Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 193 )

Teema: Veebruaribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Keegi on  käinud ka hcg-d mõõtmas? Mina olen eneserahustuseks sel nädalal käinud mõõtmas:

13.06- 305

15.06- 798

17.06- 2236

Tean, et numbrid peaksid enamvähem kahekordistuma 48 h jooksul. Ja tunnen end rahulikult, sest seda need numbrid ka õnneks teevad, seda enam et ühtegi teist tunnust justkui polegi veel. Aga et need numbrid kohe niimoodi ülepäeva kerkivad….kaksikud? 😀 loodame et nii peabki  lihtsalt. Keegi veel mõõtmas käind? Rohkem ise mõõtma ei plaani minna ja ootan oma teisipäevast esimest UH. 🙂 loodan et kõik nähtav ka siis juba.

 

P.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mummiriin  – oehjah, teekond siiani on olnud ikka pikk, september 2020 kui esimest korda rasestumise foorumisse kirjutasin… aga jaa nautima peab! Mul muidugi väga raske juba olemine ja rasedus väga väike alles… loodan, et need on äkki need IVFi ravimid, mida mingi ajani tarbima pean..

 

Kägu – nii tore jaa! IVFiga see saksa täpsus 😀 Kus sul siirdati ja millal sul esimene viljatusravi UH või oli juba ära?

 

teretalv91

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi on käinud ka hcg-d mõõtmas? Mina olen eneserahustuseks sel nädalal käinud mõõtmas:

13.06- 305

15.06- 798

17.06- 2236

Tean, et numbrid peaksid enamvähem kahekordistuma 48 h jooksul. Ja tunnen end rahulikult, sest seda need numbrid ka õnneks teevad, seda enam et ühtegi teist tunnust justkui polegi veel. Aga et need numbrid kohe niimoodi ülepäeva kerkivad….kaksikud? ???? loodame et nii peabki lihtsalt. Keegi veel mõõtmas käind? Rohkem ise mõõtma ei plaani minna ja ootan oma teisipäevast esimest UH. ???? loodan et kõik nähtav ka siis juba.

P.

 

Jaa, olen käinud HCG-d mõõtmas, sest IVFi rasedus ja katkemisi varem olnud.

 

7 päeva peale 5-päevase siirdamist – hCG 75.5

9 päeva peale 5-päevase siirdamist -hCG 174.2

14 päeva peale 5-päevase siirdamist – hCG 2113

19 päeva peale 5-päevase siirdamist: hCG 15233.2

 

teretalv91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina täna käisin mõõtmas, kuna juba üks päev kirjutasin, et mul eriti tunnuseid ei ole. Lisaks oli märtsus samal ajal peetumine ja väike mure sees.

Rasedust peaks olema tänaseks 5+3 ja HCG 6825. Tundub päris hästi. Esmaspäeval teen siis ühe veel, et tõusu näha.

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil plaanis mingi aeg ka fb grupp teha? ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me toimetasime TÜKs. Esimene UH oli 15.06, lootemuna oli olemas aga südant veel ei näinud, eks sai see aeg paar päeva liiga vara ka. Aga vaatame uuesti teisipäeval, 6+4 peaks kindlasti näha olema, kui kõik on hästi.

A

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et siia kogunenud tore kamp – kui vanad te olete? mitmes laps? kui kaua neid triipe püüdsite? 🙂

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et siia kogunenud tore kamp – kui vanad te olete? mitmes laps? kui kaua neid triipe püüdsite? ????

 

 

 

Ma 22 ja tulemas on teine laps. Rohlise tule andsime selle aasta jaanuarist ja kuna varasem katkemine seljataga siis pidime paar kuud vahele jàtma ja august/september taas proovima aga vot sulle üllatust???? 5 kuud läks sel korral püüdmiseks.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 31. Lapsed on 10a, 7a ja peaaegu 4a. Kõik neli rasedust on esimesel või teisel proovimisel õnnestunud. ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kohe 33, lapsed 3 ja 1.

Kõik (4) rasedused on tekkinud kohe, plaanitud tsüklil. Rasedusi kokku on olnud 4- 1sünd,2. peetus, 3. keemiline (keha oli liiga nõrk veel peale tabletiaborti- sest vabatahtlikult mu emakas loodet ära ei tõuganud), 4. sünd.

Ma vist jääks vaeseks kui peaks kauem rasedust ootama, ma olen saritestija 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 38 ja ootamas kolmandat. Olen saanud olla siin perekoolis kunagi noorima ootajana ja nüüd vast pigem vanemate seas.
Esimene laps juba 19 ja teine saab varsti 12. Ei olnud üldse kindel, et see kolmas võiks meile tulla, töö karjääri vaates ka pigem kehv aeg, aga ikkagi tuli see pesamuna soov. Viimaseks ta jääb ja plaanin täiega nautida ????

 

L aga nimetan end siis Leevike.

