Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruarikad 2012

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Veebruarikad 2012

Postitas:

Tere kõigile! Kuna veebruar pole enam mägede taga, mõtlesin, et teeks rivistuse veel enne, kui keegi meist sünnitama läheb. Kuidas enesetunne, palju juures? Kas haiglakott pakitud ja asjad uut ilmakodanikku ootamas? Millal tähtaeg? Tähtaeg mul 14 veebruar. Emp oli viimati 35 cm ja kaalu juures 19 kg. Kõrvetised pidevalt ja toonused aeg-ajalt. Magada väga ei saa. Laps väga aktiivne, võrreldes esimesega. Haiglakoti plaanin pakkida kui 37 nädalat täis. Hetkel veel asjad valmis ja ootavad kotti panemist. Täna peaks voodi kätte saama, siis kõik asjad olemas ja plaan hakata neid ka siis kokku panema.

Kaunist kosumist ja kannatlikku lõppu ning loomulikult kerget sünnitust meile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minulgi oli tähtaeg 14.02, kuid siis otsustati plaaniline keiset 07ndaks. Kaalu juures juba 17 kg, seega mõnel päeval juba väga raske end liigutada. Magamisega õnneks muret ei ole, pigem sooviks veelgi rohkem magada, kuid kaks vanemat last ei võimalda seda luksust. Mina pean tunnistama, et haiglakott veel ootab pakkimist (nimekiri asjadest küll tehtud, et kui varem minek, saab ikka vajalikud asjad kiiruga kaasa). Ka mõned olulised asjad beebile ostmata, kuid loodan järgmisel nädalal kõik viimasd ostud ka ära teha. Ootan oma pisikest juba nii väga! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tere!

Nii hea suhelda jälle!

Mul tähtaeg 20.02, kuid kuna keiser, siis aeg broneeritud 08.02.
Käisin nüüd UH jälle, kuna ma terasema jälgimise all, lapse kaal oli u 2400g, ütles, et tuleb pigem pisem (ma ise ka väike) aga seda ju ei tea kindlalt kunagi kui ära sünnib.
Huvitaval kombel oli epk kõigest 32 cm, esimese lapsega oli samal ajal juba 37 cm.

Kaalu juures 11.8kg. Öösel lihtsalt ei saa magada ja kõik, und pole, nüüd juba ärevus sees.

Koti pakin ilmselt nädal enne, minul ikka väga pabin sees jälle :).
Muidu enesetunne okei aga öösel raske hingata, jätkan enda aktiivseid jalutuskäike, muud pole eriti midagi tehagi.
Pampersid ostsin ka ära, kahtsen, sest nendel pole ju kummiäärt aga ehk ajab alguses ajasa ära…

Mõned asjad veel varuda ja siis ongi kõik, imetamine ajab hirmu nahka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Minulgi tähtaeg 14.02 😀
Epk on 34 ja kõhu ümbermõõt 105, kaalu juures u.17 kg ,suht palju ja suht raske on vahest olla ka.

Lapsele on asjad kõik ostetud ja valmis ka pandud. Haiglakoti pakkimine on ka käsil. Osad asjad pakitud, osad panen siis kui asjaks läheb(pesemisasjad,hambahari/pasta,dokumendid).

2 nädala pärast tehakse veel UH ,et vaadata veelkord lapse oletatavat sünnikaalu. Loodan ,et ei tule väga suur.

Viimased 2 nädalat olen öösiti wc-s käinud ikka 3-4 korda ,täitsa tüütu juba. Magamisasendi valimisega on ka raskusi ja sümfüüsivalu ka kimbutab aeg-ajalt.

Kindlasti on kõik juba ärevil vaikselt ,sest iga hetk võib olla minek varsti 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõm on ennastki 14.02 sünnitajate ridadesse liita:)
Juures 12 kg. Haiglakott pakkimata, lapseriided küll olemas aga enda jaoks vajaminevate asjade ostmisega pole kiirustanud. Mängin jaanalindu, ei taha tunnistada, et kohe-kohe ongi veebruar käes:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere jah 😉
Minul tähtaeg 10.02. Endal kaalu juures 20 kg, EPK on 40 ja kõhu ümbermõõt 118cm :)Käin ringi nagu murumuna.
Tulin just UH, lapse kaal on juba 3475 umbes ja veel 3 nädalat kasvatada. Arst arvas, et tuleb suur laps. Ilmselt üle 4 kg ja vbl rohkemgi.
Asjad on olemas kõik. Voodi kokku pandud ja ootel 🙂 Praegu bronhiidiga ITK-s eelsünnituses:)
Miks keisrid tehakse teile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin just ükspäev, et peaks küsima kuidas läheb:)

