Esileht Pereelu ja suhted Veekindel tekk seksimiseks

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Veekindel tekk seksimiseks

Postitas:
KĂ€gu

Tere,

Meile meeldib squirtida seksimise kĂ€igus ja ei viitsi igakord vannituppa minna 🙂 Kas on kellegil kogemusi mugavate ja pehmete veekindlate tekkidega? Peaks olema pehme, mitte krĂ”bisev ja vettimav kuid samas mitte vett lĂ€bilaskev seksimistekk. MÔÔdud vĂ€hemalt 2m*1,5m Palun soovitusi, mida osta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kui see nĂŒĂŒd troll pole, siis mĂŒĂŒakse ikka. Ei krĂ”bise. Kasutame Ă”limĂŒramiseks.
https://www.voodimaailm.ee/veekindlad-voodilinad

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Troll? Tundub trollikĂŒsimusena tĂ”esti vĂ”i? Ei trolli, tahame voodis hullata. Sinu pakutud lina tundub kuidagi Ă”huke. MĂ”tlen pigem sellist suuremat lina, nt. fliisteki sarnane toode. Mille vĂ”tad asjade kuumaks minnes lihtsalt kapist vĂ€lja ja viskad olemasolevatele tekkidele peale kiirelt. Õhtu lĂ”ppedes viskad pesumasinasse ja paned jĂ€rgmine pĂ€ev kappi tagasi. Vastu vĂ”iks vĂ”tta vĂ€hemalt 0,5l vedelikku. NĂ€iteks selline asi on olemas: https://www.amazon.com/Throws-of-Passion-Waterproof-Blanket/dp/B075WZGFJG

Otsin eestist seda ja natuke sÔbralikuma hinnaga.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Fui!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Hmm. Miks fui?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere,

Meile meeldib squirtida seksimise kĂ€igus ja ei viitsi igakord vannituppa minna 🙂 Kas on kellegil kogemusi mugavate ja pehmete veekindlate tekkidega? Peaks olema pehme, mitte krĂ”bisev ja vettimav kuid samas mitte vett lĂ€bilaskev seksimistekk. MÔÔdud vĂ€hemalt 2m*1,5m Palun soovitusi, mida osta.

Äkki squirtid mehe suhu vĂ”i ma ei tea mingi tops voodi kĂ”rvale kuhu end tĂŒhjendada.. ei pea foorumist mingeid kalleid tekke otsima.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma olengi see mees. Seda purskaevu sa suuga kinni ei pĂŒĂŒa! IlmvĂ”imatu 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma olengi see mees. Seda purskaevu sa suuga kinni ei pĂŒĂŒa! IlmvĂ”imatu 🙂

EesnÀÀre ei pea kinni ve?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mulle tundub, et inimesed ei tea pÀris tÀpselt, mida tÀhendab squirtima. Natsa harimist teile: https://buduaar.tv3.ee/Article/article/naine-kas-teadsid-et-sinagi-void-ejakuleerida-3-harjutust-sulle

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

“MÔÔdud vĂ€hemalt 2m*1,5m”
Mida te sellise taskurÀtikuga peale hakkate? Olgu ta siis kasvÔi mittekrÔbisev!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Oot, kÔige suuremal kirehetkel jooksete vannituppa?
Tekki/aluslina vaata vÀlismaalt, niikaua vÔib pÔrandale ka lasta oma kirehood (kui vaipa pole).

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

“MÔÔdud vĂ€hemalt 2m*1,5m”

Mida te sellise taskurÀtikuga peale hakkate? Olgu ta siis kasvÔi mittekrÔbisev!

Miks taskurĂ€tt. TĂ€iesti tavalise queen size voodi mÔÔdud. Ega ta pĂ€evatekki kĂŒsinud, mille pitsiline serv voodijalad ka peab Ă€ra peitma. 2 x 1.5 meetrit on tĂ€iesti piisav.

