Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 193 )

Teema: Veebruaribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Hei!

Ühinen siia. Esimese hooga hüppasin Märtsikate gruppi, aga panin oma nädalate lugemisega pange. ????

18.06 sain triibud kätte. Enesetunne on viimased poolteist nädalat olnud erakordselt kohutav. Kõik ajab keerama ja meeletu väsimus. Kõrvetised ja peavalu jne. Selline tunne nagu mõtleks ise sümptomeid omale muudkui külge. ????

TA peaks päevade järgi on 17.02.2023.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin oma 5+0iga ära . Nagu arvata oli, ei olnud seal palju vaadata, aga vähemalt sain uue aja 2 nädala pärast ja ei mitte kuu aja pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin oma 5+0iga ära . Nagu arvata oli, ei olnud seal palju vaadata, aga vähemalt sain uue aja 2 nädala pärast ja ei mitte kuu aja pärast.

Me siis umbes sama kaugel. Lähen ka 2 nädala pärast tagasi. Kindasti siis juba beebsu näha ☺️

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin eile arsti juures kontrollis. Süda ilusti lōi ja kōik oli korras ????.

Kas olete juba ämmaemanda endale valinud ? Mōtlesin et valin ITKs ämmaemanda Kelli Kade, kelle hinnang tervisetrendis on väga hea. Sain aja tema juurde paari nädala pärast.

KK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidagi vaikseks siin jäänud, kas enamus ühinenud facebookiga juba? Käisin täna uh-s ja sain kinnitust tuksuvatele kaksikutele :] rasedus küll veel väike, kuskil 6 nädalat. Aga 3 nädala pärast lähen uuesti sama arsti juurde uh-sse. Suur rõõm on hinges. 🙂 aga ka pidev ja suuuuur väsimus ja jõetus. Küllap see kaksikrasedusest siis tingitud nüüd. Püüan end hoida.

 

P.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin eile arsti juures kontrollis. Süda ilusti lōi ja kōik oli korras ????.

Kas olete juba ämmaemanda endale valinud ? Mōtlesin et valin ITKs ämmaemanda Kelli Kade, kelle hinnang tervisetrendis on väga hea. Sain aja tema juurde paari nädala pärast.

KK

Mina valisin ämmaemandaks Triin Rootalu, ta mul ühel korral veel olnud. Ja mulle ta meeldis 🙂

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina facebooki enne ei lähe, kui omade seas asi ametlik. Pole arvelegi veel võtnud, rääkimata uuringutest. Kurb kui küla enne teaks, maailm on tuttavate tuttavaid täis.

Homme esimene uh.

Kai 8+3

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see pikaaegne triibupüüdja, kellel neljas rasedus käsil (lapsi null)…

Täna pidi olema 8+3 arvelevõtmine, aga UHs vaatasid hoopis vastu kaks viienädalast lootemuna ainult.

Hcg’d mõõdeti ka, minuarust madal võrreldes 13 päeva tagasi antud prooviga, aga ma tõesti ei tea enam mitte midagi ???? Teisipäeval uus vereproov. Kui endiselt see tõuseb, siis 08.07 uus UH.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoian pöidlaid, rahulikku meelt uute tulemuste ootel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see pikaaegne triibupüüdja, kellel neljas rasedus käsil (lapsi null)…

Täna pidi olema 8+3 arvelevõtmine, aga UHs vaatasid hoopis vastu kaks viienädalast lootemuna ainult.

Hcg’d mõõdeti ka, minuarust madal võrreldes 13 päeva tagasi antud prooviga, aga ma tõesti ei tea enam mitte midagi ???? Teisipäeval uus vereproov. Kui endiselt see tõuseb, siis 08.07 uus UH.

 

Kõik läheb hästi, peab minema! Ära lase teistsuguseid mõtteid endale ligigi!

 

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühinen ka!

