Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 193 )

Teema: Veebruaribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Palju õnne kõigile, kes on juba saanud triibud ja TA jääb veebruarisse!

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun 🙂

Esimesed triibud sain 07.06, tehtud kolmapäeval ja reedel hcg ning näidud ilusti tōusevad. Esmaspäeval lasen uue hcg analüüsi teha ning vaatan kuidas näidud on.

Tegu on kaua oodatud rasedusega, täpselt aasta lasi kōhubeebi ennast oodata. Lōpuks saime triibud IUI-ga.

Tähtaeg peaks olema Flo äpi järgi 16 veebruar. Arsti juurde kontrolli lähen 27.06 🙂

Loodan, et meid siia koguneb jōudsalt juurde ning palju ōnne kōigile, kes triibud juba saanud 🙂

KK

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

liitun ka!

Esimesed triibud sain 30.juuni, IVF-ga siirdati 5-päevane 25.05 ehk tähtaeg 9.veebruar.

Olen kaks korda hcg-d mõõtnud ja on siiani ilus olnud, aga eks ikka üks päev korraga ja positiivsed mõtted!

 

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie beebi nr 5 näib ka saabuvat veebruaris. Põneev 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Meie püüdsime uusi triipe septembrist alates. Mõned kuud hoidsin siin rasestumis teemast kõrvale, sest olin üsna suures stressis juba pidevast triipude püüdmisest. Lisaks leidsin endale ideaalse töökoha 2 kuud tagasi, millele otsustasin keskenduda. Ja vot sulle imet, sel kuul kui olime vaid mõned korrad jõudnud tegutseda, otsustas pisike et nüüd on just tema aeg. Seega, 9 juunil oleks pidanud hakkama päevad, aga ei hakanud. Mingit raseduse kahtlust mul ei olnud, ei rindade tundlikkust, mitte midagi. Pigem arvasin et hilinevad stressist. Üleeile otsustasin nii igaks juhuks rasedustesti keset päeva teha. Ja kaks tumedat triipu tekkisid hetkega. Täna käisin hcg hormooni mõõtmas ja tulemus 305 🙂 Päevade järgi peaks tähtajaks olema 14.02 🙂 Praegu pandud esimene arstivisiit kirja 21.06. Loodan väga et pole liiga vara ja näeb ka südant ikka juba tuksumas. Kui peaks tekkima pisem fb grupp ühinen teiega hea meelega!

 

P.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma see 5ndat last ootav siinpool. Mul samuti tähtaeg 14.02. Ja kui nüüd pisut pikemalt rääkida siis me ei plaaninudki otseselt. Mõte oli, et kunagi hiljem võib veel lapsi tulla aga väikese pausi laseks vahele. Aga no elukene läks teisiti ja oodatud on see pisike kaa väga sellegipoolest. Huvitav oli, et ma täpselt peale vahekorda teadsin. Rääkisin terve aja, et olen. Ise ka sisimas päris ei uskunid, aga samas teadsin. Ja siis 2 päeva enne päevi lugesin kokku, et 14 päeva on möödas eostamisest ja teen testi. Ja algul küll ei tulnud, aga ajapikku üks hele triip siiski tuli, mis on 2 päeva enne päevi ja hommiku 2 pissiga siiski hea tulemus. Nüüd päevad ka tulemata ja tundub tõele vastavat see sisetunne.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma see 5ndat last ootav siinpool. Mul samuti tähtaeg 14.02. Ja kui nüüd pisut pikemalt rääkida siis me ei plaaninudki otseselt. Mõte oli, et kunagi hiljem võib veel lapsi tulla aga väikese pausi laseks vahele. Aga no elukene läks teisiti ja oodatud on see pisike kaa väga sellegipoolest. Huvitav oli, et ma täpselt peale vahekorda teadsin. Rääkisin terve aja, et olen. Ise ka sisimas päris ei uskunid, aga samas teadsin. Ja siis 2 päeva enne päevi lugesin kokku, et 14 päeva on möödas eostamisest ja teen testi. Ja algul küll ei tulnud, aga ajapikku üks hele triip siiski tuli, mis on 2 päeva enne päevi ja hommiku 2 pissiga siiski hea tulemus. Nüüd päevad ka tulemata ja tundub tõele vastavat see sisetunne.

 

Väga äge! 🙂 ka meil juba mitmes mitmes pisike tulekul 🙂

 

P.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei julge tegelikult veel iitsatadagi.

