Esileht Koroonaviirus COVID-19 Veel üks koroonahull hakkas märatsema

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 143 )

Teema: Veel üks koroonahull hakkas märatsema

Postitas:
Kägu

Ma ei mõista, miks koroonahullud trügivad kaubanduskeskustesse, kui nad pole sinna oodatud. Kauba saab telida mugavalt koju, nagu väidetakse teises teemas!

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/95311899/konflikt-kaubanduskeskuses-paadunud-maskivastase-margus-prangeli-ohjeldamiseks-pidi-politsei-kasutama-kaeraudu

 

+13
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kurb! Avaliku elu tegelane võiks osata ennast ikka kontrollida rohkem.

+18
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled kolme doosiga süstitud, mask ees… siis nagu päriselt kardate ka seda ühte ilma maskita inimest? Mitut doosi teil vaja on siis, et end turvaliselt tunda? Ja pealegi, te oma doosidega pidite ju teisi ka kaitsma ????

+21
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui sa oled kolme doosiga süstitud, mask ees… siis nagu päriselt kardate ka seda ühte ilma maskita inimest? Mitut doosi teil vaja on siis, et end turvaliselt tunda? Ja pealegi, te oma doosidega pidite ju teisi ka kaitsma ????

Mina kardan nende pärast, kelle jaoks on vaktsineerimine vastunäidustatud meditsiinilistel põhjustel. Samuti on vaktsineerimata lapsed.

+12
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled kolme doosiga süstitud, mask ees… siis nagu päriselt kardate ka seda ühte ilma maskita inimest? Mitut doosi teil vaja on siis, et end turvaliselt tunda? Ja pealegi, te oma doosidega pidite ju teisi ka kaitsma ????

Mina kardan nende pärast, kelle jaoks on vaktsineerimine vastunäidustatud meditsiinilistel põhjustel. Samuti on vaktsineerimata lapsed.

Lapsed ei põe seda nii hullult kui täiskasvanud.

Ja need keda ei saa vaktsineerida, nooh, siin teeb loodus oma töö.

+8
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja need keda ei saa vaktsineerida, nooh, siin teeb loodus oma töö.

Loodus võib oma tööd teha, aga politsei mitte? Arulage loogika.

Saage täiskasvanuks ja lõpetage oma jonnimine.

+19
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, liikluses saab ka inimesi surma ja viga, kas igaüks peab nende eest muretsema? Elage oma elu ja laske teistel elada. Ma ei taha, et keegi mind vägisi koroona eest kaitseb, mul pole vaja seda.
Vaktsineerimata lapsed, no anna kannatust. Oma kodus õnnetuse tagajärjel sureb ka rohkem lapsi kui koroonasse.

+15
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled kolme doosiga süstitud, mask ees… siis nagu päriselt kardate ka seda ühte ilma maskita inimest? Mitut doosi teil vaja on siis, et end turvaliselt tunda? Ja pealegi, te oma doosidega pidite ju teisi ka kaitsma ????

Asi ei ole kartmises, asi on ühiskodlikus vastutuses. Vaktsineerimine on risk, väike aga siiski risk. Ja iga ühiskonna liige peab selle väikese riski võtma, et ühiskond saaks edasi toimida. Mina võtsin selle riski, jah, juba 3korda ja igakord olid kõrvalnähud ja oli ebamugav. Ja kui keegi tuleb vastu rinda taguma, et tema on kuidagi võrdsem ja ei pea ennast valtsineerima aga on õigus kõigile ühiskonna hüvedele….siis no ei, ei ole. Mine kurat anna ka enda panus ühiskonna ja kõigi eest. Meil on lapsed ka vaktsineeritud nagu ette nähtud – mitte et ma tuberkuloosi jms kardaks, vaid lihtsalt see on ühiskondlikult vajalik.

