Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruarikuu triibupüüdjad 2018 ❤

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 122 )

Teema: Veebruarikuu triibupüüdjad 2018 ❤

Postitas:

Jälle on möödunud üks kuu, kuid ei tasu pead norgu lasta – kel eelmine kuu ei õnnestunud, siis see kuu õnnestub kindlasti!
Kuu on lühike, kuid siiski jõuab endast anda kõik, et üks pisike või mitu meie sisse pesa punuks. 🙂
Soovin õnnitleda kõiki, kes triibud on saanud ja looturikkalt hoian pöialt kõigile, kes ootavad OV-d või päevade lõppu, et tegudele asuda.
Teekond võib olla raske ja vahepeal peab ületama takistusi, kuid positiivselt meelestatud tundub see teekond olevat kerge, mis linnulennul möödub. Kui pisike on meie kätel, on silmpilkselt unustatud raskused. 🙂

Kõike ilusat teile!

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid:http://www.ovulatsioonitestid.ee/
Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator:http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/
Millal testida? – https://www.countdowntopregnancy.com/tools/pregnancy-test-calculator.php

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 19:44; 09.02 22:45; 24.02 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie sel kuul triipe veel ei püüa. Varsti peaks seljataha jääma raseduse katkemine 6dal nädalal. 2 nädalat määris ja tänaseks juba 11. päev veritsust. Arst ütles, et ikka vahet peaksin aga ootan esimesed päris päevad ära, mis siis siin veebruaris tulema ikka peaks ja siis hakkame uuesti proovima. Jälgin ikka, kuidas teistel läheb ja hoian pöialt, et kõik ikka kiiresti triibud saaks ????

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 19:57; 12.02 09:19; 15.02 21:39; 20.02 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ka selle kuu ridades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Ma ka siin uus. Mul juba üks laps olemas ja kuna saan varsti 34. aastaseks, siis hakkas kell tiksuma. Käimas 10. ring triibu püüdmist, triipu pole isegi õhkõrna olnud. Kuu lõpp annab vastust kas õnnestub. Mõõdab basaali, selle järgi hea teada millal testima hakata. Tsükkel kõigub kuni 5 päeva. Olnud probleeme kunagi ureaplasmaga ja ka hpv test oli aastaid tagasi positiivne, ravi ei vajand. Muid teadaolevaid probleeme pole olnud. Hetkel kardan, et võimalikud pimesoole opi tüsistused st liited on midagi nihu teinud. Opist küll aega palju möödas juba. Igaks juhuks on märtsikuusse pandud endale ja mehele aeg kirja, et saaks uurima hakata võimalikku viljatuse teemat. Aga äkki siiski õnnestub enne, oleks super. Loen huviga teiste lugusid. Kai

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 21:22; 08.02 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja hakkas 6. tsükkel triibupüüdmist. Täna CD4 OV peaks olema umbes sõbrapäeval. Nädal peale seda progesteroonitaset mõõtma.
Hakkasin nüüd see kuu ka üle mõne aja jälle tööl käima. 0,5 koormusega. Aga aitab mõtteid mujale viia. Basaali enam ei mõõda. See muutis asja mu jaoks kuidagi väga stressirohkeks.
OV teste teen ikka – nüüd siis teist kuud clearblu digitaalsed. Eelmine kuu alustasime ka viljakust toetavate vitamiinidega.
Eks siis näis kuidas sel kuul läheb. Loodan, et paremini kui varem mitmete rasestumistega läinud on. Teine beebi nii oodatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka siin, see kuu vist ovulatsioon jääb jälle vahele, täna oli juba 20s tsükklipäev ja endiselt vilkuv nägu clearblue testil 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Pole ammu kirjutanud, kuid lugemas käin endiselt. Minu haigus detsembrikuus ja antibiootikumid lõid tsükli korralikult sassi, kuid lõpuks päevad hakkasid siiski. Eile käisin arsti juures(CD14) ja proovime jälle Ovitrelle ja duphastoni ravi. Nii loodan, et õnnestuks need kauaoodatud triibud saada. Kui ei, siis pean ikka laparoskoopiale minema ja IVF järjekorras ootama. Küsisin arstilt täiendavaid küsimusi ja tema jutu järgi sain aru, et isegi siis kui ov toimub, munarakk küpseb ja vabaneb, siis on ikka rida põhjuseid, miks ei rasestuta. Masendav.

