Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 217 )

Teema: Veebruaribeebid 2021

Postitas:

Tere kõigile!

Minu pole dopplerit, polnud ka esimesega. Kuigi beebi ees seinas, siis liigutusi tunnen juba 🙂
Muidu läheb hästi, ma see kellel need peavalud olid. Nüüd tagasitõmmanud õnneks 🙂 LA alles 6.10 ja väga loodan, et saab kaaslase kaasa võtta, aga eks näha ole.

Olge tublid !!

K!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kuidas teil läheb?
Kuidas mõnedel LA läinud, kes juba käinud?
Kas keegi ka Külli Erlangi juures olnud, kuidas meeldis?
Kas kellel esimene rasedus ja pltasenta eesseinas, mida tunnete juba?
Kas siit keegi on mõelnud ka gripivaktsiini osas?

Mõnusat sügist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul LA-s käidud, väga tore arst oli Pelgus, andis kohe kuus pilti kaasa, et mehel ka parem ettekujutus tekiks 🙂
Aga väsimus ei ole veel kuhugi kadunud, juba hommikul ärgates tunnen, et energiat ei ole. Eks aastasega päev läbi taidlemine teeb ka muidugi oma töö 😛 viimase tõstmisest ilmselt ka jõhkrad seljavalud, millega hädas olen. Vahel juba kõndideski puus ja alaselg megavalusad. Ei teagi, mis tegema peaks.. olen mõelnud kinesioteibile, et ehk see toetaks selga paremini.
Gripivaktsiini eelmise rasedusega teha ei julgenud, nüüd mõtlen, et kui koroonaviiruse tõttu niigi vähem kontakte ja käimisi, kas üldse tasubki.. samas gripiviirus lootele pidi ikka päris ohtlik olema, usun, et üldiselt tasuks teha.. hmm, ootan ka teiste arvamusi 🙂
Päikest kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läheb hästi. LA oli eelmise nädala reedel, ITK-s, Külli Erlangi juures. Läks hästi, aga kuidagi väga kiiresti, ca 10 minutiga juba tehtud. Erlang tundus asjalik, kommenteeris jooksvalt, mida ta näeb. Kõik oli korras.
Kahju oli sellest, et meest ei saanud kaasa võtta, ta saadeti ukse pealt tagasi.
Käisin lõpuks ka glükoositaluvuse testi tegemas – olin seda päris pikalt edasi lükanud. Veel pole tulemusi saanud, väga loodan, et rasedusdiabeeti siiski pole. Mul mingeid sümptomeid pole, aga sellel ei pidanudki olema.
Mul esimene rasedus ja platsenta eesseinas, lisaks emakas tahapoole kaldu – see tähendab, et kõht on suht väike ja ka liigutusi veel ei tunne. Aga vahepeal tunnen mingit sellist mullitamist vms, mis pidi liigutuste tundmistele eelnema.
Gripivaktsiini ei plaani teha. Käin tööl, ühistranspordis ja muudes siseruumides alati maskiga, hoian distantsi jne. Need meetmed peaksid aitama ka grippi haigestumise riski vähendada.
Kuidas Sul endal ja teistel?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Pole siiani kirjutanud, aga mitu kuud juba lugenud ja kaasa elanud. Olen ise ka viimase otsa veebruarikas (TA 28.02), mul veel paar nädalat LAni minna. Plaanin Šoisi juurde minna, sest mees tahab kangesti kaasa tulla ja hetkel veel seal lastakse. OSCARi lasime ka temal teha, riskid madalad. Nüüd on pikem vahe olnud ja vahel ikka mõtlen, et kas kõik OK, kuna liigutusi veel ei tunne (platsenta eesseinas) ja praegu enesetunne on juba väga hea. Unerütm on paigast ära – ärkan tihti öösel halbade unenägude peale ülesse ja siis ei saa tükk aega magada. Meil tulemas esimene laps, palju vaja organiseerida ja osta. Vaikselt tegeleme nende asjadega. Probleem on rasedate riietega – ei leia mina kuskilt midagi ilusat ja mis oleks hea hinnaga. Hetkel veel kasutan oma tavariideid, aga valik kahaneb igapäevaga. Mina ikka loodan, et mees ka sünnitusele kaasa saab. Olen ka hakanud mõtlema kodusünnituse peale. Meie jaoks esimene ja viimane laps, seega oleks hea see kõik koos läbi teha. Kena sügise jätku!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka LAs käidud, käisin ITKs. Pidin isegi kaks korda käima ja mõlemad korrad läks see 30 min ära. Kuna beebi ei olnud väga koostööaldis, siis ei õnnestunud lihtsalt kõike esimene kord pildile saada, aga teine kord sai kõik kontrollitud ja kõik oli korras 🙂 Mingi häguse pildi sain ka kaasa, aga mees ei saanud küll sellest esmapilgul midagi aru. 😀 Samas hea meel, et ta oscaris vähemalt sai kaasas olla, seal oligi võibolla huvitavam, beebi oli paremini hoomatav.

