Esileht Koroonaviirus COVID-19 Veel üks koroonahull hakkas märatsema

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 143 )

Teema: Veel üks koroonahull hakkas märatsema

Postitas:
Kägu

Ma olen põhimõtteliselt kindel, et ainus põhjus vaktsineerida on see, et tahan oma tervise eest hoolt kanda ja leian, et vaktsineerimine on selleks vajalik. Mitte iialgi ei vaktsineeri end selleks, et kinno või spaasse saada või välismaale pääseda.

Lutsar ju õigustab juba ka laste vaktsineerimist sarnaste argumentidega, et noh raske haigestumine ei ole väga tõenäoline, aga siis nad saadav huvitegevustes osaleda. Päris masendav.

No aga saavadki ju? Minu laste jaoks on see küll väga tähtis.

Ja selleks, et huvitegevustes osaleda, lased sina oma lastele rõõmuga süstida mingit vaktsiini, mida nad tervise mõttes ei vaja?

Ei rõõmuga mitte, aga sellepärast, et on vaja. Lapsed on väga suured haiguse levitajad oma vanematele ja vanavanematele.

Mina ja miljonid teised on saanud nõuka-jala terve hulga mingeid vaktsiine, oleme kõik hea tervise juures. Tegelikult tundub, et tervemadki, kui noored… Minu suures töökollektiivis on tihemini haiguslehel just nooremad inimsed, pesionärid ja pensionieelikud on kogu aeg kohal.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

EI, mitte mingil juhul ei ole lastele vaja koroonavaktsiini!!! Vaktsineerige end ise, täiskasvanud, aga jätke lapsed rahule! Ja kui enda vaktsineerimisest ei piisa, siis järeldub sellest, et laste vaktsineerimine on veel eriti mõttetu – miks sel juhul vaktsineerida LAPSI millegagi, mis isegi ei tööta?!

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga saavadki ju?

Nad peaksid seda saama ka ilma vaktsineerimata, mitte kuidagi tingimuslikult.

Ei peaks. Lastekollektiivid on kõige suuremad nakkuse levitajad. Lapsed toovad viiruse koju vanematele ja vanavanematele. Ka kodukontorist ja muudest piirangutest pole selle puhul paraku kasu.

Nende piirangute hulka kuulub muidugi ka vaktsineerimine. Minul tekib siin igati õigustatud küsimus: millest järeldate, et täiskasvanute vaktsineerimisest pole kasu, aga laste vaktsineerimisest on?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga saavadki ju?

Nad peaksid seda saama ka ilma vaktsineerimata, mitte kuidagi tingimuslikult.

Ei peaks. Lastekollektiivid on kõige suuremad nakkuse levitajad. Lapsed toovad viiruse koju vanematele ja vanavanematele. Ka kodukontorist ja muudest piirangutest pole selle puhul paraku kasu.

Neil vanematel ja vanavanematel on võimalus ennast vaktsineerida ju. Miks neid lapsi vaktsineerima peaks? Neid see haigus ei ohusta ja viiruse levitamise vastu need “vaktsiinid” ei aita, kui sa ei ole juhtunud veel lugema.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga saavadki ju?

Nad peaksid seda saama ka ilma vaktsineerimata, mitte kuidagi tingimuslikult.

Ei peaks. Lastekollektiivid on kõige suuremad nakkuse levitajad. Lapsed toovad viiruse koju vanematele ja vanavanematele. Ka kodukontorist ja muudest piirangutest pole selle puhul paraku kasu.

Nende piirangute hulka kuulub muidugi ka vaktsineerimine. Minul tekib siin igati õigustatud küsimus: millest järeldate, et täiskasvanute vaktsineerimisest pole kasu, aga laste vaktsineerimisest on?

Nad ei järelda midagi, sest neil puudub võimekus mõelda. Lihtsalt suurele hulgale inimestele on esimest korda elus kättesaadav miski, mis lubab neil (nende endi arvates) paremana paista ja kuuluda mingisse (nende endi arvates) “paremasse seltskonda”, kes “usaldavad teadust” ja on muidu “targemad”.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga saavadki ju?

Nad peaksid seda saama ka ilma vaktsineerimata, mitte kuidagi tingimuslikult.

Ei peaks. Lastekollektiivid on kõige suuremad nakkuse levitajad. Lapsed toovad viiruse koju vanematele ja vanavanematele. Ka kodukontorist ja muudest piirangutest pole selle puhul paraku kasu.