Meid siin 14.02 tähtajaga nii palju, täitsa naljakas(Valentinipäev on meie jaoks topeltarmastust täis 🙂 ) .Ma esmaspäeval uuesti arsti juurde siis saab teada kuidas ma kasvanud olen. Kuid 2,5 nädalat tagasi oli EPK 30 KÜ 95. Juures on siis 14 kg.Tahaks ka UH veel korra, aga ei tea kas saadetakse.
Siiani on läinud kõik hästi ilma suuremate muredeta. Magada saan korralikult, wc vahet ka ei jookse, kõrvetised ei piina, see sümfüüsivalu ainult piinab aeg ajalt ka aga see ainult siis kui teen pikemalt kepikõndi või trennist tulles.
Asjad on enamus varutud, vanker veel ostmata, sellega pole õnneks nii väga kiire ka. Haiglakoti nimekiri tehtud, mõned asjad ka koos aga palju veel panemata ka.

Jõudu ja jaksu veel viimasteks pingutusteks.

Aga selline küsimus, mis vankri plaanite osta või olete juba ostnud ja miks selle kasuks siis otsus langes. Ise kaalutlen Gesslein future, Teutonia mistrali või Emmaljunga edge duo vahel. Ja oskab keegi äkki soovitada mõnda beebipoodi kus soodukaid leiaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere 🙂

Minul on tähtaeg 11.02. Kaalu juures praeguseks 12kg, EPK oli 35-nda nädala lõpus 33 ja kõhu ümbermõõt 99. Enesetundel nagu pole vigagi, kujutasin ette hullemat. Sümfüüsivalu on selline tüütu ja eriti lööb see välja kui õues libe on ja tuleb ennast pinges hoida natu rohkem. WC-s käin kusagil 2-3 korda öö jooksul ja öösel ilma kõrvetisteta on suht võimatu olla :S
Pisipoiss on viimasel ajal nagu aktiivsemaks muutunud, ajab vahel ööselgi üles 🙂 Varem seda probleemi polnud, võibolla olin liiga raske unega 😀
Haiglakotiga on selline asi, et osad asjad on pakitud, osad veel pakkimata. Mingit nimekirja pole ka veel tehtud aga see viga saab kohe parandatud 🙂
Meie ostsime omale omale Hartan Topline S-i kuna see mahub ideaalselt lifti ja selle tootja vanker-kärud pidavat ülimalt kvaliteetsed olema (nagu Saksamaa Mersu või nii :D). Lisaks meeldis mulle see, et tal on väikesed pöörlevad rattad mida saab lihtsalt suurte vastu vahetada ja meie pikakasvulisele perekonnale sobis ta just ideaalselt 🙂
Kerget sünnitust kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,minul tähtaeg 28 veebraur.26 jaanuar lähen artsi juurde siis pannakse täpsemalt paika.Kilosi juures ka kuskil 16-17 ja päris raske on olla:)Asjad veel varumisel,beebile enamus olemas,aga endale pole veel jõudnud osta kuna käin veel tööl ja õhtuti ei viitsi kohe üldse kuskile ena minna.Käru ostan Mutsy Urban Rideri,aastaid juba lemmik olnud:)Kõrvetised veitsa piinavad ja vetsu vahet saab ka ikka korralikult öösel joosta:D
EPK oli 02 jaanuar seisuga 32 cm ja kõhuümbermõõt 103 cm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamusel tähtaeg 14.02… nii minulgi. 😀

Ise olen 160cm pikk ja kaalu juures 12kg (üleeilse seisuga). KÜ 98cm ja EPK 38cm juba endalegi imestuseks.

