Esileht Lapse ootamine Veed?Või siiski mitte?vajan abi.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Veed?Või siiski mitte?vajan abi.

Postitas:
Kägu

Tere,olen väga segaduses käimas on raseduse 37 nädal ja viimased 2 päeva on voolus olnud ERITI vesine ja imelik (ilma pesukaitsmeta olla ei saaks)Mitte küll alati aga päevas paar korda näiteks pesema minnes,kus aluspesu jalast ära võtan märkan et midagi voolab mööda jalgu alla,TÄIESTI VOOLAB,mitte küll suures koguses aga siiski,vedelik on Valget värvi?Kas tegu võib olla tilkuvate vetega või ongi voolus lihtsalt niivõrd vesine?kogen esimest korda sellist asja 🙂 on mõnel sama olukord olnud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega keegi siin kahjuks kindlat vastust anda ei oska – võivad olla ja võivad ka mitte olla. Ka minul oli raseduse lõpus suurenenud voolus, veed siiski avati alles sünnitusel.

Kui ikka lausa voolab, mine valvetuppa – nad teevad ülikiiresti kindlaks, millega on tegu. Parem ikka kindel olla, sest arvan tõesti, et siin võime me lihtsalt oletada, kas on või ei ole, 100% ei saa sulle siin keegi midagi kinnitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just, käi kontrollis ära

Võetakse peenikese pulgaga tupest proov ja see annab paari minutiga vastuse, kas on looteveed või mitte. Ei olnud valus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aeg sünnitamiseks võib juba tõesti käes olla. Mine kindlasti valvetuppa – seal tehakse test, mis annab kohe vastuse. Saab ka avatust jms kontrollida. Mina käisin enne teise lapse sündi seda looteveetesti tegemas – ei olnud valus ega ebamugav. Valveämmakas vaatas igaks juhuks kõik muud asjad ka üle. Minu test oli küll negatiivne, aga laps sündis juba nädala pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Veed?Või siiski mitte?vajan abi.