Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2024

Näitan 7 postitust - vahemik 211 kuni 217 (kokku 217 )

Teema: Veebruaribeebid 2024

Postitas:
Eleana

Tere kõigile!

Olen Teid salaja jälginud alates triipude saamisest.

Liituks ka FB grupiga, kui Niptify tulemused olemas. Oscar oli teisipäeval ITK-s, seal 1:162 Downi sündroomi risk peale UH(mis tundus väga 5+ olevat) ja  analüüside tulemusena. Arst ütles, et see tuleb pigem vanusest.  Peale seda läksin veretesti tegema. Nüüd ootan närviliselt, sest täna lubati helistada, aga ilmselt seda kõne veel täna ei tule… Oscar näitas nädal aega suuremat loodet. Ehk 1. märtsist sai 23.veebruari tähtaeg. Nüüd ootan ja loodan…

Raseduse sümptomitest ainult rinnad tundlikud ja suuremad, rohkem midagi pole. 4. beebi tulemas. Kõhtu ka veel pole, keegi õnneks aru ei saa. Nii et olen salarase edasi 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna võib-olla veel natuke vara, aga ise tšekiks digilukku ka, äkki on seal juba olemas ja ei pea terve nädalavahetus praadima.

0
0
Please wait...

Postitas:
Eleana

Digilugu terve päev tšekanud…Eks peab ootama lihtsalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere

Kas keegi saaks palun jagada linki fb grupiga liitumiseks, vana link aegunud.

Ketukas

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas saaks paluda FB kinnise grupi linki. Soovin ka ühineda Teiega 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Eleana

Eleana olen 🙂 , unustasin linnukese maha võtta… Kui keegi näeb, siis ehk on veel FB grupis ruumi…

0
0
Please wait...

Postitas:
Eleana

hei. Rasedus nüüd nii kaugel , et tunnen ennast väheke kindlamalt ja Sooviks ka nüüd Facebooki grupiga liituda. Kas keegi saab jagada linki mis grupis nad on? Tore oleks kui oleks veel liikmeid siit foorumist 😊

Meil on selline pisike grupp hetkel millega saab liituda alloleva lingi kaudu.

https://fb.me/g/p_cWPQMZtBqaGKUrQV/rOy3IGBv

Muidu otsinguga peaks leitav olema ka suur grupp, kus 100+ liiget 🙂

Kas saaks veel uuesti lingi…keegi enam vist siia ei vaata, nii et vb lootusetu palumine 🙂

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 211 kuni 217 (kokku 217 )

Esileht Lapse ootamine Veebruaribeebid 2024