Esileht Tööelu, raha ja seadused. veel kord tuludekist, mida see tähendab?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: veel kord tuludekist, mida see tähendab?

Postitas:

Mul on abikaasaga ühisdek. Seal on kirjas selle rea all kus on deklaratsiooni andmete alusel tagastamisele kuuluv tulumaksusumma (summa). Teie ettemaksu kontol on vabu vahendeid (summa). mida see tähendab? Mis ettemaksukontol? Saan seda raha nt maamaksuks kasutada? Või mis raha see selline on seal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 15:20; 28.02 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see tähendab seda et see ettemakse läheb varsti nulli ja siis laekub raha teile arvele!Saad seda raha pärast kasuda maamaksuks ,kui rahad käes!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ainult. Kui see summa jääb sinna ka peale tuludeklari rahade laekumist, siis on seda võimalik välja võtta. Mul oli aastaid ettemaksukontol mingi summa, alguses mingid paarsada krooni, kuid aastatega läks see järjest suuremaks. Ei osanud sellest summast midagi arvata kuni siia tekkis vastav teema ja õpetus kuidas see raha kätte saada. Mina sain selle siis veel lisaks tulukale, ei teagi millest tekkis ja miks ta järjest suuremaks kasvas aastatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Mul on nüüd tuludeki raha laekunud aga seal on ikka mingi ettemaks. Kuidas ma selle kätte saan?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 15:20; 28.02 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda sa ei saagi.See läheb ettemaksuks,kui sa pead ise kunagi tagasi maksma,siis võetakse maha võlast.su mees või sa ise oled selle summa kunagi ettemaksuks jätnud.Delaratsiooni tegemisel on võimalik teha linnuke sinna lahtrisse,kus küsitakse kas raha jääb ettemaksukntole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ikka tagasi, teed avalduse, seal on selline koht.

Kui avalduse teed-saad tagasi, muidu mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled kunagi nt. FIE olnud ja sotsmaksu maksnud ja siis tegevuse FIE-na lõpetanud, võib vabalt ettemaks olla. Mul oli.
Aga kätte saad selle nii, et logid emta lehele sisse, sealt nõuded ja kohustused alt saad sinna lisada selle summa, mis sul seal on. Ja see kantakse kiiresti su kontole, mul tuli kohe samal päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. veel kord tuludekist, mida see tähendab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.