Esileht Hobinurk Veebruaris Itaaliasse

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Veebruaris Itaaliasse

Postitas:

Kes käinud veebruaris Itaalias (täpsemalt Milaanos või Veneetsias siis), siis kuidas seal ilm sel ajal on? Kuumust kindlasti ei tahakski, pigem selline linnapuhkus-vaatamisväärsused ja šoping.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan Milano lähedal. Aastad on erinevad, aga tavaline on selline +4-+13, öösiti külmeme, ka alla 0. Veneetsias on lisaks veel niiskus, mis muudab olemise külmemaks.
Iseenesest sobib külastamiseks, turiste on vähe ja nt avatud ainult “päris”söögikohad, turistikad on rohkem suviti. JAma on see, et itaallased on arvamusel, et kuna talv on nii lühike, siis pole mõtet panustada majade soojustamisele ja kütmissüsteemidele, nii et talvel võib olla majutuskohtades niiske ja külm (ma pole kuskil nii palju külmetanud kui oma esimeste Itaalia-aastate talvedel:)).
Turistina tuleks mina märtsis – sisi on suur kevad ja pole veel turiste.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime sel aastal mai keskel Milano-Verona-Veneetsia. Suurim viga oli, et õhukest sulejopet kaasas polnud. Oli külm, niiske. Korter oli airbnb kaudu, imeilus. Kuna ilm oli külm, siis korter oli ka väga külm ja niiske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin märtsi lõpus Veneetsias ja Roomas. Veneetsias oli tuuline ja külm, kohutavalt tundsin õhukesest jopest puudust. Ka eelmisi vastuseid vaadates võid kindel olla, et kuuma pärast muretsema ei pea 🙂 Mina olen väga kuumalembene, valiksin suvepoolse aja. Samas Roomas oli sel ajal juba täitsa mõnus ja soe…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veebruaris tõesti oleneb, kuidas ilmaga veab. Olen käiud jaanuaris kui oli soojalaine (noh, 16 kraadi tuli ära päeval – päikese käes rohkem) ja oli imeilus. Samas nädal enne seda oli ilmateatest näha, et oli külm ja vihmane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtaks siis mingi korraliku hotelli, kus on ka küte sees. Konditsioneer, millel ka soojafunktsioon.
Olen nõus, et soojustamata majad ja kehvad või puuduvad küttesüsteemid on Vahemeremaades miinus. Olen olnud märtsi teises pooles Hispaanias ja külmetanud ennast haigeks. Mitte õues, vaid just majas.
Mõtlesin pärast, et meil pole jälle enamuses majades konditsioneere, sest suvi on nii lühike ja päris kuumi ilmu vähe. Eks nemad seal mõtlevad oma talvest vist samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Veebruaris Itaaliasse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.