Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 463 )

Teema: Veebruaribeebid 2022

Postitas:
Kägu

Mul teine laps tulemas. Tellisin talle t-särgi kirjaga: minust saab suur vend 2022

Peredele on teada antud😊 Homme saab mul 12 nädalat

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käisin täna Panorama testiks verd andmas (teen selle omal soovil) ja ühtlasi tehti enne põgus UH, mille käigus selgus et mu 10+6 rasedusest sai sujuvalt 11+4 🙂 Tähtaeg 04.02.

03.08 peaks oscar olema, aga tekkiski mure, et nibin nabin mahun nüüd veel õigesse ajavahemikku sellega.

Millal teil oscar ja palju selleks hetkeks rasedust on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina käisin täna Panorama testiks verd andmas (teen selle omal soovil) ja ühtlasi tehti enne põgus UH, mille käigus selgus et mu 10+6 rasedusest sai sujuvalt 11+4 🙂 Tähtaeg 04.02.

03.08 peaks oscar olema, aga tekkiski mure, et nibin nabin mahun nüüd veel õigesse ajavahemikku sellega.

Järgmine nädal oscar tulemas ja selleks ajaks peaks viimase mõõtmise kohaselt 12+3 olema.

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 56 korda. Täpsemalt

Postitas:
Roosa25

Tegin ikkagi ise Veebruari beebid 2022 grupi :)

Hei

Kõik kes soovivad, et ma teid sinna lisaks siis palun saatke enda fb nimi mailile.

🙂

kuningakook@gmail.com

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul samuti Oscar 03.08 ja rasedust peaks siis olema 12+6.

Jh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul eelmine laps oli Oscaris 14+0 ja sai ilusti tehtud selle. Kui vereproovid on varem antud siis ei peaks väga hullu olema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Bluelagun

Hei

Minul on oscari aeg 10 august, ajaliselt olen siis 13 nädalat, varem kahjuks aega ei olnud.

Samuti südamerahustuseks ostsin ka endale loote doppleri, täna mehega siis katsetasime 140 lööki minutis, mõnus on ikka oma tibu kuulata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
aliisa

Tere Hommikust!
Teatasin ka siis vanemaid ja vanaema. Vott see kuidas isa töinama hakkas, oli minu jaoks suur üllatus. Ema ütles muidugi et ta natuke midagi aimas ka. Vanaema olevat eelmisel õhtul tahtnud küsida et kas olen rase kuna kõht olevat punnis, ei julgenud sest arvas et solvun :)) väga positiivne kogemus.
vanematele ostsin paar beebi mänguasja ja palusin neil paki koos avada, siis ütlesin et neid läheb teil varsti vaja. Idee muidugi ei olnud enda oma, kas siit või neti avarustest leidsin aga päris hea variant oli kuna ise ei oleks osanud muudmoodi öelda.

Endal kohe palju parem olla kui nad teavad. Isal hakkas kohe pea tööle et mis asju meil veel venna lapsest alles on ja et minugi käru olevat alles, et tuleks nüüd korda teha 🙂

Väsimus on räige, kõht on tühi koguaeg ja rinnad annavad tunda. Tunnen kuidas paisun ja ei taha teadagi mis saab kui need isud niimodi edasi lähevad 😀

Päikest kõigile

A

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on ka tohutu väsimus, näonahal on punnid nagu tiinekal ja seenelõhn ajab iiveldama. Juba pean tegelema ka kõhu varjamisega, kuigi olen alles kolmanda kuu alguses – võibolla on asi selles,et ma olen ise väiksemat kasvu ja sale, mistap paistab kõht välja. Kõhunahk ka venib ja pigistab. Kiiresti kõndida ei taha, vaid pigem tuian aeglaselt.

Oksendanud ma polegi, iiveldused on ka nüüdseks vist möödas (pole juba mitu päeva iiveldanud). Ükski toit ka vastumeelne pole, aga kõhtu lihtsalt ei mahu rohkem, kui paari peotäie kaupa. Hommikupudrust jaksan vaevu pooöe ära süüa. Seetõttu – vaatamata ilmselgele kõhule – olen ma kaalus hoopis 600g alla võtnud… (enne rasedust 57,8, täna hommikul 57,2).

Võilill, 10+3

+1
0
Please wait...

Postitas:
Bluelagun

Minul on ka tohutu väsimus, näonahal on punnid nagu tiinekal ja seenelõhn ajab iiveldama. Juba pean tegelema ka kõhu varjamisega, kuigi olen alles kolmanda kuu alguses – võibolla on asi selles,et ma olen ise väiksemat kasvu ja sale, mistap paistab kõht välja. Kõhunahk ka venib ja pigistab. Kiiresti kõndida ei taha, vaid pigem tuian aeglaselt.