Gripivaktsiini ei ole plaanis teha. Pole elus grippi olnud ja ei ole ka vaktsineerinud, seega ei näe põhjust praegu seda tegema hakata.

Minu rasedus on kulgenud väga muretult, kordagi pole oksendanud, ei ole peavalusid, seljavalusid ega põhimõtteliselt mingeid valusid. Väsimust ei ole ka enam eriti rohkem kui tavaliselt ning saan teha edasi sporti jms. Kaal ei ole jõudnud siiani algkaaluni tagasi, alguses võtsin mõned kilod alla ja nüüd need siis vaikselt taastuvad. Tundub, et kuigi tee raseduseni oli käänuline, siis rasedus ise vähemalt siiani on olnud väga kerge 🙂 Ka liigutusi tunnen juba mõnda aega. Eriti tore oli vaadata UH pildi pealt, kui beebi mingit jäset liigutas, ja siis samal ajal tunda seda oma kõhus. 🙂

Asju olen ka juba varunud ja tuttavatelt saanud, nii et ettevalmistused käivad. Hakkab kohale jõudma, et see beebi tõepoolest tuleb meie juurde. IVFi ajal ei lasknud endal põhimõtteliselt mingeid emotsioone tunda, et sellega kuidagi toime tulla, ja nüüd, kus saan aru, et see on läbi ja katse õnnestus, tulevad justkui takkajärgi need emotsioonid ja valu, mis jäi ilmselt õigel ajal välja elamata. Või võibolla on asi hormoonides ja olen lihtsalt seetõttu emotsionaalsem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt, olen ka siiani ainult lugemas käinud. Nüüd viimase paari päeva jooksul kõht rohkem ette tekkinud ja tunnen ka natuke “mullitamist” aeg-ajalt. Esimene rasedus mis nii kaugele jõudnud on ja platsenta eesseinas. Tähtaeg 18.02 ja LA ootab ees esmaspäeval.

Gripp on eelnevatel aastatel mööda läinud, aga sel aastal plaanin vaktsineerida küll.

Kuna uni ka minul pigem kehvem viimasel ajal, siis uurin kas keegi raseda/imetamispatja parema asendi leidmiseks kasutab? Mis suuruses ja millise täidisega patja soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul LA tehtud. Terve tunni ajas tädi kõhubeebisi taga. Õnneks kõik korras, sai kõik mõõta ja vaadata, mida soovis.Ja ikka olid tüdrukud. Nüüd siis olen lubanud ka mõned roosas asjad osta 😀
Enesetunne on ka parem. Enerigia on kuidagi tagasi tulnud, et tahaks vahel kohe midagi teha. Aga nüüd ei kannata palju püsti olla ega kõndida või pingutada liialt. Köht on kohe toonuses ja siis aitab ainult pikali asend. Huvipärast möötsin KÜ ära ja eelmise lapsega oli samal ajal ikka palju palju väiksem kõht cm järgi. Ei tea kui suureks kasvan 😀
Liigutusi tunnen järjest rohkem. Isegi vahel püsti olles. Muidu kõige parem jälgida kui olen pikali. Platsenta mul tagaseinas.
Toidu kõrvalmaitsetega olen ikka hädas ja tihti on kurgus kuidagi kehv tunne. (Arvan, et see seotud selle pikaajalise oksendamisega algul) Eriti peale söömist. Aitab kui õuna või midagi kohe peale näksin. Kõrvetab ka aga õnneks mitte väga hullusti. Isusi pole siiani tulnud…