Minul on kõrvetised õnneks peaaegu järgi andnud, mõnel päeval siiski kimbutavad natuke. Sümfüüsivalu on ainult öösiti külje keeramisel ja voodist püsti tõusmisel. Päeval pole sellega probleemi. 😀 Paar päeva olid tihedamad toonused, kuid tundub, et nüüd jälle parem. Mõnel päeval valutab õrnalt-õrnalt alakõht ja alaselg ka, aga ka see on mööduv nähe. 🙂 WC-s käin öö jooksul 1-2 korda, viimased ööd siiski pigem 2 korda. Viimased paar nädalat on ka aeg-ajalt natuke süda paha, aga õnneks mitte eriti. Ja siis pean veel rauda sööma, kuna hemoglobiin madal… aga ma ei kurda. 🙂

Täna õhtul loodan remonditud koju saada ja siis homme hakkab asjade sättimine ja vaatan ka, mis ma täpselt haiglakotti pakin (nimekiri küll valmis juba tegelikult). Mõtlen ka sellele, kas panna voodi kokku või ikka oodata sellega veel. Ei suuda otsustada. 😀

Üldiselt on enesetunne väga hea! 🙂

Aga teile ma enam mõnusat paisumist ei soovi… soovin mõnusat ootusaja lõppu! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,
mul tähtaeg 16 või 19. veebr, tulemas kolmas ja jälle poiss. Ta mul suht rahulik, täielik vastand eelmisele, kes aina rabeles kõhus. Epk on 33 ja see pidi olema normis (jälgitakse hoolega rasedusdiabeedi tõttu). Kaalu juures 16 kg ja rohkem ei tahaks võtta ka.
Asjad olemas, köik kasutatud ja soodne kraam :).
Kott on pakkimata ja ise loodan, et seekord laseb Pelgu vette sünnitama, mitte ei aja enne presse vannist välja.
Mul veel üks UH (neljas) ees, et lapse suurust vaadata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere-tere jah!:) Mina naudin endiselt oma kasvavat kõhtu. Ainuke mure on öösel voodis küljekeeramine – see protseduur sarnaneb tibake sõjalaeva manöövritega!:) Selili enam magada ei saa. Kaalu juures 13 kg vist, nii et ok. EPK oli viimati juba 40, laps oli kah üle 3 kg, eks näis.
Olen väga rahulolevaks ja laisaks muutunud, eile küll suutsin ennast kokku võtta ja tööd teha natuke, muidu üldiselt vedelen oma lemmikdiivanil ja vaatan läbi suurte akende, kuidas metsas puu kasvab:P Detsembris oli mul veel oma programm välja mõeldud meelelahutustega, aga praegu on nii hea olla, et ei viitsigi meelt lahutada:) Programm on kah tegelikult täidetud – ööklubis sai käidud (kusjuures jäigi küsimata baarist, et mis huvitavaid jooke nad seal segavad, et mulle noor austaja tekkis?), ooperis käisin nädalavahetusel, kulutan ohtralt aega raamatute lugemiseks… mõnus, ühesõnaga.
Asjad on kõik ammu valmis, haiglakoti pakkisin samuti juba detsembri alguses ära, nii ma siis vedelengi. Edu meile kõigile!
Ahjaa, tähtaeg on 11.02. Samas, kuna ma olen kõik lapsed üle kandnud, siis ma väga sellele kuupäevale ei panustaks. Või siis …. pühapäevane teatriskäik lõppes mul siiski sellega, et külastasin erakorralist, kuna tekkisid regulaarsed toonused. Sai teatrisse minnes korralikku sörki tehtud paras distants:P:D Haiglasse ma siiski ei soostunud jääma ja ilmselt õigesti tegin, sest asi rahunes maha ilusti. Aga äkki tasuks tähtajale lähenedes samuti mõni kiirem jooksuring teha..?;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtaeg on siis 7 veebr. Kaalu juures on 9 kg . Kott sai siis eile ära