Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruarikuu triibupüüdjad 2018 ❤

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 122 )

Teema: Veebruarikuu triibupüüdjad 2018 ❤

Postitas:

Päevad 7 päeva hilinenud, testid negatiivsed…

Kui pikk sul tsükkel muidu on ja mitmes tsükli päev sul hetkel käsil?
Äkki on stressist edasi lükkunud, või oled alles rasestumisvastased vahendid ära jätnud?
Igastahes loodan, et peagi hakkavad sul ????

Tsükkel 27 päeva pikk, hetkel 35. Päev… Rasestumisvastased vahendid sai ära jäetud juuni 2017 ja siis läks küll pea 2 kuud, et päevad hakkaks aga peale seda olnud regulaarne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sebrasuusi mina küsisin pikk tsükkel sul on 🙂
Ma ise jätsin ka pillid juunis ära, 2 esimest tsüklit olid regulaarsed ja siis hakkasid mammuttsüklid pihta.
Sul soovitan natukene veel oodata, kui varsti päevad ei hakka ja test endiselt negatiivne siis soovitan sul juba arstile helistada ja temaga konsulteerida 🙂 püüa mitte stressata hetkel sellepärast ja ehk hakkavad lähipäevi siiski ise juhul kui ei sünni imet ja sa testile triipe ei saa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad 7 päeva hilinenud, testid negatiivsed…

Kui pikk sul tsükkel muidu on ja mitmes tsükli päev sul hetkel käsil?
Äkki on stressist edasi lükkunud, või oled alles rasestumisvastased vahendid ära jätnud?
Igastahes loodan, et peagi hakkavad sul ????

Tsükkel 27 päeva pikk, hetkel 35. Päev… Rasestumisvastased vahendid sai ära jäetud juuni 2017 ja siis läks küll pea 2 kuud, et päevad hakkaks aga peale seda olnud regulaarne.

Ma võin omast kogemusest rääkida, et juunis jätsin pillid ära, esimesed kuud oli tsükkel tavapärane 28 päeva… Siis paar kuud edasi ka enamvähem 28 päeva (pigem isegi veidi vähem) ja siis nov alguses ei hakanud päevi, siis kui pidi ja test oli ka negatiivne, tegin lausa mitu testi… Juba ka muretsesin, et mis toimub… Ja siis hakkasid päevad 33. päeval. Ja nii see tsükkel oleksi vist jäänud, järgnev kord tuli ka vahet täpselt 33 päeva… Õnneks see aasta enam päevi ei tulnud, sain kauaoodatud triibud kätte… Tahtsin seda just öelda, et mul läks päris mitmed kuud aega, kuni mu tsükkel paika läks pärast pillide lõpetamist. Aga muidugi loodan, et ka sina peagi oma triibud kätte saad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Täna cd 24, testida veel väga vara aga no nii tahaks…☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Oletatav pidi olema 30.jaanuar. Kas praegu on veel vara, et midagi näitaks? Hommikul tegin testi aga ei midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD23 käsil ja munavalge voolust tuleb endiselt hoolega, pealekauba on selline tunne justkui oleks mullid kõhus ning munasarjade kohapealt kergelt tuikab ning vahepeal paneb isegi mhh ütlema, selline ebameeldiv ja vastik on.
Loodan, et midagi hullu see ei tähenda.
Läheks see nädalake nüüd kiiremini siis peaks saabuma ka see PP aeg 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna endiselt nullseis päevadega, tsükli 36.päev. Kui tegu nn mammuttsükliga nagu siin eelpool juhtunud, siis võib ovulatsioon ka toimuda eiteamillal ja ma võisin rasestuda nt ju ka 7 päeva tagasi alles? 😀 Kas mu loogika paneb väga puusse? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna endiselt nullseis päevadega, tsükli 36.päev. Kui tegu nn mammuttsükliga nagu siin eelpool juhtunud, siis võib ovulatsioon ka toimuda eiteamillal ja ma võisin rasestuda nt ju ka 7 päeva tagasi alles? ???? Kas mu loogika paneb väga puusse? ????