Oksendanud ma polegi, iiveldused on ka nüüdseks vist möödas (pole juba mitu päeva iiveldanud). Ükski toit ka vastumeelne pole, aga kõhtu lihtsalt ei mahu rohkem, kui paari peotäie kaupa. Hommikupudrust jaksan vaevu pooöe ära süüa. Seetõttu – vaatamata ilmselgele kõhule – olen ma kaalus hoopis 600g alla võtnud… (enne rasedust 57,8, täna hommikul 57,2).

Võilill, 10+3

Minul kusjuures sarnased lood nagu sinul. Näkku on tekkinud punnid nagu pubekal, oksendamine on jäänud vähemaks, samuti punu paistab välja, ilmselt sellepärast ka et väiksemat kasvu. Samuti ajaliselt oleme sinuga samas paadis, sina kaks päeva ees. 😁

+1
0
Please wait...

Postitas:
Pealtvaataja

Hei,

ohh fb grupp! Siin nii ebamugav muliseda 😀 loen igapàev aga kirjutada ei viitsi- logi sisse ja jànda. Aga mul ka vàsimus julmmm, iiveldab ka korralikult, söön tihedalt aga vâhe-kaal ka langeb😀. Môlema pered said teada juba suht 5ndal nàdalal (sest ma olin suur veinisôber ja vahest vesipiipu) ja nad oleks kohe taibanud. Mees saatis neile pildi karbist, kus beebinánn sees. Ámm töristan pool h nutta telos ainult ja vanaema oli positiivselt sônatu😀 noh ja mehed nagu ikka, ônnelikud ja aimasid.
Oscar mul 5 juuli ja siis vist on 12+1

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on uus “huvitav” sümptom tekkinud. Õhtul on süljeeritust 300%. Neelan ja neelan, aga lõppu ei tule. Õhtul voodis reaalselt unistan hambaarsti imutorust – pistaks põske ja saaks magama jääda, sest ei jõua enam neelata (lisaks see liigne ila neelamine ajab südame pahaks). 🙈

Jh 11+0

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei

Kõik kes soovivad, et ma teid sinna lisaks siis palun saatke enda fb nimi mailile.

🙂

kuningakook@gmail.com

Kas lihtsam ei ole teha n.ö grupp mis on kõigile leitav, kuid mille liikmeid ei ole võimalik näha ennem kui sellega liitutakse? Ilmselt kõik huvilised ei käi Perekoolis ning ei saagi selle grupiga liituda. kui facebookis vaadata, siis on seal leitavad nt jaanuaribeebid 2022 jne.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/groups/335239451622469/?ref=share

Leidsin sellise grupi😊

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hei

🙂

kuningakook@gmail.com

Kas lihtsam ei ole teha n.ö grupp mis on kõigile leitav, kuid mille liikmeid ei ole võimalik näha ennem kui sellega liitutakse? Ilmselt kõik huvilised ei käi Perekoolis ning ei saagi selle grupiga liituda. kui facebookis vaadata, siis on seal leitavad nt jaanuaribeebid 2022 jne.

asja mõte ongi ilmselt hoida grupp väiksena.

Suures grupis on vähemalt minu jaoks liiga palju inimesi.

Pigem eelistaksin mõnusat ja väikest gruppi.

Hei

🙂

kuningakook@gmail.com

[/quot

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle meeldiks siuke väiksem grupp inimesi ja privaatne.Neid 200+inimest gruppe tekib ka kindlalt fb,aga seal pole privaatsust ja ei saa kellegiga sõbraks.See lihtsalt mina ja loodan,et jääb meile väike sõbralik ja ühtehoidev grupp🙊

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võilill, 10+3

Tegelikult peakski ju muidu ka peotäiesuuruseid portse sööma ideaalis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina igatahes kuskile siit ei koli ja loodan, et keegi ikka siin ka jutustama jääb. Ma selline vanakooli tädike, et ei ole mul mingit facebooki olemaski 😀

10+3 ja tundub, et iiveldusega ongi läbi jah. Laupäevast peale hea olla olnud. Muidu muretseks, aga dopler näitab, et elu kõhus areneb.

Julgesin alles nüüd taas suguelu elama hakata, siiani kartsin…

Otsustasime, et augustis teeme kiire nädalalõpureisi mehega, lapsed vanaema juurde. Ei tea, millist sihtkohta valida vaid – kaalul Pariis, Amsterdam, midagi Itaalias… ilmselt vaatame, mis seis covidiga neis koigis on ja otsustame selle põhjal.

Helena

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Paljud teist neid tasulisi uuringuid teevad ning miks olete nii otsustanud? Milliste uuringute kasuks olete otsustanud? Ma olen veidi segaduses, ei tea kas peaks tegema või mitte, päris kallid on ka. Praegu ootan oscarit aga tegelikult saaks juba neid varem teha ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me otsustasime Nifty Plus kasuks. Meil IVF rasedus, mis ilmtingimata ei kohusta lisateste tegema, aga ise tunneme, et riskid kõrgemad.