Minule FB grupi asemel meeldib tegelikult siinne anonüümsus, vähemalt esialgu. Saan aru, et üldiselt kiirustatakse FB gruppidesse ja siis võib siin vaikseks jääda. Eks siis vaatan asja käigus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on juba see emotsionaalne veidi, et esimene laps oli enneaegne ja sündis poole varem, kui pidanuks. Pean saama üle sellest väiksest hirmust, et mis siis kui taas järgmine samuti varem sünnib miski probleemi tõttu.

Mul oli eelmise lapsega juba üks hea tugigrupp see fb beebidegrupp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ka meeldiks selline pisem ja privaatne fb grupp. Need on tegelikult nii toredad. Praegu vast vara, aga kui aeg kaugemal (nt nii 12n+), siis liituks küll ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liituks ka, aga kuna hetkel rasedust alles 7+0 ja pole veel arvelegi vôtnud, siis hetkel minu jaoks fb grupiga liitumiseks veel vara, kuid kui Oscar tehtud ja 12+ nädalat, siis oleks mõeldav juba =)

Suurtes gruppides on alati palju nuhke, mistõttu eelistan pigem väikest ja salajast gruppi  kust inimesed suure suuga laterdama ei lähe, kes kus rase on jne. Tahaks ikka ise sôpradele teada anda ja ei tahaks, et kuskilt xyz kaudu selline info levima hakkaks.

Triibud sain kolmandal katsel, tulekul esimene beebi, vanust 26.

KS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et siia kogunenud tore kamp – kui vanad te olete? mitmes laps? kui kaua neid triipe püüdsite? ????

Mina olen 28, abikaasa 30. Rohelise tule andsime 2019. aastal, aasta aega toimetamist tulemusi ei andnud. Siis pöördusime viljatusravikliinikusse, kus oli palju mässamist, uurimist ja protseduure, kui esimese IUIni jõudsime 2021. aasta märtsis, mis ka õnnestus. Olid ilusad 20 nädalat, kui UHs selgus, et titat ei ole enam. Järgmine IUI õnnestus selle aasta veebruaris, kuid lõppes biokeemilisega. Nüüd esimesest IVF tsüklist tulid uued triibud, mida hirmsasti hoida püüan. Seega, käsil kolmas rasedus.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen ka siinset juttu huviga. Olen 29, rasedust 6+4, teine laps. Esimene on 9 kuud, aga kuna teda ootasime ligi 2 aastat (saime abi viljatusravist), siis olime selleks rohelist tuld andes taaskord valmis. Sai hoopis nii, et triibud tulid ise täiesti ebaloogilisel ajal ja esimese katsega. FB gruppi tuleks peale seda, kui 12nädalal dr Šoisi juures käidud ja perele teatatud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 26 aastane ning ootan esimest last. Triibu püüdmine vōttis aega täpselt aasta, tulemus tuli siis IUIga. Praegu peaks olema mul 5+2.

Käisin eile arsti juures ning arst vaatas mind üle. Olin natuke mures, kuna üleeile kadusid järsku kōik raseduse tunnused ära ja see ehmatas mind ikka korralikult (eelmistel päevadel kogu aeg iiveldanud). Ōnneks oli kōik ilusti korras. Lootemuna oli näha ja ilusti omal kohal 🙂 Järgmine arstiaeg on mul 27.06, kus peaks juba südameloöke kuulma.

Facebookiga liituks ma arvan ka, siis kui Oscari test tehtud. Kas keegi teist plaanib teha ka Niptify testi ?

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb grupi loomisel tasuks tähelepanu pöörata sellisele isikule nagu Kadriann Revil. Tegu on mehega, kellele meeldib beebigruppides pilte naistest ja lastest vaatamas käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina plaanisin teha Niptify küll 🙂

Olen seda meelt, et nii ehk naa mingit garantiid terve lapse saamisele ei anna ükski uuring, aga kuna Niptify täpsem Downi, Edwardsi ja Patau hindamisel kui Oscar, siis selle ikkagi teeksin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina plaanisin teha Niptify küll ????

Olen seda meelt, et nii ehk naa mingit garantiid terve lapse saamisele ei anna ükski uuring, aga kuna Niptify täpsem Downi, Edwardsi ja Patau hindamisel kui Oscar, siis selle ikkagi teeksin ????

Initsiaalid jäid panemata!

KS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
Tere kõigile siinsetele õnnelikele rasedatele! Kui kõik hästi läheb, siis veebruaris on beebisid oodata! 🙂  Praegu on suvi ja lumine veebruar tundub nii kaugel!
Olen vahelduva eduga käinud rasestumise grupis. Läks 7 aastat ja nüüd saan hästi ettevaatlikult piiluda ka raseduse gruppi. Kõik on alles nii alguses ja loota ei julge. See, et rasedus tekkis, on juba suur ime. Varem 5 IVF täisringi tehtud ja ei ole raseduseni jõudnudki. Kodus on 14 a laps, kes on ammu kaotanud lootuse, et meie perre sünnib väike õde-vend.
30.mai-IVF-siirdati 5-päevane embrüo

5.juuni- pesastumine (vähene määrimine)