Nende piirangute hulka kuulub muidugi ka vaktsineerimine. Minul tekib siin igati õigustatud küsimus: millest järeldate, et täiskasvanute vaktsineerimisest pole kasu, aga laste vaktsineerimisest on?

Nad ei järelda midagi, sest neil puudub võimekus mõelda. Lihtsalt suurele hulgale inimestele on esimest korda elus kättesaadav miski, mis lubab neil (nende endi arvates) paremana paista ja kuuluda mingisse (nende endi arvates) “paremasse seltskonda”, kes “usaldavad teadust” ja on muidu “targemad”.

milline naiivne ja lihtsustatud, et mitte öelda primitiivne  mõtteviis!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga saavadki ju?

Nad peaksid seda saama ka ilma vaktsineerimata, mitte kuidagi tingimuslikult.

Ei peaks. Lastekollektiivid on kõige suuremad nakkuse levitajad. Lapsed toovad viiruse koju vanematele ja vanavanematele. Ka kodukontorist ja muudest piirangutest pole selle puhul paraku kasu.

Nende piirangute hulka kuulub muidugi ka vaktsineerimine. Minul tekib siin igati õigustatud küsimus: millest järeldate, et täiskasvanute vaktsineerimisest pole kasu, aga laste vaktsineerimisest on?

Nad ei järelda midagi, sest neil puudub võimekus mõelda. Lihtsalt suurele hulgale inimestele on esimest korda elus kättesaadav miski, mis lubab neil (nende endi arvates) paremana paista ja kuuluda mingisse (nende endi arvates) “paremasse seltskonda”, kes “usaldavad teadust” ja on muidu “targemad”.

Ma olen selles “paremas seltskonnas” sellepärast, et olen ülikooli lõpetanud ja suudan aru saada mõistetest nagu protsentarvutus, tõenäosus, statistika ja riskianalüüs. Lisaks veel elukogemus, et tõenäosusteooria, tänapäeva meditsiin ja oluliste asjade tõestamise kohustus töötavad ja “uhuundus” parimal juhul töötab halvasti. Ja mis teadmistesse puutub, siis ma olengi  parem kui gümnaasiumist väljakukkunud klassivend, kes agaralt ussirohtu propageerib.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen selles “paremas seltskonnas” sellepärast, et olen ülikooli lõpetanud ja suudan aru saada mõistetest nagu protsentarvutus, tõenäosus, statistika ja riskianalüüs. Lisaks veel elukogemus, et tõenäosusteooria, tänapäeva meditsiin ja oluliste asjade tõestamise kohustus töötavad ja “uhuundus” parimal juhul töötab halvasti. Ja mis teadmistesse puutub, siis ma olengi  parem kui gümnaasiumist väljakukkunud klassivend, kes agaralt ussirohtu propageerib.

Wow! Hoolimata ülikooliharidusest räägid siiski ussirohust nagu kõik totud. Kusagil jäi midagi ikka vajaka, sest silmaring on vaatamata ülikoolile ahtakene.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen selles “paremas seltskonnas” sellepärast, et olen ülikooli lõpetanud ja suudan aru saada mõistetest nagu protsentarvutus, tõenäosus, statistika ja riskianalüüs. Lisaks veel elukogemus, et tõenäosusteooria, tänapäeva meditsiin ja oluliste asjade tõestamise kohustus töötavad ja “uhuundus” parimal juhul töötab halvasti. Ja mis teadmistesse puutub, siis ma olengi parem kui gümnaasiumist väljakukkunud klassivend, kes agaralt ussirohtu propageerib.

Wow! Hoolimata ülikooliharidusest räägid siiski ussirohust nagu kõik totud. Kusagil jäi midagi ikka vajaka, sest silmaring on vaatamata ülikoolile ahtakene.

Antud kontekstis oli see piisav, et isegi sinusugune kohe aru sai, millest jutt käib.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen selles “paremas seltskonnas” sellepärast, et olen ülikooli lõpetanud ja suudan aru saada mõistetest nagu protsentarvutus, tõenäosus, statistika ja riskianalüüs. Lisaks veel elukogemus, et tõenäosusteooria, tänapäeva meditsiin ja oluliste asjade tõestamise kohustus töötavad ja “uhuundus” parimal juhul töötab halvasti. Ja mis teadmistesse puutub, siis ma olengi parem kui gümnaasiumist väljakukkunud klassivend, kes agaralt ussirohtu propageerib.