Ei pane su loogika puusse 😀 kui PPd edasi lükkuvad siis on ju OV ka tavalisest hiljem ikka jah 🙂
Raudset närvi ning kiireid triipe sulle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul CD11, midagi põnevat pole kirjutada.
Bromocriptin’i topeltkogus teeb väsinuks, aga juba on natukene parem.
Esmaspäeval peaks OV olema, seega hakkab tänasest müramismaraton pihta. Vist teen homme-ülehomme-üleülehomme ka kontrollivad OV-testid ja esmaspäev-teisipäev mõõdan basaali ka. Siis jälle üritan teema unustada järgnevaks kaheks nädalaks.

Palju triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna endiselt nullseis päevadega, tsükli 36.päev. Kui tegu nn mammuttsükliga nagu siin eelpool juhtunud, siis võib ovulatsioon ka toimuda eiteamillal ja ma võisin rasestuda nt ju ka 7 päeva tagasi alles? ???? Kas mu loogika paneb väga puusse? ????

Ei pane su loogika puusse ???? kui PPd edasi lükkuvad siis on ju OV ka tavalisest hiljem ikka jah ????
Raudset närvi ning kiireid triipe sulle ????

Seoses päevade edasilükkumise ja ovulatsiooni hiljem toimumisega, siis ei pruugi olla nii, et ov toimus hiljem. Mul endal olnud paar tsüklit, kus ov oli tavalisel ajal, kuid päevad siiski hilinesid ca nädala. Ja ei olnud rase ka kahjuks, testid kinnitasid.

Naise keha on selline imelik asi, et korraldab igasugu vigureid. Minu soovitus oleks mitte mõelda sellele 🙂 Ja harjuda juba mõttega, et su keha korraldabki igasugu pulli, niimoodi kergem leppida sellega, kui punased ikka platsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vôib ka olla anovulatoorne tsükkel, mida ka kôigil naistel tuleb elu jooksul ette, mispuhul ka päevad tavaliselt hilinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.02 10:31; 07.02 11:58; 08.02 08:35; 09.02 21:40; 10.02 11:40; 15.02 12:12; 20.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nende mammut tsüklitega (tsükkel oli 58-60 päeva pikk) oli ka OV hiljem, seda kinnitas ka arst mulle.
Eelviimane kägu, sul oli ehk LF lihtsalt tavalisest pikem ehk siis tookord 🙂
Aga noh, ega ma nüüd päris arst ka ei ole ja diagnoosi ei pane.
Kindlam on lihtsalt naistearsti juurde kontrolli minna ja pädevama arsti käest saad ka kindlad vastused 🙂

Peatseid triipe meile kõigile siia 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, nende mammuttsüklitega on jah nii, et ov toimub hiljeb. Kui tsükkel kõigub, siis selle arvelt, et ov lükkub edasi. Mina rasestusin nt tsükli 132. päeval, kui lõpuks ovulatsioon toimuda otsustas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(33, triipe püüdnud 6 kuud)

Hei!
Pole triibupüüdmisteemasse paar kuud sattunud. Üritasin vahepeal “muud elu” ka elada. Muidu olid mõtted kogu aeg triipude peal ja elu raskendatud 😀 Vabamalt võtmine teeb ikka head küll! Selle paari kuu jooksul pole ka basaali mõõtnud, olen ainult ov-teste teinud.

Aga nüüd.
Mul hakkab iga tsükkel, DPO5-6 pruunikalt määrima ja nii kuni päevadeni. Nagu kellavärk noh 😀 Täna DPO9 aga määrimist pole. Kas võib olla võimalik, et Clearblue digitaalne test valetas mulle ov kohta? Testisin korralikult iga päev ja kuuendal testimispäeval jäi püsiv naerunägu. Kas ma võin seda usaldada ja hakata mitte määrimises muud põhjust otsima? Nt rasedust? Või siis hoiab määrimist ära Maca pulber, mida hakkasin hormoonide reguleerimiseks eelmine kuu võtma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain peale pikka pikka triipude jahtimist sõbrapäevaks endale triibulise testi 🙂 Ma ei suuda uskuda, et see ime juhtus meiega, lõpuks ometi. Kaks triipu olid testil juba 10 dpo. Mehele kinkisingi testi sõbrapäeval ja ta oli väga väga üllatunud. Aga südamest õnnelik. ärge kaotage lootust ( või siis kaotage, sest just siis see ime juhtub )