Oleme perega ka viimased aastad teinud gripivaktsiini. Peangi arstile helistama ja uurima, kuidas ja kas seda üldse rasedale tehakse…

Minul ka magamisega keeruline. Sätin tekki kuidagi kõhu alla ja jalgade vahele, et oleks mugavam. Ei tea, kas see padi aitaks. Ma olen hull keerutaja. Mõtlen, kas pole ebamugav kui lisaks enda vaevalisele pööramisele pean seda patja ka kaasas vedama 😀

Mõnusat paisumist ja naudime ilusat sügist 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, minul siis ka täna riiklik LA tehtud, nende järgi oli korras:) tegi nii õnnelikuks, väga kartsin. Lähen esmaspäeval küll ka Šoisi juurde, et hinnata, mis preeklampsiast saanud on ja ka beebi südame ehhokardiograafiat tegema ja siis mees saab ka tulla. Ma loodan, et sealt ei ilmu miskit. Aga täna oleme väga õnnelikud.

Magamisest rääkides, mul unetus kummitab väga, see oli küll ka enne rasedust aga ka nüüd. Mul lööb külgedesse valu vaagen /puusad ja siis külje peal magamine raskendatud. Aga olen pannud jalgade alla suure padja, see ka aitab natuke.

Küsisin ka täna LA arsti käest gripivaktsiiini kohta, siis ka ütles pigem teha. Ise olen kahevahel.

Mõnusat kasvamist:) Ja olge terved:)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka täna LAs ja ka süda rahul:)

Magamist segab mõni öö mind ka unetus. Aga see vist tundub mul elevusest olevat.

Kas on tehtud ka FB kinnine grupp? Kudas sellega liituda saab ?

Olge hoitud !
K.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Kas siin ei käi enam keegi jutustamas ? ????

 

K!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Liblikas ja Kiksu, kuidas teil läheb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile.

Käiks heameelega jutustamas, aga kui tehtud mõni grupp kinnine, siis liituksin.

Saatke palun infot.

Samamoodi unetus täiesti probleem ja mitte väike, kurnab.

Platsenta eesseinas ja esimene beebi, et need liigutused nii ebamäärased.

Rentisin ka doppleri endale, aga pole veel kasutanud.

Gaasid kiusavad või mingi kõhuvalu, millest raske arusaada.

Püüan beebiga vestelda natuke  ja plaanin ka nüüd esimese asja osta, tööl ka rääkisin ära nüüd.

Kuidas teistel?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tore teist kuulda! Ma käin siin ikka lugemas, aga pole sõna võtnud, sest tundub, et pole midagi huvitavat rääkida 🙂

Mul on enesetunne päris hea, mingeid erilisi vaevusi ei ole. Aga ka mind kimbutab vahel unetus – ärkan kusagil kahe-kolme ajal üles ja ei saa paar tundi magada. Ma ei teagi, kas see on minu puhul ainult rasedusega seotud – vahepeal on öösel mingid pingelised tööga seotud mõtted.

Ma ei ole veel töö juures rääkinud, aga teen seda lähiajal. Kuidagi veider tunne on ja vahepeal kuidagi ikka ei usu, et olen päriselt lapseootel, sest mu kõht on endiselt päris väike. Need kes ei tea ja ei oska vaadata, ilmselt veel aru ei saa. Samas, enamik riideid (sh kõik püksid, mis mul on), enam selga ei lähe ja ka talvejope ei mahu eest kinni 🙂 Ma küll püüdsin uute riiete ostmist vältida ja olemasolevate asjadega hakkama saada (retuusid, paar venivat seelikut), aga nüüd ikkagi pean mõned asjad ostma, püüan osta taaskasutusest.