Teemaalgatajale midagi soovitada ei oska. FB-s olen hiljuti reklaami nÀinud, et mingid IKEA diivanite katted, mis venivad, olevad veekindlad. Aga noh, pole proovinud, ei tea.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ei saa, meil laudpĂ”rand. Vedelikud panevad laudade vahelistesse pragudesse minema 😀

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

mingeid sita- ja kusemÀnge harrastate?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Troll? Tundub trollikĂŒsimusena tĂ”esti vĂ”i? Ei trolli, tahame voodis hullata. Sinu pakutud lina tundub kuidagi Ă”huke. MĂ”tlen pigem sellist suuremat lina, nt. fliisteki sarnane toode. Mille vĂ”tad asjade kuumaks minnes lihtsalt kapist vĂ€lja ja viskad olemasolevatele tekkidele peale kiirelt. Õhtu lĂ”ppedes viskad pesumasinasse ja paned jĂ€rgmine pĂ€ev kappi tagasi. Vastu vĂ”iks vĂ”tta vĂ€hemalt 0,5l vedelikku. NĂ€iteks selline asi on olemas: https://www.amazon.com/Throws-of-Passion-Waterproof-Blanket/dp/B075WZGFJG

Otsin eestist seda ja natuke sÔbralikuma hinnaga.

Isegi, kui Eestis keegi selliseid asju edasi mĂŒĂŒb, siis hind on kindlasti palju ebasĂ”bralikum. Soovitan Aliekspressist otsida.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

mingeid sita- ja kusemÀnge harrastate?

Üks jĂ€rjekordne frigiidne perekoolikas, kes pole ise kunagi seksinud, aga sellistes teemades armastab sĂ”na vĂ”tta kĂŒll.
(ilmselt muidugi teatakse, millega tegu, aga lĂ”hkiajav kadedus sunnib halvasti ĂŒtlema. Tahaks ju ka vahel seksida)

…….

Teemaalgatajale:

Aga kĂ€i kĂ”igepealt matkapoes Ă€ra, ehkk on matkajatel ka mingeid veekindlaid tekke, mis ei ole nii kallid. Kas siis mĂ€rjal murul/lumel magamiseks vĂ”i vihma kaitseks vms….
Kui neil pole, siis ostadki selle passion blanketi Ă€ra, 100€ ei tapa hea ĂŒrituse nimel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Üks jĂ€rjekordne frigiidne perekoolikas, kes pole ise kunagi seksinud, aga sellistes teemades armastab sĂ”na vĂ”tta kĂŒll.
(ilmselt muidugi teatakse, millega tegu, aga lĂ”hkiajav kadedus sunnib halvasti ĂŒtlema. Tahaks ju ka vahel seksida)

noh, ilmselt sina oled siis ĂŒks neist, kes on seksinud ainult iseendaga vĂ”i mĂ”ne mitte elus objektiga…

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ei saa, meil laudpĂ”rand. Vedelikud panevad laudade vahelistesse pragudesse minema 😀

Öige, ja pĂ€rast pörand rase. Kes krt neid vĂ€ikeseid laudu pĂ€rast kasvatama hakkab.
..kui just uut parketti ei taha muidugi. Siis oleks kyll möeldav

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

KÔige lihtsam viis pritsimise vastu on, mitte tÔmmata asju vÔi riistu jÀrsult tupest. Lase naisel rahuneda, tÔmba riist vÔi sÔrmed aeglaselt tupest vÀlja ja midagi ei pursku. Aga ma vist adusin juba, teie just nimelt tahate pursata, pritsida, purskkaevusid korraldada. Siis jah, pange kile alla.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina tean meest, kes on naise sĂ”nul igal nĂ€dalavahetusel nii purupurjus, et s*tub öösel voodisse. Kange alkohol teeb kĂ”hu lahti ka. Kahtlustan, et antud teemas oma sama probleem, seda lihtsalt varjatakse ja pĂŒĂŒtakse ilustada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Öige, ja pĂ€rast pörand rase. Kes krt neid vĂ€ikeseid laudu pĂ€rast kasvatama hakkab.

Naise vedelikust jÀÀb pÔrand rasedaks?
Taaskord ĂŒks, kes ei saanud pihta, millest jutt. Teine on see, kes soovitas rahuneda???

Squirtimine ongi ju eesmĂ€rk, mida sa seal rahuned? Lugege vĂ€hemalt naistekaid, kui asjast ĂŒldse aimu ei ole.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Naise vedelikust jÀÀb pÔrand rasedaks?
Taaskord ĂŒks, kes ei saanud pihta, millest jutt. Teine on see, kes soovitas rahuneda???

Hakkab pihta! See tegelane, kes ei saanud aru, miks mehega peaks “maha istuma” vĂ”i “miks keegi esikumatil magab”, esineb jĂ€lle oma tĂ€ies hiilguses.

Lihtsalt nÔutu olen!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Lihtsalt nÔutu olen!

