Esileht Ilu ja tervis Veega hambavahede puhastaja – ok asi?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Veega hambavahede puhastaja – ok asi?

Postitas:
Kägu

Kas see eemaldab ka hambakivi?

Kui hambaarsti juures käia, siis nendel on mingi sarnane asi hambakivi eemaldamiseks. Aga FB-s viimasel ajal muudkui reklaamib seda kodust varianti – on keegi seda juba kasutanud ja oskab kogemusi jagada?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seepärast reklaamib, et sa oled selle vastu huvi tundnud. Ma pole isegi kuulnud sellisest asjandusest.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisest asjandused ei tea ma midagi, aga igati kodune oil pulling maksab kookosõli hinna ning aitab väga hästi nii hamavahesid puhastada kui ka hambakivi teket peatada.

Ma käisin aastaid oma hammastelt hambakivi eemaldamas, oli jah veega aparaat, aga… enne seda eemaldati vana hea kaapimise meetodil mul seda hambakivi..

Koduseks kasutamiseks ma küll mingit veepritsi ei ostaks, sest mu hambaarstil pole instrumentide hulgas küll kohe kindlasti ühtegi feissis või siin või jumal teab kus reklaamitakse toodet.

Ma ei näe siin reklaame ja feissis lasen reklaamida muud endale sobivat, nii et ei oska öelda ega mõelda, milline oleks mõni selline sama hea aparaat või instrument, nagu arstidel.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hambakivi on mineraliseerunud katt. Enne seda on katt pehme. Seda pehmet kattu ta eemaldab küll ja hambavahedesse sAab vett lasta. St hambaniidiga sama toime.
Ehk selle masinaga saab hambakivi ennetada. Aga ta ei eemalda juba kivistuda saanud osa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on, alist ostetud, 16.- või miskit taolist. Kuigi eelistan ikkagi hambavaheharju, see masin pritsib ja suurema survega lastes on lausa valus igametel. Nii pidevalt ja korralikult ei olegi kasutanud, et teaks, kas tal kasutamisega ka mingi pikaajaline hambakattu tõrjuv mõju on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nüüd otsisin ja lugesin ja uurisin ja puurisin, aga lõpptulemuseks sain ikka sama

“Designed for inconsistent flossers”

Kas on siis ka mugavam kasutada kui hambaniiti?

Osade mallidega: Jah, on küll.

Peaasi, et on sügavama ja mahult suurema täiteotsikuga, kuhu sisse saab piisava koguse puhastusvedelikku panna. Õhk-vesi süsteem tähendab, et tunned õhusurvet, aga samas pritsib otsikust mikrofilterpihusti süsteemil sinna hambavahesse ja igemele ka desi-suupuhastusvedelikku.

Vaatasin videotelt, et peaasi on oma suu kinni hoida kogu selle õhutamise ajal. ????

muidu on tulemuseks päris mitmesse kanti lendlev õhk pöörlevat koos selle suuved3liku mikropritsega ning kuigi varred paistsid ergonoomilised ja kummijublakad olid ka lisaks ja proge vahetus käib ikka ühe sõrmega, siis vaata ostes seda et sul pöial ei libiseks ära õigest asendist, sest siis noh, ikka sai nalja ka kui suul ununes kinni püsida ja lisaks panin tähele, et kui õigel ajal õigele funktsioonile ei vajutanud ning võttis suust mõtlematult ära siis osadel valgus vedelikku kohe varrele ning see oli üks jama libe värk. Sest vart ikka niisama vee all ära ei loputa…

Aga see tehnika EI EEMALDA JUBA TEKKINUD HAMBAKIVI!

See eemaldab hamba ja igemete vahele kinnitunud sülje konsistentsi tõttu tekkivat nätske kattu, millest pole moodustunud veel kivi.

Lisaks tuleb jälgida, millist malli osta.

Seda, mis on mõttekas osta, siis: Arvustused, arvustused, arvustused!

Arvestada tuleb lisakuliga, kuna seda ülemist, nn harjasegailma, vahet pile, neid peab vahetama, seega ostad olenevalt otsiku tüübist ning mitu kasutajat on korraga /vart võib kasvõi naabrile laenata, mõtlen ikka otsikute kasutajate arvu/, siis osad tootjad annavad 6 kuud eluiga, osad jällegi vaid 2 kuud.
Võib kasutada tavalist suuloputusvedelikku nende asemel, mis kaasa saab osta, tuleb odavam.