Täna sain just tulemused ja kõik riskid madalad (sõelub ca 70 kromosoomihaigust). 🙏🥳🎉

Arst edastas  mulle ka ühe toreda roosa uudise! Meie perre on lisandumas väike tüdruk 🎀

Jh 11+2

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paljud teist neid tasulisi uuringuid teevad ning miks olete nii otsustanud? Milliste uuringute kasuks olete otsustanud? Ma olen veidi segaduses, ei tea kas peaks tegema või mitte, päris kallid on ka. Praegu ootan oscarit aga tegelikult saaks juba neid varem teha ju.

Ma pole veel otsusele jõudnud. Mõtlesin, et ootan riskihinnangud ära ning selle pealt otsustan kas ja kui põhjalikud teha.

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 56 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Käisin täna Panorama XP testi Šoisi juures tegemas. Ta ütles küll, et kõik näeb ilus välja, aga 3D pildi pealt, mis ma kaasa sain, vaatab minu arust liiga paks kuklavolt vastu. Nüüd olen nii mures. Oscar on alles 13. augustil.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin täna Panorama XP testi Šoisi juures tegemas. Ta ütles küll, et kõik näeb ilus välja, aga 3D pildi pealt, mis ma kaasa sain, vaatab minu arust liiga paks kuklavolt vastu. Nüüd olen nii mures. Oscar on alles 13. augustil.

ole nüüd 🙂 Šoisi kogemustega arst oleks kindlasti märganud ja öelnud, kui muretsemiseks põhjust oleks, aga ütles just ju vastupidist 🙂 ja ma ei mõtle seda praegu üldse solvanguna, aga ju su enda silm uh pilti vaadates ikka treenimata 🙂 muretsemine praegusel hetkel pole kindlasti põhjendatud, vastupidi ju arst ütkes, et kõik ilus.

Ise käisin eelmisel nädalal Panirama xp-d tegemas ja öeldi, et kuklavolt väike, nii et mind see küll rahustas. Pilte mulle kaasa ei antudki 🤷🏼‍♀️

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas keegi siin ka mitmike ootamas? Uuringute osas just oleks huvitav teada, kuna kaksikutega näiteks kõiki teste ei saagi teha, mis muidu valikus üksikrasedusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ole nüüd 🙂 Šoisi kogemustega arst oleks kindlasti märganud ja öelnud, kui muretsemiseks põhjust oleks, aga ütles just ju vastupidist 🙂 ja ma ei mõtle seda praegu üldse solvanguna, aga ju su enda silm uh pilti vaadates ikka treenimata 🙂 muretsemine praegusel hetkel pole kindlasti põhjendatud, vastupidi ju arst ütkes, et kõik ilus.

Ise käisin eelmisel nädalal Panirama xp-d tegemas ja öeldi, et kuklavolt väike, nii et mind see küll rahustas. Pilte mulle kaasa ei antudki 🤷🏼‍♀️

Jah, täpselt nii ongi. Aju on väga rase ja ma ilmselt pean selle uue reaalsusega nüüd arvestama. 😀 Samuti tõepoolest, kui midagi viga oleks olnud, siis ta oleks seda ka maininud ja mina ilmselgelt oma treenimata silmaga ei tea mitte midagi. Ma õnneks küsisin üle ja ta ilusti seletas kõik ära ning mõõtis üle ning kõik oli normaalne.  🙂 Aitäh!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Bluelagun

Hei

Minul ikka vahepeal kirjult läinud.. Kõigepealt lõi välja vana sõber põiepõletik, olen saanud kaks ab kuuri 1-nitro ja 2- ammoxiliin. Perearst saatis siis günekoloogile igaksjuhuks proove ka võtma ja täna siis hakkas veidi määrima. Eks ma siis seostasin seda läbivaatusega, aga siis tuli hirm ikka ja käisin vastuvõtu toas, seal öeldi et beebi süda lööb ja sipleb mõnustasti, et isegi mõõta ei lasknud. Kõrvale sain selle uudise ka siis, et samuti leiti hematoom ehk nüüd sain 200 mg gerpetixi 3x päevas, päris tugev asi on see et pea käib normaalselt ringi. Arsti sõnul peab ennast nüüd väga hoidma ja nädala pärast uuesti kontrolli. Nüüd pandi pinge peale ja tunne nagu käiks õrnal jääl.