+18
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krt, küsimus on selles, et keegi peab end ühiskondlikest reeglitest kõrgemalseisvaks, talle ei kehti valitsuse määrused. Minu arust on ka jabur, et ma pean ootama täiesti tühja sõidutee ääres punase jalakäijate foori taga kuni see roheliseks muutub, aga ometi ma teen seda. Ja kui ei tee ning politseile vahele jään, siis tunnistan pattu ja saan omatrahvi, mitte ei hakka lõugama, kui mõttetu see ootamine oleks olnud ega tee sajal muul moel tsirkust. Oli minu valik reegleid rikkuda – ja vastutan tagajärgede eest.

+23
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krt, küsimus on selles, et keegi peab end ühiskondlikest reeglitest kõrgemalseisvaks, talle ei kehti valitsuse määrused. Minu arust on ka jabur, et ma pean ootama täiesti tühja sõidutee ääres punase jalakäijate foori taga kuni see roheliseks muutub, aga ometi ma teen seda. Ja kui ei tee ning politseile vahele jään, siis tunnistan pattu ja saan omatrahvi, mitte ei hakka lõugama, kui mõttetu see ootamine oleks olnud ega tee sajal muul moel tsirkust. Oli minu valik reegleid rikkuda – ja vastutan tagajärgede eest.

Ja kui foor ilmselgelt katki peaks olema ning roheliseks ei muutugi, vantsid kõrvad lontis järgmise juurde lootuses, et see töötab? Sest kõige olulisem on ju reeglite järgimine, mitte terve mõistus.

+14
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina kardan nende pärast, kelle jaoks on vaktsineerimine vastunäidustatud meditsiinilistel põhjustel. Samuti on vaktsineerimata lapsed.

Aga need, keda “koroonahulludeks” nimetate, on täpselt samamoodi inimesed.

See “höhhöhhöö, millised uhhuhhuuuud”, “koroonahullud”, “märatsejad”, “paadunud maskivastased” on DEHUMANISEERIMINE. Palun vältige seda!

 

P.S. Võrdse kohtlemise seadus:

§ 1.  Seaduse eesmärk ja reguleerimisala

  (1) Seaduse eesmärk on tagada isikute kaitse diskrimineerimise eest rahvuse (etnilise kuuluvuse), rassi, nahavärvuse, usutunnistuse või veendumuste, vanuse, puude või seksuaalse sättumuse alusel.

 

P.P.S. Ei, vaktsineerimata ja maskita inimesed EI OLE ohtlikud!

+13
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui sa oled kolme doosiga süstitud, mask ees… siis nagu päriselt kardate ka seda ühte ilma maskita inimest? Mitut doosi teil vaja on siis, et end turvaliselt tunda? Ja pealegi, te oma doosidega pidite ju teisi ka kaitsma ????

Vaktsineerimine ei hoia nakatumist ära, vaid vähendab seda. Mida rohkem vaktsineerituid, seda vähem nakatumist.

Samuti põevad mittevaktsineeritud raskemini, mis kulutab meie kõigi raha. Kakergelt põdev vaktsineritu peab siiski töölt eemale jääma.

+14
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled kolme doosiga süstitud, mask ees… siis nagu päriselt kardate ka seda ühte ilma maskita inimest? Mitut doosi teil vaja on siis, et end turvaliselt tunda? Ja pealegi, te oma doosidega pidite ju teisi ka kaitsma ????

Asi ei ole kartmises, asi on ühiskodlikus vastutuses. Vaktsineerimine on risk, väike aga siiski risk. Ja iga ühiskonna liige peab selle väikese riski võtma, et ühiskond saaks edasi toimida. Mina võtsin selle riski, jah, juba 3korda ja igakord olid kõrvalnähud ja oli ebamugav. Ja kui keegi tuleb vastu rinda taguma, et tema on kuidagi võrdsem ja ei pea ennast valtsineerima aga on õigus kõigile ühiskonna hüvedele….siis no ei, ei ole. Mine kurat anna ka enda panus ühiskonna ja kõigi eest. Meil on lapsed ka vaktsineeritud nagu ette nähtud – mitte et ma tuberkuloosi jms kardaks, vaid lihtsalt see on ühiskondlikult vajalik.