pakitud , lapse jaoks on vaja veel voodi ära tuua ja kokku panna ,ülejäänud asjad on olemas . Pidevalt on selline uni ,et õudne ainult magan , öösiti saan magada hästi ,toonuseid on õhtuti tihti. Muidu on aga kõik hästi ja ootan juba millal saaks oma tibu näha , ei jõua lihtsalt ära oodata enam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tulemas kolmas laps. TA 04.veebruar. Üldiselt on kõik hästi. Kaalu olen juurde võtnud 4kg. Aga olin ka raseduse alguses nats ülekaalus. Võtsin esimese kuuga 10kg alla. Viimane UH(36 nädal) näitas, et poiss on pisem kui vaja. umbes 2300. Teisip. lähen uuele UH.
Asjad on olemas aga kokku panen siis kui minekuks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA 18.02. Kaalu juures u.+15kg. EMP 36cm ja ümbermõõt 113cm. Parajalt pall olen.Viimasest kaalumisest jaanuari algusest on õnneks nüüd juurde tulnud ainult 200gr.:) Iga tegevus võtab nii 3x rohkem aega kui tavaliselt ja iga liigutus ajab ka hingeldama ning pulsi 100-le 🙂 Vererõhk õnneks enam- vähem norm.piiri peal. Sümfüüsivalu läheb aina hullemaks, öösel iga 2 tunni tagant olen üleval… oeh, mõtlen siin kas oleks veel millegi üle kaebleda 🙂 Täna öösel läks seljavalu kahtlaseks, nii et mõtlesin et äkki juba minek.Õnneks läks kõik üle ja loodan, et järgmised 2 nädalat ei pea veel sünnitama. Ahjaa, hirm on ka tekkinud… et kuidas seekord hakkama saan. No tõesti kardan seda valu. 🙂 Lapsel riided olemas (vanema venna asjad), ainult puudu veel voodi. Haiglakott on pakkimata, nimekirja olen vähemalt suutnud valmis mõelda.
Arsti sõnule tulemas veidi alla 4kg. poiss (õnneks. eelmine laps oli sündides julgelt üle 4kg- igatpidi suur nagu kalevipoeg).
Igaks juhuks tegin varakult ka iluprotseduurid, et kui peaks varem minek olema, siis sünnitusel ämmaemadal oleks rõõm vaadata punaseksvõõbatud varbaküüni ja korras tallaaluseid 🙂 (nojah, endal ka muidugi)
Edu kõigile lõpusirgel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähtaeg 04.02. Väga raskeks on olemine läinud – üldse ei taha kuhugi kodust minna (isegi poeskäimist sokutan mehele). Pikali ei taha olla, magada ei taha. Kõndides taarun aeglaselt jalalt jalale. Kummardumine on väga vastik. Juures on 15-16kg, kõht on aga juba 119cm (kuigi algkaal oli selline Eesti keskmine).
Magama minnes on nutt kurgus – väga halb on pikali olla ja küljekeeramine on niiii valus (samas peab keerama, sest ärkangi selle peale üles, et puus või jalad valutavad, veri ei liigu). Nii magangi pidevalt u 5h ja natuke olen tujust ära üleväsimuse tõttu.
EMP oli eelmine nädal 37cm, hemoglobiin 115, uriin korras. Lapsel ka südametoonid ok, peaseisus (alla laskunud ei ole). Järgmine nädal tehakse KTG ka. Laps väga aktiivne, eriti kui pikali heidan, siis on 1-2h sõda tagatud.
Ahjaa, tulemas on siis tüdruk. Suurem õde on tal juba 9a. Plaanin Pelgusse sünnitama minna.
Asjad olemas ja valmis, kott suuremas osas pakitud (hügieeniasjad, veepudel, tel.laadija, näksimine ja mehe asjad puudu, fotokas ka vaja veel laadida ja kotti pista).
Aga neiu võiks end siiski kõhus veel paar nädalat hästi tunda, sest mul on vaja veel palju tööasju korda ajada enne sünnitust.