Liigutuste tundmisega on mul sarnaselt Waifile nii, et need on üsna ebamäärased. Aga viimase nädala jooksul olen neid siiski selgemalt tundnud ma arvan. Ka mul platsenta eesseinas, esimene rasedus ja lisaks veel emakas tahapoole kaldu.

Head ootust kõigile! Aeg läheb päris kiiresti 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

@ DrCat.

Tean seda tunnet, et ei usu, et päriselt ongi nii ja räägin teistele:) just tööosas, kas tõesti veel 8 nädalat käin ja juba mingi hetk pean asjad üleandma ja kas tõesti tuleb:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma rasedust siiani väga nautinud, kõik on olnud kerge, vaevusi peaaegu ei ole, kõike jõuab teha. Magan normaalselt, ainult mõnikord ärkan natukene varem üles. Mingeid turseid, liigset kaalutõusu ei ole. Beebiga koostöö sujub praegu ideaalselt ja mõlemad saame rahus olla 🙂

Ka mul ei ole kõht veel eriti ette tulnud, laiemate riietega annaks ära varjata, kuigi mul teavad juba ümberringi kõik, k.a ülemus. Olen juba asju kokku ostnud, enamik asju on olemas. Tundub, et kohale jõudnud, et tõesti saame lapse, alguses olin ka täiesti nagu puuga pähe saanud. Isegi ei kasutanud enda kohta kunagi sõna “rase” ja kui keegi midagi mu rasedusest hakkas rääkima, oli nagu ebamugav ja üritasin teemat ruttu mujale juhtida. Nüüd on kohale jõudnud, et see tõesti juhtub päriselt ja katsun seda aega võimalikult palju nautida, loen igasugu kirjandust ja varsti ka perekooli loengutesse. Kui algul tundus, et aeg venib jube aeglaselt, siis nüüd on just aeg nagu kiirendades edasi läinud ja varsti juba algabki 3. trimester. Täitsa uskumatu.

 

 

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Tore kõigist kuulda üle pika aja, ma käin ikka lugemas siin ja IVF omadele kaasa elamas… Vahepeal peale LA ongi selline 10 nädalat kus midagi eriti huvitavat ei toimu peale kasvamise ja siis järsku on sünnitus kohe kohe ukse ees ???? mul endal praegu 25+2, kerged selja ja puusavalud kui valesti kõndida või magada, kõht on täiesti ees nagu eelmise lapsega 7 kuu juures, juurde võtnud peaaegu 7 kilo ???? laps on väga aktiivne ja kuigi platsenta eesseinas siis juba mitu nädalat on liigutused väljast nahalt näha ja tunda ka, siseorganid saavad kogu aeg peksa. Tööl kõik teavad, jaanuarist jään koju.

Kui salajane (mitte lihtsalt kinnine) grupp FB-s on, siis kaaluks liitumist küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei! Tore lugeda, et üldjoontes kõigil hästi läinud 🙂 käin ka siin vahepeal piilumas, kas ja mis kirjutate 😛 FB gruppi vist keegi siit teinud pole, suurega liitusin, kuid ei tunne, et tahaks seal sõna võtta jne.

Pole samuti paar nädalat öösel hästi magada saanud ja kõhulaps just hilisõhtuti kõige aktiivsem???? Kurtsin siin viimati jubedat väsimust ja kui esialgu arvasin, et väikelapse kõrvalt ongi OK olla väsinum, siis mingi hetk ei tundunud see jõhker rammestus enam normaalne. Õnneks ämmakas võttis asja tõsiselt ning suunas kohe vereanalüüse andma, millest selguski, et kõik rauavarud on tugevalt langenud. Nüüd olen ~2 nädalat tabletikujul lisaks võtnud ning enesetunne tuntavalt parem. Paari nädala pärast uuesti analüüse andma, eks siis paistab, kuidas näidud tõusnud.