Laadija tahab kah osadel mallidel pideval laadimisel ää kooleda…

Lühidalt 3 asja:

1. Uuri kohtadest, kus pole tegu tootja sponsatud lehtedega või edasimüüjate lehtedega, et mis malli tahaksid osta ja millist sul tasub tegelikult osta.

2. “Designed for inconsistent flossers” Kui oled, siis osta see masin.

3. Kui on keegi siiamaani täiesti problermivabalt kasutanud siiani hambaniiti ning arvab et sealt aparaadist vett või õhku tuleb nagu tuletõrjumisvoolikust ja et see eemaldab hambakivi, siis kasuta hambaniiti edasi ja loputa 3 min peale niidirallit kogu suu hoolikalt üle suuvedelikuga. Õhku ei puhu sellest aparaadist mingi megaturboga, nii et suuveega purtsutamine on juba paras surve.

NB! Ükski selle postituse kirjaviga ega värdsõna pole minu süü, kuna perekooli foorum ei soovi eesti kirjakeelt au sees hoida ja on kaotanud nii eelvaate kui võimaluse oma vigu parandada. Selmet ajaviide muust foorumist eraldi rules’i alla istutada, pani pk kõigile sama mõõduga ära. Noh, pole praegu hullu, eks hullem on siin foorumis alati veel ees…????

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin videotelt, et peaasi on oma suu kinni hoida kogu selle õhutamise ajal. ????

muidu on tulemuseks päris mitmesse kanti lendlev õhk pöörlevat koos selle suuved3liku mikropritsega ning kuigi varred paistsid ergonoomilised ja kummijublakad olid ka lisaks ja proge vahetus käib ikka ühe sõrmega, siis vaata ostes seda et sul pöial ei libiseks ära õigest asendist, sest siis noh, ikka sai nalja ka kui suul ununes kinni püsida ja lisaks panin tähele, et kui õigel ajal õigele funktsioonile ei vajutanud ning võttis suust mõtlematult ära siis osadel valgus vedelikku kohe varrele ning see oli üks jama libe värk.

See osa sinu tekstist jääb mul küll täiesti arusaamatuks – kuidas sellist protseduuri kinnise suuga sooritada saaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole mitte kirjavigade ja värdsõnadega postitus, vaid värdtekst. Mis jutt, et pole hullu, on küll, väga hull on! Ja ära loodagi, see kõik on just nimelt sinu süü. Keegi ei keela enne nupu “Saada” klõpsamist kirjutatu üle vaadata ja vead ära parandada. Hoopis sina oled see, kes eesti keelt au sees ei pea.
Ja kogu selle sonimise taustal, kuidas peaks asjasse puutuma mall?
https://et.m.wikipedia.org/wiki/Mall_(joonestusvahend)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

NB! Ükski selle postituse kirjaviga ega värdsõna pole minu süü, kuna perekooli foorum ei soovi eesti kirjakeelt au sees hoida ja on kaotanud nii eelvaate kui võimaluse oma vigu parandada.

Kirjutamise ajal on eraldi vaated visuaalredaktor ja tekst – saab oma kirjutist kohendada küll. Lisaks on alati võimalus kommenteerida oma kasutajanime alt, siis saab kirjutatud teksti hiljem kasvõi mitu korda muutmas käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin selle ja päris ebamugav on kasutada. Ja hambaarsti masinaga tal pole seost. Pritsib lihtsalt vett. Hambaniiti ei asenda, sellega pead ka tegema. Juba tekkinud hambakivi ta muidugi ei eemalda mitte vähimalgi määral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hambaniiti ei asenda, sellega pead ka tegema.

Reklaamtekstide järgi peaks see just hambaniiti asendama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reklaamtekstide järgi peaks see just hambaniiti asendama.

Ei ütleks. Hambavahe hari teeb kõige puhtamaks, mitte see prits.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see pump uhab hambakaelad paljaks ja ige taandub. hambaarsti sagedasem külastus on garanteeritud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hambavahe hari teeb kõige puhtamaks, mitte see prits.

Kas see on mingi eriline hambahari või nagu
miniatuursed pudeluharjad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on mingi eriline hambahari või nagu miniatuursed pudeluharjad?

Need pisikesed pudeliharjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib rohkem kui hambaniit. Aga see sõltub ilmselt ka sellest, kuidas hambad üksteise suhtes on (kui tihedalt, kui sirgelt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on olemas kodus see aparaat. Korra proovisin, aga sinnapaika see asi jäi. Millegipärast ei meeldinud. Eelistan kasutada hambaniiti.

Soetatud sai sellepärast, et lapsel on breketid. Tema kasutab seda tõesti igapäevaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Veega hambavahede puhastaja – ok asi?