Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruaritüdruku sünd

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Veebruaritüdruku sünd

Postitas:

TA oli 14.02. 21-sel külastasin arsti, et panna aeg esilekutsumiseks. Kuna vahepael pühad, siis arst otsustas esialgse 25-nda asemel saata esile kutsuma alles 28. Nii ma siis suht kurvalt kodu poole sõitsin. 23nda õhtul tegime sauna ja leili vahepeal wc käies avastasin, et limakork eemaldub. Kell 22.40. Kella poole 12 ajal hakkasid ka mingid valud. Kuna eelnevalt oli suht palju libakaid, ei hakanud kohe tormama vaid jäin ootele, kas muutuvad regulaarseks ja saatsin mehe igaks juhuks magama. Tunniga olid valu 10 mintsase vahega ja suht valulikud. Käisin dushi all ja hingasin valusid üle. Koguaeg püüdsin püsti olla, et protsessi kiirendada. Kella kahe ajal ajasin meest üles, et minek. Küsis palju vahed, ütlesin, et 8-10. Arvas,et aega küll ja keeras selja :D. Ma siis juba kurjemalt, et püsti ja minek. No siis ärkas, tegi kohvi ja sättis end valmis, auto sooja, asjad autosse ja asusime teele. Valude vahed olid selleks hetkeks juba 4-5 mintsa. 20 km autosõitu oli vägagi valulik ja nagu filmis oli politseireid, kes ka meie autole korra peatumiseks viipas, kuid mitte nii selgelt, et oleksime auto peatanud. Mees ütles, et kui tahavad sõidavad järgi. Jõusime haigla ette ja automaatselt vale ukse juurde. Olime seal oma 10 minutit ja mina oigasin ja ähkisin ja hingasin jne. siis lõpuks helistasime, et kust sisse saab. Uuesti autosse ja maja taha sõit.Haiglasse jõudsime mingi kolme ajal. Vastuvõtus enam polnud mina suuteline pabereid täitma ja mees tegi seda. Õnneks sain kohe vastuvõttu, Pandi KTG ja uuriti, et miks nii hilja tulin. avatust 4 cm. Küsiti veel kas looteveed tulnud, mina vastasin, et mitte, kuid öeldi, et tühi ja peaks olema tulnud. Et ju siis kodus kui pesemas käisin. KTG ajal palusin selle eemaldada, sest nii valus oli, kuid suutsin kuidagi üle hingata need valud. Viimased tuhud olin voodis käpuli, et valud leebemalt üle elada. Lõpuks saadeti sünnitustuppa. Sinna tuli ÄE, kes soovitas dushi ja ütles, et alles 4 cm ja aega veel küll. Olin oma 20 mintsa dushi all, toetades käes toolile ja mees lasi vett seljale. ÄE soovitusel valutava koha peale ei suutnud ma seda küll kannatada. Ronisin sealt siis välja ja käisin mööda tuba ringi ja kui valu tuli oli minul kõige suurem abi pesuruumis olevast kraanikausist, kuhu käed toetasin. Vahepeal käis ÄE ja uuris, kas naerugaasi tahan ja miks ma häälitsen nii valjult. Aga tundsin juba tuhude lõpus presse. Selle peale naeratas ja ütles, et ei hakka veel avatust vaatama ja läks ära. Paar tuhu veel ja teatasin mehele, et mine kutsu ämmakas tagasi, et pressib välja. ÄE tuli ja ütles, et vaatame siis. Täisavatus. ÄE siis seletas, mida teha kui press tuleb ja palus hääitsemise peale mitte energiat raisata. 😀 Palusin end vaid rohkem istuvasse asendisse ja patja selja taha. No ja nii me siis seal pressisime kolmekesi. Esimese pressiga tulid ka looteveed, mis olevat juba tulnud. Kuna üleval ämmakas ei kontrollinud, kas on tulnud ehmatas ta ka. Et pole ju tulnud. Kogu voodi oli märg. Kahjuks ei mahtunud laps kuidagi välja ja peale kolmandat pressi ÄE ütles, et kui ei tule ise, siis peame natuke naksama.Kuna esimene sünnitus ka tehti lõige, siis nahk ei veninud enam ja naksaski. Peale seda paar pressi ja pisike piiga väljas oligi. Kell 5.14. 3912 g ja 53 cm. Pandi rinnale, issi lõikas nabanööri läbi. sain ka kohe süsti, mis kiirendaks emaka kokkutõmbamist ja platsenta väljumist. Esimese proovi peale veel ei tulnud. Ootasime natuke ja siis tuli.
Siis sain mina ilupisteid 😀 1 sisemine ja 6 välist. Väiksesest lõikest ei aidanud, rebenes ise juurde.
Ootasime siis, et sünnituspalatist ära saada. Vahepeal käis veel lastearst ja ämmakas uuris, kas tita tissitab. Ja siis saabus keegi,kes meid sünnitusjärgsesse viib. Meid aga viidi alla intensiivi ja öeldi, et oodake siin, haigla täis. Viskasin voodisse pikali, lapse kaissu ja mees jaluotsi. Siis saabus palatiõde, kes mehe välja viskas. et Teie siia ei saa jääda, et naine annab teada, kui koha leiame. Mees oli väga vihane ja lahkus. Lõuna ajal siis küsiti, et millist palatit eelsistate, kuigi olime juba öelnud, et tahaks perepalatit. Kordasin end ja siis öeldi, et vaevalt vabaneb ja kui ei, siis kas ühispalatiga lepime. Olin nõus. Mingi tunni möödudes siis saime kõrval voodis oleva neiuga oma lastega ühispalatisse. Järgmine hommik juba saime koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju-palju õnne! 🙂
Kus sa muidu sünnitasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Itk-s.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne! Kas ÄE eelnevalt siis ei öelnud, kust uksest sünnitama pääseb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga halb suhtumine igatahes personali poolt-seöllline üleolev et mida sina ak tead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav kas need perepalatid jne pidevalt siis täis w :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja igaljuhul palju õnnne teile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruaritüdruku sünd

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.