ÄMBLIK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ÄMBLIK palju palju õnne ning mõnusat kõhu kasvatamist 🙂

Ma ei jõua seda PP aega ära oodata 😀
CD24 ja alaselg valutab, kõht tuikab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD 15 -kuna eelmine kuu oli tsükkel üle 30päeva mõtlesin et alustan siis see kuu CD14 testimist ja sain kohe kaks triipu ja minumeelest oli testi joon ikka väga arvestatav. pilt: https://imgur.com/a/iPUdb

Eelmine kuu alustasin ka u 14 päeva kanti ja alguses olid ime peenikesed ja 18p olid alles tugevad millest edasi ei testinud. Eks paistab mis täna õhtul triip teeb. Basaal oli ka täna hommik nõksa kõrgem (0.3 kraadi) aga mitte palju. Ei saanud kohe mõõta ka, korra olin püsti ja siis alles mõõtsin, sellepärast võis ka olla kõrgem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain peale pikka pikka triipude jahtimist sõbrapäevaks endale triibulise testi ???? Ma ei suuda uskuda, et see ime juhtus meiega, lõpuks ometi. Kaks triipu olid testil juba 10 dpo. Mehele kinkisingi testi sõbrapäeval ja ta oli väga väga üllatunud. Aga südamest õnnelik. ärge kaotage lootust ( või siis kaotage, sest just siis see ime juhtub )

ÄMBLIK

Nii hea uudis, palju õnne ja head kosumist! ☺️

MMannu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.02 12:37; 10.02 09:49; 15.02 15:52; 19.02 11:32; 23.02 09:31; 24.02 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usute või mitte (mina ei usu) aga mu katkemise järgne määrimine+veritsus+määrimine on vist järgi jäänud! Issand kuidas ma seda ootasin, sest see jant kestis vist üle kuu aja! Nüüd ootan päris päevi ja siis triipe edasi püüdma ☺️

Teistele triibulistele palju õnne ❤️

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 19:57; 12.02 09:19; 15.02 21:39; 20.02 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD 14. Eile oleks pidanud ov olema aga pole veel positiivset testi saanud. See kuu siis hiljem kui muidu. Tavaliselt mul CD 12-14 OV olnud. See kord olid PP-d ka pikemalt, äkki see ka kuidagi mõjutab. Muidu olen suutnud viimasel ajal pãris rahulikult vôtta aga täna jälle kuidagi nagu ãrevus suurem ja mõtlen igasugustele selle teemaga seotud asjadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kertu R, püüa ka edaspidi rahulikult võtta, stress pole hea 🙂 tean, et lihtne öelda raske teha.

CD25, vasaku munasarja piirkond tuikab, sealt poolt oli ka OV seekord mille arst tuvastas, mõtlesin hommikul, et olen pääsend kõhu tuikamisest aga kus sa sellega 😀 niii ebamugav on, nii kõndides, istudes kui köhides.
Täna võtsin viimase duphastoni tableti, nüüd PP aeg peaks uuel nädalal olema, ootan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna alles CD6 ja see kuu teen esimest korda ov teste ja põnevusega ootan juba seda aega. Kui vara te muidu testima hakkate? Kas CD10 on ok testima hakata? Kui mul päevad olid 10.02 ja muidu pikkus koguaeg olnud 28 päeva aga nyyd 2 kuud olnud 30 päeva kas peaks siis hakkama arvestama et tsükkel ongi 30 päeva ja ov toimub selle järgi?

Bardon- hoian pöialt sulle ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MMannu – ma arvan, et võib küll CD 10 igaks juhuks pihta hakata 🙂 . Eriti kui praegu tsüklil väike erinevus olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne Ämblik!
Kas sa sinna munajuhade läbitavuse uuringule jõudsid? Või saidki oma triibud kohe pärast seda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tsüklihäire, siis võib OV õigel ajal toimuda aga LF venib pikemaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin ennast ka nüüd ametlikult siia ridadesse lugeda. Vanust 24a ja nüüd, kus kõik on olemas ja saavutatud, andsime abikaasaga vaba voli pikalt oodatud esimesel lapsel tulla. Olen tsükklit huvi pärast jälginud äppiga 7 kuud ning keskmine pikkus on 29-31 päeva. Kasutasin enne hormoonspiraali ning see sai eemaldatud juba augustis, tsükkel taastus koheselt.