Soetasin ka bandaaži, kuigi kõht ei ole veel väga suur, aga just selja toestamiseks. Samas ei ole väikse lapsega seda mugav kasutada, sest kükitamine jm asendid ebamugavad. Lasin ka kinesioteibi panna, tundub, et võimlemisega koosmõjus abistab????

Kas ja kui palju olete beebiasjade nimekirjasid jõudnud läbi mõelda? Või kellelgi midagi juba ka soetatud? Endal küll esimesest nublust suurem osa olemas, aga peaks ka voodi kõrvale käiva hälli valima ning olen ka Nomi tooli piilunud..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ikka ka vahel käin siin ja vaatan, kas keegi veebruarikatest midagi kirjutab.

Mul ka kõht suur (23 n), inimesed küsivad või kommenteerivad (positiivselt ikka). Juurde olen võtnud u 6-7 kg.

Tööl ma tegelikult hetkel ei käi, ei hakanud lapsehoolduspuhkust lõpetama ja olen oma 2aastasega kodune.

Liigutusi on tunda ja näha juba nädalaid.

Asju väga nagu polegi vaja. Vanker ja lamamistool on eelmise lapse beebieast olemas, riided jms samuti. Mõned asjad olen soetanud (soojakott, kombe, beebimonitor). Ise mõtlen, et peaks vist ostma vankrile seisulaua, väiksemaid tarbeasju ja mõned uued riided ka..

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suuda vankri koha pealt miskit head välja mõelda, seisulaual 1,5aastane vist hästi ei püsiks???? kuigi tasub katsetada! Ja kahelapsekäru ei hakka ilmselt ka kohe ette soetama, sest praegu esimene laps max 15min suuteline seal istuma????????‍♀️????
Mind väga huvitaks, kuidas teised väikelastega emad on mõelnud beebi+väikelapsega kodus olemise endale ja lastele mugavaks ja mõistlikuks teha. Praegu ühegagi nii palju jändamist, et üldse ei kujuta ette, kuidas olema hakkab????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just täna sorteerisin esimesest lapsest alles jäänud riideid ja ei peagi midagi eriti juurde ostma. Samas on muid asju ikka palju vaja (vanker, voodi, lamamistool jpm). Just sellised suuremad ostud vaja teha.

Mina loodan, et õnnestub esimene laps lasteaias käima harjutada, siis oleks päeval natukenegi lihtsam. Praegu hirmutab küll kuidas beebi ja 2-aastasega hakkama saan. 2-aastane näitab hetkel väga palju iseloomu ja tahab tegelemist.

Liituksin ka hea meelega salajase grupiga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suuda vankri koha pealt miskit head välja mõelda, seisulaual 1,5aastane vist hästi ei püsiks???? kuigi tasub katsetada! Ja kahelapsekäru ei hakka ilmselt ka kohe ette soetama, sest praegu esimene laps max 15min suuteline seal istuma????????‍♀️????

Mind väga huvitaks, kuidas teised väikelastega emad on mõelnud beebi+väikelapsega kodus olemise endale ja lastele mugavaks ja mõistlikuks teha. Praegu ühegagi nii palju jändamist, et üldse ei kujuta ette, kuidas olema hakkab????

Ma räägin veel oma mõtteid siis. Plaanin osta istmega seisulaua, mu lapsel selline istmega tõukeratas on ja sobib (mina siis lükkan, kuigi ta sibab jalgadega ise ka, see ühtlasi jooksuratas).

Jalutuskärust loobusime, kui ta oli vist 1a 3k, olen lasknud tal endal liikuda, ta suur aktivist.

Ahjaa, ma ei tea, kuidas sellega ise kohanen, aga mõtlen beebiga kandelina kodus kasutama hakata, lootuses, et nii saan kahega korraga hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Aga kui gruppi pole FBsse tehtud siis võiks selle teha. Seal ma usun, et mõnusam meil jutustada 🙂 salajase grupi saab tehavist ainult nii, kui sõbralisti inimesi lisada. Kui keegi seda enda peale ei taha võtta,siis võin selle grupi teha:). Ma seda ei tea, kas siin foorumis privaatselt kirjutada saab üksteisele ??

olge hoitud !