26. mai sain triibud ja esimene UH reedel. Peale seda ehk julgen pikemalt ka sõna võtta.

Eeldatav TA 5. veebruar.

Kai

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei. Sain ka eile tugeva rasvase teise triibu. Ma olin selle teema eelmisel kuul just veidi tahaplaanile pannud ja ootasin eelmisel nädalal rahulikult päevi. Aga ei tulnud ja tegin nüüd eile testi. Kuna märtsis oli üks varane peetumine, siis väga hõisata ei julge, aga ehk peab ikka vastu seekord 🙂 TA kalkulaatori järgi 14. veebruar, 3. laps.

L.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Sain eile (13.06) väga rasvased kaks triipu kahele testile. Päevade järgi on tähtaeg 15.veebruar. Tulekul neljas beebi, kodus kasvamas kaks tüdrukut ja üks poiss 🙂

 

K.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin eile valvetoas, sest üleeile hakkas määrima ja õnneks kõik oli UH-s hästi. On emakasisene rasedus ja vastas ka suurusele, aga kuna veel väga pisike rasedus, siis ei hakatud südametööd otsima, südametöö UH järgmine nädal.

 

teretalv91

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Sain oma ilusad triibud 2. juunil. Tulemas IVF tita. Siirdati 23.05 4-päevane. Tähtaeg praegu 10. veebruar. Võtame päeva korraga, sest elu on näidanud, et positiivne test ei tähenda veel õnnelikku lõppu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on juba mingeid sümptomeid ka? Mul endal eilsest saati kergelt iiveldab. Mitte küll palju, aga kurgus on selline paha olla tunne. Lisaks siis kerged krambid alakõhus. Eelnevate rasedustega pole pidanud wc-potti kallistama, äkki läheb seekord ka õnneks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on juba mingeid sümptomeid ka? Mul endal eilsest saati kergelt iiveldab. Mitte küll palju, aga kurgus on selline paha olla tunne. Lisaks siis kerged krambid alakõhus. Eelnevate rasedustega pole pidanud wc-potti kallistama, äkki läheb seekord ka õnneks ????

Mul käivad aegajalt külas kõrvetised ning imelik uimane on olla. Kui kõht tühi, siis hakkab kergelt iiveldama ja kui olen ära söönud, siis hakkab imelik. Loodetavasti asi ei lähe hulluks ning potti kallistama ei pea. Rinnad on 2 korvi suuremaks läinud ning väga tundlikud.

Aegajalt tunnen päris valusaid torkeid alakõhus. Eile oli vasakul pool (kus ovulatsioon toimus) ja täna jälle paremal pool. Loodan et ikka kõik on hästi ning need torked emaka suurenemisest tingitud.

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on suht väss olla. Õhtuti lähen megavara magama ja päevalgi võimalusel siruli. Torkeid ja muid tundmusi tunnen samuti. Ja nüüd mingi haigusepoiss ka ligi. Muidu mul mega hea immuunsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike vaheküsimus, miks keegi ????siin vajutab?

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul praktiliselt polegi tunnuseid. Isegi rinnad pole suuremad ega tundlikud nagu varem rasedusega on olnud. Ainult paaril päeval mega väsimus olnud ja alakõhus veidi pakitseb. Juba mõtlen, et äkki teeks ikkagi hcg proovi, et rasedust kinnitada.

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike vaheküsimus, miks keegi ????siin vajutab?

Äkki on keegi kogemata pihta läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul praktiliselt polegi tunnuseid. Isegi rinnad pole suuremad ega tundlikud nagu varem rasedusega on olnud. Ainult paaril päeval mega väsimus olnud ja alakõhus veidi pakitseb. Juba mõtlen, et äkki teeks ikkagi hcg proovi, et rasedust kinnitada.

L.

Minul niisamuti, ühtegi tunnust pole. Ok, ehk õhtul tunnen end pisut väsinumana kui varem. Aga ei oskakski seda niisama raseduse kaela ajada. Rinnad ei ole üldse tundlikud veel- mis muidugi ju tegelikult hea, küll jõuab! Aga olengi sel  põhjusel teinud nüüd paari päevase vahega hcg teste, et näha et rasedus ikka edeneb. Ja õnneks kõik hästi 🙂 küllap ka sul!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei, liitun ka vaikselt.

Kuna päevad 3 päeva hiljaks jäänud hetkeseisuga, otsustasin ikkagi testi teha ka. Testilt vaatas mõned sekundid hiljem juba vastu 2 punast triipu.  Õnnest tulid isegi pisarad silma.