Just nimelt, iga vaktsineeritu suurendab kogu ühiskonna turvalisust ja hoiab kokku meie kõigi raha. Jah, vaktsineerimine on siiski risk, kuigi väga väike. Ja selle riski võtjad on suuremaid vabadusi väärt küll.

+17
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled kolme doosiga süstitud, mask ees… siis nagu päriselt kardate ka seda ühte ilma maskita inimest? Mitut doosi teil vaja on siis, et end turvaliselt tunda? Ja pealegi, te oma doosidega pidite ju teisi ka kaitsma ????

Asi ei ole kartmises, asi on ühiskodlikus vastutuses. Vaktsineerimine on risk, väike aga siiski risk. Ja iga ühiskonna liige peab selle väikese riski võtma, et ühiskond saaks edasi toimida. Mina võtsin selle riski, jah, juba 3korda ja igakord olid kõrvalnähud ja oli ebamugav. Ja kui keegi tuleb vastu rinda taguma, et tema on kuidagi võrdsem ja ei pea ennast valtsineerima aga on õigus kõigile ühiskonna hüvedele….siis no ei, ei ole. Mine kurat anna ka enda panus ühiskonna ja kõigi eest. Meil on lapsed ka vaktsineeritud nagu ette nähtud – mitte et ma tuberkuloosi jms kardaks, vaid lihtsalt see on ühiskondlikult vajalik.

Just nimelt, iga vaktsineeritu suurendab kogu ühiskonna turvalisust ja hoiab kokku meie kõigi raha. Jah, vaktsineerimine on siiski risk, kuigi väga väike. Ja selle riski võtjad on suuremaid vabadusi väärt küll.

+11
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krt, küsimus on selles, et keegi peab end ühiskondlikest reeglitest kõrgemalseisvaks, talle ei kehti valitsuse määrused. Minu arust on ka jabur, et ma pean ootama täiesti tühja sõidutee ääres punase jalakäijate foori taga kuni see roheliseks muutub, aga ometi ma teen seda. Ja kui ei tee ning politseile vahele jään, siis tunnistan pattu ja saan omatrahvi, mitte ei hakka lõugama, kui mõttetu see ootamine oleks olnud ega tee sajal muul moel tsirkust. Oli minu valik reegleid rikkuda – ja vastutan tagajärgede eest.

https://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=d&d=postimeesew19410911.2.14&e=——-et-25–1–txt-txIN%7ctxTI%7ctxAU%7ctxTA————-

 

Tasub mõelda, kas valitsuse määrused on alati ja igal juhul head ning nende täitmine väärikas ja tubli tegu.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, liikluses saab ka inimesi surma ja viga, kas igaüks peab nende eest muretsema? Elage oma elu ja laske teistel elada. Ma ei taha, et keegi mind vägisi koroona eest kaitseb, mul pole vaja seda.

Vaktsineerimata lapsed, no anna kannatust. Oma kodus õnnetuse tagajärjel sureb ka rohkem lapsi kui koroonasse.

Aga haigestumise korral kiirabi ja hingamisaparaati haiglas endale või oma lähedastele tahad? See kulutab meie kõigi, ka sinu raha!

Sinu nakatumine on ohuks ka mulle ja minu perele,kes on vaktsineeritud. Vaktsineerimine ei hoia nakatumist ära, vaid vähendab seda. Kui kõik oleksid vaktsineeritud, väheneks viiruse levik ja haiglaravi vajadus oluliselt.

+14
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, liikluses saab ka inimesi surma ja viga, kas igaüks peab nende eest muretsema? Elage oma elu ja laske teistel elada. Ma ei taha, et keegi mind vägisi koroona eest kaitseb, mul pole vaja seda.

Vaktsineerimata lapsed, no anna kannatust. Oma kodus õnnetuse tagajärjel sureb ka rohkem lapsi kui koroonasse.

vaktsiini- ja maskivastase mõtteilm täies ilus. 🙁

+15
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, liikluses saab ka inimesi surma ja viga, kas igaüks peab nende eest muretsema? Elage oma elu ja laske teistel elada. Ma ei taha, et keegi mind vägisi koroona eest kaitseb, mul pole vaja seda.