Teile hoian pöialt ja ise unistan edasi, kuulmiseni!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 13.kuu püüdmist just hakkas, täna CD2 ehk siis midagi põnevat enne märtsi algust kirjutada ei ole 🙂
Loodan, et äkki veebruariga saab mu prolaktiinitase lõpuks korda ja siis äkki ehk õnnestub ka need kauaoodatud triibud kinni püüda.
Hoian kõigile väga pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiphiphurraa!!
Sain küll reede õhkõrna ja pühap juba selgema teise triibu, biocard baby ribatestiga, kuid kui siin lugeda biocardi kohta, siis oli suur kahtlus sees. Eile käisin veretesti tegemas ja täitsa olemas, tänasega siis rasedust 4+4 nädalat!
Rasvaseid triipe..et tuleks veel palju,palju põnniuudiseid!
Kallid ja paid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minult ka järgmised 4 kuud miskeid uudiseid oodata ei ole. Suve alguses saab Diane kuur läbi ning saab uuesti minna hormoone kontrollima. Loodame nii väga, et ravikuurist on abi ning siis hakkab OV korralikult toimuma ning saame pulmadeks suurima kingituse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkan veebruaris oma triibupüüdmist. Kui 2 eelmist kuud on niisama proovitud, siis tänaseks olen kuu aega söönud rasestumist toetavaid vitamiine ja teinud ovulatsiooniteste.
Beebipillidest loobumine detsembri algul lõi tsükli sassi ja esimese tsükli pikkus oli 48 päeva. Ovulatsioon toimus siiski ilusti 14 päeva enne menstruatsiooni.
Täna CD17 ja ov testid veel märgatavat tõusu ei näita. Vahekorras püüame alates CD10 olla ülepäeviti või vähemalt iga 2 päeva tagant.
Pöidlad pihku ja palju kainet mõistust! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kas One Step rs võib anda valepositiivseid ka?
Mul täna cd27 ja täitsa õige aja sees tekkis teine imeõhkõrn triip. Mees tuvastas ka..
Ei tahaks veel rõõmustada, aga väike lootus tekkis küll, et kas nüüd?!
Tsükkel mul nii 28 päeva ümber ongi, siis peaks praegu ju tugevam triip tekkima.
Positiivsed ov testid sain cd15 ja cd16.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas One Step rs võib anda valepositiivseid ka?

Muidugi võib anda nii valepositiivset kui -negatiivset tulemust. Testi nt homme hommikul veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kas One Step rs võib anda valepositiivseid ka?
Mul täna cd27 ja täitsa õige aja sees tekkis teine imeõhkõrn triip. Mees tuvastas ka..
Ei tahaks veel rõõmustada, aga väike lootus tekkis küll, et kas nüüd?!
Tsükkel mul nii 28 päeva ümber ongi, siis peaks praegu ju tugevam triip tekkima.
Positiivsed ov testid sain cd15 ja cd16.

kas sul on onestep ribatest? see annabki väga heledaid triipe. miks sa kohe kardad, et on valepositiivne? tee teie firma testiga, see on üks tüütumaid variante, sest on tükk aega nii hele, et ajab segadusse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.02 10:31; 07.02 11:58; 08.02 08:35; 09.02 21:40; 10.02 11:40; 15.02 12:12; 20.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ribatestid jah.
Eks homme hommikul, kui juhuslikult pole punaseid tulnud, teen uue onestepi. Muidu on mul mingi viola oma ka olemas… ja onestep pulktest on ka vist olemas.

Õudukas – täpselt aasta tagasi sain ka triibud…. Ja aprillis kirurgiline puhastus, sest oli peetunud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ribatestid jah.
Eks homme hommikul, kui juhuslikult pole punaseid tulnud, teen uue onestepi. Muidu on mul mingi viola oma ka olemas… ja onestep pulktest on ka vist olemas.