Wow! Hoolimata ülikooliharidusest räägid siiski ussirohust nagu kõik totud. Kusagil jäi midagi ikka vajaka, sest silmaring on vaatamata ülikoolile ahtakene.

Antud kontekstis oli see piisav, et isegi sinusugune kohe aru sai, millest jutt käib.

Tõesti, ega “minusugused” ei teagi, mis selle ussirohu pärisnimi on. Hea, et ära tõlkisid, sain kohe aru, millest jutt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga saavadki ju?

Nad peaksid seda saama ka ilma vaktsineerimata, mitte kuidagi tingimuslikult.

Ei peaks. Lastekollektiivid on kõige suuremad nakkuse levitajad. Lapsed toovad viiruse koju vanematele ja vanavanematele. Ka kodukontorist ja muudest piirangutest pole selle puhul paraku kasu.

Nende piirangute hulka kuulub muidugi ka vaktsineerimine. Minul tekib siin igati õigustatud küsimus: millest järeldate, et täiskasvanute vaktsineerimisest pole kasu, aga laste vaktsineerimisest on?

Nad ei järelda midagi, sest neil puudub võimekus mõelda. Lihtsalt suurele hulgale inimestele on esimest korda elus kättesaadav miski, mis lubab neil (nende endi arvates) paremana paista ja kuuluda mingisse (nende endi arvates) “paremasse seltskonda”, kes “usaldavad teadust” ja on muidu “targemad”.

Asi ei ole isegi võimekuses või võimetuses mõelda, vaid propagandas.

Lugege:

https://selfdefinition.org/psychology/A.M.Meerloo-Md-Rape-Of-The-Mind-Psychology-of-Thought-Control-1956.pdf

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi ei ole isegi võimekuses või võimetuses mõelda, vaid propagandas.

Lugege:

https://selfdefinition.org/psychology/A.M.Meerloo-Md-Rape-Of-The-Mind-Psychology-of-Thought-Control-1956.pdf

Ready made opinions can be distributed day by day through press, radio, and so on, again and again, till they reach the nerve cell and implant a fixed pattern of thought in the brain.
Consequently, guided public opinion is the result…
Repeat mechanically your assumptions and suggestions diminish the opportunity of communicating dissent and opposition. This is the simple formula for political conditioning of the masses. This is also the actual ideal of some of our public relation machines, who thus hope to manipulate the public into buying a special soap or voting for a special party…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad ei järelda midagi, sest neil puudub võimekus mõelda. Lihtsalt suurele hulgale inimestele on esimest korda elus kättesaadav miski, mis lubab neil (nende endi arvates) paremana paista ja kuuluda mingisse (nende endi arvates) “paremasse seltskonda”, kes “usaldavad teadust” ja on muidu “targemad”.

Mina imestan, miks siis üldse teadlastele palka rahva raha eest maksta, kui neid üldse ei usaldata ja vaja ei ole?  Jätame teaduse rahastamata, elame agraarühiskonnana, nii nagu Kambodža, kus praegu ei saa ei haiglaidki korralikult mehitada, sest punased khmeerid tapsid enamuse vähegi intelligentsemaid inimesi maha ja järgi jäi seltskond häid ja tublisid tööinimesi, kes küll paraku ei ole võimelised ei insenertehnilisteks lahendusteks ega ka südameoperatsiooniks. Seepärast setsialistide koolitamine ju ongi oluline, et iga teine tavainimene, nagu sina ja mina, ei peagi oskama iga molekulaarbioloogia probleemi ise lahendada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ready made opinions can be distributed day by day through press, radio, and so on, again and again, till they reach the nerve cell and implant a fixed pattern of thought in the brain.

Miks sa räägid rahva arvamuse kujundamisest, kui tegelikult on teemaks hoopis faktide ja statistika uskumine/mõistmine vs nende eitamine? Üks osa inimestest mõistab ja usub neid fakte ja statistikat, mida riik esitab, teine osa ei usu või ei mõista – that’s it, kogu keerulisus.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ready made opinions can be distributed day by day through press, radio, and so on, again and again, till they reach the nerve cell and implant a fixed pattern of thought in the brain.

Miks sa räägid rahva arvamuse kujundamisest, kui tegelikult on teemaks hoopis faktide ja statistika uskumine/mõistmine vs nende eitamine? Üks osa inimestest mõistab ja usub neid fakte ja statistikat, mida riik esitab, teine osa ei usu või ei mõista – that’s it, kogu keerulisus.