Vaktsineerimata lapsed, no anna kannatust. Oma kodus õnnetuse tagajärjel sureb ka rohkem lapsi kui koroonasse.

Aga haigestumise korral kiirabi ja hingamisaparaati haiglas endale või oma lähedastele tahad? See kulutab meie kõigi, ka sinu raha!

Sinu nakatumine on ohuks ka mulle ja minu perele,kes on vaktsineeritud. Vaktsineerimine ei hoia nakatumist ära, vaid vähendab seda. Kui kõik oleksid vaktsineeritud, väheneks viiruse levik ja haiglaravi vajadus oluliselt.

Kui ise haiglasse satud ja miskipärast hingamisaparaati kasutama peaksid, kas siis loobud üllameelselt selle kalli teenuse kasutamisest, sest kulutaksid muidu meie kõigi raha, või oled ainult tänu vaktsineerimisele ise seda privileegi väärt?

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ise haiglasse satud ja miskipärast hingamisaparaati kasutama peaksid, kas siis loobud üllameelselt selle kalli teenuse kasutamisest, sest kulutaksid muidu meie kõigi raha, või oled ainult tänu vaktsineerimisele ise seda privileegi väärt?

mind paneb ikka ja jälle imestama, et inimesed, kes peavad arste lollideks, kallutatuteks ja  suisa pahatahtlikeks, kui jutt on vaktsineerimisest, täiesti muretult usaldaks oma elu ja tervise nendesamade arstide kätesse, kui “miskipärast hingamisaparaati kasutama peaksid”.

+17
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja need keda ei saa vaktsineerida, nooh, siin teeb loodus oma töö.

Loodus võib oma tööd teha, aga politsei mitte? Arulage loogika.

Saage täiskasvanuks ja lõpetage oma jonnimine.

Kas ma ütlesin midagi politsei kohta? Eee..ma küll välja ei loe. Miks sa mingist lambi asjast hakkasid kirjutama?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üllatus, üllatus, aga viirus on õhust niipalju väiksem, et tuleb igalt poolt läbi, kuhu õhk jõuab.  Kardad viirust püsi kodus. Piisab ainult sellest, et selles ruumis on viibinud mõned tunnid tagasi keegi, kes on haige ja sa korjad selle haiguse üles. Isegi inimest ennast ei ole vaja näha.  Loodan, et see maskide asi jõuab inimõiguste kohtusse. Kopsude jaoks ülioluline puhas õhk.

+4
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimine ei hoia nakatumist ära, vaid vähendab seda. Mida rohkem vaktsineerituid, seda vähem nakatumist.

Kas nagu Portugalis, kus viimaste nädalate ajal kiireim nakatumise tõus? Rõhutan väljendit kiireim tõus. Ja seda EU ühes kõrgeima vaktsineeritusega riigis. Detsembrist loeb nakatumisohutustõendina riskirohkemates kohtades vaid negatiivne test sõltumata vaktsineeritusest.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga haigestumise korral kiirabi ja hingamisaparaati haiglas endale või oma lähedastele tahad? See kulutab meie kõigi, ka sinu raha!

Mina ja mu lähedased on kõik seda haigust põdenud ja meil ei tekkinud isegi köha või nohu. Seega ei ole enam kuidagi tõenäoline, et teisel korral haiglasse satume (Eesti statistika kohaselt alates juulist haiglas null teistkordselt nakatunut). Pigem on küsimus, kas üldse uuesti nakatume.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks koroonahullud trügivad kaubanduskeskustesse, kui nad pole sinna oodatud. Kauba saab telida mugavalt koju