Õudukas – täpselt aasta tagasi sain ka triibud…. Ja aprillis kirurgiline puhastus, sest oli peetunud ????

kui teised ka on õige aja sees hommikul positiivsed, pole enam küsimust, ja ei loe, kas hele või tume. mul onestep ribakas alates 11dpo näitas nii heledalt, et mitte keegi teine ei peale minu ei näinud.
mul ka oli kirurgiline puhastus, ja järgmisest tsüklist kohe taas rase. kuna arvata võib, et mures kuni lõpuni välja, loen end endiselt poole kohaga triibupüüdjaks, kuigi juba 13. nädal. edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.02 10:31; 07.02 11:58; 08.02 08:35; 09.02 21:40; 10.02 11:40; 15.02 12:12; 20.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,
Liitun ka triibupüüdjatega ???? üle elatud ainult 1 ebaõnnestunud kuu loodan ehk see kuu õnnestub, eks seda ole paaripäeva pärast näha, kas menses hakkab. Siiamaani vahepeal süda läikinud kuigi vaevalt sellest tingitult ja kõht imelik venitada valus ja vahel torked.
Aga edu kõigile ☺️????
MMannu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.02 12:37; 10.02 09:49; 15.02 15:52; 19.02 11:32; 23.02 09:31; 24.02 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka jälle siin, pool aastat juba (esimene laps tuli esimesel proovimiskuul). Kuigi äppide järgi peaks ovulatsioon olema homme (teise äpi järgi eile, jaanuarikuu päevad jäid veidi hiljaks), siis andsin alla ja ostsin täna Benu ovulatsioonitestid, tulemuseks õrnem joon kui kontrolltriip & nüüd ei teagi kas üldse raisata neid teste kui ovulatsioon võibolla möödas/homme..mida te teeks?

-Grit-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 16:13; 20.02 08:49; 23.02 18:48; 27.02 08:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novembrist saadik proovimas, pesamuna-kolmas plaanis. Täna CD13 ja kalendri järgi peaks OV olema, aga proovin esimest korda OVteste juba 6ndat päeva (igaks juhuks alustasin vara, tsükkel ei ole just kõige korrapärasem) aga testid selgelt negatiivsed. Olen teinud Benu test õhtuti, tänasest hakkasin tavalisi ribakesi kasutama. Hakkasin kahtlema, et äkki ma ei saa testimisega lihtsalt kahele triibule pihta, kui ainult õhtuti testin? Ma kahtlen ka, kas neil OVtestidel üldse mõtet on, aga tahaks ükskord siiski kogeda seda, et õnnestub tuvastada, millal täpselt on. Siis teaks edaspidi oma sümptomeid paremini jälgida. Hoian pöialt kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, appi… Selline ärevus on praegu sees…
https://m.imgur.com/a/E9DmJ

Koju jõudes siis selline tulemus. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hea uudis, palju õnne! ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne Bibii, teine triip ju täitsa olemas 🙂
Ise küsiks sellist asja, kas keegi teab, kas clearblue digitaalsel ovulatsioonitestil on mõtet vaadata neid triipe kui tugev (ad) on või mitte?
Mul muidu vilkuv nägu olnud juba mitu mitu päeva(täpsemalt siis 9 päeva juba), aga teine triip on heledam olnud kõvasti, täna hommikul oli ka vilkuv nägu aga teine triip oli peaaegu sama tugev kui kontrolltriip. Väike lootus, et äkki see kuu tsükkel pikem ja äkki homme, tsükli 22sel päeval tuleb see mittevilkuv nägu ja sel juhul oleks ov 23ndal päeval. Aga eks homme selgub siis kui hommikul ov testi teen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil kehateperatuuriga on enne oletatavat mensest? On okei kui temperatuur on paar päeva enne juba 37,1 või, kas üldse tõuseb mensese aeg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appiiii.. mis toimub. 🙁

Päevad pidid hakkama eile. Päevi pole aga korralikku triipu ka mitte. Kuna kahe eelmise lapse ajal on jäänud see hull triibupüûdmine ära siis ei oska seisukohta vôtta.
Kui päevad ei hakkagi okei.. kas siis see ôrn triibuke on praegu okei? Voi on midagi valesti?

https://m.imgur.com/a/ZwqPE

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 07:33; 08.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appiiii.. mis toimub. ????