Indeed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineerimata. Ma olen noor, mul on hea tervis ja ma ei mäleta, millal ma viimati haiguslehel olin, mingi 5-6 aastat tagasi paar päeva. Vaktsineerimisel on aga minu jaoks riskid, mida ma ei ole n6us v6tma. Ma ei ole n6us enda v6i oma laste elu ja tervisega riskima ühiskonna nimel, vanurite ja n6rkade nimel.  Samuti ei ole ma n6us riskima oma elu ja tervisega raha nimel. Et keegi saaks rohkem teenida v6i kuskilt saaks mingeid kulusid kokku hoida. Lööge mind risti, kui tahate.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineerimata. Ma olen noor, mul on hea tervis ja ma ei mäleta, millal ma viimati haiguslehel olin, mingi 5-6 aastat tagasi paar päeva. Vaktsineerimisel on aga minu jaoks riskid, mida ma ei ole n6us v6tma. Ma ei ole n6us enda v6i oma laste elu ja tervisega riskima ühiskonna nimel, vanurite ja n6rkade nimel. Samuti ei ole ma n6us riskima oma elu ja tervisega raha nimel. Et keegi saaks rohkem teenida v6i kuskilt saaks mingeid kulusid kokku hoida. Lööge mind risti, kui tahate.

Aga sinu riskid covidi läbipõdemisel? Kopsukahjustus, neerukahjustus, diabeet? Ajukahjustus vast pole eriti probleemiks.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineerimata. Ma olen noor, mul on hea tervis ja ma ei mäleta, millal ma viimati haiguslehel olin, mingi 5-6 aastat tagasi paar päeva. Vaktsineerimisel on aga minu jaoks riskid, mida ma ei ole n6us v6tma. Ma ei ole n6us enda v6i oma laste elu ja tervisega riskima ühiskonna nimel, vanurite ja n6rkade nimel. Samuti ei ole ma n6us riskima oma elu ja tervisega raha nimel. Et keegi saaks rohkem teenida v6i kuskilt saaks mingeid kulusid kokku hoida. Lööge mind risti, kui tahate.

Aga sinu riskid covidi läbipõdemisel? Kopsukahjustus, neerukahjustus, diabeet? Ajukahjustus vast pole eriti probleemiks.

Ja kui suur see risk on noorel tervel inimesel?

Ja ajukahjustus ei ole tal probleemiks, sest sinu hinnangul tal juba on ajukahjustus? Sa järeldad seda sellepärast, et ta ei soovi ennast vaktsineerida? Ma ei teadnudki, et see näitab juba ajukahjustust.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineerimata. Ma olen noor, mul on hea tervis ja ma ei mäleta, millal ma viimati haiguslehel olin, mingi 5-6 aastat tagasi paar päeva. Vaktsineerimisel on aga minu jaoks riskid, mida ma ei ole n6us v6tma. Ma ei ole n6us enda v6i oma laste elu ja tervisega riskima ühiskonna nimel, vanurite ja n6rkade nimel. Samuti ei ole ma n6us riskima oma elu ja tervisega raha nimel. Et keegi saaks rohkem teenida v6i kuskilt saaks mingeid kulusid kokku hoida. Lööge mind risti, kui tahate.

Aga sinu riskid covidi läbipõdemisel? Kopsukahjustus, neerukahjustus, diabeet? Ajukahjustus vast pole eriti probleemiks.

Ja kui suur see risk on noorel tervel inimesel?

Ja ajukahjustus ei ole tal probleemiks, sest sinu hinnangul tal juba on ajukahjustus? Sa järeldad seda sellepärast, et ta ei soovi ennast vaktsineerida? Ma ei teadnudki, et see näitab juba ajukahjustust.

Ta on noor ja terve inimene, talle lihtsalt polegi ajusid vaja. Kena väimus ja häbematus kompenseerivad ju kõik muud puudujäägid.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineerimata. Ma olen noor, mul on hea tervis ja ma ei mäleta, millal ma viimati haiguslehel olin, mingi 5-6 aastat tagasi paar päeva. Vaktsineerimisel on aga minu jaoks riskid, mida ma ei ole n6us v6tma. Ma ei ole n6us enda v6i oma laste elu ja tervisega riskima ühiskonna nimel, vanurite ja n6rkade nimel. Samuti ei ole ma n6us riskima oma elu ja tervisega raha nimel. Et keegi saaks rohkem teenida v6i kuskilt saaks mingeid kulusid kokku hoida. Lööge mind risti, kui tahate.