Tee oma teema, et “Olen nĂ”utu”

P.S. Ei ole see tegelane. Kristallpall on sul kah katki, nagu siin tavaliselt.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Me ostsime samal pÔhjusel selliseid
https://hotellitarbed.ee/et/1212-madratsikaitsed-kummipaeltega
– vĂ€ga hea, ei krabise ega midagi. Just selline mĂ”nus siidine, valge ja sile on voodilina all. Hotellides on ju samasugused.
Kannataks isegi ilma voodilinata ainult selle peal magada.
Saab voodis seksida, ei pea vannituppa kobistama vÔi midagi alla viskama.
Pesta on neid lihtne ja kuivab kiiresti Àra ka niisama.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Äriidee kĂ€gudele: vettpidavad seksimistekid. Üksikutele, paaridele ja gruppidele. Samasoolistele soodustus. KĂŒsige hĂ€stivarustatud invapoodidest.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Me ostsime samal pÔhjusel selliseid

https://hotellitarbed.ee/et/1212-madratsikaitsed-kummipaeltega

– vĂ€ga hea, ei krabise ega midagi. Just selline mĂ”nus siidine, valge ja sile on voodilina all. Hotellides on ju samasugused.

Kannataks isegi ilma voodilinata ainult selle peal magada.

Saab voodis seksida, ei pea vannituppa kobistama vÔi midagi alla viskama.

Pesta on neid lihtne ja kuivab kiiresti Àra ka niisama.

AitĂ€h-aitĂ€h-aitĂ€h!! Just see, mida vaja mu tĂ€ismÔÔdus voodis magavale vĂ€ikelapsele! Ja mina poleks peaaegu seda teemat avanudki…

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

See on natsa imelik tĂ”esti, kuidas inimesed reageerivad sellisele asjale. Mis pissimisest ja kakamisest te rÀÀgite? Issand, kui lollid te olete ikka. Ma oleks vait ja guugeldaks salaja, kui ei saa aru, millest jutt kĂ€ib. Ühtlasi ĂŒtlen, et Ă”ppige oma ja oma partneri kehasid tundma ja voodirÔÔmud saavutavad tĂ€ielikult uued dimensioonid. Squirtimine ehk naisterahva ejakulatsioon on ainult pisikene osa sellest, mis jÀÀb vanilje seksi ja tĂ€ieliku rahulduse vahele. Dildod, erinevad vibraatorid, massaazid, fisting- mida iganes, proovige kĂ”ike ilma valehĂ€bita. Iialgi ei tea, milline vĂ”ti see teie valhallavĂ€ravad avab. Kui ei meeldi, siis on stop ja vĂ”tke riiulist jĂ€rgmine. Masturbeerige, katsuge ennast, minge enda sisse, uurige, mis seal on 🙂 Kuskil on igalĂŒhel salanupp, uskuge mind.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

halhallavÀravad

Halhalla 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

See on natsa imelik tĂ”esti, kuidas inimesed reageerivad sellisele asjale. Mis pissimisest ja kakamisest te rÀÀgite? Issand, kui lollid te olete ikka. Ma oleks vait ja guugeldaks salaja, kui ei saa aru, millest jutt kĂ€ib. Ühtlasi ĂŒtlen, et Ă”ppige oma ja oma partneri kehasid tundma ja voodirÔÔmud saavutavad tĂ€ielikult uued dimensioonid. Squirtimine ehk naisterahva ejakulatsioon on ainult pisikene osa sellest, mis jÀÀb vanilje seksi ja tĂ€ieliku rahulduse vahele. Dildod, erinevad vibraatorid, massaazid, fisting- proovige kĂ”ike ilma valehĂ€bita. Iialgi ei tea, milline vĂ”ti see teie halhallavĂ€ravad avab. Kui ei meeldi, siis on stop ja vĂ”tke riiulist jĂ€rgmine. Masturbeerige, katsuge ennast, minge enda sisse, uurige, mis seal on 🙂 Kuskil on igalĂŒhel salanupp, uskuge mind.

Olen rabatud, vĂ€risen. Kohe hakkan fistingut proovima, kohe kĂŒĂŒnarnukkideni sisse.
Aga misasi on halhalla? Äkki eksisid tĂ€hega?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

“Issand”, jah. Ilmselgelt saad siit igasuguseid vastuseid, vĂ”i tahad öelda, et ei arvestanud sellega? Ekspert naise intiimelu alal, aga seda ei teadnud. Jep. Miks sa ĂŒldse vÔÔrastele naistele loengut pead? Ja seda mitmel teemal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Esileht Pereelu ja suhted Veekindel tekk seksimiseks