Kas kellegil veel hematoomiga kogemusi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei

Minul ikka vahepeal kirjult läinud.. Kõigepealt lõi välja vana sõber põiepõletik, olen saanud kaks ab kuuri 1-nitro ja 2- ammoxiliin. Perearst saatis siis günekoloogile igaksjuhuks proove ka võtma ja täna siis hakkas veidi määrima. Eks ma siis seostasin seda läbivaatusega, aga siis tuli hirm ikka ja käisin vastuvõtu toas, seal öeldi et beebi süda lööb ja sipleb mõnustasti, et isegi mõõta ei lasknud. Kõrvale sain selle uudise ka siis, et samuti leiti hematoom ehk nüüd sain 200 mg gerpetixi 3x päevas, päris tugev asi on see et pea käib normaalselt ringi. Arsti sõnul peab ennast nüüd väga hoidma ja nädala pärast uuesti kontrolli. Nüüd pandi pinge peale ja tunne nagu käiks õrnal jääl.

Hei! Minul oli hematoom, määris üle nädala. Proovisin maksimaalselt positiivne olla ja minimaalselt pingutada, kuigi väikese lapsega kodus olles tahes tahtmata ikkagi pidin ühtteist tegema. Eriti hirmutav oli, et määris nii pikalt. Nüüd kontrollis pole käinud, aga täna 11+6 ja doppleriga olen südametööd kuulnud ehk loodetavasti on kõik ikka hästi. Kui sulle öeldi, et nädala pead rahulikult olema, siis ma eeldaksin pigem, et naistearst tegelikult arvab, et hematoom hakkab lahtuma juba. Mulle öeldi 2 nädalat ja sõbrannal oli nt 2 kuud. Üldjuhul hematoomid kaovadki nädala/kahega ja nt ultrahelis peaks olema näha, et kui piirjooned juba udusemad, siis hakkab pigem taanduma.

Igatahes ütles minule ka ämmaemand, et kuigi peab igaks juhuks rahulikult võtma, sest hematoom suurendab katkemise riski, on see siiski miski, mille diagnoosimine pigem tihtipeale ekstra stressi tekitab rasedale, sest üldjuhul läheb kõik siiski ilusti.

Loodan, et läheb ka sul 🙂

C.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hei

Mina tegelt enam siia gruppi ei kuulu, aga harjumusest käin lugemas ja teile kaasa elamas ikka. 🙂

Gepretixiga tuli kohe meelde, et kui määrimisega vastuvõtutuppa läksin, ütles arst mulle, et 1x päevas peaks võtma, siis loote süda veel lõi ja kõik oli korras. Nädal aega hiljem tuvastati peetumine ning tookordne arst ütles, et 1x ikka kindlasti liiga vähe ja oleks min 2x pidanud võtma. Praegu nii suur kurbus sees, sest äkki rohkem ravimit oleks ikkagi päästnud midagi. 😭

Hematoomi osas endal kogemusi ei ole, aga valdavalt läheb ikka hästi sellega. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Bluelagun

Mulle ta ka kohe ütles, et kaks varianti:

1. hommikune günekoloogi  analüüside võtmine põhjustas
  2. hematoomi olemasolek

Ma ise ajaliselt 10+3 loodan ikka väga et beebi jääb meiega, on ikka väga oodatud meie perre 💕

Aga paras stressiallikas on küll see teadmine, küll järgmine nädal siis kuuleb. Teen ka endale doppleriga kontrolli vahepeal, siis kindlam olla, alati ei saa küll kohe õiget pulssi, aga tavaliselt 15 min ga saan ikka kätte. Mulle veel öeldi, et ta pesitseb tagaseinas omakorda 😊

tänks sulle, ma usun et minul ka läheb hästi 😊👍

0
0
Please wait...

Postitas:
Bluelagun

Hei

Mina tegelt enam siia gruppi ei kuulu, aga harjumusest käin lugemas ja teile kaasa elamas ikka. 🙂

Gepretixiga tuli kohe meelde, et kui määrimisega vastuvõtutuppa läksin, ütles arst mulle, et 1x päevas peaks võtma, siis loote süda veel lõi ja kõik oli korras. Nädal aega hiljem tuvastati peetumine ning tookordne arst ütles, et 1x ikka kindlasti liiga vähe ja oleks min 2x pidanud võtma. Praegu nii suur kurbus sees, sest äkki rohkem ravimit oleks ikkagi päästnud midagi. 😭

Hematoomi osas endal kogemusi ei ole, aga valdavalt läheb ikka hästi sellega. 🙂

Kui palju ajaliselt olid kui peetus? Küll õnnestub uuesti ootele jääda kui valmis oled selleks. Minule kirjutas kolmekordse annuse seniks kuni määrib ja siis lubati kahekordsele muuta. Ta hematoomi osas ei hirmutanud küll, aga ütles et kindlasti nädala pärast igaksjuhuks kontrolli, et  vaadata kas kõik ikka areneb jne. Senini on kõik arenenud ja ma usun ja loodan väga, et nii ka jätkub 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 463 )

Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2022