Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2021

Näitan 7 postitust - vahemik 211 kuni 217 (kokku 217 )

Teema: Veebruaribeebid 2021

Postitas:

Minul oli tähtaeg vahepeal 02.02, ametlik 06.02, sünnitamas käisin 05.02. öösel hakkasid kokkutõmbed regulaarseks minema, poole seitsmest olime haiglas kohal, lõunaks beebi 🙂 sünnitus oli raske, pideva alaseljavaluga, vaja läks nii lahklihalõiget kui vaakumit, et laps kätte saada, aga lõpp hea kõik hea.

Beebi 3,3kg ja sööb kenasti. Haiglas saime ka eraldi palati (ITK-s) ja kahe ööga koju.

DrCat – mul oli eelmine laps ka pisike külmavares (2,7kg), kogu aeg tekkidesse mässitud ja söömine vaevaline. Imetamisnõustajad on väga head kogemused mul seni olnud, loodan et saate kaalu kiirelt üles. Kõige soojem oli beebil ikkagi enda kaisus ????

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madal kehatemperatuur ja kehv söömine/kaalutõus on omavahel väga tihedalt seotud. Kuidas saab keha energiat? Süües ja magades, beebi valib paraku tavaliselt magamise, samas kaotab kaalu. Kehatemperatuur on tarvis kiiresti saada nö kontrolli alla, temperatuur ei tohi langeda alla 36,5, siis laps kaotabki söögiisu ja kipub magama. Antud juhul soovitan pähe (meriino)villane müts, sest pea kaudu kaotab beebi kiirelt soojust. Tavariietele kiht juurde, võib olla villane vest, kampsik, jalga-kätte sokid-kindad. Laps mähkida fliistekki. Kiire lapse ülessoojendamine on paljas laps vastu ema paljast ihu, müts-kindad-sokid ja kaetult tekiga. Magama kippuvat last tuleb regulaarselt söögiaegadeks äratada ja kindlasti sellise kehakaaluga lapse puhul mitte lasta söögivahesid üle 3,5h. Ühel momendil kenasti kõik normaliseerub, kui praegu nö selles suunas tööd teha. Imetamisnõustaja juurde minek on väga hea, sealt saad veel kuhjaga nõuandeid juurde!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on ka Guguu? Olime koos triibupüüdjates ja hakkasin mõtlema, et kuidas Sul läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salmeke, ma olen sinu kohta sama mõelnud ja siin vaikses teemas paar korda piilumaski käinud, aga kirjutanud pole, sest tundus ebatõenäoline et siia sattuda võiksid 🙂

Minu beebi sündis tähtajale järgneval hommikul välkkiirelt ja planeerimata kodus. Hakkasime auto poole sättima, aga sokke jalga ajades ja toas ringi traavides hiilisid pressid juba ligi ja toast välja astuda ei julgenudki – õige otsus, 20 min hiljem oli meid juba ühe võrra rohkem. Sünnitus oli kiire ja lihtne ja imeilus, kuigi absoluutselt mitte ligilähedane sellele mida ootasin. Beebi oli üsna suur, üle 4 kg, seega seda imetlusväärsem et kõik nii tüsistusteta läks.

Kuidas sinul?

Guguu

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 12:11; 06.08 09:07; 18.08 14:24; 13.03 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas, kuidas sinu sünnitus möödus? Millal sündis? Poiss või tüdruk? Kui suur?

Olen sinuga koos kunagi varasemalt triibupüüdjates triipe püüdnud ja elasin sulle täiega kaasa. Loodan, et vastad 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salmeke, ma olen sinu kohta sama mõelnud ja siin vaikses teemas paar korda piilumaski käinud, aga kirjutanud pole, sest tundus ebatõenäoline et siia sattuda võiksid ????

Minu beebi sündis tähtajale järgneval hommikul välkkiirelt ja planeerimata kodus. Hakkasime auto poole sättima, aga sokke jalga ajades ja toas ringi traavides hiilisid pressid juba ligi ja toast välja astuda ei julgenudki – õige otsus, 20 min hiljem oli meid juba ühe võrra rohkem. Sünnitus oli kiire ja lihtne ja imeilus, kuigi absoluutselt mitte ligilähedane sellele mida ootasin. Beebi oli üsna suur, üle 4 kg, seega seda imetlusväärsem et kõik nii tüsistusteta läks.

Kuidas sinul?

Guguu

Oih, nüüd ei käinud mina varem lugemas.

Nii tore, et vastasid ja aitäh oma erilise loo jagamise eest!

Meil on ka hästi. Tähtajast läksin küll kõvasti üle, nii et vedasin hoopis märtsikuusse välja ja sünnitasin lõpuks esilekutsumisega. Poja oli sündides samuti üle 4 kg, sünnitus kestis ravimite toimel ka võrdlemisi lühidalt (3 tundi) . Aga jah, kõik on hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas, kuidas sinu sünnitus möödus? Millal sündis? Poiss või tüdruk? Kui suur?

Olen sinuga koos kunagi varasemalt triibupüüdjates triipe püüdnud ja elasin sulle täiega kaasa. Loodan, et vastad ????

Tere

Meie poja sündis veebruari keskpaigas. Sünnitus oli võrdlemisi pikk (24h sünnitustoas), aga seevastu läks kõik hästi????. Mul tulid 36h enne sünnitust kodus lahinal veed ära, nii et voodi läbimärg ja põrandad ujusid????.

Sünnitusloosse kirjutati, et tuhud olid ebapiisavad (seetõttu võttis kõik palju aega). Lõpuks stimuleeriti ja siis tuli poja juba kiiresti ????.
Praegu meie ingel tudib mul siin rinnal, lõpetas just söömise????.

Tervitades

Liblikas

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 22.06 12:08; 03.07 13:46; 03.07 14:12; 26.07 21:43; 15.08 10:41; 17.08 19:40; 21.08 09:35; 02.09 18:41; 03.11 22:26; 02.02 14:30; 26.03 09:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 211 kuni 217 (kokku 217 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2021