Esmarase, kõik on uus ja eelnevaid kogemused puuduvad ????.

hetkel äppi järgi tähtaeg 20.02. Tsykkel on mul nagu kellavärk, kui teise päeva õhtuks polnud punaseid, tegin testi kust vaatas vastu kaks triipu 🙂

esimene arstivisiit on 18.07( naistenõuandlast öeldi, et ennem pole midagi vaadata).

esimesed nädalad olid koguaeg päevade moodi kõhuvalud, autoga sõites oli iga auk tunda.

rinnad on natukene hellad, kuid muid tunnuseid nagu pole. Väsimus on ka suur. Võtan hetkel pregnacare vit +d vit.
Hing natukene rahutu ja ootan väga arstiaega, kuna tunnuseid nii vähe, siis igast mõtteid peas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panen uue lingi: https://fb.me/g/p_xCMkdgtaD5t2LuH5/51DTcXxQ

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna kalkulaatori järgi 6+3. Väiksed päevade moodi valud ja gaasivalud on oln olnud koguaeg.
täna avastasin et tuleb natukene pruunikat voolust( mitte palju no umbes sõrmkübara jagu)..

kas peaksin muretsema? Kellegil veel kogemusi?

esimene arstiaeg 19.juuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pruun on vana veri, ja mulle emos öeldi, et tõsine veritsus, kui pead sidet tunni aja jooksul vahetama. Käisin 2x oma määrimisega, hematoom. Kõik korras, üleeilne uh näitad hoopis paar päeva suuremana, tean, et 8+4, uhis 8+6. Lisaks mul võib neid veritsusi veel tekkida, kuna platsenta emakakaela sisesuudmel.

2,1 cm ja uhis tõmbid jäsemed olemas.

Kai

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti üks esmarase (33) siin, kes pikalt neid vestlusi jälgimas käinud on, kuid seni veel madalat profiili hoidnud.

Hetkeseisuga rasedust 6+0. Märkimisväärseid tundemärke ei ole – vastupidi, kui need alguses ehk olidki, siis nüüd kuidagi tagasi tõmmanud (kas võiks olla koht muretsemiseks?). Alguses lõi välja meeletu väsimus – olin võimeline jalapealt magama jääma. Nüüd ka see kadunud. Toidu järele väga ei isuta, kuid otseselt miski ka südant pahaks ei aja. On see meeletust palavusest või rasedusest – kes teab.

Murelikuks teeb määrimine, mis tekkis pärast (üsna ebamugavat) vahekorda. Olin kuidagi väga pinges ning hirmul ja loomulikult oli järgmine päev määrimine platsis. Lubasin endale, et ei paanitse. Kuna uue nädala alguseks arstiaeg kirjas, siis eks saab seal targemaks, kas ja kuidas minuga lood on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tänan asjaliku vastuse eest. Natukene rahunesin maha 🙂

kuna siiani pole veel arstikülastust olnud ja aega veel 3 nädalat, siis natukene murelikuks teeb.

mõtlesin ka minna kohalikku EMOsse, aga ega seal vist väga muud ei tehta kui kõhupealne UH?
Samas sõbranna just sünnitas, ytles et temal valutas samuti alakõht koguaeg ja oleks nagu gaasid ja tahaks teha häda nr 2 ..

ilmselt pablan lihtsalt üle, vähemalt loodan!

 

T.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama asi, ennem olin nii väsinud.. oleks võinud magada kus iganes.
Iiveldust mul pole olnud võib olla ainult konkreetsed isud ja kui ei söö piisavalt kaua, siis andis tunda, et hakkab keerama.
Nüüd 6+6 ja sümptomid oleks nagu kadunud( veidi vb hellad rinnad ja nibud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Olen 34, pere 5 laps, 6. rasedus.

Totaalselt planeerimata ja täielik ups.

Eelmist last üritasime saada üle aasta.

Seekord aga… müstika.

 

 

Käisime lastega väljasõidul 18 juuni. Pere ainus tütar hakkas järsku rääkima, et miks tema ainuke tüdruk on? Ja tema tahab õde, ja kohe!

Siis lõi mul korraks kuklas miskise kella helisema- et eee kus kohast see nüüd siis järsku.

 

Koju minnes pilk kalendirsse, et ahaa täna või homme päevad platsis.

Mida aga ei tulnud, olid päevad.

Ootasin paar päeva, sest arvasin tsükli häirega tegemist olevat.

Nimelt teadsin, et vahekord läks nii nagu minema ei peaks. Võtsin Levodonna sos-pilli aga…

22juuni tegin rasedustesti ja tulemus tuli sekunditega.

Tänaseks rasedust 5+6

Elame näeme, on siis tõesti tüdruk.

Rasedus on eelnevast erinev. Varasemad nagu piknik olnud- 0 sümptomit. Nüüd aga rinnad paisunud 2 nri võrra, valusad ja ainult magaks.