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb on olemas veebruari beebide grupp muidu. ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.06 15:45; 18.06 19:45; 27.10 07:58; 22.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõht teinud viimase paari päevaga spurdi. Eile oli väga raske olla kuidagi. Meil käib kodus remont ja mõningaid riideid olen juba varunud. Suuremad asjad on välja vaadatud, vaja vaid ära tellida/osta. Käime ka Pelgulinna perekooli loengutes. Laps liigutab juba rohkem ja tugevamini. magamisrütm on endiselt häiritud, üldiselt olen 3-5 ajal üleval paar tundi pea iga öö. Tore on see, et jälle saab süüa kõiki asju ja energiat jätkub ka. Praegu ei kurda millegi üle. Käin veel trennis (küll vähem kui muidu) ja rasedate joogas. Umb 4 kuud ongi jäänud, siis kohtun oma pisikesega!

Mul FB-d ei ole, seega ma grupiga ei liitu. Loodan, et vahel ikka siia ka põikate ja endast jälje maha jätate – tore lugeda kuidas kaasteelistel läheb 🙂

-Luzula-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb on olemas veebruari beebide grupp muidu. ????

Kuidas sellega liituda saab ? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Liblikas ja Kiksu, kuidas teil läheb?

Tere

Nii tore on lugeda, kuidas kõigil on läinud. Ise olen võtnud pikemat aega juba hoogu, et ka siia kirjutada. Nimelt meil siis sellised uudised, et meil ongi tulemas poisslaps, täpselt nii, nagu mu sisemine teadmine ka oli :).

Nimelt võtsin siin siis hoogu, et välja otsida see 2019.a. augusti kirjutis triibupüüdjate teemas, kus sain mitmest aspektist täppi läinud unenäo ilmutuse tuleviku sündmustest. Nimelt nägin siis täpselt ette, et meil mehega saab olema IVF teel kolm embrüot, kellest ühe süda lööb ja tema on poisslaps. Nii ka juhtus. Kuigi minult saadi 18 munarakku, viljastus täpselt kolm. Esimene siirdamine ebaõnnestus, teisel siirdamisel lasime kaks panna, kellest üks jäi ellu ja kelle kohta saimegi teada, et tema on poiss:) Unenäo kirjeldus ise on siin leheküljel ja leitav Liblika poolt kirjutatuna:

https://foorum.perekool.ee/teema/augusti-triibupuudjad-2019/page/8/

Muidu on mul enesetunne väga hea, pisipoiss on vahva, liigutab pidevalt ja annab endast märku. Kaalu olen juurde võtnud päris tublisti, sest söögi-isu on hea. Püüan igati hoida end liikumises ning jälgida ka, et toituksin tervislikult.  Asju veel osta jõudnud ei ole ega loengutest osa võtta, kuid see kõik on plaanis nüüd ette võtta. Paar kuud veel tööl käia ja siis ongi kojujäämine. Nii põnev see kõik minu jaoks, sest on esimene laps 🙂

Soovin kõigile vastupidamist ja vaprust 🙂

Liblikas (25+1)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 22.06 12:08; 03.07 13:46; 03.07 14:12; 26.07 21:43; 15.08 10:41; 17.08 19:40; 21.08 09:35; 02.09 18:41; 03.11 22:26; 02.02 14:30; 26.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foorumi järgi tundub, et me oleme kõige vaiksem kuu siin ???? et teise lehe peale ära ei jaoks, siis väike teemavärskendus.

Me käisime täna uudishimu näidustusel lisa UH tegemas, saime kolmandat korda kinnitust, et ikka tüdruk tulemas 🙂 kõik mis üle vaadata sai, on korras, ennustus lisaks, et tuleb veidi suurem kui eelmine – eks näis. Praegu tal veel ruumi siblida on, seda mürglit on täitsa tihti tunda ja väljast näha ka. Kuu veel tööl, siis puhkamiseks mõni nädal ja ongi aeg käes… Millegi üle eriti kurta ei ole, ainult öösel külge keerates tuleb hoogu võtta 😀

Kuidas teistel, enesetunne ok?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kõigile.