Hirm uue vaktsiini ja vaktsineerimise ees on mõistetav, aga arusaamatu, kui soovitakse käia kaubanduskeskustes, teise inimeste seas ja lihtsalt niisama ei soovita maski kanda. Maski ette panemine on kõige väiksem tegu, mida teha, kui pole vastunäidustusi.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ise haiglasse satud ja miskipärast hingamisaparaati kasutama peaksid, kas siis loobud üllameelselt selle kalli teenuse kasutamisest, sest kulutaksid muidu meie kõigi raha, või oled ainult tänu vaktsineerimisele ise seda privileegi väärt?

mind paneb ikka ja jälle imestama, et inimesed, kes peavad arste lollideks, kallutatuteks ja suisa pahatahtlikeks, kui jutt on vaktsineerimisest, täiesti muretult usaldaks oma elu ja tervise nendesamade arstide kätesse, kui “miskipärast hingamisaparaati kasutama peaksid”.

Sa ei kujuta ettegi kuidas surmale silma vaatamine inimese seisukohti muudab.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga haigestumise korral kiirabi ja hingamisaparaati haiglas endale või oma lähedastele tahad? See kulutab meie kõigi, ka sinu raha!

Mina ja mu lähedased on kõik seda haigust põdenud ja meil ei tekkinud isegi köha või nohu. Seega ei ole enam kuidagi tõenäoline, et teisel korral haiglasse satume (Eesti statistika kohaselt alates juulist haiglas null teistkordselt nakatunut). Pigem on küsimus, kas üldse uuesti nakatume.

Ma olen ka põdenud ja 3 korda vaktsineeritud. Siiski lähen avalikku kohta maskiga. Peamiselt austusest teiste inimeste vastu ja sellepärast et ei taha negatiivseid emotsioone kelleski normaalses inimeses üles kiskuda.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

test

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et mu kommentaar läbi ei lähe. Mis sümbol või sõna võib seda põhjustada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, et ta sellise reaktsiooni valis, selle asemel et trahv ära maksta lihtsalt nagu tavaliselt inimesed rikkumiste korral teevad ja hiljem vaidlustanud, kui peab trahvi ebaõiglaseks. Väga tihti ei näe, et kui inimene saab trahvi mingi ühiskondlikult kokkulepitud reegli rikkumise eest, siis ta reageerib sel moel, et viskab end põrandale pikali, hüsteeritseb ja laseb end raudu panna. Muidugi, seda näeb, kuid ikka väga harva ja seda teevad mingid hariduseta idioodid, narkarid ja joodikud, mitte normaalsed inimesed. Mingis mõttes nagu mõistan Prangelit, olen ka ise olnud situatsioonis, mil ma olen rikkunud mingit reeglit, mis mu hinnangul oli põhjendamatu piirang ja olen selle eest ka trahvi saanud, kuid ma ei kujuta ette, mis kasu oleks sellest tulnud, kui ma oleks ennast seal maanteel pikali visanud, karjunud, politseinikega maadelnud, lasknud ennast raudu panna ja ikkagi trahvi ka saanud. Või see ongi see, mida koroonaeitajad tõlgendavad inimväärikusena? Kas Prangel viskub pikali ka siis, kui ta saab vales kohas tee ületamise eest trahvi, kuigi ühtegi autot ei tulnud ja ohtu polnud? Puhtalt väärikuse pärast?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kardan nende pärast, kelle jaoks on vaktsineerimine vastunäidustatud meditsiinilistel põhjustel. Samuti on vaktsineerimata lapsed.

Aga suuna see enrgia nende laste kaitseks, keda nende oma vanemad igapäevaselt kodudes väärkohtlevad, kellel ei ole täisväärtuslik toit igapäevaselt kättesaadav, keda kiusatakse koolis jne. Ma usun, et siin sa saaksid palju rohkem ära teha ja päriselt väärtust lisada. See absoluutselt fake mure “koroona eest kaitsetute” pärast ja maskita inimeste jahtimine ning pealekaebamine ei ole lahe. See ei tee sind lahedaks isegi näiliselt, rääkimata mingist tegelikust panusest kellegi heaks või kaitseks.

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 143 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Veel üks koroonahull hakkas märatsema