, mis eelmisel rasedusel kordagi ennast ei näidanud.
TA on 14.02 aga sinna ma kindlasti ei jõua sest mul kakskikud. Niiet olen selline jaanuari oma pigem 😀
Kas keegi siit veel kaksikutega?

MiiMii 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi nii kahju, just lugesin, et alates homsest ei pääse kaaslane enam ultrahelidesse kaasa ITKs. Mul on just homme LA. 🙁 Kuna esimene laps ja pidime nii kaua ootama, siis ikka päris kurvaks teeb see, et mees ei saa sellest osa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline doppler Teil on? Viimasel visiidil àmmakas ei teinud ultraheli ega dopplerit. Nüüd muretsen LA-ni.
Mõtlesin soetada doppleri.
Kas kuuleb juba 16+

Mul 18. nädal käimas, tugevaid liigutusi veel ei ole, aga seda kõdi moodi “fluttering” tunnen alates 14. nädalast (palju varem kui eelmisega). Kerge alaseljavalu ja väsimus veel on, aga hakkasin rasedate joogas käima ja see peaks veidi aitama ???? vanema lapse tõstmise ma lõpetasin peaaegu kohe peale siirdamist ära, laskun selle asemel põrandale tema kõrgusele või kallistame diivanil istudes, ta juba üsna iseseisev ka (3 a).

Perele räägitud peale Oscarit kuna paistab päris hästi välja juba, tööl ainult otsesele ülemusele. Tal suurt muret ei ole, kuna olen ise asendaja ja jään koju just siis, kui eelmine tagasi tuleb.

Otsisin vahepeal, kas kuskil lastakse UH juurde lapsega ka, aga niipalju kui nägin, siis on lubatud ainult üks toetaja ja rohkem ei tohi.. kui keegi teab muud infot, oleks tänulik – vanemal lapsel oleks nii põnev näha. Meil kodus Doppler millega korra nädalas umbes kuulame südametööd ja see on nii tore elamus kõik koos ????[/quote]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 05:39; 29.06 19:42; 29.06 21:52; 22.09 08:53; 23.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi nii kahju, just lugesin, et alates homsest ei pääse kaaslane enam ultrahelidesse kaasa ITKs. Mul on just homme LA. ???? Kuna esimene laps ja pidime nii kaua ootama, siis ikka päris kurvaks teeb see, et mees ei saa sellest osa.

Nii halb uudis 🙁 Ka mul on sellel nädalal LA, samuti meie esimene laps ja mõlemad mehega väga ootasime, et saame koos minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

*Oi nii kahju LA osas. Mul küll veel paar nädalat aega, aga arvan, et seda ei muudeta nii ruttu.
Mehe tugi ka nii oluline, üks asi näha aga kui miskit räägitakse, ise olen alati nii närvis.

*Mul dopplerit pole, mul mingi hetk ämmaemand ka ütles, et ta ei leiaks ka veel ülesse, et ma olen selle ostu jätnud ostmata. Aga ma olen ka väga tihti ämmaemanda juures käinud, ja seal ta ultraheliga südamelööke kuulanud.
Hetkel 17+5, liigutusi ka ei tunne, vahepeal mõtlen, äkki miskit on need mullikesed või fluttering, aga ei teagi, kas kujutan ette või mitte. Oscaris öeldi mulle, et ma ei pruugi veel 20 tunda midagi, kuna platsenta eespool.

* Kuidas muidu läheb kõigil?

Ma olen ise tõbine, kuidagi saan kõike nii kergelt. Nüüd juba teist nädalat(koroona pole). Nohu, kurguvalu, köha ja migreenid. Kõik need asjad segavad magamist, et ööd pigem unetud. Ja kui siin terve nädala pikutasin külgedele peal, siis nüüd tuelmus, et külje peal ei saa üldse magada, et valus on. Vahepeal oli periood, kus ei valutanud ei kõht ei miski, siis muretsed ühtemoodi ja kui valutab, siis jälle häda.

*Loodan, et meil kõigil LA läheb hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul veebruari alguse beebi, tähtaeg 3. veebruar ja LA uuring oli möödunud nädala reedel – siis sai veel mees kaasa tulla.
Siiani on kõik hästi olnud – kõht praegu veel väga suur pole, tavaliste riietega ei paista rasedus väljagi. Alaselg jääb kangeks pikast istumisest, proovin pilatese trennidega olukorda parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi nii kahju, just lugesin, et alates homsest ei pääse kaaslane enam ultrahelidesse kaasa ITKs. Mul on just homme LA. ???? Kuna esimene laps ja pidime nii kaua ootama, siis ikka päris kurvaks teeb see, et mees ei saa sellest osa.

Ma olen täitsa kuri praegu, kogemata tulin perekooli lugema ja siit saan alles teada, et ei tohi kaaslane tulla?! Et muidu oleks ukselt tagasi saadetud? Mul on just täna LA, väga kaua oodatud ja niikuinii arst pani nädalaga puusse ja oleks võinud juba eelmine nädal ära käia 🙁

Mul Doppler on eelmisest korrast alles, praegu ei oska öelda täpselt mis firma vms, aga klapid tuleb ise külge panna ja salvestada sellega ei saa. Mulle pakub ta väga hingerahu just seal 14-18 nädala vahemikus, kui liikumist on vähe või ei tunne üldse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuse eest, et kasutad ka topplerit!
Ostsin endalegi. Pole veel proovinud aga loodan leida südamerahu.
Kui ei ole eraldi teatatud siis äkki ikka ei saadeta ukselt tagasi kui juba koos làhete?!

quote=3545122]

Oi nii kahju, just lugesin, et alates homsest ei pääse kaaslane enam ultrahelidesse kaasa ITKs. Mul on just homme LA. ???? Kuna esimene laps ja pidime nii kaua ootama, siis ikka päris kurvaks teeb see, et mees ei saa sellest osa.

Ma olen täitsa kuri praegu, kogemata tulin perekooli lugema ja siit saan alles teada, et ei tohi kaaslane tulla?! Et muidu oleks ukselt tagasi saadetud? Mul on just täna LA, väga kaua oodatud ja niikuinii arst pani nädalaga puusse ja oleks võinud juba eelmine nädal ära käia ????

Mul Doppler on eelmisest korrast alles, praegu ei oska öelda täpselt mis firma vms, aga klapid tuleb ise külge panna ja salvestada sellega ei saa. Mulle pakub ta väga hingerahu just seal 14-18 nädala vahemikus, kui liikumist on vähe või ei tunne üldse.[/quote]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 05:39; 29.06 19:42; 29.06 21:52; 22.09 08:53; 23.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 217 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2021