Mees teab, teised lapsed samuti. Ise alles kohanen mõttega, et jeerum, 5 last

TA 27.2.2012

Arvatavasti tähtajani ei kanna vaid lähen esilekutsumisele kuna lapsed olnud kõik suure sünnikaaluga. Hetkel 7a sündis esilekutsumisega 42+2 5280g. Viimane laps oli 38+2 esilekutsumisega 4,2kg.

Esimene arsti vastuvõtt 21.07

Elame Soomes 🙂

Terv. Kerstin

 

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miinustajad teevad oma fb grupi ja saavad siis ühisel meelel negatiivsust jagada.

Rasedus on paljude jaoks planeerimata, so what?! Minu kogemus ütleb, et need ülivalmistunud, suurelt planeerivad ja end kõigega kurssi viivad eeskujulikud piirjooni mööda käivad emad põlevad esimestena. Kõigil oma kuniks laps hoitud ja hoolitud.

Igatahes olen ise ka rahunenud, ette ei näe. Algul oli ka mureks, et sümptomeid pole (va korralikult suurenenud rinnakorv), määrimised ja hirmud, isegi emos arst ütles, et elava kujutlusvõime vili. Tuleb, mis tuleb. On nagu on. Loodus teeb oma töö. Teaduslikult tõestatud, et emaüsas võib stressihormooni kortisooli kuhjumisel lootel tugevalt areneda hirmukeskus ja närvisüsteemi probleemid. Seega, püüame vabalt võtta, lihtne öelda eks, aga muretsemine ei paranda mitte midagi. Näis, mis saab (pöidlad pihus).

Kai

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hei.

Olen 34, pere 5 laps, 6. rasedus.

Totaalselt planeerimata ja täielik ups.

Eelmist last üritasime saada üle aasta.

Seekord aga… müstika.

Käisime lastega väljasõidul 18 juuni. Pere ainus tütar hakkas järsku rääkima, et miks tema ainuke tüdruk on? Ja tema tahab õde, ja kohe!

Siis lõi mul korraks kuklas miskise kella helisema- et eee kus kohast see nüüd siis järsku.

Koju minnes pilk kalendirsse, et ahaa täna või homme päevad platsis.

Mida aga ei tulnud, olid päevad.

Ootasin paar päeva, sest arvasin tsükli häirega tegemist olevat.

Nimelt teadsin, et vahekord läks nii nagu minema ei peaks. Võtsin Levodonna sos-pilli aga…

22juuni tegin rasedustesti ja tulemus tuli sekunditega.

Tänaseks rasedust 5+6

Elame näeme, on siis tõesti tüdruk.

Rasedus on eelnevast erinev. Varasemad nagu piknik olnud- 0 sümptomit. Nüüd aga rinnad paisunud 2 nri võrra, valusad ja ainult magaks.

Mees teab, teised lapsed samuti. Ise alles kohanen mõttega, et jeerum, 5 last

TA 27.2.2012

Arvatavasti tähtajani ei kanna vaid lähen esilekutsumisele kuna lapsed olnud kõik suure sünnikaaluga. Hetkel 7a sündis esilekutsumisega 42+2 5280g. Viimane laps oli 38+2 esilekutsumisega 4,2kg.

Esimene arsti vastuvõtt 21.07

Elame Soomes ????

Terv. Kerstin

Sul TA aasta valesti pandud ju???? 2012?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miinustajad teevad oma fb grupi ja saavad siis ühisel meelel negatiivsust jagada.

Rasedus on paljude jaoks planeerimata, so what?! Minu kogemus ütleb, et need ülivalmistunud, suurelt planeerivad ja end kõigega kurssi viivad eeskujulikud piirjooni mööda käivad emad põlevad esimestena. Kõigil oma kuniks laps hoitud ja hoolitud.

Igatahes olen ise ka rahunenud, ette ei näe. Algul oli ka mureks, et sümptomeid pole (va korralikult suurenenud rinnakorv), määrimised ja hirmud, isegi emos arst ütles, et elava kujutlusvõime vili. Tuleb, mis tuleb. On nagu on. Loodus teeb oma töö. Teaduslikult tõestatud, et emaüsas võib stressihormooni kortisooli kuhjumisel lootel tugevalt areneda hirmukeskus ja närvisüsteemi probleemid. Seega, püüame vabalt võtta, lihtne öelda eks, aga muretsemine ei paranda mitte midagi. Näis, mis saab (pöidlad pihus).

Kai

Keegi pole midagi öelnud siin planeerimata raseduse kohta? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Olen 34, pere 5 laps, 6. rasedus.

Totaalselt planeerimata ja täielik ups.