Sümptomidest on mul rinnad hellad vaid mida märkasin ka hommikul kui rinnakaid selga panema hakkasin.

 

-XZ

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli eelmisel nädalal mitu päeva päris tugevat iiveldust ja väsimust. See nädal on kergem. Rinnad on väga hellad küll, aga aru saab siis kui rinnakas ära võtta ja öösel magades. Täna käisin esimesel IVFi järgsel UH-l, lootemuna oli ilusti olemas ja õiges kohas, südamekest veel ei näinud, vaatame järgmine teisipäev uuesti.

A.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike vaheküsimus, miks keegi ????siin vajutab?

Äkki on keegi kogemata pihta läinud.

Ja miinuse on saanud need, kes kirjutanud, et ootavad viiendat last. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea jah, kes neid miinuseid siin laob ????

Ma juba pikalt nillinud, et millal see teema aktiivseks muutub. Olen lugenud, aga pole siiani veel iitsatada julgenud.

Hetkel esimene rasedus käsil ja vägagi oodatud beebi tulekul. Rasedust 6+4. Esimene ämmaka aeg enne jaanipäeva. Korraks sain siin väikse ehmatuse, kui 5+6 väike punane määrimine oli ja tõttasin suurte pisaratega Pelgusse, aga UH-s oli õnneks kõik korras, südameke pulseeris ja ei olnud kuskil mingit hematoomi. Progesteroonile ei pandud ja rohkem pole sellist määrimist olnud ka.

Sümptomid on väga varieeruvad. Iiveldus hakkas ca nädal tagasi. On päevi, kus on väga halb olla, samas on päevad, kus nagu polekski rase. Rindade ja nibude valulikkus samuti varieerub. Vahepeal on megaväsimus, unevajadus kindlalt suurenenud. Söögiisu on suht olematu, isusid eriti polegi ja asi, mida sõin hea meelega eile, ei pruugi täna ûldse alla minna enam 😀 Pressin end sööma, sest muidu see iiveldus ainult sûveneb. Aga kôht on küll punnis nagu hakkaksid kohe päevad..môni päev rohkem ja mõni päev vähem.

Ei jõua ära oodata, millal juba UH-s oma miniinimest näen ja taas kinnitust saan, et kõik korras 🙂

KS

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nüüd kõik hästi läheb, siis mu veebruaris kaheseks saav põnn saab endale väga omapärase sünnipäevkingi. 😀

Kuidas mehele teatate? (Jaja, ta oli ka kohal kui tegime ja teab, mis tulemas on, aga ikkagi 😀  )

Ma mõtlesin, et annaks kasseti testi talle ja ütleks, et näe, mul on koroona jälle 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ups, unustasin linnukese.

Eelnev kägu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me käisime fotosessioonil, koos tahvlitega, kuhu kirjutasime ja pöörasime üksteise poole. Meil esmane, et selles osas oli reaktsioon ka muidugi väga emotsionaalne.

6+5

Kai

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei jõua ära oodata seda arstiaega vist. Hetkel 5+2 mul, mees teab juba kohe algusest peale ehk üle eile kui testi tegin. 😀  Tulemas on teine laps. Arstiaeg on  pandud kui on 7+5 nädalat.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul IVFi beebi, täna sai 6 nädalat täis ja arstiaeg ja esimene UH esmaspäeval ehk 6+3 (või noh esimene UH oli mul valvetoas, aga seal veel südametööd ei hakatud otsima, ütles küll, et mingi küljepealt saaks kätte, aga see ikkagi imeväike rasedus)

no ikka suht siirdamisest saadik on megaväsimus, rinnad on/off valusad ja vahepeal tuikab kõhus ka. viimane nädal on ka haige olla olnud, nagu külmetuse tunne, ilmselt see soe-külm vaheldumisi.

 

teretalv91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teretalv, ma olen sind ikka jälginud ja pöialt hoidnud. Käisin triibupüüdjaid lugemas juba enne planeerimist. Beebiuudised ja ootus on nii põnev.

Kavatsen seda rasedust täiega nautida (iivelduse, kõrvetiste ja kõhukinnisuse kiuste :D) Sest see saab mu poe viimane väljalase olema 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teretalv – nii vahva, meie IVF-titad on täpselt sama vanad. Minul ka täna täpselt 6 nädalat. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 193 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023