8.juuni HCG vereproov oli 119- rase
15.juuni- torked kõhus (5.nädal)
18.juuni-määrimine, väga vähene veritsus (5+3näd)
Rõõmustada ei julge ja koguaeg on hirm, et midagi juhtub. Alles eile kadus igasugune lootus, kui määrima hakkas. Täna õnneks ei määri. Homme lähen teen igaks juhuks HCG. Kuu lõpus on UH.  Homme siis selgub, kas tuleb see UH või mitte.
Lumebeebi
+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 31.a ja varasemast lapsi pole. Triipe püüdnud alates sept 2020 ja neid triipe ka rasedustestidele saanud, aga kõik on koheselt, varajaselt katkenud (s.t et ükski hcg analüüs pole kunagi üle 20 olnud). Olen alates veebruar 2021 viljatusravis olnud ja seal ka ka targemaks saanud – mul diagnoosiks antifosfolipiidsündroom, katkemised ongi selle diagnoosiga levinumad ja katkmiste ärahoidmiseks süstitakse terve raseduse verevedeldajaid. Nagu minu arst ütleb, et mul pole probleem rasestumisega vaid selle hoidmisega, seega olen ettevaatlik ja üks päev korraga. Minu praegune 6+2 rasedus saadi IVF-iga, siirdati 25.mail 5-päevane embrüo ja nüüd me siin vaikselt haudume, homme on esimene UH.

 

Sümptomiteks on hetkel väga suur väsimus, valusad rinnad ja koguaeg natukene nagu haige/paha olla, aga see pole päris nagu iivelduse tunne vaid lihtsalt selline “pole nagu mina ise” tunne. Võibolla see ka osaliselt ravimitest – võtan hetkel veel lisaks verevedeldajale ka amelgeni (progesteroon) ja estrofemi (östrogeen).

 

Mõnusat ootust kõigile!

 

 

teretalv91

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lõpp, see miinuse märk pani mu lukku mõneks ajaks, ei tahtnudki rohkem sõna võtta. Aga püüan vaikselt üle saada. Olen 38 ja tulemas siis viies beebi. Olen siin paljudest teises äärmuses, mega viljakas nagu näha. Kunagi tegin nalja, et rasestun lausa musitamisest ja no tundub küll, et nii ongi. Mees kunagi tegi nalja seitsmest lapsest ja nüüd mõlemad mõtleme, et mis värk see meie naljadega on, et kipuvad liialt tõeks saama.

Igatahes väsimus on küll suht suur ja kuidagi kergemini ärritun ka. Muidu olen suht rahulik aga just selle raseduse olen vaadanud, et mis värk selle lühikese närviga. Ootamatu kõrvaltoime.

Teie üle, kel siin IVF abiks oli on siiralt hea meel. Mul on viimased lapsed enne seda rasedust kaksikud ja meie kaksikute grupis olid päris paljud IVFi abil saanud beebid. Sealt see teema natu tuttavamaks ka saanud.

Jõudu meile kõigile❤️

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tere minu poolt ka! 🙂 Minul hetkel rasedust 7 nädalat. Esimene UH on tehtud ja hetkeseisuga on kõik korras. Samas need vähesed sümptomid, mis mul olid, on ka nüüdseks kadunud, seega kogu aeg on selline väike ärevus sees, et kas kõik on ikka hästi.. Alguses olid rinnad tundlikud ja üsna suur väsimus oli, sai ikka lõunauinakuid tehtud 😀 Iiveldust jms veel pole, loodan, et pääsen sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere minu poolt ka! ???? Minul hetkel rasedust 7 nädalat. Esimene UH on tehtud ja hetkeseisuga on kõik korras. Samas need vähesed sümptomid, mis mul olid, on ka nüüdseks kadunud, seega kogu aeg on selline väike ärevus sees, et kas kõik on ikka hästi.. Alguses olid rinnad tundlikud ja üsna suur väsimus oli, sai ikka lõunauinakuid tehtud ???? Iiveldust jms veel pole, loodan, et pääsen sellest.

Unustasin lisada, et olen 27a ja see on minu esimene rasedus, seega kõik on uus ja huvitav, samas ka veidi hirmutav 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina 38 ja tulemas meie pere neljas, kui kõik hästi läheb. Lapsed vanuses 18, 12 ja 1. Natuke hirme on ka, kuna varasemalt lastel suht pikk vanusevahe ja nüüd siis pisemad väikese vahega. Eks näha ole, loodan et saame hakkama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes see siin enamus ajast pooltele neid miinuseid paneb? ????

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kusjuures mitte ainult miinuseid, mu viimane kommentaar anti üles nagu kriminaalsele tegevusele õhutav ????‍♀️

Võimalik, et keegi lihtsalt spämmib

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Käisin täna HCG mõõtmas ja tulemus käes. Rasedust tänase seisuga 5+5 ja hcg 6317. Ei oska hinnata, kas see on ok või peaks muretsema. Mida arvate, kas on ok?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna HCG mõõtmas ja tulemus käes. Rasedust tänase seisuga 5+5 ja hcg 6317. Ei oska hinnata, kas see on ok või peaks muretsema. Mida arvate, kas on ok?

Lumebeebi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 193 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023