Kirjutan ka siis, et meie grupis oleks rohkem elu:)Muidu enesetunne ok, ei tohi liiga ära väsitada ainult, siis võib paha hakkata.

Magamisega on mul küll nii, et ainult selili on kõige mugavam, aga püüan ka külgedel, aga siis tunne, et nagu pressiks midagi kokku või tunnen liigutusi rohkem, siis arvan, et äkki tal ebamugavam.

Lähen ka sel nädalal uh, loodan, et kõik korras, sain kunagi lisa uh preeklampsia ohu tõttu.

Tasapisi olen hakkanud asju ostma, eile just turvahälli soetasime ja mõnedki riided juba olemas, aga just kirjutasin listi, et veel minna:)

Liigutusi tunnen mõni päev rohkem mõni päev vähem, kõhu liikumist näen ka, aga seda ei oska öelda küll , et mida ta liigutab, kas käsi või jalg või miskit muud. Ja sellest ka aru ei saa, et mis pidi ta on.

Täna just fb grupis nägin, et esimene veebruari beebi juba sündis.

Kilod tulevad küll liiga kergesti, aga söön ka vahepeal pahasti.

Mõnusat kasvamist ja hoidke ennast tervetena.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Nii tore teist kuulda ja rõõm lugeda, et teil hästi on. Käin lapse ootamise foorumit ikka pidevalt lugemas ja märkasin ka, et meie veebruaribeebide teema pole eriti aktiivne 🙂

Mul läheb ka suhteliselt hästi. Mingeid suuri tervisehädasid pole, kõige häirivam on vast rahutute jalgade sündroom, mis on eriti vastik just õhtuti. Samuti esineb mõnel õhtul sügelust, mis on igal pool üle keha. Mainisin seda ämmakale, aga ta ei tundnud muret. Ise arvasin, et see võib olla rasedusaegne maksahaigus. Kui hullemaks läheb, siis saab teha analüüsid, mis selle kindlaks teevad.

Kuidas teil unega on? Ma olen muidu päris hea magaja, aga nüüd on uni päris häiritud. Osaliselt seetõttu, et rahutud jalad ja sügelus ei lase hästi magama jääda, aga ka seetõttu, et käin pidevalt WC-s 🙂

Kaalus olen juurde võtnud 8 kilo, viimasel ajal on kaalutõus isegi kuidagi pidama jäänud.

Kõige veidram on kogu selle kogemuse juures olnud see, et mu kõht on väga väike. Kümne päeva pärast saab täpselt 7 kuud täis. Need, kes mu lapseootusest ei tea, ei pruugigi midagi märgata. Kui ma enne rasedust kujutasin ette, mis tunne oleks last oodata ja kuidas see välja näeks, siis peamise asjana kujutasin end ette suure kõhuga ringi käimas. Seda kogemust pole aga üldse olnud ja kardan, et ei tulegi – ämmakas ütles, et kõht ei pruugigi väga suureks minna. Ja kuna praegu koroona tõttu ei näegi sõpru ja kolleege, siis paljud üldse ei teagi olukorrast. Olen olnud natuke mures seetõttu, et kõht nii väike on, aga kõik on seni korras olnud, ämmakas rahustas maha ja ütles, et see tuleneb lihtsalt keha eripärast (tugevad kõhulihased, emakas tahapoole kaldu jne.). Osaliselt seetõttu, et midagi eriti näha pole, ei ole ma ka lapseootusest enamikele sõpradele teatanud – tundub kuidagi imelik, midagi pole nagu ette näidata 🙂

Me oleme mõned asjad soetanud, kõik on taaskasutatud – saime ühelt tuttavalt riideid, autotooli jne. Vankri saame ka varsti. Peamistest asjadest vaja veel osta häll / voodi ja mõningad riided (sh beebi haiglast koju toomise riided).

Head ootust teile!

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 217 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2021