Aga sinu riskid covidi läbipõdemisel? Kopsukahjustus, neerukahjustus, diabeet? Ajukahjustus vast pole eriti probleemiks.

Ja kui suur see risk on noorel tervel inimesel?

Ja ajukahjustus ei ole tal probleemiks, sest sinu hinnangul tal juba on ajukahjustus? Sa järeldad seda sellepärast, et ta ei soovi ennast vaktsineerida? Ma ei teadnudki, et see näitab juba ajukahjustust.

Ta on noor ja terve inimene, talle lihtsalt polegi ajusid vaja. Kena väimus ja häbematus kompenseerivad ju kõik muud puudujäägid.

Mina küll ei näe, et ta oleks ajudeta või ta oleks häbematu. Ärme unusta, et meil ei ole vaktsineerimiskohustust. Kui tema ei soovi seda teha, siis ilmselgelt on see tema otsus ja ma näe põhjust miks teda peaks maha tampima.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaktsineerimata. Ma olen noor, mul on hea tervis ja ma ei mäleta, millal ma viimati haiguslehel olin, mingi 5-6 aastat tagasi paar päeva. Vaktsineerimisel on aga minu jaoks riskid, mida ma ei ole n6us v6tma. Ma ei ole n6us enda v6i oma laste elu ja tervisega riskima ühiskonna nimel, vanurite ja n6rkade nimel. Samuti ei ole ma n6us riskima oma elu ja tervisega raha nimel. Et keegi saaks rohkem teenida v6i kuskilt saaks mingeid kulusid kokku hoida. Lööge mind risti, kui tahate.

Aga sinu riskid covidi läbipõdemisel? Kopsukahjustus, neerukahjustus, diabeet? Ajukahjustus vast pole eriti probleemiks.

Keegi vaktsiinihull on ka sõna võtnud. Tema jaoks on teiste valikute aksepteerimine võimatu – ta ei suuda seda teha.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piiranguid pikendatakse kuni 31.03?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piiranguid pikendatakse kuni 31.03?

Lugesid kellegi postitust FBs või mõnda uudist? Kui uudist, siis oleksid ju pidanud aru saama, millest oli jutt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesid kellegi postitust FBs või mõnda uudist? Kui uudist, siis oleksid ju pidanud aru saama, millest oli jutt.

Millest siis oli?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui suur see risk on noorel tervel inimesel?

Ja kui suur on riski vaktsineerimisel? Vastus: alati on vaktsineerimisel risk väiksem. Aga kuna vaktsineerimise otsus tuleb endal teha, haigus tuleb aga siis kui tuleb, siis on inimestel illusioon, et vaktsineerimise oht on kuidagi suurem. Ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui suur on riski vaktsineerimisel? Vastus: alati on vaktsineerimisel risk väiksem. Aga kuna vaktsineerimise otsus tuleb endal teha, haigus tuleb aga siis kui tuleb, siis on inimestel illusioon, et vaktsineerimise oht on kuidagi suurem. Ei ole.

Ei saa aru, kuidas saab vaktsiini karta, aga haigust mitte. Paljud sellised lambad on jätnud ka oma väikelapsed vajalikest vaktsiinidest ilma ning sogavad mingit loomuliku immuunsuse juttu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesid kellegi postitust FBs või mõnda uudist? Kui uudist, siis oleksid ju pidanud aru saama, millest oli jutt.

Millest siis oli?

Nakatunute ja lähikontaktsete karantiinireeglitest.

Nii et ikkagi FB postitus…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nakatunute ja lähikontaktsete karantiinireeglitest. Nii et ikkagi FB postitus…

Ei olnud, Err uudis oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui suur see risk on noorel tervel inimesel?

Ja kui suur on riski vaktsineerimisel? Vastus: alati on vaktsineerimisel risk väiksem. Aga kuna vaktsineerimise otsus tuleb endal teha, haigus tuleb aga siis kui tuleb, siis on inimestel illusioon, et vaktsineerimise oht on kuidagi suurem. Ei ole.

Aga millest sa järeldad, et nad kardavad vaktsineerimist? Ma usun, et paljud lihtsalt ei näe endal seda vajadust.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millest sa järeldad, et nad kardavad vaktsineerimist? Ma usun, et paljud lihtsalt ei näe endal seda vajadust.

See, kellel postitusest ajendatud mõttelõngale ma vastasin, kirjutas: “Vaktsineerimisel on aga minu jaoks riskid, mida ma ei ole n6us v6tma. “

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 143 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Veel üks koroonahull hakkas märatsema