Kerget sünnitust teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, tahaks ka teada,mis on sümfüüsivalu?

Endal 35n ja hetkel enesetunne üsna kehv. Paar päeva tagasi oksendasin, söögiisu pole terve see nädal olnud ja täna siis nüüd kõht ka lahti 🙁
Ilmselt mingi viirus? Homme siis äe vastuvõtt, eks siis näha, mida öeldakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, tere!:)
Tähtaeg on 3. veebruar ja tulemas endiselt väikene jõmm:) Epk tänase seisuga on 35 ja kõhu ümbermõõt 97. Kaalu juures 11kg. Kõrvetisi pole elusees tunda saanud ja loodetavasti nii jääbki:) Turseid ja muid vaevusi ka pole olnud, üldse on terve rasedus kulgenud nii lihtsalt:) loodetavasti ei pea sünnitusel selle eest raskelt tasuma:D
Öised wc külastused on väga tihedad( nii u. iga tunni-pooleteise tagant), kuid sellele järgeb alati ka meeletu vee joomine, et oleks põhjust ikka tunni pärast uuesti ärgata. Lapsele on kõik asjad ostetud, isegi voodi panime eile kokku:)Ainus asi mida pole täielikult koos on haiglakott:D Kojutoomiseks riided ja kombe( Valisin nr. 62 suuruse) panin juba ära, kuid enda kojutuleku komplekti pole veel kokku pannud:D:D Ega ma sinna suurt midagi kaasa vedama nagunii ei hakka, sest kohapeal käies selgus, et kõik peale pesemisvahendite on ikkagi olemas(Elite).
Tahaks juba poja kätte saada, sest see ootamine on olnud niigi pikk ja muutub eriti tüütuks veel siis, kui kõik asjad on tulekuks valmis ja pole muud teha, kui ainult oodata:) Ja muidugi ootamise suureks \”plussiks\” on see ka, et suurest igavusest jõuad enda jaoks korralikult hirme tekitada:) Mina loodan juba jaanauris ära sünnitada, aga arvestades mu head enesetunnet ja fakti, et poisid kipuvad tähtaega ületama, siis lootuseks see vist jääbki:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan, et kombe valisin nr. 62, mitte teised riided:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]TA 18.02. Kaalu juures u.+15kg. EMP 36cm ja ümbermõõt 113cm. Parajalt pall olen.Viimasest kaalumisest jaanuari algusest on õnneks nüüd juurde tulnud ainult 200gr.:) Iga tegevus võtab nii 3x rohkem aega kui tavaliselt ja iga liigutus ajab ka hingeldama ning pulsi 100-le 🙂 Vererõhk õnneks enam- vähem norm.piiri peal. Sümfüüsivalu läheb aina hullemaks, öösel iga 2 tunni tagant olen üleval… oeh, mõtlen siin kas oleks veel millegi üle kaebleda 🙂 Täna öösel läks seljavalu kahtlaseks, nii et mõtlesin et äkki juba minek.Õnneks läks kõik üle ja loodan, et järgmised 2 nädalat ei pea veel sünnitama. Ahjaa, hirm on ka tekkinud… et kuidas seekord hakkama saan. No tõesti kardan seda valu. 🙂 Lapsel riided olemas (vanema venna asjad), ainult puudu veel voodi. Haiglakott on pakkimata, nimekirja olen vähemalt suutnud valmis mõelda.
Arsti sõnule tulemas veidi alla 4kg. poiss (õnneks. eelmine laps oli sündides julgelt üle 4kg- igatpidi suur nagu kalevipoeg).
Igaks juhuks tegin varakult ka iluprotseduurid, et kui peaks varem minek olema, siis sünnitusel ämmaemadal oleks rõõm vaadata punaseksvõõbatud varbaküüni ja korras tallaaluseid 🙂 (nojah, endal ka muidugi)
Edu kõigile lõpusirgel![/tsitaat]

Ma ka panin endale ajad 2 päeva enne juuksurisse, pediküüri, depilatsiooni, jumal teab millal jälle minna saab :D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile,
Tähtaeg 11.02, sünnitama lähen oma esimest tütart ITKsse. Kaalu juures 13, KÜ 102, EMP oli 33 nädalal 32. Homme on ämmaka vastuvõtt, saab uued mõõdud kirja.

Kus te teate palju laps kaalub? Mind ei ole ämmakas ultrahelisse rohkem saatnud ja kaalu ta ju silmajärgi ei otsusta?

Muidu on kerge siiber juba pardimoodi tatsumisest:) Jalutamisi rohkem ei ole, kui kaubanduskeskustes, joogasse, loengutesse ja erinevatele iluprotsduuridele, sest libedust ja kukkumist kardan ma küll.
Haigla kott on suures osas pakitud, nipet-näpet plaanin valude ajal hakata nimekirja alusel kokku korjama 🙂
Öösel käin hetkel korra wc-s ja tervis on korras. Mõni õhtu seljavalu või toonuseid ikka esineb. Üldiselt on tunne,et veel nii pea ei ole minekut, sest kõht ei ole alla vajunud hingata on endiselt päris raske.
Muidu kõik asjad on varutud ja ammu olemas ning turvatoolis ootab mängukaru,kellel on talvekombekas seljas ja ootab haiglasse minekut 🙂