Eelmine tsükkel venis pikaks, oli juba lootus, et kas tõesti, aga ei midagi. Äpi arvestuse järgi peaks täna ov olema ja nii on saanud asjatatud. Ov teste veel ei ole teinud ja mõtlen, kas üldse tegema hakata, äkki ajab liiga stressi. ????

Võtsin varasemalt juba vitamiine, u kuuks ajaks jätsin vahepeal pooleli, ning hetkel võtan eleviti.

Loodan väga, et oodatud laps tuleks ruttu.???? Edu meile kõigile!

Ussike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid üle saja aasta eile päevad. Kahjuks mitte loomulikul teel. Samas nüüd on selline restardi tunne, et alusan otsast peale. Toitun juba poolteist kuud kava järgi, võtan korralikult vitamiine ja kui terveks saan hakkan natuke rohkem end liigutama ka. Seega kõik on uus…veebruari kuus? Aga olen optimistlikum kui varem ja loodan, et järgmised päevad hakkavad ise või ei tule üldse ja saan triibulise testi hoopis 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 12:27; 19.02 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD28 ning RT oli nii negatiivne kui vähegi olla sai.
Eks uuel tsüklil jälle uue hooga.
Jään oma PPd nüüd ootama.

Teistele soovin siia aga ikka kiireid triipe ning mõnusaid voodimõnusid 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid üle saja aasta eile päevad. Kahjuks mitte loomulikul teel. Samas nüüd on selline restardi tunne, et alusan otsast peale. Toitun juba poolteist kuud kava järgi, võtan korralikult vitamiine ja kui terveks saan hakkan natuke rohkem end liigutama ka. Seega kõik on uus…veebruari kuus? Aga olen optimistlikum kui varem ja loodan, et järgmised päevad hakkavad ise või ei tule üldse ja saan triibulise testi hoopis ????

Mis sul diagnoosiks on? PCOS? Kas toitumiskava on kaalu langetamiseks või mingil muul põhjusel?
Ise jandan ka päevadega, loomulikul teel pole ammu proovinudki, käivad Duph-iga ainult (vist).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirsike, kui siin lugemas peaksid käima, siis anna endast märku! Ma ikka mõtlen teie peale aegajalt.

Minul cd15 ehk nädala jooksul peaks ov toimuma. Nädalalõpus on meil romantiline minipuhkus planeeritud, abiellumisest saab pool aastat ja mõtlesime väikeselt tähistada seda poolaastapäeva 🙂 Seega kui ov jääks uue nädala algusesse, siis oleks eriti super, kuid noh ei tea siin midagi. Tsükkel on nagu ta on, eelmine kuu oli 32 päeva ehk üllatavalt lühike üle mitme kuu, eelmised tsüklid ikka venisid koguaeg pea 40 päevani.

Ma isegi enam ei tea, et mitmes tsükkel see meil püüda on ja countdowntopregnancy leht rikuti ka ära, seal selline segadus, et no kohe midagi aru ei saa ja paneb hullult mööda ka. Üle 25 tsükli kindlasti seljataga. Mina märkasin, et kui mul oma mobiilis tsükli jälgimise äpp on, siis ma ainult käin ja vahin seda. Seega on mul äpp mehe telefonis, saan vaadata ainult siis, kui mees kodus ja kui üldse sel ajal meelde tuleb 😛 Hea nipp neile, kes tahavad triibupüüdmisele vähem mõelda, kuid tsüklit tahaks nagu ikka jälgida.

Nagu ikka, siis iseendale ma midagi ei oska ega taha loota, kuid teistele loodan küll rasvaseid kahte triipu!! Ainuke asi on see, et no niii tahaks sel aastal pisikest saada, kuna mehe ema on ka kollase maakoera aastal sündinud ja temal sai see aasta 60 ring täis. Nii kihvt oleks, kui meil ka väike kollane maakoer oleks! Kuigi tgelikult ma üldse neid horoskoope jmt ei jälgi ega usu, kuid no kihvt oleks ikka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 122 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruarikuu triibupüüdjad 2018 ❤

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.