Eelmist last üritasime saada üle aasta.

Seekord aga… müstika.

Käisime lastega väljasõidul 18 juuni. Pere ainus tütar hakkas järsku rääkima, et miks tema ainuke tüdruk on? Ja tema tahab õde, ja kohe!

Siis lõi mul korraks kuklas miskise kella helisema- et eee kus kohast see nüüd siis järsku.

Koju minnes pilk kalendirsse, et ahaa täna või homme päevad platsis.

Mida aga ei tulnud, olid päevad.

Ootasin paar päeva, sest arvasin tsükli häirega tegemist olevat.

Nimelt teadsin, et vahekord läks nii nagu minema ei peaks. Võtsin Levodonna sos-pilli aga…

22juuni tegin rasedustesti ja tulemus tuli sekunditega.

Tänaseks rasedust 5+6

Elame näeme, on siis tõesti tüdruk.

Rasedus on eelnevast erinev. Varasemad nagu piknik olnud- 0 sümptomit. Nüüd aga rinnad paisunud 2 nri võrra, valusad ja ainult magaks.

Mees teab, teised lapsed samuti. Ise alles kohanen mõttega, et jeerum, 5 last

TA 27.2.2012

Arvatavasti tähtajani ei kanna vaid lähen esilekutsumisele kuna lapsed olnud kõik suure sünnikaaluga. Hetkel 7a sündis esilekutsumisega 42+2 5280g. Viimane laps oli 38+2 esilekutsumisega 4,2kg.

Esimene arsti vastuvõtt 21.07

Elame Soomes ????

Terv. Kerstin

Kas Soomes tõesti lastakse nii kaua üle kanda, et 42+2 üks laps sündinud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on jäänud mulje, et siin miinustatakse neid, kes julgevad ausad olla, kui rasedus tekkis pikalt kavatsemata, kui on paljulapseline pere jne justkui peremudel oleks üks ja ainus olemas. Igatahes, ei taha siin teemast mööda minna, äärmiselt kitsarinnalise mulje jätavad need negatiivsed reaktsioonid.

Hea sõna küll ei maksa midagi, aga anonüümne pöial allapoole paistab kiire tulevat, kui mõista ei oska. Püüaks positiivselt. ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, võtan oma sõnad tagasi sümptomite puudumise kohta. Täna oli hommikul nii halb olla, et aimasin, et tuleb halb päev.

8 tunnise tööpäeva vedasin vaevu-vaevu läbi. Mitte mingit söögiisu, vägisi söön siis korra hakkab parem, kuid ka aint hetkeks.

koguaeg on maos nagu mingi “pall” tahaks lihtsalt välja öökida midagi.

Esimene arstivisiit alles 2 nädala pärast ja ma ei kujuta ette, et pean tööl nii edasi käima. Kuna tegelen toiduga, siis kõik need lõhnad teevad asja veel hullemaks. Mõtlen juba haiguslehe võtmisele perearstilt. Pluss veel see väike määrimine, 2 päeva oli rahu, täna jälle mingi tilk(valusid ei ole).

edu teile kõigile ????

 

T.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelnevad lapsed sündinud kõik Eestis. Täpsemalt Lõuna-Eesti Haiglas viimased 3, esimene Pärnu Haiglas.

Terv. Kerstin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ups, miskit läks trükkimises valesti 😀
TA 27.02.2023

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelnevad lapsed sündinud kõik Eestis. Täpsemalt Lõuna-Eesti Haiglas viimased 3, esimene Pärnu Haiglas.

Terv. Kerstin

Aga kuidas ikkagi nii kaua üle kanda lasti? Kirjutasid ju, et üks lastest sündinud 42+2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oska enam väga vastata sellele küsimusele. Arstid olid kuidagi…ükskõikse suhtumisega.
Esilekutsumine kestis 2 päeva. Kõigepealt prooviti ballooniga, see ei andnud tulemusi. Sünnitus ise oli samuti pikk, üle 18h.

Tagantjärgi on tunne, et minu keha ei oska sünnitada. Kõik sünnitused on saanud kas stimuleerimist või lausa esilekutsumist.
Esimene laps sündis ligi 48h…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas saaks FB linki uuendada siia? liitumiseks.Ei avame viimane link kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just tulin vaatama, et ehk keegi veel sooviv liituda. Panen uue lingi.

kardiinia

https://fb.me/g/p_ZJHyMFDk5zPt3X84/xAVA5Jv0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 193 )


Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2023