Et aeg lendaks kiiresti ja sünnitus ärevus liiga ei teeks! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalu teangi uh järgi, mida mulle tehti 2 tk paari päevase vahega olude sunnil. Üks tehti TÜ-s kus öeldi kaaluks 3100 (+- eksimine 10%) ja ennustatav sünnikaal 3700, teine tehti mõned päevad hiljem Elites kus öeldi 2900, ennustatav sünnikaal 3400.
Kuna need arvud on ikka nii erinevad ja eksimine on suur, siis mina nende arvudega väga ei arvesta. Ainus kindel asi on see, et tuleb üle kolme kg, aga sel on ikkagi suur vahe kas 3400 või 3700.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtaeg on märgitud 5-6 veebruar. Täna käisin UH-s ja lapse kaaluks arvati 2682 +- 400g….ühesõnaga väiksem, kuid mitte kriitiliselt väike. Väiksem mulle sobib, ehk läheb siis kõik lihtsamalt. Esimene laps, poeg. Kõik on ostetud ja kott nurgas ootel.
Magamisega on ainuke probleem see, et iga 2 tunni tagant pean vetsus käima, aga üldjuhul on uni pidevalt selline pinnapealne, päevane tunnine lõunauinak on väga teretulnud toiming 🙂
Käia palju ei jaksa, kuid vähemalt tunnikeseks üritan iga päev kodust välja saada…
Kaalu juures 17-18 kg. Kuigi laps on väike, ei ole need lisakilod mind väga suureks ajanud…. tundub, et see kõik on vedelik….paistetusi ei ole ja erilisi raseduse \”kõrvalmõjusid\” pole ka täheldanud….. nipet näpet, siin seal võibolla midagi väikest on aga suuri muresid ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kaasootajad 🙂 Minul tähtaeg 29. veebr, aga kuna kaksikud, siis ilmselt veebr teine või kolmas nädal tehakse juba keiser, sest kaksikuid ei lasta kanda 40 nädalat ja sünnitada ilmselt ei lasta, sest on olnud komplikatsioone raseduse ajal.
Olemine on ikka raske küll. 20 kg siis juures, vist enamus kilosid kõhtu tulnud, sest tuttavad ütlevad, et mujale küll nagu aru ei saa, et oleks. Poisid olevat suured ponksud 😀 Kõht on hiigelsuur, EPK 116. Voodis enda keeramine on tõeline tegemine. Lisaks on tunne, et kõht venib katki, kuigi veel ei ole arme … ei taha ära sõnuda, loodan, et see shea kehavõi Bodyshopist aitab siis lõpuni. Lisaks olen kasutanud kakaovõiga kehakoorijat. Et siis du¨i all seda ja välja tulles kehavõiga ka veel kreemitanud. Aga ikka on vahepeal ilge sügelus. Lisandunud on viimastel nädalatel ka iiveldus, mis ei olevat ok. Veri läks ka liiga paksuks, nii et iga päev on nüüd peal ka verdvedeldavad süstid.
Ja käin iga nädal nüüd kontrollis ja annan uriiniproovi ja üle nädala verd ka. Bandaa¸ ei aita enam suht üldse, lihtsalt ei jaksa kõhtu tassida. Ja nüüd see lumi … no tunne on nagu lumepallil tänaval veeredes 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Ma ka veebruarikas, tähtaeg 11.02.
Kaalu juures 8kg ja kõhuümbermõõt 87.
Aga ma haiglas ja ma saan oma tibu kätte juba selle nädalavahetusel, homme hakatakse esilekutsuma. Pojake peaks sündides olema 2,5kg, selline pisike beebi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]trainu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere.
Ma ka veebruarikas, tähtaeg 11.02.
Kaalu juures 8kg ja kõhuümbermõõt 87.
Aga ma haiglas ja ma saan oma tibu kätte juba selle nädalavahetusel, homme hakatakse esilekutsuma. Pojake peaks sündides olema 2,5kg, selline pisike beebi.[/tsitaat]

Miks sul nii tehakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka tähtaeg 18.veebruar ja sünnitan Tartus. Esimene laps. Hirmu veel pole, kuna ei tea veel mida karta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul tähtaeg 20.02, kaalu juures 20 kg, EPK 38 cm. Kardan, et tuleb suur poiss. Paari nädala pärast tehakse UH sünnikaalu ennustamiseks. Kõrvetised vaevavad, voodi võiks kolida WC-sse, öö ja päeva olen ära vahetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 24 veeb. ja laps kaalub 2478g, palju keskmiselt kuuga juurde võib tulla? kas keegi teab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siis täna esilekutsumine. Öösel kuulsin paari väga valjuhäälset sünnitajat;) Olen tugev kui hunt:)
Aga kutsutakse esile, set mul terve raseduse olnud porbleeme neerudega (põletikud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruarikad 2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.