Päevad pidid hakkama eile. Päevi pole aga korralikku triipu ka mitte. Kuna kahe eelmise lapse ajal on jäänud see hull triibupüûdmine ära siis ei oska seisukohta vôtta.
Kui päevad ei hakkagi okei.. kas siis see ôrn triibuke on praegu okei? Voi on midagi valesti?

https://m.imgur.com/a/ZwqPE

vaesekesed, ärge tehke raseduse tuvastamiseks selle testiga, see näitab niikuinii alguses liiga heledalt, sellel on väga koonerdatud selle pigmendiga.
kui juba muu testiga ++ käes, siis võid teha tumeneva skaala jaoks iga päev niisama enda lõbuks.
siit küll keegi naljalt seda positiivsena ei näe. mul endal lihtsalt oli kogemus, et esimesed alates 11dpo olid mitu päeva nähtamatult heledad, midagi isegi on aimata samas stiilis.
oota päevi või osta teise firma test.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.02 10:31; 07.02 11:58; 08.02 08:35; 09.02 21:40; 10.02 11:40; 15.02 12:12; 20.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja enam probleemi pole. Triipu polnud. Päevad hakasidki. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 07:33; 08.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles ma kirjutasin, et kõik head uudised ja et ravi kestab/mõjub. Võtan endometrioosi raviks Visannet (Eestis müüakse Visannette nime all) ja arsti plaan on, et kohe peale kuuri lõppu võtan beebipille ja siis tuleb IVF pikk tsükkel. Ütlesin teisipäeval arstile ka, et mul on munasarjades mingid torked, eriti viimasel ajal aga ta ei pööranud sellele eriti tähelepanu. Täna hommikul kuue ajal ärkasin üles valu pärast, mis läks üha hullemaks. Liigutada ei saanud, ajasin mehe üles ja ta tõi valuvaigistit ja kuumaveepudeli. Kuna mul on see korra varem ka juhtunud (oktoobris), siis ma teadsin, et see oli munasarjatsüst, mis lõhkes. Õnneks olin oma kodus ja voodis, kui oleks kuskil väljas olnud, oleks ilmselt keegi kiirabi kutsunud. Täiesti jube valu, mida ei soovi küll mitte kellelegi 🙁 Eriti vastik on see, et mingil hetkel tekkis nii kätes kui jalgades nagu halvatus, neid ei saanud liigutada. Kaalusime mehega kiirabi kutsumist aga valu hakkas ise vaikselt ära minema. Kogu episood kestis õnneks ainult tunni, pärast seda on enam-vähem olla.

Oma arstiga saan rääkida alles homme. Ta ütles varem, et Visannega ei tohiks tsüste tekkida. Eelmisel korral juhtus see mul tööl ja siis ma ei teadnud, mis see oli. Pärast käisin üldarsti juures kontrollis aga nad ei tuvastanud mitte midagi. Nii paha on olla ja hirm ka 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, Mesinäpp! Õudne lugu! Pea vastu ja loodan, et saad oma arstilt siiski mingeid selgitusi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina ka uus siin 🙂 alates juuni 2017 püüame triipe. Esimene tuli kiirelt – 3 kuuga ja nüüd no ei midagi :/ Olen alati mõelnud, et mina kuskile triibupüüdjate sekka ei astu aga ära iial ütle iial- siin ma olen. Tsükkel on aaalaatiii olnud 28 päeva ja viimasel ajal kõigest 24-25 päeva. Hetkel 30. päev ja päevi ei kuskil…. samas täna biocardi varajane triipe ei näidanud. Täitsa nõutu värk kohe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks osa minust mõtleb, et ei tule veel beebit siis ei tule, pole hullu. Saan veel veidi oma elu sättida jne aga iga kord, kui punased platsis, teeb see mind ääretult kurvaks 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 122 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruarikuu triibupüüdjad 2018 ❤

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.