Esileht Ilu ja tervis Veel pole hilja end gripi vastu vaktsineerida

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Veel pole hilja end gripi vastu vaktsineerida

Postitas:

Mida teha, kas vaktsineerida või mitte?
Olete ise juba haiged ära olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasksin end vaktsineerida septembri lõpus ja soovitan seda ka teistele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineeritud juba oktoobris. Olen elus kaks korda päris gripis olnud ja rohkem enam ei soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 20:44; 12.02 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanad ja hädised lasevad ennast vaktsineerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kordagi gripi vastu vaktsineerinud. Haige pole olnud, kuigi töötan põhimõtteliselt \”läbikäiguhoovis\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh ega see vaktsiin päris kõike ära ei hoia, ema vaktsineerib ka kohustuslikus korras iga aasta, aga ikka saab oma köha-nohu ja vahest kerge palaviku laksu kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gripi vastu ma põhimõtteliselt ei vaktsineeri – neid erinevaid tüvesid on ju nii palju, et siis muudkui aga vaktsineeri igal aastal ja siis pole ka kindel, et oled kaitstud. Samas ei hiilga ma eriti ka haige olemisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noh ega see vaktsiin päris kõike ära ei hoia, ema vaktsineerib ka kohustuslikus korras iga aasta, aga ikka saab oma köha-nohu ja vahest kerge palaviku laksu kätte.[/tsitaat]

Seeei ole ju gripp. Gripp on raske nakkushaigus. Need, kes seda põdenud ei ole, irvitavad. Need, kes on olnud, kardavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 20:44; 12.02 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

AHV JÄLLE SINA V?? MINA PÕDESIN SEDA 1 PÄEV ,NÜÜD KORRAS JA ARSTID VÕIVAD AINULT UNISTADA ET MA NENDE SITTA OSTAN

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]AHV JÄLLE SINA V?? MINA PÕDESIN SEDA 1 PÄEV ,NÜÜD KORRAS JA ARSTID VÕIVAD AINULT UNISTADA ET MA NENDE SITTA OSTAN[/tsitaat]

Huviav, miks võtavad meditsiini teemadel alati ekspertidena ning kõige kõvemini karjudes sõna inimesed, kes pole isegi elementaarseid kirjutamisreegleid suutnud omandada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hilja, peremees, hilja…!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan vaktsineerimise asemel väga tõsiselt puhtust pidada. Pesta hästi sageli käsi ja vältida kätega näopiirkonna ja suu puudutamist.
Käsi on vaja pesta ALATI peale vetsus käimist, enne sööma hakkamist, kuskil väljast tulemist ja vahepeal ka niisama.
Samuti peske kindlsti puuvilju.
Ma pole ennast eluski gripi vastu vaktsineerinud ja pole eluski ka seda haigust põdenud. Tihtipeale on mul töökaaslased aasta jooksul mitu korda erinevates väidetavalt väga nakkavates viirushaigustes ja kõhutõbedes. Mulle need pole siiani külge hakanud. Olen kindel, et see on tänu piinlikule puhtuse hoidmisele.
Loomulikult on kasulik ka muudmoodi oma immuunsüsteemi hoida – teha trenni, puhata piisavalt, toituda korralikult, hoiduda stressist jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin oma pere vaktsineerida eelmise aasta detsembris, seekord vaktsineerisime veebruari alguses. Iga aasta olen lasknud ja õnneks pole keegi seni gripis olnud. Loodan, et mulle ka külge ei hakka, sest endale pole lasknud ühelgi aastal teha, sest olen olnud kas rase või imetanud. Tean, et see pole põhjus mitte vaktsineerimiseks, kuid ma pole soovinud riskida lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Veel pole hilja end gripi vastu vaktsineerida

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.